60 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 10.2.2018 - 12:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 07.01 | 0.161 | |||||||||||||
2 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.05 | 0.150 | |||||||||||||
3 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 07.06 | 0.138 | |||||||||||||
4 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 8 | 07.17 | 0.171 | |||||||||||||
5 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 6 | 07.17 | 0.148 | |||||||||||||
6 | David HájekDavid Hájek | 96 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.19 | 0.171 | |||||||||||||
7 | Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 7 | 07.21 | 0.172 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 10.2.2018 - 12:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr JindřichPetr Jindřich | 88 | SK Aktis Praha z.s. | 7 | 07.27 | 0.144 | |||||||||||||
2 | Trpimir ŠirokiTrpimir Široki | 98 | Croatia | 3 | 07.34 | 0.216 | |||||||||||||
3 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 07.36 | 0.160 | |||||||||||||
4 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.37 | 0.170 | |||||||||||||
5 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 07.45 | 0.193 | |||||||||||||
6 | Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 8 | 07.46 | 0.170 | |||||||||||||
7 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 2 | 07.66 | 0.363 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 07.01 | 0.161 | ||
2 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.05 | 0.150 | ||
3 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 07.06 | 0.138 | ||
4 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 8 | 07.17 | 0.171 | ||
5 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 6 | 07.17 | 0.148 | ||
6 | David HájekDavid Hájek | 96 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.19 | 0.171 | ||
7 | Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 7 | 07.21 | 0.172 | ||
8 | Petr JindřichPetr Jindřich | 88 | SK Aktis Praha z.s. | 7 | 07.27 | 0.144 | ||
9 | Trpimir ŠirokiTrpimir Široki | 98 | Croatia | 3 | 07.34 | 0.216 | ||
10 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 07.36 | 0.160 | ||
11 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.37 | 0.170 | ||
12 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 07.45 | 0.193 | ||
13 | Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 8 | 07.46 | 0.170 | ||
14 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 2 | 07.66 | 0.363 |
60 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 10.2.2018 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KuthanLukáš Kuthan | 99 | AC Pardubice | 4 | 07.26 | 0.160 | |||||||||||||
2 | Jan RejhaJan Rejha | 99 | AC TJ Jičín | 5 | 07.35 | 0.343 | |||||||||||||
3 | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 3 | 07.36 | 0.188 | |||||||||||||
4 | Jan LepeškaJan Lepeška | 00 | AK Bílina | 2 | 07.45 | 0.178 | |||||||||||||
5 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 07.46 | 0.170 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 10.2.2018 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 4 | 07.34 | 0.152 | |||||||||||||
2 | Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 07.45 | 0.170 | |||||||||||||
3 | Vladimir KostičVladimir Kostič | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 07.49 | 0.184 | |||||||||||||
4 | Pavel PadělekPavel Padělek | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 07.51 | 0.159 | |||||||||||||
5 | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | 07.58 | 0.174 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KuthanLukáš Kuthan | 99 | AC Pardubice | 4 | 07.26 | 0.160 | ||
2 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 4 | 07.34 | 0.152 | ||
3 | Jan RejhaJan Rejha | 99 | AC TJ Jičín | 5 | 07.35 | 0.343 | ||
4 | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 3 | 07.36 | 0.188 | ||
5 | Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 07.45 | 0.170 | ||
6 | Jan LepeškaJan Lepeška | 00 | AK Bílina | 2 | 07.45 | 0.178 | ||
7 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 07.46 | 0.170 | ||
8 | Vladimir KostičVladimir Kostič | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 07.49 | 0.184 | ||
9 | Pavel PadělekPavel Padělek | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 07.51 | 0.159 | ||
10 | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | 07.58 | 0.174 |
60 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 10.2.2018 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 07.02 | 0.159 | |||||||||||||
2 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 07.27 | 0.183 | |||||||||||||
3 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 07.41 | 0.368 | |||||||||||||
4 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC Pardubice | 3 | 07.44 | 0.152 | |||||||||||||
5 | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | AC Pardubice | 7 | 07.57 | 0.221 | |||||||||||||
6 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 07.65 | 0.172 | |||||||||||||
7 | Daniel StádníkDaniel Stádník | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 07.68 | 0.155 | |||||||||||||
8 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 2 | 07.78 | 0.197 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 10.2.2018 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.46 | 0.155 | |||||||||||||
2 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | TJ SOKOL Nová Paka | 1 | 07.49 | 0.173 | |||||||||||||
3 | Filip KaplanFilip Kaplan | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 07.50 | 0.150 | |||||||||||||
4 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | AC Pardubice | 5 | 07.61 | 0.190 | |||||||||||||
5 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 6 | 07.62 | 0.200 | |||||||||||||
6 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 07.66 | 0.180 | |||||||||||||
7 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 07.74 | 0.150 | |||||||||||||
8 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 4 | 07.79 | 0.207 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 07.02 | 0.159 | ||
2 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 07.27 | 0.183 | ||
3 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 07.41 | 0.368 | ||
4 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC Pardubice | 3 | 07.44 | 0.152 | ||
5 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.46 | 0.155 | ||
6 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | TJ SOKOL Nová Paka | 1 | 07.49 | 0.173 | ||
7 | Filip KaplanFilip Kaplan | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 07.50 | 0.150 | ||
8 | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | AC Pardubice | 7 | 07.57 | 0.221 | ||
9 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | AC Pardubice | 5 | 07.61 | 0.190 | ||
10 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 6 | 07.62 | 0.200 | ||
11 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 07.65 | 0.172 | ||
12 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 07.66 | 0.180 | ||
13 | Daniel StádníkDaniel Stádník | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 07.68 | 0.155 | ||
14 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 07.74 | 0.150 | ||
15 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 2 | 07.78 | 0.197 | ||
16 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 4 | 07.79 | 0.207 |
60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 9.2.2018 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpan SchubertŠtěpan Schubert | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | 07.34 | ||||||||||||||
2 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 3 | 07.43 | ||||||||||||||
3 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 07.47 | ||||||||||||||
4 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 2 | 07.59 | ||||||||||||||
5 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 6 | 07.72 | ||||||||||||||
6 | Lukáš FejfarLukáš Fejfar | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 7 | 07.92 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (pá, 9.2.2018 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 07.56 | ||||||||||||||
2 | Pavel GondaPavel Gonda | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 07.73 | ||||||||||||||
3 | Jáchym ŠtanclJáchym Štancl | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 07.74 | ||||||||||||||
4 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 07.79 | ||||||||||||||
5 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 07.81 | ||||||||||||||
6 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 7 | 07.98 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (pá, 9.2.2018 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 08.06 | ||||||||||||||
2 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 08.07 | ||||||||||||||
3 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 08.12 | ||||||||||||||
4 | Dušan VodičkaDušan Vodička | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 7 | 08.33 | ||||||||||||||
5 | Karel VeličkaKarel Velička | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 08.54 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpan SchubertŠtěpan Schubert | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | 07.34 | |||
2 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 3 | 07.43 | |||
3 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 07.47 | |||
4 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 07.56 | |||
5 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 2 | 07.59 | |||
6 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 6 | 07.72 | |||
7 | Pavel GondaPavel Gonda | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 07.73 | |||
8 | Jáchym ŠtanclJáchym Štancl | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 07.74 | |||
9 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 07.79 | |||
10 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 07.81 | |||
11 | Lukáš FejfarLukáš Fejfar | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 7 | 07.92 | |||
12 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 7 | 07.98 | |||
13 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 08.06 | |||
14 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 08.07 | |||
15 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 08.12 | |||
16 | Dušan VodičkaDušan Vodička | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 7 | 08.33 | |||
17 | Karel VeličkaKarel Velička | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 08.54 |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 10.2.2018 - 16:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik ŠormPatrik Šorm | 93 | TJ Dukla Praha | 5 | 46.68 | 0.193 | |||||||||||||
2 | Vít MüllerVít Müller | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 46.71 | 0.205 | |||||||||||||
3 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | 48.41 | 0.155 | |||||||||||||
4 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | 50.13 | 0.363 | |||||||||||||
Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 10.2.2018 - 16:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel NěmečekDaniel Němeček | 91 | TJ Dukla Praha | 5 | 47.53 | 0.179 | |||||||||||||
2 | Jan TesařJan Tesař | 90 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 48.15 | 0.365 | |||||||||||||
3 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 51.02 | 0.200 | |||||||||||||
4 | Jakub HoftaJakub Hofta | 97 | ASK Slavia Praha | 6 | 51.31 | 0.201 | |||||||||||||
5 | David NěmečekDavid Němeček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 51.37 | 0.204 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik ŠormPatrik Šorm | 93 | TJ Dukla Praha | 5 | 46.68 | 0.193 | ||
2 | Vít MüllerVít Müller | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 46.71 | 0.205 | ||
3 | Daniel NěmečekDaniel Němeček | 91 | TJ Dukla Praha | 5 | 47.53 | 0.179 | ||
4 | Jan TesařJan Tesař | 90 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 48.15 | 0.365 | ||
5 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | 48.41 | 0.155 | ||
6 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | 50.13 | 0.363 | ||
7 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 51.02 | 0.200 | ||
8 | Jakub HoftaJakub Hofta | 97 | ASK Slavia Praha | 6 | 51.31 | 0.201 | ||
9 | David NěmečekDavid Němeček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 51.37 | 0.204 | ||
Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | DNS |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 10.2.2018 - 16:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 52.95 | 0.180 | |||||||||||||
2 | Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 53.91 | 0.265 | |||||||||||||
3 | Tereza PetržilkováTereza Petržilková | 93 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 54.58 | 0.210 | |||||||||||||
4 | Michaela BičianováMichaela Bičianová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 56.14 | 0.194 | |||||||||||||
5 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 59.79 | 0.202 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 10.2.2018 - 16:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ReissováJana Reissová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 57.29 | 0.179 | |||||||||||||
2 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | 57.89 | 0.215 | |||||||||||||
3 | Anežka KopeckáAnežka Kopecká | 97 | ASK Slavia Praha | 3 | 57.98 | 0.200 | |||||||||||||
Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 52.95 | 0.180 | ||
2 | Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 53.91 | 0.265 | ||
3 | Tereza PetržilkováTereza Petržilková | 93 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 54.58 | 0.210 | ||
4 | Michaela BičianováMichaela Bičianová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 56.14 | 0.194 | ||
5 | Jana ReissováJana Reissová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 57.29 | 0.179 | ||
6 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | 57.89 | 0.215 | ||
7 | Anežka KopeckáAnežka Kopecká | 97 | ASK Slavia Praha | 3 | 57.98 | 0.200 | ||
8 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 59.79 | 0.202 | ||
Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav z.s. | 4 | DNS |
800 m - Ženy
(so, 10.2.2018 - 17:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina CachováKateřina Cachová | 90 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 2:16.21 | ||||||||||||||||||
