Skok vysoký - Muži (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2.05 | 850 | ||
2 | Trpimir ŠirokiTrpimir Široki | 98 | Croatia | 2.05 | 850 | ||
3 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1.99 | 794 |
Skok vysoký - Muži (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 1.93 | 740 | ||
2 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 1.90 | 714 | ||
3 | Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 1.81 | 636 |
Skok vysoký - Junioři (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan RejhaJan Rejha | 99 | AC TJ Jičín | 1.87 | 687 | ||
2 | Lukáš KuthanLukáš Kuthan | 99 | AC Pardubice | 1.84 | 661 | ||
3 | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 1.78 | 610 |
Skok vysoký - Junioři (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 1.75 | 585 | ||
2 | Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1.72 | 560 | ||
3 | Jan LepeškaJan Lepeška | 00 | AK Bílina | 1.69 | 536 |
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1.93 | 740 | ||
2 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 1.90 | 714 | ||
3 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 1.84 | 661 |
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 1.81 | 636 | ||
2 | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | AC Pardubice | 1.72 | 560 | ||
3 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 1.66 | 512 |
Skok vysoký - Žáci (pátek, 9.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 1.78 | 610 | ||
2 | Štěpan SchubertŠtěpan Schubert | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 1.78 | 610 | ||
3 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1.69 | 536 |
Skok vysoký - Ženy (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KlučinováEliška Klučinová | 88 | Univerzitní sportovní klub ... | 1.84 | 1029 | ||
2 | Kateřina CachováKateřina Cachová | 90 | Univerzitní sportovní klub ... | 1.75 | 916 | ||
3 | Denisa MajerováDenisa Majerová | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 1.75 | 916 |
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | TJ Dukla Praha | 1.75 | 916 | ||
2 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 1.75 | 916 | ||
3 | Nikola GavendováNikola Gavendová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 1.69 | 842 |
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1.60 | 736 | ||
2 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 1.60 | 736 | ||
3 | Kateřina MastnáKateřina Mastná | 00 | TJ Lokomotiva Rakovník | 1.57 | 701 |
Skok vysoký - Dorostenky (pátek, 9.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 1.75 | 916 | ||
2 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 1.72 | 879 | ||
3 | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | AC TJ Jičín | 1.72 | 879 |
Skok vysoký - Žákyně (pátek, 9.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 1.66 | 806 | ||
2 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1.66 | 806 | ||
3 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 1.66 | 806 |
Skok o tyči - Muži (neděle, 11.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trpimir ŠirokiTrpimir Široki | 98 | Croatia | 4.90 | 880 | ||
2 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4.90 | 880 | ||
3 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4.80 | 849 |
Skok o tyči - Muži (neděle, 11.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HájekDavid Hájek | 96 | SSK Vítkovice, z.s. | 4.50 | 760 | ||
2 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 4.50 | 760 | ||
3 | Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 4.30 | 702 |
Skok o tyči - Junioři (neděle, 11.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4.20 | 673 | ||
2 | Lukáš KuthanLukáš Kuthan | 99 | AC Pardubice | 4.00 | 617 | ||
3 | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 3.80 | 562 |
Skok o tyči - Junioři (neděle, 11.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel PadělekPavel Padělek | 00 | ASK Slavia Praha | 3.30 | 431 | ||
2 | Jan LepeškaJan Lepeška | 00 | AK Bílina | 3.20 | 406 | ||
3 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 3.10 | 381 |
Skok o tyči - Dorostenci (neděle, 11.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 3.60 | 509 | ||
2 | Filip KaplanFilip Kaplan | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3.50 | 482 | ||
3 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | TJ SOKOL Nová Paka | 3.40 | 457 |
Skok o tyči - Dorostenci (neděle, 11.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3.50 | 482 | ||
2 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3.10 | 381 | ||
3 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC Pardubice | 3.10 | 381 |
Skok o tyči - Žáci (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym ŠtanclJáchym Štancl | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4.00 | 617 | ||
2 | Karel VeličkaKarel Velička | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3.50 | 482 | ||
3 | Štěpan SchubertŠtěpan Schubert | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3.50 | 482 |
Skok daleký - Muži (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7.59 | 957 | ||
2 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7.41 | 913 | ||
3 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7.22 | 866 |
Skok daleký - Junioři (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 6.60 | 720 | ||
2 | Jan RejhaJan Rejha | 99 | AC TJ Jičín | 6.60 | 720 | ||
3 | Lukáš KuthanLukáš Kuthan | 99 | AC Pardubice | 6.50 | 697 |
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6.69 | 741 | ||
2 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 6.56 | 711 | ||
3 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6.45 | 686 |
Skok daleký - Žáci (pátek, 9.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 6.19 | 628 | ||
2 | Štěpan SchubertŠtěpan Schubert | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5.89 | 563 | ||
3 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5.80 | 544 |
Skok daleký - Ženy (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina CachováKateřina Cachová | 90 | Univerzitní sportovní klub ... | 6.31 | 946 | ||
2 | Eliška KlučinováEliška Klučinová | 88 | Univerzitní sportovní klub ... | 6.26 | 930 | ||
3 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 6.17 | 902 |
Skok daleký - Juniorky (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | TJ Dukla Praha | 5.73 | 768 | ||
2 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5.69 | 756 | ||
3 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5.61 | 732 |
Skok daleký - Dorostenky (pátek, 9.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 5.88 | 813 | ||
2 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 5.85 | 804 | ||
3 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5.83 | 798 |
Skok daleký - Žákyně (pátek, 9.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 5.45 | 686 | ||
2 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5.38 | 665 | ||
3 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5.35 | 657 |
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (pátek, 9.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 12.36 | 685 | ||
2 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 12.33 | 683 | ||
3 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 12.10 | 668 |
Vrh koulí 3kg - Žákyně (pátek, 9.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 11.00 | 595 | ||
2 | Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 10.39 | 555 | ||
3 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 10.07 | 534 |
Vrh koulí 4kg - Žáci (pátek, 9.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 16.72 | 896 | ||
2 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 12.85 | 658 | ||
3 | Štěpan SchubertŠtěpan Schubert | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 11.81 | 595 |
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KlučinováEliška Klučinová | 88 | Univerzitní sportovní klub ... | 14.52 | 829 | ||
2 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 12.36 | 685 | ||
3 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.24 | 677 |
Vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.59 | 700 | ||
2 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | TJ Dukla Praha | 11.52 | 629 | ||
3 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | AC Pardubice | 10.64 | 571 |
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 13.56 | 701 | ||
2 | Filip KaplanFilip Kaplan | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 12.84 | 657 | ||
3 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | TJ SOKOL Nová Paka | 12.52 | 638 |
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KuthanLukáš Kuthan | 99 | AC Pardubice | 13.48 | 697 | ||
2 | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 12.83 | 657 | ||
3 | Pavel PadělekPavel Padělek | 00 | ASK Slavia Praha | 12.68 | 648 |
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 10.2.2018)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 14.65 | 768 | ||
2 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 14.41 | 753 | ||
3 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | PSK Olymp Praha, z.s. | 14.31 | 747 |