2 | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Slovakia | 5 | 2:16.65 | ||||||||||||||||||
3 | Eliška KlučinováEliška Klučinová | 88 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 2:17.34 | ||||||||||||||||||
4 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 2:18.31 | ||||||||||||||||||
5 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 2 | 2:21.31 | ||||||||||||||||||
6 | Denisa MajerováDenisa Majerová | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 2:26.49 | ||||||||||||||||||
7 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 6 | 2:27.21 | ||||||||||||||||||
8 | Dorota SkřivanováDorota Skřivanová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1 | 2:27.73 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 10.2.2018 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Renata ProcházkováRenata Procházková | 99 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 2:22.63 | ||||||||||||||||||
2 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:22.76 | ||||||||||||||||||
3 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 2:33.17 | ||||||||||||||||||
4 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:43.25 | ||||||||||||||||||
5 | Kateřina MastnáKateřina Mastná | 00 | TJ Lokomotiva Rakovník | 2 | 2:46.92 | ||||||||||||||||||
6 | Nikola GavendováNikola Gavendová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:51.62 | ||||||||||||||||||
7 | Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 1 | 2:51.96 | ||||||||||||||||||
8 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 2:56.59 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 10.2.2018 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:23.29 | ||||||||||||||||||
2 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | TJ Dukla Praha | 3 | 2:25.52 | ||||||||||||||||||
3 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 2:28.72 | ||||||||||||||||||
4 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 2:30.83 | ||||||||||||||||||
5 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 2:32.73 | ||||||||||||||||||
6 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:39.98 | ||||||||||||||||||
7 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | AC Pardubice | 1 | 2:40.11 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Renata ProcházkováRenata Procházková | 99 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 2:22.63 | |||
2 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:22.76 | |||
3 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:23.29 | |||
4 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | TJ Dukla Praha | 3 | 2:25.52 | |||
5 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 2:28.72 | |||
6 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 2:30.83 | |||
7 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 2:32.73 | |||
8 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 2:33.17 | |||
9 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:39.98 | |||
10 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | AC Pardubice | 1 | 2:40.11 | |||
11 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:43.25 | |||
12 | Kateřina MastnáKateřina Mastná | 00 | TJ Lokomotiva Rakovník | 2 | 2:46.92 | |||
13 | Nikola GavendováNikola Gavendová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:51.62 | |||
14 | Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 1 | 2:51.96 | |||
15 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 2:56.59 |
800 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (pá, 9.2.2018 - 18:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:28.29 | ||||||||||||||||||
2 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 2:29.21 | ||||||||||||||||||
3 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:30.61 | ||||||||||||||||||
4 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:32.96 | ||||||||||||||||||
5 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 2:34.58 | ||||||||||||||||||
6 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | SK Dobruška z.s. | 2 | 2:37.95 | ||||||||||||||||||
7 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 2:49.94 | ||||||||||||||||||
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | DNS | |||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 9.2.2018 - 18:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 5 | 2:28.06 | ||||||||||||||||||
2 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 2:28.77 | ||||||||||||||||||
3 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 6 | 2:32.46 | ||||||||||||||||||
4 | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | AC TJ Jičín | 2 | 2:33.57 | ||||||||||||||||||
5 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 6 | 2:34.90 | ||||||||||||||||||
6 | Kateřina ŽohováKateřina Žohová | 01 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 1 | 2:40.34 | ||||||||||||||||||
7 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 2:47.09 | ||||||||||||||||||
Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 1 | DNS | |||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 5 | 2:28.06 | |||
2 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:28.29 | |||
3 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 2:28.77 | |||
4 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 2:29.21 | |||
5 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:30.61 | |||
6 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 6 | 2:32.46 | |||
7 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:32.96 | |||
8 | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | AC TJ Jičín | 2 | 2:33.57 | |||
9 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 2:34.58 | |||
10 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 6 | 2:34.90 | |||
11 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | SK Dobruška z.s. | 2 | 2:37.95 | |||
12 | Kateřina ŽohováKateřina Žohová | 01 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 1 | 2:40.34 | |||
13 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 2:47.09 | |||
14 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 2:49.94 | |||
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | DNS | ||||
Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 1 | DNS |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 9.2.2018 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2 | 2:29.01 | ||||||||||||||||||
2 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 2:33.63 | ||||||||||||||||||
3 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 2:34.52 | ||||||||||||||||||
4 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 2:34.67 | ||||||||||||||||||
5 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:38.51 | ||||||||||||||||||
6 | Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 2:45.81 | ||||||||||||||||||
7 | Sára ČihulováSára Čihulová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 2:46.50 | ||||||||||||||||||
8 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 2:56.38 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 9.2.2018 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 2:35.58 | ||||||||||||||||||
2 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 2:37.17 | ||||||||||||||||||
3 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 2:40.05 | ||||||||||||||||||
4 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 2:42.51 | ||||||||||||||||||
5 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 2:51.33 | ||||||||||||||||||
6 | Pavla KosielskáPavla Kosielská | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 2:54.40 | ||||||||||||||||||
7 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 1 | 2:54.70 | ||||||||||||||||||
Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková | 03 | Spartak Praha 4 | 1 | DNS | |||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2 | 2:29.01 | |||
2 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 2:33.63 | |||
3 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 2:34.52 | |||
4 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 2:34.67 | |||
5 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 2:35.58 | |||
6 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 2:37.17 | |||
7 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:38.51 | |||
8 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 2:40.05 | |||
9 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 2:42.51 | |||
10 | Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 2:45.81 | |||
11 | Sára ČihulováSára Čihulová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 2:46.50 | |||
12 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 2:51.33 | |||
13 | Pavla KosielskáPavla Kosielská | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 2:54.40 | |||
14 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 1 | 2:54.70 | |||
15 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 2:56.38 | |||
Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková | 03 | Spartak Praha 4 | 1 | DNS |
1000 m - Muži
(ne, 11.2.2018 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 2:47.62 | ||||||||||||||||||||||
2 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 5 | 2:48.04 | ||||||||||||||||||||||
3 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 2:48.98 | ||||||||||||||||||||||
4 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 2:49.42 | ||||||||||||||||||||||
5 | Petr JindřichPetr Jindřich | 88 | SK Aktis Praha z.s. | 10 | 2:51.11 | ||||||||||||||||||||||
6 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 7 | 2:54.06 | ||||||||||||||||||||||
7 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 9 | 2:56.93 | ||||||||||||||||||||||
8 | Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 12 | 2:58.58 | ||||||||||||||||||||||
9 | David HájekDavid Hájek | 96 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 3:00.04 | ||||||||||||||||||||||
10 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 3:00.86 | ||||||||||||||||||||||
11 | Trpimir ŠirokiTrpimir Široki | 98 | Croatia | 4 | 3:05.55 | ||||||||||||||||||||||
12 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 11 | 3:18.42 | ||||||||||||||||||||||
Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 13 | DNS | |||||||||||||||||||||||
Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 14 | DNS | |||||||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
1000 m - Junioři
(ne, 11.2.2018 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 2:39.97 | ||||||||||||||||||||||
2 | Jan RejhaJan Rejha | 99 | AC TJ Jičín | 9 | 2:52.56 | ||||||||||||||||||||||
3 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 3 | 2:53.02 | ||||||||||||||||||||||
4 | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 2 | 2:58.04 | ||||||||||||||||||||||
5 | Lukáš KuthanLukáš Kuthan | 99 | AC Pardubice | 1 | 3:03.72 | ||||||||||||||||||||||
6 | Vladimir KostičVladimir Kostič | 00 | ASK Slavia Praha | 7 | 3:20.90 | ||||||||||||||||||||||
7 | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 3:23.32 | ||||||||||||||||||||||
8 | Pavel PadělekPavel Padělek | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 3:27.38 | ||||||||||||||||||||||
9 | Jan LepeškaJan Lepeška | 00 | AK Bílina | 8 | 3:46.00 | ||||||||||||||||||||||
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 10 | DNS | |||||||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1000 m - Dorostenci
(ne, 11.2.2018 - 14:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC Pardubice | 6 | 2:46.06 | ||||||||||||||||||||||
2 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 2:48.52 | ||||||||||||||||||||||
3 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 2:49.95 | ||||||||||||||||||||||
4 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 2:52.83 | ||||||||||||||||||||||
5 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 4 | 2:53.71 | ||||||||||||||||||||||
6 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 9 | 2:58.26 | ||||||||||||||||||||||
7 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 10 | 2:58.30 | ||||||||||||||||||||||
8 | Filip KaplanFilip Kaplan | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 2:58.78 | ||||||||||||||||||||||
9 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 13 | 2:59.13 | ||||||||||||||||||||||
10 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | AC Pardubice | 12 | 3:02.45 | ||||||||||||||||||||||
11 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 11 | 3:06.35 | ||||||||||||||||||||||
12 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 3:15.38 | ||||||||||||||||||||||
13 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | TJ SOKOL Nová Paka | 7 | 3:29.92 | ||||||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
1000 m - Žáci
Žáci 1 (so, 10.2.2018 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 3:08.17 | ||||||||||||||||||||||
2 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 3 | 3:08.56 | ||||||||||||||||||||||
3 | Lukáš FejfarLukáš Fejfar | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 7 | 3:12.68 | ||||||||||||||||||||||
4 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 3:17.84 | ||||||||||||||||||||||
5 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 3:17.89 | ||||||||||||||||||||||
6 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 3:18.42 | ||||||||||||||||||||||
7 | Karel VeličkaKarel Velička | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 3:23.50 | ||||||||||||||||||||||
8 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 3:34.74 | ||||||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Žáci 2 (so, 10.2.2018 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym ŠtanclJáchym Štancl | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 2:59.79 | ||||||||||||||||||||||
2 | Dušan VodičkaDušan Vodička | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 7 | 3:01.38 | ||||||||||||||||||||||
3 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 3:04.15 | ||||||||||||||||||||||
4 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 8 | 3:04.90 | ||||||||||||||||||||||
5 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 3:05.26 | ||||||||||||||||||||||
6 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 3 | 3:09.53 | ||||||||||||||||||||||
7 | Štěpan SchubertŠtěpan Schubert | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2 | 3:13.78 | ||||||||||||||||||||||
8 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 6 | 3:16.57 | ||||||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym ŠtanclJáchym Štancl | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 2:59.79 | |||
2 | Dušan VodičkaDušan Vodička | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 7 | 3:01.38 | |||
3 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 3:04.15 | |||
4 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 8 | 3:04.90 | |||
5 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 3:05.26 | |||
6 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 3:08.17 | |||
7 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 3 | 3:08.56 | |||
8 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 3 | 3:09.53 | |||
9 | Lukáš FejfarLukáš Fejfar | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 7 | 3:12.68 | |||
10 | Štěpan SchubertŠtěpan Schubert | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2 | 3:13.78 | |||
11 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 6 | 3:16.57 | |||
12 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 3:17.84 | |||
13 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 3:17.89 | |||
14 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 3:18.42 | |||
15 | Karel VeličkaKarel Velička | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 3:23.50 | |||
16 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 3:34.74 |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 11.2.2018 - 13:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 07.96 | 0.192 | |||||||||||||
2 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.97 | 0.136 | |||||||||||||
3 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 08.07 | 0.154 | |||||||||||||
4 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 2 | 08.24 | 0.169 | |||||||||||||
5 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 6 | 08.29 | 0.170 | |||||||||||||
6 | Trpimir ŠirokiTrpimir Široki | 98 | Croatia | 7 | 08.36 | 0.218 | |||||||||||||
7 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 08.44 | 0.166 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 11.2.2018 - 13:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 4 | 08.49 | 0.170 | |||||||||||||
2 | David HájekDavid Hájek | 96 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.59 | 0.199 | |||||||||||||
3 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 08.71 | 0.163 | |||||||||||||
4 | Petr JindřichPetr Jindřich | 88 | SK Aktis Praha z.s. | 8 | 08.78 | 0.148 | |||||||||||||
5 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 09.01 | 0.181 | |||||||||||||
6 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 2 | 09.07 | 0.220 | |||||||||||||
7 | Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 09.15 | 0.207 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 07.96 | 0.192 | ||
2 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.97 | 0.136 | ||
3 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 08.07 | 0.154 | ||
4 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 2 | 08.24 | 0.169 | ||
5 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 6 | 08.29 | 0.170 | ||
6 | Trpimir ŠirokiTrpimir Široki | 98 | Croatia | 7 | 08.36 | 0.218 | ||
7 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 08.44 | 0.166 | ||
8 | Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 4 | 08.49 | 0.170 | ||
9 | David HájekDavid Hájek | 96 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.59 | 0.199 | ||
10 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 08.71 | 0.163 | ||
11 | Petr JindřichPetr Jindřich | 88 | SK Aktis Praha z.s. | 8 | 08.78 | 0.148 | ||
12 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 09.01 | 0.181 | ||
13 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 2 | 09.07 | 0.220 | ||
14 | Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 09.15 | 0.207 |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 11.2.2018 - 09:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KuthanLukáš Kuthan | 99 | AC Pardubice | 4 | 08.42 | 0.145 | |||||||||||||
2 | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 5 | 08.42 | 0.164 | |||||||||||||
3 | Jan RejhaJan Rejha | 99 | AC TJ Jičín | 3 | 08.52 | 0.202 | |||||||||||||
4 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.68 | 0.177 | |||||||||||||
5 | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | 09.11 | 0.190 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 11.2.2018 - 09:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 4 | 08.66 | 0.145 | |||||||||||||
2 | Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 08.97 | 0.190 | |||||||||||||
3 | Pavel PadělekPavel Padělek | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.16 | 0.164 | |||||||||||||
4 | Vladimir KostičVladimir Kostič | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 10.68 | 0.177 | |||||||||||||
Jan LepeškaJan Lepeška | 00 | AK Bílina | 3 | DNF | 0.202 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KuthanLukáš Kuthan | 99 | AC Pardubice | 4 | 08.42 | 0.145 | ||
2 | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 5 | 08.42 | 0.164 | ||
3 | Jan RejhaJan Rejha | 99 | AC TJ Jičín | 3 | 08.52 | 0.202 | ||
4 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 4 | 08.66 | 0.145 | ||
5 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.68 | 0.177 | ||
6 | Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 08.97 | 0.190 | ||
7 | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | 09.11 | 0.190 | ||
8 | Pavel PadělekPavel Padělek | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.16 | 0.164 | ||
9 | Vladimir KostičVladimir Kostič | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 10.68 | 0.177 | ||
Jan LepeškaJan Lepeška | 00 | AK Bílina | 3 | DNF | 0.202 |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 11.2.2018 - 09:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 08.26 | 0.315 | |||||||||||||
2 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC Pardubice | 8 | 08.34 | 0.151 | |||||||||||||
3 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 08.49 | 0.380 | |||||||||||||
4 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 5 | 08.58 | 0.233 | |||||||||||||
5 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 08.67 | 0.160 | |||||||||||||
6 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | TJ SOKOL Nová Paka | 6 | 08.84 | 0.222 | |||||||||||||
7 | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | AC Pardubice | 7 | 09.53 | 0.399 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 11.2.2018 - 09:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | AC Pardubice | 4 | 08.73 | 0.210 | |||||||||||||
2 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.84 | 0.177 | |||||||||||||
3 | Filip KaplanFilip Kaplan | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 08.99 | 0.176 | |||||||||||||
4 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.11 | 0.164 | |||||||||||||
5 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 09.11 | 0.235 | |||||||||||||
6 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 09.27 | 0.195 | |||||||||||||
7 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 09.49 | 0.254 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 08.26 | 0.315 | ||
2 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC Pardubice | 8 | 08.34 | 0.151 | ||
3 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 08.49 | 0.380 | ||
4 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 5 | 08.58 | 0.233 | ||
5 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 08.67 | 0.160 | ||
6 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | AC Pardubice | 4 | 08.73 | 0.210 | ||
7 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.84 | 0.177 | ||
8 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | TJ SOKOL Nová Paka | 6 | 08.84 | 0.222 | ||
9 | Filip KaplanFilip Kaplan | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 08.99 | 0.176 | ||
10 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.11 | 0.164 | ||
11 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 09.11 | 0.235 | ||
12 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 09.27 | 0.195 | ||
13 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 09.49 | 0.254 | ||
14 | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | AC Pardubice | 7 | 09.53 | 0.399 |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 10.2.2018 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpan SchubertŠtěpan Schubert | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | 08.41 | 0.198 | |||||||||||||
2 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 08.51 | 0.149 | |||||||||||||
3 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 3 | 08.59 | 0.232 | |||||||||||||
4 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 2 | 08.85 | 0.170 | |||||||||||||
5 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 7 | 08.89 | 0.170 | |||||||||||||
6 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 09.04 | 0.207 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 10.2.2018 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 08.78 | 0.215 | |||||||||||||
2 | Jáchym ŠtanclJáchym Štancl | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.93 | 0.359 | |||||||||||||
3 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 6 | 09.05 | 0.173 | |||||||||||||
4 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 09.18 | 0.206 | |||||||||||||
5 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 7 | 09.31 | 0.194 | |||||||||||||
Pavel GondaPavel Gonda | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 10.2.2018 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 3 | 09.37 | 0.196 | |||||||||||||
2 | Dušan VodičkaDušan Vodička | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 09.40 | 0.181 | |||||||||||||
3 | Lukáš FejfarLukáš Fejfar | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | 09.58 | 0.161 | |||||||||||||
4 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 09.65 | 0.177 | |||||||||||||
5 | Karel VeličkaKarel Velička | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 10.13 | 0.212 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpan SchubertŠtěpan Schubert | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | 08.41 | 0.198 | ||
2 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 08.51 | 0.149 | ||
3 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 3 | 08.59 | 0.232 | ||
4 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 08.78 | 0.215 | ||
5 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 2 | 08.85 | 0.170 | ||
6 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 7 | 08.89 | 0.170 | ||
7 | Jáchym ŠtanclJáchym Štancl | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.93 | 0.359 | ||
8 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 09.04 | 0.207 | ||
9 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 6 | 09.05 | 0.173 | ||
10 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 09.18 | 0.206 | ||
11 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 7 | 09.31 | 0.194 | ||
12 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 3 | 09.37 | 0.196 | ||
13 | Dušan VodičkaDušan Vodička | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 09.40 | 0.181 | ||
14 | Lukáš FejfarLukáš Fejfar | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | 09.58 | 0.161 | ||
15 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 09.65 | 0.177 | ||
16 | Karel VeličkaKarel Velička | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 10.13 | 0.212 | ||
Pavel GondaPavel Gonda | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | DNS |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy
(so, 10.2.2018 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina CachováKateřina Cachová | 90 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.34 | 0.195 | |||||||||||||
2 | Eliška KlučinováEliška Klučinová | 88 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 08.51 | 0.183 | |||||||||||||
3 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 5 | 08.53 | 0.170 | |||||||||||||
4 | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Slovakia | 3 | 08.61 | 0.227 | |||||||||||||
5 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 7 | 08.82 | 0.264 | |||||||||||||
6 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 08.91 | 0.146 | |||||||||||||
7 | Denisa MajerováDenisa Majerová | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 08.94 | 0.202 | |||||||||||||
8 | Dorota SkřivanováDorota Skřivanová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 8 | 09.19 | 0.235 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 10.2.2018 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.62 | 0.157 | |||||||||||||
2 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | TJ Dukla Praha | 3 | 08.66 | 0.221 | |||||||||||||
3 | Renata ProcházkováRenata Procházková | 99 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 08.85 | 0.212 | |||||||||||||
4 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.93 | 0.153 | |||||||||||||
5 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 09.00 | 0.205 | |||||||||||||
6 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 8 | 09.05 | 0.184 | |||||||||||||
7 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 1 | 09.06 | 0.359 | |||||||||||||
8 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 09.24 | 0.364 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 10.2.2018 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MastnáKateřina Mastná | 00 | TJ Lokomotiva Rakovník | 4 | 09.40 | 0.214 | |||||||||||||
2 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.59 | 0.360 | |||||||||||||
3 | Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková | 00 | TJ Sokol Opava | 5 | 09.62 | 0.256 | |||||||||||||
4 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | AC Pardubice | 3 | 09.83 | 0.234 | |||||||||||||
5 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | 10.06 | 0.406 | |||||||||||||
6 | Nikola GavendováNikola Gavendová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 10.11 | 0.214 | |||||||||||||
7 | Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 10.30 | 0.185 | |||||||||||||
8 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 8 | 11.32 | 0.604 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.62 | 0.157 | ||
2 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | TJ Dukla Praha | 3 | 08.66 | 0.221 | ||
3 | Renata ProcházkováRenata Procházková | 99 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 08.85 | 0.212 | ||
4 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.93 | 0.153 | ||
5 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 09.00 | 0.205 | ||
6 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 8 | 09.05 | 0.184 | ||
7 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 1 | 09.06 | 0.359 | ||
8 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 09.24 | 0.364 | ||
9 | Kateřina MastnáKateřina Mastná | 00 | TJ Lokomotiva Rakovník | 4 | 09.40 | 0.214 | ||
10 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.59 | 0.360 | ||
11 | Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková | 00 | TJ Sokol Opava | 5 | 09.62 | 0.256 | ||
12 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | AC Pardubice | 3 | 09.83 | 0.234 | ||
13 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | 10.06 | 0.406 | ||
14 | Nikola GavendováNikola Gavendová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 10.11 | 0.214 | ||
15 | Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 10.30 | 0.185 | ||
16 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 8 | 11.32 | 0.604 |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 9.2.2018 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 08.78 | ||||||||||||||
2 | Pavla KosielskáPavla Kosielská | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 09.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | 09.03 | ||||||||||||||
4 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 09.04 | ||||||||||||||
5 | Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková | 03 | Spartak Praha 4 | 7 | 09.26 | ||||||||||||||
6 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 09.39 | ||||||||||||||
7 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 09.48 | ||||||||||||||
8 | Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 8 | 09.58 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 9.2.2018 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ČihulováSára Čihulová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 09.43 | ||||||||||||||
2 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 09.43 | ||||||||||||||
3 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 8 | 09.53 | ||||||||||||||
4 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 09.58 | ||||||||||||||
5 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 09.69 | ||||||||||||||
6 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.70 | ||||||||||||||
7 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 09.76 | ||||||||||||||
8 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 09.97 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 08.78 | |||
2 | Pavla KosielskáPavla Kosielská | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 09.00 | |||
3 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | 09.03 | |||
4 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 09.04 | |||
5 | Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková | 03 | Spartak Praha 4 | 7 | 09.26 | |||
6 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 09.39 | |||
7 | Sára ČihulováSára Čihulová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 09.43 | |||
7 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 09.43 | |||
9 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 09.48 | |||
10 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 8 | 09.53 | |||
11 | Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 8 | 09.58 | |||
11 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 09.58 | |||
13 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 09.69 | |||
14 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.70 | |||
15 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 09.76 | |||
16 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 09.97 |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (pá, 9.2.2018 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 08.49 | 0.156 | |||||||||||||
2 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 5 | 08.50 | 0.161 | |||||||||||||
3 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 08.64 | 0.183 | |||||||||||||
4 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 2 | 08.73 | 0.158 | |||||||||||||
5 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.96 | 0.187 | |||||||||||||
6 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 08.98 | 0.129 | |||||||||||||
7 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 09.10 | 0.562 | |||||||||||||
8 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 8 | 09.66 | 0.389 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 9.2.2018 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 08.82 | 0.151 | |||||||||||||
2 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 3 | 08.84 | 0.187 | |||||||||||||
3 | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | AC TJ Jičín | 7 | 08.89 | 0.416 | |||||||||||||
4 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.99 | 0.544 | |||||||||||||
5 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 1 | 09.06 | 0.186 | |||||||||||||
6 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | SK Dobruška z.s. | 6 | 09.12 | 0.160 | |||||||||||||
7 | Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 09.32 | 0.409 | |||||||||||||
8 | Kateřina ŽohováKateřina Žohová | 01 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 8 | 09.59 | 0.159 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 08.49 | 0.156 | ||
2 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 5 | 08.50 | 0.161 | ||
3 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 08.64 | 0.183 | ||
4 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 2 | 08.73 | 0.158 | ||
5 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 08.82 | 0.151 | ||
6 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 3 | 08.84 | 0.187 | ||
7 | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | AC TJ Jičín | 7 | 08.89 | 0.416 | ||
8 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.96 | 0.187 | ||
9 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 08.98 | 0.129 | ||
10 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.99 | 0.544 | ||
11 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 1 | 09.06 | 0.186 | ||
12 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 09.10 | 0.562 | ||
13 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | SK Dobruška z.s. | 6 | 09.12 | 0.160 | ||
14 | Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 09.32 | 0.409 | ||
15 | Kateřina ŽohováKateřina Žohová | 01 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 8 | 09.59 | 0.159 | ||
16 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 8 | 09.66 | 0.389 |
Skok vysoký - Muži
Muži A (so, 10.2.2018 - 17:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.781.811.841.871.901.931.961.992.022.052.08 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s. |
91 | 8 | 2.05 | ----OOOOOXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Trpimir ŠirokiTrpimir Široki
Croatia |
98 | 7 | 2.05 | ------O-OXXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s. |
96 | 6 | 1.99 | ----OOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolek |
98 | 5 | 1.96 | ---OOOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s. |
91 | 3 | 1.93 | --XOXOOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 4 | 1.90 | -OOOOXXX | ||||||||||||||
7 |
David HájekDavid Hájek
SSK Vítkovice, z.s. |
96 | 2 | 1.87 | -O-O-XXX | ||||||||||||||
8 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 1 | 1.84 | --OXXX | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Muži B (so, 10.2.2018 - 17:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.96 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 6 | 1.93 | ------O-O-XOOXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
97 | 5 | 1.90 | -------OOOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 4 | 1.81 | -----O-XXOXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 2 | 1.81 | ----XOOOOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s. |
88 | 3 | 1.75 | ---OOOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 1 | 1.69 | O-O-XOXXX | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Skok vysoký - Junioři
Junioři A (so, 10.2.2018 - 14:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.90 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan RejhaJan Rejha
AC TJ Jičín |
99 | 5 | 1.87 | ------O-OOXXX | ||||||||||||||
2 |
Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC Pardubice |
99 | 3 | 1.84 | ---OOXXOXOXXOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC Pardubice |
99 | 2 | 1.78 | ---OOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 4 | 1.78 | ----XOXOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Pavel PadělekPavel Padělek
ASK Slavia Praha |
00 | 1 | 1.75 | O-OOOXXOXXX | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Junioři B (so, 10.2.2018 - 14:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.511.541.571.601.631.661.691.721.751.78 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
99 | 2 | 1.75 | OOOOOOXXOXXOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 3 | 1.72 | OOXOOOXOXXOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Jan LepeškaJan Lepeška
AK Bílina |
00 | 4 | 1.69 | -O-OXOOXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha |
99 | 5 | 1.66 | -O-OOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Vladimir KostičVladimir Kostič
ASK Slavia Praha |
00 | 1 | 1.63 | OXOOOOXXX | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Skok vysoký - Dorostenci
Dorostenci A (so, 10.2.2018 - 14:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.96 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 5 | 1.93 | ------O-OXOOXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 3 | 1.90 | ---O-OOOXOXOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 4 | 1.84 | ----OOOXXOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 2 | 1.78 | O-OOOXOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 1 | 1.75 | OOOXOOXXOXXX | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Dorostenci B (so, 10.2.2018 - 14:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.84 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 8 | 1.81 | -----O-OOOOOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC Pardubice |
01 | 7 | 1.72 | ---OOOOOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 4 | 1.66 | --O-OXXOXXOOXXX | ||||||||||||||
4 |
František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová Paka |
02 | 2 | 1.63 | O-O--OXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC Pardubice |
02 | 9 | 1.63 | -OOOOXXOXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia Praha |
02 | 3 | 1.60 | OOXOXOXOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 5 | 1.60 | --O-OXXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC Pardubice |
02 | 6 | 1.54 | OOOXOXXX | ||||||||||||||
Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Skok vysoký - Žáci
(pá, 9.2.2018 - 14:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.81 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava |
04 | 18 | 1.78 | --------O-OOOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 9 | 1.78 | -O---OOOOXOOXXOOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 16 | 1.69 | ----O-OOOOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 17 | 1.66 | ----O-XOOXOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 14 | 1.66 | --OOOXOOOOXXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Pavel GondaPavel Gonda
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 13 | 1.63 | ----O-O-OXXX | ||||||||||||||
7 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 15 | 1.63 | ----OOOXOXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Lukáš FejfarLukáš Fejfar
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 6 | 1.60 | --OOOOXOXXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 4 | 1.60 | OOOXXOXOXXOXOXXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 |
03 | 7 | 1.57 | OOXOXOOXXOXOXXX | ||||||||||||||
11 |
Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 12 | 1.57 | -O-OOOXXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 1 | 1.57 | OOOXOOOXXOXXX | ||||||||||||||
13 |
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. |
04 | 10 | 1.54 | OOOOOOXXX | ||||||||||||||
14 |
Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 8 | 1.54 | -OOOOXXOXXX | ||||||||||||||
15 |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. |
03 | 5 | 1.54 | OOXOOOXXOXXX | ||||||||||||||
16 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 3 | 1.54 | OOOOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
17 |
Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 2 | 1.48 | XOXOXXOXOXXX | ||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
Skok vysoký - Ženy
(so, 10.2.2018 - 12:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.87 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub ... |
88 | 8 | 1.84 | -------OOOXOXXOXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub ... |
90 | 5 | 1.75 | -----OOOXOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 6 | 1.75 | ----OOOOOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Slovakia |
88 | 7 | 1.75 | ---OOXOXOOXOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 2 | 1.66 | --OOXOXOOXXX | ||||||||||||||
6= |
Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská Praha |
96 | 4 | 1.66 | --OOOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
6= |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 3 | 1.66 | --OOOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 1 | 1.60 | OOOXOOXXX | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Skok vysoký - Juniorky
Juniorky A (so, 10.2.2018 - 12:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.78 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla Praha |
99 | 3 | 1.75 | ---OOOXOOXOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 2 | 1.75 | -OOOXOOOXOXOXXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 1 | 1.69 | ---OOOXOOXXX | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Juniorky B (so, 10.2.2018 - 12:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.421.451.481.511.541.571.601.63 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 8 | 1.60 | -OOOOOXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 13 | 1.60 | --OOOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva Rakovník |
00 | 9 | 1.57 | O-OOXOOX | ||||||||||||||
4 |
Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
99 | 11 | 1.57 | -OOXXOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia Praha |
00 | 1 | 1.51 | XOXOOXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s. |
99 | 5 | 1.51 | XOXOOXXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Eliška PernáEliška Perná
AC Pardubice |
99 | 10 | 1.48 | OOOXXX | ||||||||||||||
8 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha |
99 | 3 | 1.48 | XXOOOXXX | ||||||||||||||
9= |
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia Praha |
99 | 2 | 1.48 | -OXOXXX | ||||||||||||||
9= |
Renata ProcházkováRenata Procházková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
99 | 12 | 1.48 | -OXOXXX | ||||||||||||||
9= |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 7 | 1.48 | -OXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 4 | 1.45 | OXOXXX | ||||||||||||||
Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol Opava |
00 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Skok vysoký - Dorostenky
(pá, 9.2.2018 - 12:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.78 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 16 | 1.75 | --------OOOXOXOXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia Praha |
01 | 11 | 1.72 | -----O-OOOXOOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín |
02 | 14 | 1.72 | -----O--OOXOOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
01 | 10 | 1.69 | ---O-OXOOOXOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 15 | 1.66 | ------O-OXXOXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 2 | 1.63 | -O-OXOOOOOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 7 | 1.60 | ---OOOOOOXXX | ||||||||||||||
8 |
Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC Pardubice |
01 | 9 | 1.60 | ----OOOOXXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK Bílina |
01 | 3 | 1.60 | -O-OOOOXOXXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4 |
02 | 4 | 1.57 | OOOOOOXOXXOXXX | ||||||||||||||
11 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 13 | 1.54 | ----OOXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 12 | 1.54 | -----XOXXOXXX | ||||||||||||||
13 |
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z... |
02 | 8 | 1.54 | ---OXXOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
14 |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s. |
01 | 5 | 1.51 | --OOOXXOXXX | ||||||||||||||
15 |
Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC Pardubice |
01 | 6 | 1.48 | --OOXXOXXX | ||||||||||||||
16 |
Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 1 | 1.39 | OOXXX | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok vysoký - Žákyně
(pá, 9.2.2018 - 12:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.69 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 12 | 1.66 | --O-O-OOOOOOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 15 | 1.66 | -----OO-OOOXXOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 16 | 1.66 | -----O-OOOOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 14 | 1.63 | ----OOXOXXOXXOXOXXOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 8 | 1.57 | --OOOOOXOXOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4 |
03 | 13 | 1.51 | ----OXOXXOXOXXX | ||||||||||||||
7= |
Ester BendováEster Bendová
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | 2 | 1.48 | OOOOOOXOXXX | ||||||||||||||
7= |
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 10 | 1.48 | OOOOOOXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 6 | 1.45 | OOXOOXOXXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 11 | 1.42 | --OOOXXX | ||||||||||||||
11 |
Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
03 | 5 | 1.42 | O-OXOOXXX | ||||||||||||||
12 |
Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 9 | 1.42 | OOOOXXOXXX | ||||||||||||||
13 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 1 | 1.39 | OOXOOXXX | ||||||||||||||
14 |
Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 7 | 1.39 | OOOXOXXX | ||||||||||||||
15 |
Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 3 | 1.36 | OOOXXX | ||||||||||||||
Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 4 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok o tyči - Muži
Muži A (ne, 11.2.2018 - 14:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 4.304.404.504.604.704.804.905.00 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Trpimir ŠirokiTrpimir Široki
Croatia |
98 | 2 | 4.90 | ---O-OOXXX | ||||||||||||||
2 |
Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s. |
96 | 5 | 4.90 | --O-OOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s. |
91 | 4 | 4.80 | ---OOXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 3 | 4.70 | ---OXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s. |
91 | 6 | 4.60 | ---O-XXX | ||||||||||||||
6 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 1 | 4.40 | -XO-XXX | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Muži B (ne, 11.2.2018 - 14:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 3.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.70 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David HájekDavid Hájek
SSK Vítkovice, z.s. |
96 | 4 | 4.50 | ---------O-OOOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 5 | 4.50 | ----------O-XO-O-XXX | ||||||||||||||
3 |
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 7 | 4.30 | ---------XXOOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
97 | 3 | 4.10 | ------O-XOXOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolek |
98 | 2 | 3.90 | -----OOOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s. |
88 | 1 | 3.60 | --O-OOXXX | ||||||||||||||
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 8 | NM | ||||||||||||||||
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Skok o tyči - Junioři
Junioři A (ne, 11.2.2018 - 10:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.50 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
99 | 5 | 4.20 | --------O-O-OOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC Pardubice |
99 | 6 | 4.00 | ---------OO-OXXX | ||||||||||||||
3 |
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC Pardubice |
99 | 3 | 3.80 | ----XO-O-O-O-XX | ||||||||||||||
4 |
Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha |
99 | 1 | 3.70 | ----XOXOOOOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 4 | 3.40 | ------XO-X | ||||||||||||||
Jan RejhaJan Rejha
AC TJ Jičín |
99 | 2 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Junioři B (ne, 11.2.2018 - 10:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.50 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel PadělekPavel Padělek
ASK Slavia Praha |
00 | 1 | 3.30 | OOXOOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Jan LepeškaJan Lepeška
AK Bílina |
00 | 4 | 3.20 | --O-O-XXX | ||||||||||||||
3 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 2 | 3.10 | XOXXOXOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Vladimir KostičVladimir Kostič
ASK Slavia Praha |
00 | 3 | 2.80 | XOXXX | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Skok o tyči - Dorostenci
Dorostenci A (ne, 11.2.2018 - 10:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.802.903.003.103.203.303.403.503.603.70 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 5 | 3.60 | ----XXO-OOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 4 | 3.50 | --O-OOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová Paka |
02 | 6 | 3.40 | ----XXO-O | ||||||||||||||
4 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 3 | 3.30 | XOOOXOOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 1 | 3.10 | OOOOXXX | ||||||||||||||
Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC Pardubice |
01 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Dorostenci B (ne, 11.2.2018 - 10:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.60 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 6 | 3.50 | -----XXOOXOOXXOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 1 | 3.10 | --XOXOXXOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC Pardubice |
02 | 4 | 3.10 | O-O-OOXOXXX | ||||||||||||||
4= |
Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 7 | 2.80 | OOOOXXX | ||||||||||||||
4= |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 5 | 2.80 | OOOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia Praha |
02 | 2 | 2.80 | O-XOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 3 | 2.70 | OXOOXXX | ||||||||||||||
8 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC Pardubice |
02 | 8 | 2.50 | O-XXX | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Skok o tyči - Žáci
(so, 10.2.2018 - 12:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.704.004.10 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 17 | 4.00 | ----------O-O-OOXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 15 | 3.50 | --------O-OOXOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 13 | 3.50 | ----XO-OOXOXOXOXXOOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. |
03 | 16 | 3.40 | --------O-OOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 12 | 3.40 | ----O-OXOOOOXXOXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 11 | 3.10 | ----OXOOOOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 14 | 3.10 | ----XXO-XXO-OXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava |
04 | 9 | 3.00 | --O--O-OOXXX | ||||||||||||||
9 |
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. |
04 | 7 | 2.80 | OOOOOXXOOXXX | ||||||||||||||
10 |
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 |
03 | 4 | 2.70 | OOOOOOXXX | ||||||||||||||
11 |
Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 2 | 2.30 | OXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 5 | 2.20 | XXOXXX | ||||||||||||||
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Lukáš FejfarLukáš Fejfar
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 10 | NM | ||||||||||||||||
Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 8 | NM | ||||||||||||||||
Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok daleký - Muži
(so, 10.2.2018 - 13:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s. |
96 | 12 | 7.59 | 7.59 | - | - | 7.59 | |||||||||||
2 |
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s. |
91 | 13 | 7.41 | 7.41 | 7.24 | X | 7.41 | |||||||||||
3 |
Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s. |
91 | 9 | 7.22 | 7.02 | 7.21 | 7.22 | 7.22 | |||||||||||
4 |
Trpimir ŠirokiTrpimir Široki
Croatia |
98 | 14 | 7.09 | 6.71 | 6.71 | 7.09 | 7.09 | |||||||||||
5 |
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
97 | 7 | 6.86 | 6.86 | 6.80 | 6.77 | 6.86 | |||||||||||
6 |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 8 | 6.82 | 6.75 | 6.82 | X | 6.82 | |||||||||||
7 |
David HájekDavid Hájek
SSK Vítkovice, z.s. |
96 | 10 | 6.76 | 6.59 | 6.74 | 6.76 | 6.76 | |||||||||||
8 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 4 | 6.72 | 6.41 | 6.72 | X | 6.72 | |||||||||||
9 |
Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s. |
88 | 5 | 6.50 | 6.42 | 6.46 | 6.50 | 6.50 | |||||||||||
10 |
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 6 | 6.46 | 6.35 | 6.46 | 6.25 | 6.46 | |||||||||||
11 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 11 | 6.37 | X | X | 6.37 | 6.37 | |||||||||||
12 |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolek |
98 | 2 | 6.36 | 6.24 | 6.36 | X | 6.36 | |||||||||||
13 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 1 | 5.96 | 5.65 | 5.96 | 5.95 | 5.96 | |||||||||||
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 3 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Skok daleký - Junioři
(so, 10.2.2018 - 11:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 8 | 6.60 | 6.53 | 6.57 | 6.60 | 6.60 | |||||||||||
2 |
Jan RejhaJan Rejha
AC TJ Jičín |
99 | 9 | 6.60 | 6.36 | 6.34 | 6.60 | 6.60 | |||||||||||
3 |
Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC Pardubice |
99 | 10 | 6.50 | 6.20 | 6.50 | 6.10 | 6.50 | |||||||||||
4 |
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 5 | 6.22 | 6.20 | 6.19 | 6.22 | 6.22 | |||||||||||
5 |
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC Pardubice |
99 | 7 | 6.22 | 6.22 | 6.09 | - | 6.22 | |||||||||||
6 |
Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
99 | 4 | 6.20 | 6.16 | 6.07 | 6.20 | 6.20 | |||||||||||
7 |
Pavel PadělekPavel Padělek
ASK Slavia Praha |
00 | 3 | 6.14 | 5.84 | 5.87 | 6.14 | 6.14 | |||||||||||
8 |
Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha |
99 | 2 | 5.96 | 5.63 | 5.48 | 5.96 | 5.96 | |||||||||||
9 |
Jan LepeškaJan Lepeška
AK Bílina |
00 | 6 | 5.81 | X | 5.81 | 4.47 | 5.81 | |||||||||||
10 |
Vladimir KostičVladimir Kostič
ASK Slavia Praha |
00 | 1 | 5.77 | 5.54 | 5.77 | X | 5.77 | |||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Skok daleký - Dorostenci
(so, 10.2.2018 - 10:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 16 | 6.69 | 6.50 | 6.39 | 6.69 | 6.69 | |||||||||||
2 |
Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia Praha |
02 | 15 | 6.56 | 6.30 | 6.33 | 6.56 | 6.56 | |||||||||||
3 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 8 | 6.45 | 6.17 | 6.45 | X | 6.45 | |||||||||||
4 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC Pardubice |
02 | 14 | 6.29 | 6.18 | 6.09 | 6.29 | 6.29 | |||||||||||
5 |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 9 | 6.28 | 6.24 | 6.22 | 6.28 | 6.28 | |||||||||||
6 |
František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová Paka |
02 | 13 | 6.27 | 6.27 | X | 4.42 | 6.27 | |||||||||||
7 |
Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC Pardubice |
01 | 11 | 6.25 | 6.25 | X | 5.96 | 6.25 | |||||||||||
8 |
Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 5 | 6.25 | 5.86 | 6.25 | X | 6.25 | |||||||||||
9 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 7 | 6.14 | 5.91 | 5.87 | 6.14 | 6.14 | |||||||||||
10 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC Pardubice |
02 | 12 | 5.87 | X | X | 5.87 | 5.87 | |||||||||||
11 |
Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 6 | 5.75 | X | 5.75 | X | 5.75 | |||||||||||
12 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 2 | 5.71 | 5.56 | 5.71 | 5.62 | 5.71 | |||||||||||
13 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 4 | 5.64 | X | 5.64 | X | 5.64 | |||||||||||
14 |
Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 1 | 5.40 | 5.40 | 5.32 | 5.26 | 5.40 | |||||||||||
15 |
Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 10 | 5.16 | 5.16 | X | X | 5.16 | |||||||||||
Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4 |
02 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok daleký - Žáci
(pá, 9.2.2018 - 12:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 17 | 6.19 | 6.19 | 6.17 | 6.00 | 6.19 | |||||||||||
2 |
Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 14 | 5.89 | 5.65 | 5.89 | 5.73 | 5.89 | |||||||||||
3 |
Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 15 | 5.80 | 5.49 | 5.70 | 5.80 | 5.80 | |||||||||||
4 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 12 | 5.80 | 5.80 | X | X | 5.80 | |||||||||||
5 |
Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava |
04 | 16 | 5.78 | 5.48 | 5.70 | 5.78 | 5.78 | |||||||||||
6 |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. |
03 | 7 | 5.76 | 5.76 | 5.67 | 5.42 | 5.76 | |||||||||||
7 |
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. |
04 | 13 | 5.72 | 5.69 | 5.72 | X | 5.72 | |||||||||||
8 |
Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 11 | 5.52 | 5.12 | 5.52 | X | 5.52 | |||||||||||
9 |
Lukáš FejfarLukáš Fejfar
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 9 | 5.49 | 5.28 | 4.99 | 5.49 | 5.49 | |||||||||||
10 |
Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 8 | 5.34 | 5.24 | X | 5.34 | 5.34 | |||||||||||
11 |
Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 2 | 5.34 | 5.17 | 5.21 | 5.34 | 5.34 | |||||||||||
12 |
Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 3 | 5.27 | 3.29 | 5.14 | 5.27 | 5.27 | |||||||||||
13 |
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 5 | 5.12 | X | X | 5.12 | 5.12 | |||||||||||
14 |
Pavel GondaPavel Gonda
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 6 | 5.10 | 5.07 | 5.10 | 4.71 | 5.10 | |||||||||||
15 |
Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 4 | 5.07 | X | 5.07 | X | 5.07 | |||||||||||
16 |
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 |
03 | 10 | 5.04 | 5.02 | 5.04 | X | 5.04 | |||||||||||
17 |
Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 1 | 4.80 | 4.67 | 4.80 | X | 4.80 | |||||||||||
Celkem 17 závodníků |
Skok daleký - Ženy
(so, 10.2.2018 - 16:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub ... |
90 | 6 | 6.31 | 5.90 | 6.23 | 6.31 | 6.31 | |||||||||||
2 |
Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub ... |
88 | 8 | 6.26 | 4.27 | 6.26 | 6.15 | 6.26 | |||||||||||
3 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 5 | 6.17 | 5.91 | 6.09 | 6.17 | 6.17 | |||||||||||
4 |
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Slovakia |
88 | 7 | 6.09 | 6.09 | X | 5.95 | 6.09 | |||||||||||
5 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 4 | 5.76 | X | 5.76 | 4.52 | 5.76 | |||||||||||
6 |
Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 3 | 5.55 | 5.43 | X | 5.55 | 5.55 | |||||||||||
7 |
Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská Praha |
96 | 2 | 5.24 | 4.92 | 4.84 | 5.24 | 5.24 | |||||||||||
8 |
Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 1 | 5.16 | X | 5.10 | 5.16 | 5.16 | |||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Skok daleký - Juniorky
(so, 10.2.2018 - 15:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla Praha |
99 | 15 | 5.73 | X | X | 5.73 | 5.73 | |||||||||||
2 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 16 | 5.69 | 5.53 | 5.48 | 5.69 | 5.69 | |||||||||||
3 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 14 | 5.61 | 5.60 | X | 5.61 | 5.61 | |||||||||||
4 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 11 | 5.34 | 5.27 | 5.19 | 5.34 | 5.34 | |||||||||||
5 |
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia Praha |
99 | 12 | 5.33 | 5.33 | 5.24 | 4.97 | 5.33 | |||||||||||
6 |
Eliška PernáEliška Perná
AC Pardubice |
99 | 8 | 5.17 | 5.06 | 5.17 | 5.03 | 5.17 | |||||||||||
7 |
Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s. |
99 | 7 | 5.13 | 4.55 | 5.13 | 4.77 | 5.13 | |||||||||||
8 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha |
99 | 5 | 5.04 | 5.04 | 4.77 | 4.59 | 5.04 | |||||||||||
9 |
Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia Praha |
00 | 13 | 5.02 | X | 5.02 | X | 5.02 | |||||||||||
10 |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 9 | 4.98 | 4.88 | 4.98 | 4.92 | 4.98 | |||||||||||
11 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 2 | 4.94 | X | X | 4.94 | 4.94 | |||||||||||
12 |
Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 6 | 4.91 | 4.85 | 4.69 | 4.91 | 4.91 | |||||||||||
13 |
Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
99 | 4 | 4.88 | 4.66 | X | 4.88 | 4.88 | |||||||||||
14 |
Renata ProcházkováRenata Procházková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
99 | 1 | 4.76 | 4.41 | 4.76 | 4.63 | 4.76 | |||||||||||
15 |
Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva Rakovník |
00 | 10 | 4.46 | 4.46 | X | X | 4.46 | |||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Skok daleký - Dorostenky
(pá, 9.2.2018 - 17:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC Pardubice |
01 | 15 | 5.88 | 5.72 | 5.88 | 5.70 | 5.88 | |||||||||||
2 |
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 12 | 5.85 | X | 5.74 | 5.85 | 5.85 | |||||||||||
3 |
Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 14 | 5.83 | 5.33 | 5.83 | 5.77 | 5.83 | |||||||||||
4 |
Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín |
02 | 16 | 5.77 | 5.77 | X | X | 5.77 | |||||||||||
5 |
Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 13 | 5.76 | 5.62 | 5.72 | 5.76 | 5.76 | |||||||||||
6 |
Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC Pardubice |
01 | 10 | 5.60 | X | 5.60 | 5.59 | 5.60 | |||||||||||
7 |
Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK Bílina |
01 | 8 | 5.46 | 5.11 | 5.46 | 5.38 | 5.46 | |||||||||||
8 |
Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4 |
02 | 7 | 5.29 | 5.29 | 5.28 | X | 5.29 | |||||||||||
9 |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s. |
01 | 9 | 5.25 | 4.97 | 5.25 | 5.15 | 5.25 | |||||||||||
10 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 5 | 5.25 | 5.25 | 5.05 | 5.13 | 5.25 | |||||||||||
11 |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
01 | 1 | 5.03 | 4.87 | 4.19 | 5.03 | 5.03 | |||||||||||
12 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 3 | 5.01 | 5.01 | 4.93 | 4.98 | 5.01 | |||||||||||
13 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 11 | 4.98 | 4.51 | 4.98 | 4.93 | 4.98 | |||||||||||
14 |
Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia Praha |
01 | 6 | 4.97 | 4.95 | 4.97 | 4.83 | 4.97 | |||||||||||
15 |
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z... |
02 | 4 | 4.97 | 4.59 | 4.97 | 4.77 | 4.97 | |||||||||||
16 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 2 | 4.93 | 4.75 | 4.93 | 4.80 | 4.93 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok daleký - Žákyně
(pá, 9.2.2018 - 15:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 14 | 5.45 | X | 5.45 | 5.42 | 5.45 | |||||||||||
2 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 16 | 5.38 | 3.80 | X | 5.38 | 5.38 | |||||||||||
3 |
Ester BendováEster Bendová
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | 13 | 5.35 | 5.35 | 5.22 | 5.09 | 5.35 | |||||||||||
4 |
Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 15 | 5.26 | 5.17 | 5.26 | 5.14 | 5.26 | |||||||||||
5 |
Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 11 | 5.09 | 4.89 | 5.09 | 4.89 | 5.09 | |||||||||||
6 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 6 | 5.05 | 4.70 | 4.93 | 5.05 | 5.05 | |||||||||||
7 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 8 | 5.02 | 4.79 | 4.85 | 5.02 | 5.02 | |||||||||||
8 |
Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 12 | 5.00 | 4.84 | 5.00 | 4.74 | 5.00 | |||||||||||
9 |
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 10 | 4.98 | 4.98 | 4.80 | 4.80 | 4.98 | |||||||||||
10 |
Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 2 | 4.87 | 4.25 | 4.57 | 4.87 | 4.87 | |||||||||||
11 |
Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
03 | 1 | 4.76 | 4.76 | 4.68 | 4.37 | 4.76 | |||||||||||
12 |
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 3 | 4.73 | 4.73 | 4.64 | 4.60 | 4.73 | |||||||||||
13 |
Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4 |
03 | 9 | 4.69 | 4.69 | - | - | 4.69 | |||||||||||
14 |
Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 5 | 4.67 | 4.37 | 4.11 | 4.67 | 4.67 | |||||||||||
15 |
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 7 | 4.62 | X | 4.62 | 4.46 | 4.62 | |||||||||||
16 |
Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 4 | 4.62 | 4.42 | X | 4.62 | 4.62 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Dorostenky
(pá, 9.2.2018 - 15:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4 |
02 | 15 | 12.36 | 11.05 | 10.40 | 12.36 | 12.36 | |||||||||||
2 |
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 16 | 12.33 | 12.33 | 10.97 | 11.88 | 12.33 | |||||||||||
3 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 14 | 12.10 | 10.70 | 11.85 | 12.10 | 12.10 | |||||||||||
4 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 13 | 11.63 | 11.45 | 11.63 | 11.41 | 11.63 | |||||||||||
5 |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
01 | 12 | 11.55 | 11.30 | 10.42 | 11.55 | 11.55 | |||||||||||
6 |
Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC Pardubice |
01 | 6 | 11.34 | 08.95 | 10.38 | 11.34 | 11.34 | |||||||||||
7 |
Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 11 | 11.10 | 10.46 | 11.10 | 10.42 | 11.10 | |||||||||||
8 |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s. |
01 | 9 | 11.02 | 10.72 | 11.02 | 10.61 | 11.02 | |||||||||||
9 |
Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK Bílina |
01 | 8 | 11.00 | 10.20 | 10.73 | 11.00 | 11.00 | |||||||||||
10 |
Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC Pardubice |
01 | 10 | 10.87 | 10.86 | 10.87 | 09.78 | 10.87 | |||||||||||
11 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 7 | 10.83 | 10.83 | 10.15 | 10.79 | 10.83 | |||||||||||
12 |
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z... |
02 | 5 | 10.71 | X | 10.43 | 10.71 | 10.71 | |||||||||||
13 |
Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 4 | 09.70 | 09.70 | 09.53 | X | 09.70 | |||||||||||
14 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 3 | 09.06 | 09.06 | 09.03 | X | 09.06 | |||||||||||
15 |
Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín |
02 | 2 | 08.79 | 08.72 | 07.58 | 08.79 | 08.79 | |||||||||||
16 |
Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia Praha |
01 | 1 | 07.15 | 07.15 | 06.51 | 06.62 | 07.15 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Žákyně
(pá, 9.2.2018 - 14:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 16 | 11.00 | 11.00 | 10.86 | 10.59 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 11 | 10.39 | 10.39 | 08.68 | 09.74 | 10.39 | |||||||||||
3 |
Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 4 | 10.07 | 09.85 | 10.07 | 09.31 | 10.07 | |||||||||||
4 |
Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
03 | 14 | 09.90 | 09.90 | 08.77 | 09.74 | 09.90 | |||||||||||
5 |
Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 15 | 09.68 | 08.27 | 09.08 | 09.68 | 09.68 | |||||||||||
6 |
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 8 | 09.44 | 09.34 | 08.66 | 09.44 | 09.44 | |||||||||||
7 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 10 | 09.33 | 09.32 | 08.85 | 09.33 | 09.33 | |||||||||||
8 |
Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 13 | 09.33 | 09.04 | 09.13 | 09.33 | 09.33 | |||||||||||
9 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 1 | 09.23 | 09.23 | X | 08.06 | 09.23 | |||||||||||
10 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 12 | 09.22 | 08.33 | 09.22 | 08.87 | 09.22 | |||||||||||
11 |
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 5 | 09.08 | X | 09.06 | 09.08 | 09.08 | |||||||||||
12 |
Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 3 | 08.92 | 08.92 | 08.43 | 08.70 | 08.92 | |||||||||||
13 |
Ester BendováEster Bendová
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | 9 | 08.87 | 08.74 | 07.41 | 08.87 | 08.87 | |||||||||||
14 |
Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4 |
03 | 7 | 08.52 | 08.02 | 08.52 | 08.52 | 08.52 | |||||||||||
15 |
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 6 | 08.37 | X | X | 08.37 | 08.37 | |||||||||||
16 |
Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 2 | 08.25 | 08.25 | 07.32 | 08.08 | 08.25 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Žáci
(pá, 9.2.2018 - 13:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 17 | 16.72 | 15.44 | 16.72 | X | 16.72 | |||||||||||
2 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 15 | 12.85 | 12.06 | 12.85 | 12.23 | 12.85 | |||||||||||
3 |
Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 14 | 11.81 | 11.25 | 11.81 | X | 11.81 | |||||||||||
4 |
Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 13 | 11.58 | 10.38 | 11.58 | 10.92 | 11.58 | |||||||||||
5 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 12 | 11.43 | 10.78 | X | 11.43 | 11.43 | |||||||||||
6 |
Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 11 | 11.06 | 09.64 | 11.06 | 10.83 | 11.06 | |||||||||||
7 |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. |
03 | 16 | 10.99 | 10.99 | 10.91 | 10.46 | 10.99 | |||||||||||
8 |
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 8 | 10.72 | 08.53 | 08.89 | 10.72 | 10.72 | |||||||||||
9 |
Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava |
04 | 10 | 10.06 | 09.92 | 09.56 | 10.06 | 10.06 | |||||||||||
10 |
Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 7 | 09.66 | 09.66 | 09.25 | 09.20 | 09.66 | |||||||||||
11 |
Pavel GondaPavel Gonda
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 9 | 09.52 | 09.52 | 09.22 | 09.30 | 09.52 | |||||||||||
12 |
Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 4 | 09.11 | 08.50 | 09.11 | 08.98 | 09.11 | |||||||||||
13 |
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 |
03 | 3 | 08.91 | 07.96 | X | 08.91 | 08.91 | |||||||||||
14 |
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. |
04 | 6 | 08.66 | 08.52 | 08.66 | 08.60 | 08.66 | |||||||||||
15 |
Lukáš FejfarLukáš Fejfar
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 1 | 08.66 | 08.66 | 07.68 | 08.33 | 08.66 | |||||||||||
16 |
Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 2 | 08.49 | X | 08.22 | 08.49 | 08.49 | |||||||||||
17 |
Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 5 | 08.48 | 07.67 | 08.48 | 07.34 | 08.48 | |||||||||||
Celkem 17 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 10.2.2018 - 14:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub ... |
88 | 8 | 14.52 | 13.39 | 13.51 | 14.52 | 14.52 | |||||||||||
2 |
Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská Praha |
96 | 7 | 12.36 | X | 12.36 | 11.82 | 12.36 | |||||||||||
3 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 6 | 12.24 | 12.24 | 10.67 | 12.21 | 12.24 | |||||||||||
4 |
Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub ... |
90 | 5 | 12.20 | 11.97 | 11.99 | 12.20 | 12.20 | |||||||||||
5 |
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Slovakia |
88 | 4 | 12.04 | X | 11.12 | 12.04 | 12.04 | |||||||||||
6 |
Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 3 | 11.80 | 10.58 | 11.80 | 10.23 | 11.80 | |||||||||||
7 |
Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 2 | 09.89 | 09.89 | 09.80 | 08.22 | 09.89 | |||||||||||
8 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 1 | 09.83 | 09.81 | 09.83 | 09.49 | 09.83 | |||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Juniorky
(so, 10.2.2018 - 14:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 16 | 12.59 | 12.57 | 12.59 | X | 12.59 | |||||||||||
2 |
Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla Praha |
99 | 15 | 11.52 | 10.47 | 11.52 | 11.14 | 11.52 | |||||||||||
3 |
Eliška PernáEliška Perná
AC Pardubice |
99 | 14 | 10.64 | 9.75 | 9.70 | 10.64 | 10.64 | |||||||||||
4 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 12 | 10.55 | 9.95 | 10.55 | 9.86 | 10.55 | |||||||||||
5 |
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia Praha |
99 | 10 | 09.23 | 8.81 | 8.91 | 9.23 | 9.23 | |||||||||||
6 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 8 | 09.13 | 8.10 | 9.13 | 7.85 | 9.13 | |||||||||||
7 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha |
99 | 9 | 08.87 | 8.44 | 8.53 | 8.87 | 8.87 | |||||||||||
8 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 13 | 08.86 | 8.51 | 8.86 | 7.84 | 8.86 | |||||||||||
9 |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 4 | 08.65 | 8.57 | 8.65 | 7.51 | 8.65 | |||||||||||
10 |
Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva Rakovník |
00 | 11 | 08.08 | 7.92 | 8.08 | 7.61 | 8.08 | |||||||||||
11 |
Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
99 | 6 | 08.00 | 7.63 | 7.96 | 8.00 | 8.00 | |||||||||||
12 |
Renata ProcházkováRenata Procházková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
99 | 7 | 08.00 | 7.42 | 8.00 | 7.45 | 8.00 | |||||||||||
13 |
Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s. |
99 | 5 | 07.98 | 7.98 | 7.58 | X | 7.98 | |||||||||||
14 |
Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 1 | 07.47 | 7.47 | 6.60 | 6.27 | 7.47 | |||||||||||
15 |
Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia Praha |
00 | 3 | 07.20 | 7.20 | 7.15 | 7.03 | 7.20 | |||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Vrh koulí 5kg - Dorostenci
(so, 10.2.2018 - 11:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 15 | 13.56 | 12.87 | 13.56 | 12.58 | 13.56 | |||||||||||
2 |
Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 12 | 12.84 | 12.01 | 12.84 | 12.10 | 12.84 | |||||||||||
3 |
František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová Paka |
02 | 16 | 12.52 | X | X | 12.52 | 12.52 | |||||||||||
4 |
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 13 | 12.40 | 11.77 | 11.98 | 12.40 | 12.40 | |||||||||||
5 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 7 | 12.02 | 12.02 | 10.87 | 11.04 | 12.02 | |||||||||||
6 |
Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC Pardubice |
01 | 9 | 11.72 | 10.87 | 11.72 | 10.61 | 11.72 | |||||||||||
7 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC Pardubice |
02 | 14 | 11.54 | 10.77 | X | 11.54 | 11.54 | |||||||||||
8 |
Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia Praha |
02 | 10 | 11.16 | 11.16 | 10.84 | 10.81 | 11.16 | |||||||||||
9 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC Pardubice |
02 | 11 | 10.83 | 10.83 | X | 10.46 | 10.83 | |||||||||||
10 |
Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 8 | 10.81 | 10.66 | 10.81 | 10.75 | 10.81 | |||||||||||
11 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 2 | 10.72 | 10.72 | 10.69 | 10.60 | 10.72 | |||||||||||
12 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 4 | 10.25 | 10.25 | X | 9.69 | 10.25 | |||||||||||
13 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 1 | 09.87 | 8.15 | 9.87 | 9.09 | 9.87 | |||||||||||
14 |
Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 3 | 09.02 | 9.02 | X | 8.61 | 9.02 | |||||||||||
Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Vrh koulí 6kg - Junioři
(so, 10.2.2018 - 13:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC Pardubice |
99 | 10 | 13.48 | 12.84 | 13.21 | 13.48 | 13.48 | |||||||||||
2 |
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC Pardubice |
99 | 9 | 12.83 | 12.59 | 12.45 | 12.83 | 12.83 | |||||||||||
3 |
Pavel PadělekPavel Padělek
ASK Slavia Praha |
00 | 8 | 12.68 | 12.28 | 12.68 | 11.22 | 12.68 | |||||||||||
4 |
Jan LepeškaJan Lepeška
AK Bílina |
00 | 7 | 11.63 | 10.97 | 11.63 | 10.00 | 11.63 | |||||||||||
5 |
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 5 | 11.18 | 10.93 | 10.54 | 11.18 | 11.18 | |||||||||||
6 |
Jan RejhaJan Rejha
AC TJ Jičín |
99 | 6 | 10.90 | 10.63 | 10.90 | 10.13 | 10.90 | |||||||||||
7 |
Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha |
99 | 4 | 10.89 | 10.79 | 10.14 | 10.89 | 10.89 | |||||||||||
8 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 2 | 10.34 | 10.34 | 8.60 | 10.07 | 10.34 | |||||||||||
9 |
Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
99 | 1 | 10.15 | 10.15 | 9.33 | 9.57 | 10.15 | |||||||||||
10 |
Vladimir KostičVladimir Kostič
ASK Slavia Praha |
00 | 3 | 08.70 | 8.66 | 8.43 | 8.70 | 8.70 | |||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 10.2.2018 - 15:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s. |
91 | 14 | 14.65 | 14.07 | 14.65 | X | 14.65 | |||||||||||
2 |
Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s. |
91 | 13 | 14.41 | 13.75 | 14.41 | 14.40 | 14.41 | |||||||||||
3 |
Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s. |
96 | 12 | 14.31 | 14.31 | X | 14.08 | 14.31 | |||||||||||
4 |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolek |
98 | 8 | 13.00 | 12.85 | 12.83 | 13.00 | 13.00 | |||||||||||
5 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 11 | 12.78 | 12.24 | 12.60 | 12.78 | 12.78 | |||||||||||
6 |
David HájekDavid Hájek
SSK Vítkovice, z.s. |
96 | 9 | 12.29 | X | 11.65 | 12.29 | 12.29 | |||||||||||
7 |
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
97 | 10 | 11.95 | 11.66 | 11.80 | 11.95 | 11.95 | |||||||||||
8 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 5 | 11.82 | 11.82 | 10.27 | X | 11.82 | |||||||||||
9 |
Trpimir ŠirokiTrpimir Široki
Croatia |
98 | 7 | 11.55 | 11.21 | 11.18 | 11.55 | 11.55 | |||||||||||
10 |
Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s. |
88 | 6 | 11.52 | 11.02 | 11.52 | 10.49 | 11.52 | |||||||||||
11 |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 4 | 11.46 | 11.46 | 10.73 | 11.36 | 11.46 | |||||||||||
12 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 3 | 10.52 | 10.52 | X | X | 10.52 | |||||||||||
13 |
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 1 | 10.35 | 10.00 | 9.54 | 10.35 | 10.35 | |||||||||||
14 |
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 2 | 10.00 | 10.00 | 8.88 | 9.52 | 10.00 | |||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Pětiboj hala - Ženy | ||
---|---|---|
Stav po 5 z 5 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KlučinováEliška Klučinová | 88 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4663 | 0 | ||||||||||||||
2 | Kateřina CachováKateřina Cachová | 90 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4464 | 199 | ||||||||||||||
3 | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Slovakia | 4320 | 343 | ||||||||||||||
4 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 4042 | 621 | ||||||||||||||
5 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4036 | 627 | ||||||||||||||
6 | Denisa MajerováDenisa Majerová | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 3813 | 850 | ||||||||||||||
7 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 3793 | 870 | ||||||||||||||
8 | Dorota SkřivanováDorota Skřivanová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3580 | 1083 | ||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Klučinová E. 4663 (08.51/1015-1.84/1029-14.52/829-6.26/930-2:17.34/860) Cachová K. 4464 (08.34/1052-1.75/916-12.20/674-6.31/946-2:16.21/876) Vadlejch L. 4320 (08.61/993-1.75/916-12.04/664-6.09/877-2:16.65/870) Dvořáková K. 4042 (08.53/1010-1.66/806-09.83/518-6.17/902-2:21.31/806) Zatloukalová B. 4036 (08.91/929-1.66/806-12.24/677-5.76/777-2:18.31/847) Majerová D. 3813 (08.94/922-1.75/916-09.89/522-5.55/715-2:26.49/738) Nečinová A. 3793 (08.82/948-1.66/806-12.36/685-5.24/626-2:27.21/728) Skřivanová D. 3580 (09.19/871-1.60/736-11.80/648-5.16/603-2:27.73/722) Seidlová Z. 0 (53.91/) Reissová J. 0 (57.29/) Petržilková T. 0 (54.58/) Slavíková J. 0 (/) Folková D. 0 (57.89/) Matějková J. 0 (59.79/) Kopecká A. 0 (57.98/) Vondrová L. 0 (52.95/) Bičianová M. 0 (56.14/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Pětiboj hala - Juniorky | ||
---|---|---|
Stav po 5 z 5 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | TJ Dukla Praha | 4045 | 0 | ||||||||||||||
2 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub Praha | 3866 | 179 | ||||||||||||||
3 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub Praha | 3655 | 390 | ||||||||||||||
4 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3560 | 485 | ||||||||||||||
5 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 3405 | 640 | ||||||||||||||
6 | Renata ProcházkováRenata Procházková | 99 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3222 | 823 | ||||||||||||||
7 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 3123 | 922 | ||||||||||||||
8 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | AC Pardubice | 3092 | 953 | ||||||||||||||
9 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 3051 | 994 | ||||||||||||||
10 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2892 | 1153 | ||||||||||||||
11 | Nikola GavendováNikola Gavendová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2881 | 1164 | ||||||||||||||
12 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 2872 | 1173 | ||||||||||||||
13 | Kateřina MastnáKateřina Mastná | 00 | TJ Lokomotiva Rakovník | 2848 | 1197 | ||||||||||||||
14 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2764 | 1281 | ||||||||||||||
15 | Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2727 | 1318 | ||||||||||||||
Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková | 00 | TJ Sokol Opava | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Novotná J. 4045 (08.66/982-1.75/916-11.52/629-5.73/768-2:25.52/750) Kerbachová A. 3866 (08.62/991-1.60/736-12.59/700-5.69/756-2:30.83/683) Burajová P. 3655 (09.24/860-1.75/916-10.55/566-5.34/654-2:32.73/659) Gieselová M. 3560 (09.00/910-1.60/736-9.13/473-5.61/732-2:28.72/709) Duchoňová A. 3405 (09.06/897-1.48/599-9.23/479-5.33/651-2:23.29/779) Procházková R. 3222 (08.85/941-1.48/599-8.00/399-4.76/495-2:22.63/788) Dyrynková N. 3123 (08.93/925-1.48/599-8.87/456-5.04/570-2:39.98/573) Perná E. 3092 (09.83/744-1.48/599-10.64/571-5.17/606-2:40.11/572) Treglerová M. 3051 (10.06/701-1.45/566-8.86/455-4.94/543-2:22.76/786) Duchoslavová S. 2892 (09.05/900-1.48/599-8.65/441-4.98/554-2:56.59/398) Gavendová N. 2881 (10.11/692-1.69/842-7.47/365-4.91/535-2:51.62/447) Staňková K. 2872 (09.59/791-1.51/632-7.20/348-5.02/565-2:43.25/536) Mastná K. 2848 (09.40/828-1.57/701-8.08/405-4.46/418-2:46.92/496) Hájková K. 2764 (11.32/485-1.51/632-7.98/398-5.13/595-2:33.17/654) Němcová E. 2727 (10.30/657-1.57/701-8.00/399-4.88/527-2:51.96/443) Šustáková Z. 785 (09.62/785-/-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Pětiboj hala - Dorostenky | ||
---|---|---|
Stav po 5 z 5 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4130 | 0 | ||||||||||||||
2 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 3870 | 260 | ||||||||||||||
3 | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | AC TJ Jičín | 3692 | 438 | ||||||||||||||
4 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3648 | 482 | ||||||||||||||
5 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 3596 | 534 | ||||||||||||||
6 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 3575 | 555 | ||||||||||||||
7 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 3454 | 676 | ||||||||||||||
8 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3449 | 681 | ||||||||||||||
9 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3413 | 717 | ||||||||||||||
10 | Kateřina ŽohováKateřina Žohová | 01 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 3400 | 730 | ||||||||||||||
11 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3380 | 750 | ||||||||||||||
12 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 3378 | 752 | ||||||||||||||
13 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | SK Dobruška z.s. | 3338 | 792 | ||||||||||||||
14 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 3234 | 896 | ||||||||||||||
Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | DNF | ||||||||||||||||
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | Atletický klub Prostějov, z. s. | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Šínová T. 4130 (08.49/1019-1.75/916-12.33/683-5.85/804-2:28.77/708) Zámečníková S. 3870 (08.50/1017-1.60/736-10.87/587-5.88/813-2:28.06/717) Volná D. 3692 (08.89/933-1.72/879-8.79/451-5.77/780-2:33.57/649) Suchá L. 3648 (08.82/948-1.66/806-11.10/602-5.83/798-2:47.09/494) Frontzová K. 3596 (08.84/944-1.60/736-11.00/595-5.46/688-2:34.90/633) Tamchynová K. 3575 (08.73/967-1.48/599-11.34/618-5.60/729-2:32.46/662) Dorňáková N. 3454 (09.06/897-1.54/666-11.63/637-4.93/540-2:28.29/714) Janků V. 3449 (08.98/914-1.60/736-9.06/468-5.25/628-2:29.21/703) Hůlková B. 3413 (08.64/987-1.39/502-9.70/510-5.76/777-2:34.58/637) Žohová K. 3400 (09.59/791-1.69/842-11.55/631-5.03/567-2:40.34/569) Štvrtňová K. 3380 (08.99/912-1.54/666-10.83/584-5.01/562-2:32.96/656) Cymbálová Z. 3378 (08.96/918-1.72/879-7.15/345-4.97/551-2:30.61/685) Hlávková K. 3338 (09.12/885-1.51/632-11.02/596-5.25/628-2:37.95/597) Bažoutová K. 3234 (09.66/777-1.63/771-12.10/668-4.98/554-2:49.94/464) Kotková D. 2915 (09.10/889-1.57/701-12.36/685-5.29/640-/) Korhoňová T. 2637 (09.32/844-1.54/666-10.71/576-4.97/551-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Pětiboj hala - Žákyně | ||
---|---|---|
Stav po 5 z 5 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 3389 | 0 | ||||||||||||||
2 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3293 | 96 | ||||||||||||||
3 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3268 | 121 | ||||||||||||||
4 | Pavla KosielskáPavla Kosielská | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3217 | 172 | ||||||||||||||
5 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3120 | 269 | ||||||||||||||
6 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 3107 | 282 | ||||||||||||||
7 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 3059 | 330 | ||||||||||||||
8 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2966 | 423 | ||||||||||||||
9 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 z.s. | 2960 | 429 | ||||||||||||||
10 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2958 | 431 | ||||||||||||||
11 | Sára ČihulováSára Čihulová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2861 | 528 | ||||||||||||||
Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 2861 | 528 | |||||||||||||||
13 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2853 | 536 | ||||||||||||||
14 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2782 | 607 | ||||||||||||||
15 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2385 | 1004 | ||||||||||||||
Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková | 03 | Spartak Praha 4 | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Červená E. 3389 (09.48/812-1.66/806-09.23/479-5.45/686-2:37.17/606) Bendová E. 3293 (08.78/956-1.48/599-08.87/456-5.35/657-2:35.58/625) Olivová N. 3268 (09.76/758-1.66/806-11.00/595-5.02/565-2:42.51/544) Kosielská P. 3217 (09.00/910-1.63/771-09.33/486-5.26/631-2:54.40/419) Štanclová V. 3120 (09.04/902-1.48/599-09.44/493-4.98/554-2:40.05/572) Paťavová N. 3107 (09.58/792-1.66/806-09.33/486-5.05/573-2:51.33/450) Kováčová N. 3059 (09.53/802-1.42/534-09.90/523-4.76/495-2:29.01/705) Kadavá K. 2966 (09.03/904-1.39/502-09.22/479-5.38/665-2:54.70/416) Patalová G. 2960 (09.43/822-1.39/502-08.25/416-5.09/584-2:34.67/636) Maršálková J. 2958 (09.97/718-1.42/534-10.07/534-4.87/524-2:33.63/648) Prokešová K. 2861 (09.58/792) Čihulová S. 2861 (09.43/822) Prokešová K. 2861 (1.42/534) Čihulová S. 2861 (1.36/470-09.68/509) Prokešová K. 2861 (10.39/555-4.67/472) Čihulová S. 2861 (5.00/559-2:46.50/501) Prokešová K. 2861 (2:45.81/508) Oborná D. 2853 (09.70/769-1.45/566-09.08/469-4.62/459-2:38.51/590) Dvořáková K. 2782 (09.69/771-1.57/701-08.37/423-4.73/487-2:56.38/400) Šimůnková A. 2398 (09.26/856-1.51/632-08.52/433-4.69/477-/) Chaloupková S. 2385 (09.39/830-/-08.92/459-4.62/459-2:34.52/637) |
|||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Sedmiboj hala - Muži | ||
---|---|---|
Stav po 7 z 7 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6021 | 0 | ||||||||||||||
2 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5951 | 70 | ||||||||||||||
3 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5824 | 197 | ||||||||||||||
4 | Trpimir ŠirokiTrpimir Široki | 98 | Croatia | 5413 | 608 | ||||||||||||||
5 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 5333 | 688 | ||||||||||||||
6 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5200 | 821 | ||||||||||||||
7 | David HájekDavid Hájek | 96 | SSK Vítkovice, z.s. | 5147 | 874 | ||||||||||||||
8 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 5073 | 948 | ||||||||||||||
9 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4955 | 1066 | ||||||||||||||
10 | Petr JindřichPetr Jindřich | 88 | SK Aktis Praha z.s. | 4706 | 1315 | ||||||||||||||
11 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 4278 | 1743 | ||||||||||||||
12 | Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 3962 | 2059 | ||||||||||||||
Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | DNF | ||||||||||||||||
Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Doležal J. 6021 (07.01/879-7.59/957-14.31/747-1.99/794-07.96/992-4.90/880-2:49.42/772) Helcelet A. 5951 (07.05/865-7.41/913-14.65/768-2.05/850-07.97/989-4.60/790-2:48.98/776) Lukáš M. 5824 (07.06/861-7.22/866-14.41/753-1.93/740-08.07/964-4.80/849-2:47.62/791) Široki T. 5413 (07.34/765-7.09/835-11.55/579-2.05/850-08.36/893-4.90/880-3:05.55/611) Kopecký O. 5333 (07.17/823-6.37/668-12.78/654-1.84/661-08.24/922-4.70/819-2:48.04/786) Pulíček T. 5200 (07.17/823-6.86/781-11.95/603-1.90/714-08.29/910-4.10/645-2:54.06/724) Hájek D. 5147 (07.19/816-6.76/757-12.29/624-1.87/687-08.59/839-4.50/760-3:00.04/664) Rykl R. 5073 (07.45/729-6.72/748-11.82/595-1.93/740-08.44/874-4.40/731-3:00.86/656) Svoboda A. 4955 (07.36/759-6.36/666-13.00/667-1.96/767-08.71/811-3.90/590-2:56.93/695) Jindřich P. 4706 (07.27/789-6.50/697-11.52/577-1.75/585-08.78/795-3.60/509-2:51.11/754) Holek J. 4278 (07.66/662-5.96/578-10.52/517-1.69/536-09.07/730-4.50/760-3:18.42/495) Kadla m. 3962 (07.46/726-/-10.35/507-1.81/636-09.15/713-4.30/702-2:58.58/678) Hromčík A. 3652 (07.21/809-6.82/771-11.46/574-1.81/636-08.49/862-/-/) Samuel F. 3387 (07.37/755-6.46/688-10.00/486-1.90/714-09.01/744-/-/) Hofta J. 0 (51.31/) Vích M. 0 (51.02/) Tesař J. 0 (48.15/) Němeček D. 0 (51.37/) Němeček D. 0 (47.53/) Šorm P. 0 (46.68/) Müller V. 0 (46.71/) Bína M. 0 (50.13/) Rež J. 0 (/) Vejražka D. 0 (48.41/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Sedmiboj hala - Junioři | ||
---|---|---|
Stav po 7 z 7 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KuthanLukáš Kuthan | 99 | AC Pardubice | 4971 | 0 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 4786 | 185 | ||||||||||||||
3 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 4582 | 389 | ||||||||||||||
4 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 4539 | 432 | ||||||||||||||
5 | Jan RejhaJan Rejha | 99 | AC TJ Jičín | 4303 | 668 | ||||||||||||||
6 | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4246 | 725 | ||||||||||||||
7 | Pavel PadělekPavel Padělek | 00 | ASK Slavia Praha | 4123 | 848 | ||||||||||||||
8 | Vladimir KostičVladimir Kostič | 00 | ASK Slavia Praha | 3352 | 1619 | ||||||||||||||
9 | Jan LepeškaJan Lepeška | 00 | AK Bílina | 3086 | 1885 | ||||||||||||||
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Kuthan L. 4971 (07.26/792-6.50/697-13.48/697-1.84/661-08.42/879-4.00/617-3:03.72/628) Adamec V. 4786 (07.36/759-6.22/635-12.83/657-1.78/610-08.42/879-3.80/562-2:58.04/684) Sadirov V. 4582 (07.46/726-5.96/578-10.89/539-1.66/512-08.68/818-3.70/535-2:39.97/874) Franěk M. 4539 (07.34/765-6.60/720-10.34/506-1.78/610-08.66/823-3.10/381-2:53.02/734) Rejha J. 4303 (07.35/762-6.60/720-10.90/540-1.87/687-08.52/855-/-2:52.56/739) Páleník O. 4246 (07.58/687-6.20/630-10.15/495-1.75/585-09.11/722-4.20/673-3:23.32/454) Padělek P. 4123 (07.51/710-6.14/617-12.68/648-1.75/585-09.16/711-3.30/431-3:27.38/421) Sláčík T. 3690 (07.45/729-6.22/635-11.18/557-1.72/560-08.97/752-3.40/457-/) Kostič V. 3352 (07.49/716-5.77/537-08.70/408-1.63/488-10.68/420-2.80/309-3:20.90/474) Lepeška J. 3086 (07.45/729-5.81/546-11.63/584-1.69/536-/-3.20/406-3:46.00/285) Libnar V. 0 (23:56.65/) Zástava J. 0 (26:56.54/) Schubert K. 0 (26:38.29/) Rožnovský R. 0 (24:03.71/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Sedmiboj hala - Dorostenci | ||
---|---|---|
Stav po 7 z 7 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4866 | 0 | ||||||||||||||
2 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4674 | 192 | ||||||||||||||
3 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 4563 | 303 | ||||||||||||||
4 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC Pardubice | 4535 | 331 | ||||||||||||||
5 | Filip KaplanFilip Kaplan | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4527 | 339 | ||||||||||||||
6 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4341 | 525 | ||||||||||||||
7 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4272 | 594 | ||||||||||||||
8 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 4152 | 714 | ||||||||||||||
9 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | TJ SOKOL Nová Paka | 4127 | 739 | ||||||||||||||
10 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 4009 | 857 | ||||||||||||||
11 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 3910 | 956 | ||||||||||||||
12 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | AC Pardubice | 3880 | 986 | ||||||||||||||
13 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3219 | 1647 | ||||||||||||||
Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | DNF | ||||||||||||||||
Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | AC Pardubice | DNF | ||||||||||||||||
Daniel StádníkDaniel Stádník | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Dvorský T. 4866 (07.02/875-6.69/741-12.40/631-1.75/585-08.26/917-3.10/381-2:52.83/736) Pospíšil J. 4674 (07.46/726-6.45/686-10.72/529-1.93/740-08.84/781-3.30/431-2:48.52/781) Baše R. 4563 (07.62/675-6.14/617-12.02/608-1.90/714-08.58/841-3.10/381-2:53.71/727) Mikeš O. 4535 (07.44/732-6.29/650-11.54/579-1.63/488-08.34/898-3.10/381-2:46.06/807) Kaplan F. 4527 (07.50/713-6.25/641-12.84/657-1.78/610-08.99/748-3.50/482-2:58.78/676) Vacátko P. 4341 (07.65/665-5.16/413-10.81/534-1.84/661-08.67/820-3.50/482-2:49.95/766) Horejš O. 4272 (07.41/742-6.28/648-13.56/701-1.66/512-08.49/862-2.70/286-3:15.38/521) Höfner M. 4152 (07.27/789-6.56/711-11.16/556-1.60/464-09.49/642-2.80/309-2:58.26/681) Doubek F. 4127 (07.49/716-6.27/646-12.52/638-1.63/488-08.84/781-3.40/457-3:29.92/401) Starý A. 4009 (07.79/622-5.64/510-10.25/501-1.60/464-09.11/722-3.60/509-2:58.30/681) Paták V. 3910 (07.74/637-5.71/525-09.87/478-1.81/636-09.11/722-2.80/309-3:06.35/603) Špicar M. 3880 (07.61/678-5.87/559-10.83/536-1.54/419-08.73/806-2.50/242-3:02.45/640) Trafina J. 3219 (07.66/662-5.40/461-09.02/427-/-09.27/687-2.80/309-2:59.13/673) Chudomel V. 3113 (07.57/690-6.25/641-11.72/589-1.72/560-09.53/633-/) Stádník D. 1189 (07.68/656-5.75/533-/) Žák A. 625 (07.78/625-/) Kaštovský F. 0 (27:57.39/) Poruba J. 0 (30:07.86/) Snovak A. 0 (30:24.66/) Balicz D. 0 (28:28.51/) Matulka A. 0 (29:43.21/) Dušek P. 0 (27:23.43/) Kryštůfek F. 0 (31:25.34/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Sedmiboj hala - Žáci | ||
---|---|---|
Stav po 7 z 7 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 z.s. | 4523 | 0 | ||||||||||||||
2 | Štěpan SchubertŠtěpan Schubert | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4432 | 91 | ||||||||||||||
3 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 4182 | 341 | ||||||||||||||
4 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 4165 | 358 | ||||||||||||||
5 | Jáchym ŠtanclJáchym Štancl | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4127 | 396 | ||||||||||||||
6 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 3817 | 706 | ||||||||||||||
7 | Dušan VodičkaDušan Vodička | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3654 | 869 | ||||||||||||||
8 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 3600 | 923 | ||||||||||||||
9 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 3420 | 1103 | ||||||||||||||
10 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3388 | 1135 | ||||||||||||||
11 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 3357 | 1166 | ||||||||||||||
12 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3331 | 1192 | ||||||||||||||
13 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 3259 | 1264 | ||||||||||||||
14 | Lukáš FejfarLukáš Fejfar | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. | 3100 | 1423 | ||||||||||||||
15 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 3060 | 1463 | ||||||||||||||
16 | Karel VeličkaKarel Velička | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2978 | 1545 | ||||||||||||||
Pavel GondaPavel Gonda | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Kolomazník J. 4523 (07.56/694-5.80/544-16.72/896-1.69/536-08.51/858-3.10/381-3:05.26/614) Schubert Š. 4432 (07.34/765-5.89/563-11.81/595-1.78/610-08.41/881-3.50/482-3:13.78/536) Šenk R. 4182 (07.47/723-5.78/540-10.06/489-1.78/610-08.59/839-3.00/357-3:04.15/624) Raba J. 4165 (07.43/736-6.19/628-11.43/572-1.54/419-08.85/779-3.40/457-3:09.53/574) Štancl J. 4127 (07.74/637-5.12/405-10.72/529-1.66/512-08.93/761-4.00/617-2:59.79/666) Žerava C. 3817 (07.59/684-5.76/535-10.99/545-1.54/419-09.37/666-3.40/457-3:16.57/511) Vodička D. 3654 (08.33/468-5.34/449-11.58/581-1.60/464-09.40/660-3.10/381-3:01.38/651) Šafář J. 3600 (07.72/643-5.72/527-08.66/406-1.54/419-09.31/679-2.80/309-3:04.90/617) Jaroš A. 3420 (07.98/565-5.04/390-08.91/420-1.57/441-09.05/735-2.70/286-3:08.56/583) Špác M. 3388 (07.81/616-5.52/485-09.66/465-1.57/441-08.78/795-/-3:08.17/586) Kremel P. 3357 (07.79/622-5.27/435-08.48/395-1.57/441-08.89/770-2.30/199-3:18.42/495) Bucha F. 3331 (08.07/540-5.80/544-12.85/658-1.63/488-09.04/737-/-3:34.74/364) Krejčí O. 3259 (08.06/542-5.34/449-11.06/549-1.66/512-09.18/707-/-3:17.84/500) Fejfar L. 3100 (07.92/583-5.49/479-08.66/406-1.60/464-09.58/623-/-3:12.68/545) Krejčí J. 3060 (08.12/525-5.07/396-09.11/432-1.54/419-09.65/609-2.20/179-3:17.89/500) Velička K. 2978 (08.54/413-4.80/345-08.49/395-1.48/374-10.13/517-3.50/482-3:23.50/452) Gonda P. 1987 (07.73/640-5.10/402-09.52/457-1.63/488-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |