Zpět

 / Athletics Indoor Ostrava II

Ostrava (13. 2. 2018)

-

Postup: První 8 časů (qA), dalších 8 časů (qB)

1 (út, 13.2.2018 - 15:55) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.02 qA 0.160
2 Jakub FendekJakub Fendek 91 SlovakiaSlovakia 5 07.08 qA 0.150
3 Ivo PospíšilIvo Pospíšil 971008 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 07.10 qA 0.167
4 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.11 qA 0.169
5 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.24 qA 0.165
6 Josef GurišJosef Guriš 951212 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 07.25 qA 0.132
7 Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 07.38 qB 0.179
8 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.44 qB 0.175
Celkem 8 závodníků
2 (út, 13.2.2018 - 15:55) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.36 qA 0.156
2 Matěj BenešMatěj Beneš 010227 JAC BrnoJAC Brno 2 07.39 qB 0.164
3 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.44 qB 0.189
4 Tomáš MoravecTomáš Moravec 990521 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.48 qB 0.149
5 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 000705 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.54 qB 0.198
6 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 030620 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.58 0.201
7 Tomáš StachTomáš Stach 010608 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.73 0.159
8 Martin KrnáčMartin Krnáč 94 SlovakiaSlovakia 6 07.76 0.149
Celkem 8 závodníků
3 (út, 13.2.2018 - 15:55) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 030219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.50 qB 0.181
2 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.65 0.156
3 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán 020506 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.74 0.161
4 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.75 0.167
5 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 020901 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.76 0.170
6 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 07.84 0.166
7 Šimon MorcinekŠimon Morcinek 010615 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 07.86 0.144
8 René CankovRené Cankov 001011 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.86 0.182
Celkem 8 závodníků
4 (út, 13.2.2018 - 15:55) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.56 qB 0.163
2 Jan VašíčekJan Vašíček 990106 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 07.64 0.218
3 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 030503 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.06 0.205
4 Michal SzczotkaMichal Szczotka 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.21 0.391
5 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 030307 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.35 0.223
6 Norbert MarekNorbert Marek 030307 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.37 0.359
7 Bohuslav DucháčekBohuslav Ducháček 51 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 08.84 0.280
Tomáš LisákTomáš Lisák 030830 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
5 (út, 13.2.2018 - 15:55) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PodobaTomáš Podoba 821226 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.11 qA 0.164
2 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 010108 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.72 0.179
3 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 030516 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.16 0.342
4 Michal HrochMichal Hroch 040816 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.01 0.438
5 Kryštof KiliánKryštof Kilián 040509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.28 0.164
6 David PanuškaDavid Panuška 040621 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.30 0.174
Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 021123 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Mateusz PasiekaMateusz Pasieka 991129 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.02 qA 0.160
2 Jakub FendekJakub Fendek 91 SlovakiaSlovakia 5 07.08 qA 0.150
3 Ivo PospíšilIvo Pospíšil 971008 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 07.10 qA 0.167
4 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.11 qA 0.169
5 Tomáš PodobaTomáš Podoba 821226 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.11 qA 0.164
6 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.24 qA 0.165
7 Josef GurišJosef Guriš 951212 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 07.25 qA 0.132
8 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.36 qA 0.156
9 Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 07.38 qB 0.179
10 Matěj BenešMatěj Beneš 010227 JAC BrnoJAC Brno 2 07.39 qB 0.164
11 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.44 qB 0.175
12 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.44 qB 0.189
13 Tomáš MoravecTomáš Moravec 990521 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.48 qB 0.149
14 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 030219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.50 qB 0.181
15 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 000705 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.54 qB 0.198
16 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.56 qB 0.163
17 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 030620 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.58 0.201
18 Jan VašíčekJan Vašíček 990106 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 07.64 0.218
19 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.65 0.156
20 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 010108 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.72 0.179
21 Tomáš StachTomáš Stach 010608 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.73 0.159
22 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán 020506 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.74 0.161
23 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.75 0.167
24 Martin KrnáčMartin Krnáč 94 SlovakiaSlovakia 6 07.76 0.149
25 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 020901 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.76 0.170
26 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 07.84 0.166
27 Šimon MorcinekŠimon Morcinek 010615 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 07.86 0.144
28 René CankovRené Cankov 001011 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.86 0.182
29 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 030503 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.06 0.205
30 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 030516 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.16 0.342
31 Michal SzczotkaMichal Szczotka 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.21 0.391
32 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 030307 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.35 0.223
33 Norbert MarekNorbert Marek 030307 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.37 0.359
34 Bohuslav DucháčekBohuslav Ducháček 51 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 08.84 0.280
35 Michal HrochMichal Hroch 040816 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.01 0.438
36 Kryštof KiliánKryštof Kilián 040509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.28 0.164
37 David PanuškaDavid Panuška 040621 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.30 0.174
Tomáš LisákTomáš Lisák 030830 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 021123 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Mateusz PasiekaMateusz Pasieka 991129 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 DNS

-

1 (út, 13.2.2018 - 17:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.98 0.146
2 Ivo PospíšilIvo Pospíšil 971008 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.10 0.159
3 Tomáš PodobaTomáš Podoba 821226 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.12 0.144
4 Jakub FendekJakub Fendek 91 SlovakiaSlovakia 5 07.12 0.169
5 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.13 0.118
6 Josef GurišJosef Guriš 951212 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 07.26 0.167
7 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.32 0.175
8 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 07.39 0.349
Celkem 8 závodníků
2 (út, 13.2.2018 - 17:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 07.37 0.163
2 Matěj BenešMatěj Beneš 010227 JAC BrnoJAC Brno 5 07.41 0.150
3 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.45 0.169
4 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 07.58 0.146
Tomáš MoravecTomáš Moravec 990521 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Vojtěch GryczVojtěch Grycz 000705 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 030219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.98 0.146
2 Ivo PospíšilIvo Pospíšil 971008 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.10 0.159
3 Tomáš PodobaTomáš Podoba 821226 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.12 0.144
4 Jakub FendekJakub Fendek 91 SlovakiaSlovakia 5 07.12 0.169
5 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.13 0.118
6 Josef GurišJosef Guriš 951212 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 07.26 0.167
7 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.32 0.175
8 Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 07.37 0.163
9 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 07.39 0.349
10 Matěj BenešMatěj Beneš 010227 JAC BrnoJAC Brno 5 07.41 0.150
11 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.45 0.169
12 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 07.58 0.146
Tomáš MoravecTomáš Moravec 990521 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Vojtěch GryczVojtěch Grycz 000705 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 030219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS

-

Postup: První 8 časů (qA), dalších 8 časů (qB)

1 (út, 13.2.2018 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.71 qA 0.144
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 07.79 qA 0.128
3 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 015112 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.88 qA 0.162
4 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 07.89 qA 0.282
5 Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová 90 SlovakiaSlovakia 4 07.89 qA 0.166
6 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.01 qA 0.170
7 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.01 qA 0.169
8 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 SlovakiaSlovakia 8 08.14 qB 0.186
Celkem 8 závodníků
2 (út, 13.2.2018 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 JAC BrnoJAC Brno 3 08.04 qA 0.211
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 026008 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.07 qB 0.158
3 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.11 qB 0.164
4 Dominika MikováDominika Miková 025409 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.13 qB 0.199
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.15 qB 0.169
6 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.20 qB 0.212
7 Věra LenskáVěra Lenská 015108 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 08.22 0.158
8 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 025315 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 08.24 0.169
Celkem 8 závodníků
3 (út, 13.2.2018 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iva SkalickáIva Skalická 995923 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 08.16 qB 0.199
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.20 qB 0.251
3 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 006223 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 08.22 0.168
4 Marie SchubertováMarie Schubertová 016021 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.25 0.170
5 Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.27 0.159
6 Hana BorováHana Borová 045516 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.34 0.381
Kateřina MalíkováKateřina Malíková 025802 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
4 (út, 13.2.2018 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.31 0.164
2 Denisa PláškováDenisa Plášková 025907 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.34 0.169
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 016109 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.35 0.169
4 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 015630 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.36 0.179
5 Lucie MertováLucie Mertová 015609 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.43 0.185
6 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 025131 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.56 0.167
7 Mariana FrankováMariana Franková 025510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.84 0.271
Celkem 7 závodníků
5 (út, 13.2.2018 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JavorkováVeronika Javorková 035615 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.54 0.189
2 Petra JančarováPetra Jančarová 035831 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.76 0.196
3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 045407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.77 0.283
4 Barbora OlivkováBarbora Olivková 975420 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.83 0.223
5 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 035423 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.86 0.594
6 Lucie SlovákováLucie Slováková 026219 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.88 0.174
Natálie NěmečkováNatálie Němečková 005129 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
6 (út, 13.2.2018 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ČermákováKlára Čermáková 036016 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.71 0.202
2 Anna HalasováAnna Halasová 036021 Orel VyškovOrel Vyškov 4 09.05 0.287
3 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 045603 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.10 0.356
4 Lucie TesařováLucie Tesařová 035803 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.17 0.275
5 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 045424 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.30 0.204
Sofie GálováSofie Gálová 015821 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Vendula PiskořováVendula Piskořová 026209 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
7 (út, 13.2.2018 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natalie MarešováNatalie Marešová 026212 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.97 0.304
2 Barbora KorusováBarbora Korusová 035302 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.11 0.381
3 Jana JozkováJana Jozková 035930 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.33 0.383
4 Bára ŠkrobánkováBára Škrobánková 045214 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.35 0.168
5 Alžběta BarvíkováAlžběta Barvíková 036210 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.63 0.401
6 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 036024 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.13 0.375
7 Amálie BarvíkováAmálie Barvíková 036210 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.32 0.222
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.71 qA 0.144
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 07.79 qA 0.128
3 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 015112 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.88 qA 0.162
4 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 07.89 qA 0.282
5 Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová 90 SlovakiaSlovakia 4 07.89 qA 0.166
6 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.01 qA 0.170
7 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.01 qA 0.169
8 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 JAC BrnoJAC Brno 3 08.04 qA 0.211
9 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 026008 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.07 qB 0.158
10 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.11 qB 0.164
11 Dominika MikováDominika Miková 025409 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.13 qB 0.199
12 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 SlovakiaSlovakia 8 08.14 qB 0.186
13 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.15 qB 0.169
14 Iva SkalickáIva Skalická 995923 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 08.16 qB 0.199
15 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.20 qB 0.251
16 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.20 qB 0.212
17 Věra LenskáVěra Lenská 015108 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 08.22 0.158
18 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 006223 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 08.22 0.168
19 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 025315 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 08.24 0.169
20 Marie SchubertováMarie Schubertová 016021 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.25 0.170
21 Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.27 0.159
22 Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.31 0.164
23 Denisa PláškováDenisa Plášková 025907 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.34 0.169
24 Hana BorováHana Borová 045516 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.34 0.381
25 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 016109 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.35 0.169
26 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 015630 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.36 0.179
27 Lucie MertováLucie Mertová 015609 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.43 0.185
28 Veronika JavorkováVeronika Javorková 035615 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.54 0.189
29 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 025131 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.56 0.167
30 Klára ČermákováKlára Čermáková 036016 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.71 0.202
31 Petra JančarováPetra Jančarová 035831 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.76 0.196
32 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 045407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.77 0.283
33 Barbora OlivkováBarbora Olivková 975420 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.83 0.223
34 Mariana FrankováMariana Franková 025510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.84 0.271
35 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 035423 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.86 0.594
36 Lucie SlovákováLucie Slováková 026219 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.88 0.174
37 Natalie MarešováNatalie Marešová 026212 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.97 0.304
38 Anna HalasováAnna Halasová 036021 Orel VyškovOrel Vyškov 4 09.05 0.287
39 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 045603 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.10 0.356
40 Barbora KorusováBarbora Korusová 035302 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.11 0.381
41 Lucie TesařováLucie Tesařová 035803 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.17 0.275
42 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 045424 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.30 0.204
43 Jana JozkováJana Jozková 035930 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.33 0.383
44 Bára ŠkrobánkováBára Škrobánková 045214 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.35 0.168
45 Alžběta BarvíkováAlžběta Barvíková 036210 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.63 0.401
46 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 036024 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.13 0.375
47 Amálie BarvíkováAmálie Barvíková 036210 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.32 0.222
Kateřina MalíkováKateřina Malíková 025802 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Natálie NěmečkováNatálie Němečková 005129 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Sofie GálováSofie Gálová 015821 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Vendula PiskořováVendula Piskořová 026209 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS

-

1 (út, 13.2.2018 - 17:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.68 0.155
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 07.84 0.348
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.85 0.153
4 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.86 0.173
5 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 015112 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.86 0.178
6 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 JAC BrnoJAC Brno 8 08.07 0.310
Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 DNS
Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová 90 SlovakiaSlovakia 6 DNS
Celkem 8 závodníků
2 (út, 13.2.2018 - 17:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika MikováDominika Miková 025409 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 07.96 0.197
2 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 SlovakiaSlovakia 6 07.96 0.185
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 026008 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.03 0.153
4 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.06 0.233
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.06 0.162
6 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 1 08.16 0.231
7 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.19 0.180
8 Iva SkalickáIva Skalická 995923 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 08.22 0.152
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.68 0.155
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 07.84 0.348
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.85 0.153
4 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.86 0.173
5 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 015112 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.86 0.178
6 Dominika MikováDominika Miková 025409 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 07.96 0.197
7 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 SlovakiaSlovakia 6 07.96 0.185
8 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 026008 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.03 0.153
9 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.06 0.233
10 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.06 0.162
11 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 JAC BrnoJAC Brno 8 08.07 0.310
12 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 1 08.16 0.231
13 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.19 0.180
14 Iva SkalickáIva Skalická 995923 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 08.22 0.152
Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 DNS
Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová 90 SlovakiaSlovakia 6 DNS

-

1 (út, 13.2.2018 - 18:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.22 0.166
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 000211 JAC BrnoJAC Brno 4 22.62 0.157
3 Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 23.19 0.176
4 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 010321 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 23.67 0.219
5 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 24.23 0.164
6 Šimon NováčekŠimon Nováček 010422 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 25.01 0.198
Celkem 6 závodníků
2 (út, 13.2.2018 - 18:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.25 0.179
2 Šimon DrašarŠimon Drašar 010802 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 23.76 0.193
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 020117 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 24.08 0.188
4 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 24.26 0.176
5 Michal SzczotkaMichal Szczotka 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 26.99 0.176
Tomáš MoravecTomáš Moravec 990521 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
3 (út, 13.2.2018 - 18:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.81 0.191
2 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 020807 JAC BrnoJAC Brno 5 23.24 0.413
3 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 23.39 0.157
4 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 23.75 0.166
5 Martin KrnáčMartin Krnáč 94 SlovakiaSlovakia 6 25.15 0.175
Celkem 5 závodníků
4 (út, 13.2.2018 - 18:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 24.28 0.347
2 Jan VašíčekJan Vašíček 990106 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 24.49 0.173
3 René CankovRené Cankov 001011 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 24.94 0.213
Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz 980911 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
5 (út, 13.2.2018 - 18:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš NovákLuboš Novák 880308 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 23.91 0.183
2 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 25.13 0.183
3 Tomáš ChytilTomáš Chytil 021209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 25.17 0.193
4 Kryštof KiliánKryštof Kilián 040509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 31.27 0.269
Tomáš LisákTomáš Lisák 030830 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
6 (út, 13.2.2018 - 18:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 020901 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 26.11 0.151
2 Luboš NovákLuboš Novák 880308 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 28.06 0.155
Matěj BenešMatěj Beneš 010227 JAC BrnoJAC Brno 3 DNS
Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.22 0.166
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 000211 JAC BrnoJAC Brno 4 22.62 0.157
3 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.81 0.191
4 Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 23.19 0.176
5 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 020807 JAC BrnoJAC Brno 5 23.24 0.413
6 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.25 0.179
7 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 23.39 0.157
8 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 010321 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 23.67 0.219
9 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 23.75 0.166
10 Šimon DrašarŠimon Drašar 010802 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 23.76 0.193
11 Luboš NovákLuboš Novák 880308 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 23.91 0.183
12 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 020117 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 24.08 0.188
13 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 24.23 0.164
14 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 24.26 0.176
15 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 24.28 0.347
16 Jan VašíčekJan Vašíček 990106 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 24.49 0.173
17 René CankovRené Cankov 001011 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 24.94 0.213
18 Šimon NováčekŠimon Nováček 010422 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 25.01 0.198
19 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 25.13 0.183
20 Martin KrnáčMartin Krnáč 94 SlovakiaSlovakia 6 25.15 0.175
21 Tomáš ChytilTomáš Chytil 021209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 25.17 0.193
22 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 020901 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 26.11 0.151
23 Michal SzczotkaMichal Szczotka 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 26.99 0.176
24 Luboš NovákLuboš Novák 880308 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 28.06 0.155
25 Kryštof KiliánKryštof Kilián 040509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 31.27 0.269
Tomáš MoravecTomáš Moravec 990521 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz 980911 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNS
Tomáš LisákTomáš Lisák 030830 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Matěj BenešMatěj Beneš 010227 JAC BrnoJAC Brno 3 DNS
Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNS

-

1 (út, 13.2.2018 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 920813 SlovakiaSlovakia 5 23.68 0.157
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 24.93 0.160
3 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovakiaSlovakia 3 25.82 0.167
4 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 035527 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 26.98 0.194
5 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 016109 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 27.33 0.381
6 Kristýna KublováKristýna Kublová 985421 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 29.34 0.555
Celkem 6 závodníků
2 (út, 13.2.2018 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.79 0.157
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 25.05 0.173
3 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.50 0.166
4 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 27.75 0.231
5 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 025131 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 27.94 0.402
6 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 28.32 0.281
Celkem 6 závodníků
3 (út, 13.2.2018 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 25.63 0.142
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 25.69 0.178
3 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 25.98 0.162
4 Anna VýletováAnna Výletová 995217 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 27.06 0.182
5 Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 27.18 0.353
6 Klaudia HanzelyováKlaudia Hanzelyová 01 SlovakiaSlovakia 1 28.70 0.368
Celkem 6 závodníků
4 (út, 13.2.2018 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 SlovakiaSlovakia 3 25.82 0.189
2 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 JAC BrnoJAC Brno 4 26.06 0.298
3 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 26.38 0.356
4 Dominika MikováDominika Miková 025409 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 26.94 0.241
5 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 27.68 0.389
Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
5 (út, 13.2.2018 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 006223 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 26.06 0.406
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 026008 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 26.35 0.283
3 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 26.81 0.259
4 Marie SchubertováMarie Schubertová 016021 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 27.69 0.217
5 Klára VildomcováKlára Vildomcová 005519 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 27.82 0.429
6 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 045702 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 27.89 0.174
Celkem 6 závodníků
6 (út, 13.2.2018 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 025131 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 28.09 0.148
2 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 026002 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 29.12 0.241
3 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 035407 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 29.30 0.394
4 Jana KleibertováJana Kleibertová 046115 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 29.52 0.192
5 Petra PicmausováPetra Picmausová 025217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 30.43 0.142
Barbora OlivkováBarbora Olivková 975420 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
7 (út, 13.2.2018 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra JančarováPetra Jančarová 035831 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 29.18 0.334
2 Tereza MartinkováTereza Martinková 025930 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 29.72 0.306
3 Anna HalasováAnna Halasová 036021 Orel VyškovOrel Vyškov 1 30.48 0.229
4 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 045407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 31.14 0.345
5 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 045424 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 31.45 0.202
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 920813 SlovakiaSlovakia 5 23.68 0.157
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.79 0.157
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 24.93 0.160
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 25.05 0.173
5 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.50 0.166
6 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 25.63 0.142
7 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 25.69 0.178
8 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 SlovakiaSlovakia 3 25.82 0.189
9 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovakiaSlovakia 3 25.82 0.167
10 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 25.98 0.162
11 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 JAC BrnoJAC Brno 4 26.06 0.298
12 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 006223 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 26.06 0.406
13 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 026008 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 26.35 0.283
14 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 26.38 0.356
15 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 26.81 0.259
16 Dominika MikováDominika Miková 025409 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 26.94 0.241
17 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 035527 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 26.98 0.194
18 Anna VýletováAnna Výletová 995217 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 27.06 0.182
19 Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 27.18 0.353
20 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 016109 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 27.33 0.381
21 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 27.68 0.389
22 Marie SchubertováMarie Schubertová 016021 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 27.69 0.217
23 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 27.75 0.231
24 Klára VildomcováKlára Vildomcová 005519 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 27.82 0.429
25 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 045702 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 27.89 0.174
26 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 025131 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 27.94 0.402
27 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 025131 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 28.09 0.148
28 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 28.32 0.281
29 Klaudia HanzelyováKlaudia Hanzelyová 01 SlovakiaSlovakia 1 28.70 0.368
30 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 026002 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 29.12 0.241
31 Petra JančarováPetra Jančarová 035831 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 29.18 0.334
32 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 035407 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 29.30 0.394
33 Kristýna KublováKristýna Kublová 985421 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 29.34 0.555
34 Jana KleibertováJana Kleibertová 046115 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 29.52 0.192
35 Tereza MartinkováTereza Martinková 025930 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 29.72 0.306
36 Petra PicmausováPetra Picmausová 025217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 30.43 0.142
37 Anna HalasováAnna Halasová 036021 Orel VyškovOrel Vyškov 1 30.48 0.229
38 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 045407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 31.14 0.345
39 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 045424 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 31.45 0.202
Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Barbora OlivkováBarbora Olivková 975420 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS

-

1 (út, 13.2.2018 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.88 0.183
2 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 981020 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 51.20 0.191
3 Martin KováčechMartin Kováčech 010624 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 51.96 0.164
4 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 53.56 0.381
Ondřej HolubOndřej Holub 990518 AC PardubiceAC Pardubice 4 DQ 162.7
Celkem 5 závodníků
2 (út, 13.2.2018 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 52.44 0.137
2 Martin KocourekMartin Kocourek 000701 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 52.70 0.167
3 Jakub KacerJakub Kacer 001001 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 53.28 0.160
4 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 54.46 0.213
5 Silvestr MatochaSilvestr Matocha 890430 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 60.21 0.480
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.88 0.183
2 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 981020 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 51.20 0.191
3 Martin KováčechMartin Kováčech 010624 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 51.96 0.164
4 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 52.44 0.137
5 Martin KocourekMartin Kocourek 000701 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 52.70 0.167
6 Jakub KacerJakub Kacer 001001 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 53.28 0.160
7 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 53.56 0.381
8 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 54.46 0.213
9 Silvestr MatochaSilvestr Matocha 890430 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 60.21 0.480
Ondřej HolubOndřej Holub 990518 AC PardubiceAC Pardubice 4 DQ 162.7

-

1 (út, 13.2.2018 - 16:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 4 57.16 0.167
2 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovakiaSlovakia 3 58.36 0.234
3 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 59.56 0.159
4 Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 60.42 0.212
Natálie NěmečkováNatálie Němečková 005129 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
2 (út, 13.2.2018 - 16:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BorováHana Borová 045516 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 57.47 0.164
2 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 025131 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 61.08 0.174
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 61.21 0.179
4 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 025809 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 61.26 0.342
5 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 61.55 0.245
Celkem 5 závodníků
3 (út, 13.2.2018 - 16:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 60.68 0.161
2 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 015207 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 60.87 0.170
3 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 016125 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 61.08 0.181
4 Libuše ŠantováLibuše Šantová 995802 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 61.22 0.156
5 Karolína MagerováKarolína Magerová 025424 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 62.44 0.166
Celkem 5 závodníků
4 (út, 13.2.2018 - 16:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VildomcováKlára Vildomcová 005519 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 61.84 0.260
2 Natálie HlušíNatálie Hluší 026209 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 62.54 0.325
3 Simona VydržalováSimona Vydržalová 005716 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 63.30 0.159
4 Anna HalasováAnna Halasová 036021 Orel VyškovOrel Vyškov 2 69.07 0.331
5 Mariana FrankováMariana Franková 025510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 72.02 0.234
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 4 57.16 0.167
2 Hana BorováHana Borová 045516 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 57.47 0.164
3 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovakiaSlovakia 3 58.36 0.234
4 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 59.56 0.159
5 Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 60.42 0.212
6 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 60.68 0.161
7 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 015207 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 60.87 0.170
8 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 016125 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 61.08 0.181
8 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 025131 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 61.08 0.174
10 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 61.21 0.179
11 Libuše ŠantováLibuše Šantová 995802 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 61.22 0.156
12 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 025809 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 61.26 0.342
13 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 61.55 0.245
14 Klára VildomcováKlára Vildomcová 005519 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 61.84 0.260
15 Karolína MagerováKarolína Magerová 025424 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 62.44 0.166
16 Natálie HlušíNatálie Hluší 026209 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 62.54 0.325
17 Simona VydržalováSimona Vydržalová 005716 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 63.30 0.159
18 Anna HalasováAnna Halasová 036021 Orel VyškovOrel Vyškov 2 69.07 0.331
19 Mariana FrankováMariana Franková 025510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 72.02 0.234
Natálie NěmečkováNatálie Němečková 005129 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS

-

1 (út, 13.2.2018 - 19:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub StibalJakub Stibal 010129 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:58.01
2 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 020817 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 1:58.09
3 Ondřej KramnýOndřej Kramný 000908 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:02.23
4 Kryštof DuchanKryštof Duchan 990907 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:03.83
5 Viktor GebauerViktor Gebauer 010919 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:04.61
6 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 2:11.22
7 Filip ČervenkaFilip Červenka 040602 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:13.56
Ondřej VáchalOndřej Váchal 940424 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 DNS
Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 010619 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 4 DNS
Celkem 9 závodníků
2 (út, 13.2.2018 - 19:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal HrochMichal Hroch 030218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:08.07
2 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 011008 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:11.43
3 Adam ZajíčekAdam Zajíček 030509 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:12.02
4 Marek SokolMarek Sokol 020329 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:15.65
5 Jan StaněkJan Staněk 031027 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:18.22
6 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 041028 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:21.03
7 Oskar MartiňákOskar Martiňák 031017 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:25.90
8 Samuel SmolínSamuel Smolín 041228 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:46.53
Petr JežekPetr Ježek 011025 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 1 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Jakub StibalJakub Stibal 010129 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:58.01
2 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 020817 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 1:58.09
3 Ondřej KramnýOndřej Kramný 000908 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:02.23
4 Kryštof DuchanKryštof Duchan 990907 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:03.83
5 Viktor GebauerViktor Gebauer 010919 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:04.61
6 Michal HrochMichal Hroch 030218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:08.07
7 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 2:11.22
8 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 011008 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:11.43
9 Adam ZajíčekAdam Zajíček 030509 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:12.02
10 Filip ČervenkaFilip Červenka 040602 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:13.56
11 Marek SokolMarek Sokol 020329 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:15.65
12 Jan StaněkJan Staněk 031027 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:18.22
13 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 041028 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:21.03
14 Oskar MartiňákOskar Martiňák 031017 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:25.90
15 Samuel SmolínSamuel Smolín 041228 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:46.53
Ondřej VáchalOndřej Váchal 940424 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 DNS
Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 010619 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 4 DNS
Petr JežekPetr Ježek 011025 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 1 DNS

-

1 (út, 13.2.2018 - 18:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:20.03
2 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 005129 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:26.32
3 Klára NingerováKlára Ningerová 035125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:29.68
4 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 015524 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 9 2:30.64
5 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:32.32
6 Tereza MikolajczakováTereza Mikolajczaková 005124 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 2:34.89
7 Anna BelaníkováAnna Belaníková 025106 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:35.57
8 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 016125 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 2:39.50
9 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 015628 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:41.71
Celkem 9 závodníků

-

1 (út, 13.2.2018 - 17:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David KlíčDavid Klíč 000630 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 4:04.22
2 Jan KosteckýJan Kostecký 911118 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 4:05.96
3 Štefan PrášekŠtefan Prášek 000401 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 4:13.15
4 Jan BergerJan Berger 000329 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 4:15.03
5 Martin GogelaMartin Gogela 010620 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 4:17.27
6 Patrik PastorPatrik Pastor 010122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 4:17.72
7 Patrik StankovPatrik Stankov 020403 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 4:17.73
8 Lukáš VíchaLukáš Vícha 020425 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 4:18.76
9 Patrik LučanPatrik Lučan 010722 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 4:21.21
10 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 010414 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 4:23.28
11 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 020416 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 12 4:29.33
12 Michal DžuberaMichal Džubera 991030 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 4:30.63
Jan KohutJan Kohut 851217 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 DNF
Celkem 13 závodníků
2 (út, 13.2.2018 - 17:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David ŠpokDavid Špok 030303 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 4:27.77
2 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 020224 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 4:29.23
3 Filip TlamkaFilip Tlamka 020220 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 11 4:30.67
4 Jan BužgaJan Bužga 020127 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 4:39.58
5 Jakub KonderlaJakub Konderla 010305 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 4:43.98
6 Daniel JuříčekDaniel Juříček 020425 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 4:46.19
7 Denis VáclavíkDenis Václavík 040304 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 4:55.45
8 Marek LorenčíkMarek Lorenčík 030530 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 4:55.66
9 Radomír BřezinaRadomír Březina 67 Běžecký klub LudgeřoviceBěžecký klub Ludgeřovice 14 4:56.14
10 Michal BauerMichal Bauer 82 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 4:58.36
11 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 030516 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 5:06.15
12 Adam ZončaAdam Zonča 031214 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 5:11.28
Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 021123 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Martin VitoulMartin Vitoul 040514 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 David KlíčDavid Klíč 000630 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 4:04.22
2 Jan KosteckýJan Kostecký 911118 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 4:05.96
3 Štefan PrášekŠtefan Prášek 000401 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 4:13.15
4 Jan BergerJan Berger 000329 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 4:15.03
5 Martin GogelaMartin Gogela 010620 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 4:17.27
6 Patrik PastorPatrik Pastor 010122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 4:17.72
7 Patrik StankovPatrik Stankov 020403 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 4:17.73
8 Lukáš VíchaLukáš Vícha 020425 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 4:18.76
9 Patrik LučanPatrik Lučan 010722 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 4:21.21
10 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 010414 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 4:23.28
11 David ŠpokDavid Špok 030303 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 4:27.77
12 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 020224 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 4:29.23
13 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 020416 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 12 4:29.33
14 Michal DžuberaMichal Džubera 991030 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 4:30.63
15 Filip TlamkaFilip Tlamka 020220 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 11 4:30.67
16 Jan BužgaJan Bužga 020127 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 4:39.58
17 Jakub KonderlaJakub Konderla 010305 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 4:43.98
18 Daniel JuříčekDaniel Juříček 020425 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 4:46.19
19 Denis VáclavíkDenis Václavík 040304 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 4:55.45
20 Marek LorenčíkMarek Lorenčík 030530 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 4:55.66
21 Radomír BřezinaRadomír Březina 67 Běžecký klub LudgeřoviceBěžecký klub Ludgeřovice 14 4:56.14
22 Michal BauerMichal Bauer 82 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 4:58.36
23 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 030516 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 5:06.15
24 Adam ZončaAdam Zonča 031214 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 5:11.28
Jan KohutJan Kohut 851217 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 DNF
Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 021123 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Martin VitoulMartin Vitoul 040514 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS

-

(út, 13.2.2018 - 17:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla HlucháAdéla Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:43.47
2 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 4:45.02
3 Lucie FilipováLucie Filipová 005229 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 4:48.89
4 Tereza HlucháTereza Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 4:49.21
5 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 995523 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 4:58.16
6 Adéla DostálováAdéla Dostálová 035213 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 5:06.40
7 Marta KlobáskováMarta Klobásková 035417 JAC BrnoJAC Brno 8 5:06.62
8 Veronika PopelkováVeronika Popelková 015624 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 5:12.83
9 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 035526 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 5:28.58
10 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 015601 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 5:43.89
11 Michaela BaklikováMichaela Bakliková 016012 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 5:48.52
Celkem 11 závodníků

-

1 (út, 13.2.2018 - 15:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 08.46 0.157
Celkem 1 závodníků

-

(út, 13.2.2018 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 08.50 0.198
Celkem 1 závodníků

-

1 (út, 13.2.2018 - 15:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 010108 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.65 0.164
2 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.73 0.165
3 Maxim KňávaMaxim Kňáva 010314 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.81 0.230
4 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 010321 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.82 0.203
5 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán 020506 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.93 0.178
Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků

-

(út, 13.2.2018 - 17:01) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.65 0.166
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 010321 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 08.70 0.212
3 Maxim KňávaMaxim Kňáva 010314 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.72 0.151
4 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán 020506 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.05 0.160
Jiří ZedníčekJiří Zedníček 010108 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNF
Celkem 5 závodníků

-

1 (út, 13.2.2018 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.73 0.151
2 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 08.94 0.179
3 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 030503 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.34 0.189
4 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.50 0.180
5 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 030307 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.60 0.154
6 Norbert MarekNorbert Marek 030307 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.68 0.279
Celkem 6 závodníků

-

(út, 13.2.2018 - 17:02) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.64 0.151
2 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 08.93 0.160
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.38 0.192
4 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 030503 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.41 0.164
5 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 030307 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.72 0.158
6 Norbert MarekNorbert Marek 030307 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.78 0.360
Celkem 6 závodníků

-

Postup: 8 časů (q)

1 (út, 13.2.2018 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová 90 SlovakiaSlovakia 4 08.65 q 0.175
2 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.66 q 0.189
3 Valerie JankůValerie Janků 025904 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.21 q 0.164
4 Libuše ŠantováLibuše Šantová 995802 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.47 q 0.184
5 Barbora HadašováBarbora Hadašová 996214 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.54 q 0.152
Celkem 5 závodníků
2 (út, 13.2.2018 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 005309 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.71 q 0.143
2 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 995513 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 10.11 q 0.174
3 Kristýna KublováKristýna Kublová 985421 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.16 q 0.421
4 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.27 0.213
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová 90 SlovakiaSlovakia 4 08.65 q 0.175
2 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.66 q 0.189
3 Valerie JankůValerie Janků 025904 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.21 q 0.164
4 Libuše ŠantováLibuše Šantová 995802 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.47 q 0.184
5 Barbora HadašováBarbora Hadašová 996214 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.54 q 0.152
6 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 005309 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.71 q 0.143
7 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 995513 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 10.11 q 0.174
8 Kristýna KublováKristýna Kublová 985421 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.16 q 0.421
9 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.27 0.213

-

(út, 13.2.2018 - 16:40) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.61 0.157
2 Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová 90 SlovakiaSlovakia 4 08.63 0.160
3 Valerie JankůValerie Janků 025904 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.17 0.159
4 Barbora HadašováBarbora Hadašová 996214 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.35 0.139
5 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 005309 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 09.73 0.138
6 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 995513 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.98 0.339
7 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.31 0.217
Libuše ŠantováLibuše Šantová 995802 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků

-

Postup: 8 časů (q)

1 (út, 13.2.2018 - 15:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.85 q 0.148
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 015814 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.17 q 0.166
3 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.23 q 0.244
4 Bára SajdokováBára Sajdoková 016005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.37 q 0.184
Lucie HöfrováLucie Höfrová 015111 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF
Celkem 5 závodníků
2 (út, 13.2.2018 - 15:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 025512 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.53 q 0.211
2 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 025508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.61 q 0.169
3 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 015320 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09.77 q 0.193
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.16 q 0.233
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.85 q 0.148
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 015814 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.17 q 0.166
3 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.23 q 0.244
4 Bára SajdokováBára Sajdoková 016005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.37 q 0.184
5 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 025512 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.53 q 0.211
6 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 025508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.61 q 0.169
7 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 015320 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09.77 q 0.193
8 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.16 q 0.233
Lucie HöfrováLucie Höfrová 015111 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF

-

(út, 13.2.2018 - 16:41) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.87 0.127
2 Lucie HöfrováLucie Höfrová 015111 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.42 0.217
3 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.43 0.199
4 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 015320 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.68 0.250
5 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 025512 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.10 0.202
6 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 025508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.01 0.198
7 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 015814 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 17.16 0.145
Bára SajdokováBára Sajdoková 016005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 8 závodníků

-

Postup: 8 časů (q)

1 (út, 13.2.2018 - 15:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ObornáDenisa Oborná 035908 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.61 q 0.346
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová 035101 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.64 q 0.186
3 Hana BorováHana Borová 045516 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.67 q 0.266
4 Aneta KlečkováAneta Klečková 035508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.68 q 0.179
5 Lucie PiskováLucie Pisková 035617 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.11 q 0.244
Celkem 5 závodníků
2 (út, 13.2.2018 - 15:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 045603 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.62 q 0.263
2 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 036006 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.70 q 0.430
3 Lucie KláskováLucie Klásková 045727 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.83 q 0.255
4 Lucie TesařováLucie Tesařová 035803 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.22 0.426
5 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 035423 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.94 0.155
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Denisa ObornáDenisa Oborná 035908 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.61 q 0.346
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová 035101 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.64 q 0.186
3 Hana BorováHana Borová 045516 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.67 q 0.266
4 Aneta KlečkováAneta Klečková 035508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.68 q 0.179
5 Lucie PiskováLucie Pisková 035617 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.11 q 0.244
6 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 045603 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.62 q 0.263
7 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 036006 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.70 q 0.430
8 Lucie KláskováLucie Klásková 045727 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.83 q 0.255
9 Lucie TesařováLucie Tesařová 035803 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.22 0.426
10 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 035423 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.94 0.155

-

(út, 13.2.2018 - 16:42) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MitevováBarbora Mitevová 035101 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.37 0.178
2 Denisa ObornáDenisa Oborná 035908 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.62 0.176
3 Aneta KlečkováAneta Klečková 035508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.82 0.189
4 Lucie PiskováLucie Pisková 035617 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.15 0.266
5 Lucie KláskováLucie Klásková 045727 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.75 0.182
6 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 045603 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.78 0.195
7 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 036006 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.15 0.473
8 Lucie TesařováLucie Tesařová 035803 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.54 0.502
Celkem 8 závodníků

-

(út, 13.2.2018 - 15:00) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.391.441.491.541.591.641.691.731.761.791.821.851.881.911.941.972.00 Body
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
830722 12 1.91 -------O---O-O--XXX
2 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
980911 11 1.88 ----------O-O-XXX
3 Filip MoravecFilip Moravec
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
001215 9 1.88 ------OO-OOXOOXXX
4= Tomáš ČapekTomáš Čapek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
981013 10 1.85 -------O-XO-XOXXX
4= Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000831 13 1.85 -------O-XO-XOXXX
6 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
020716 8 1.76 ------OOOXXX
7 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
830708 7 1.73 -----OOOXXX
8 Jan SmékalJan Smékal
SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s.
030204 3 1.69 --OXOOXXOOXXX
9 David ŠpokDavid Špok
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
030303 5 1.64 ---XOOXOXXX
10 Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
010420 4 1.59 ---OOXXX
11 Šimon MorcinekŠimon Morcinek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
010615 2 1.59 ----XOXXX
12 Libor SkovránekLibor Skovránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
021127 6 1.59 ---XXOXOXXX
13 Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
040816 1 1.39 XOXXX
Celkem 13 závodníků

-

(út, 13.2.2018 - 16:40) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.231.281.331.381.431.481.531.561.591.621.651.681.711.741.771.791.81 Body
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
025422 1.71 -------OOOOOXOXXX
2 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
JAC BrnoJAC Brno
025315 1.68 ------OOOOOOXXX
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
015630 1.68 ------OXOOXOXOXOXXX
4 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
AC PardubiceAC Pardubice
016125 1.62 ----OOOOOXOXXX
5 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
016005 1.59 -------OOXXX
6 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
016228 1.56 ----OOOOXXX
7 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025212 1.53 ---OXXOOXXOXXX
8 Lucie SlovákováLucie Slováková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
026219 1.48 -OOOXXOOXXX
9 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
025613 1.48 ----OXOXXX
10= Sofie GálováSofie Gálová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
015821 1.43 ---OOXXX
10= Barbora HadašováBarbora Hadašová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
996214 1.43 ---OOXXX
12 Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
016031 1.43 -OOOXOXXX
13 Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
045727 1.38 OOOXXOXXX
14 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
035617 1.33 -OOXXX
15 Alžběta BarvíkováAlžběta Barvíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
036210 1.28 XOOXXX
16 Lucie TesařováLucie Tesařová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
035803 1.28 XOXOXXX
17 Bára ŠkrobánkováBára Škrobánková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
045214 1.23 XXOXXX
Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
036006 NM
Celkem 18 závodníků

-

(út, 13.2.2018 - 17:00) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 300320340360380400420430440450 Body
1 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
970826 5 4.40 ------OXOXXOXXX
2 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000705 3 4.20 ---XOOXOXXOXXX
3 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
981108 4 4.00 ----XOOXXX
4 Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
021117 1 3.60 OXOXXOXXOXXX
5 František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
991220 2 3.40 --XOXXX
Celkem 5 závodníků

-

(út, 13.2.2018 - 15:00) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 220240260280300310320330340 Body
1 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
995317 7 3.30 -----OOOXXX
2= Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
025507 3 3.30 ---OOOOXOXXX
2= Vendula ŠírováVendula Šírová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
005514 6 3.30 ---OOOOXOXXX
4 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
995604 5 3.10 --OOOOXXX
5 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
035123 2 2.40 OOXXX
6 Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
015423 1 2.40 XOXOXXX
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
035103 4 DNS
Celkem 7 závodníků

-

(út, 13.2.2018 - 16:30) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020428 14 6.77 6.41X6.516.516.606.774.92
2 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
990703 15 6.48 6.406.466.486.486.306.186.36
3 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030210 11 6.38 5.946.386.296.386.276.116.25
4 Eliáš UrbanEliáš Urban
JAC BrnoJAC Brno
000211 13 6.37 6.17XX6.17X6.37X
5 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
020716 9 6.30 5.606.076.136.135.895.696.30
6 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
010515 12 6.18 3.754.035.995.996.17X6.18
7 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
021019 8 6.02 XX6.026.025.83XX
8 Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
010314 6 5.77 5.775.714.335.775.615.615.69
9 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
030830 5 5.72 5.725.535.605.72
10 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
030620 7 5.59 5.504.455.595.59
11 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
020901 4 5.53 5.395.535.045.53
12 Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
001207 2 5.50 X5.215.505.50
13 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
020706 5.42 5.425.322.885.42
14 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
030516 3 4.85 4.844.734.854.85
Martin BelfínMartin Belfín
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
001205 1 DNS
Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
010608 10 NM
Celkem 16 závodníků

-

(út, 13.2.2018 - 15:00) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
015221 5.40 X5.295.405.404.99XX
2 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
005526 5.25 4.945.10X5.105.255.10X
3 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
025801 5.21 5.21X5.145.214.904.875.17
4 Bára HolainováBára Holainová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
016214 5.18 X5.135.185.184.885.044.95
5 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025204 5.18 5.18XX5.18XXX
6 Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
015406 5.10 4.704.614.934.934.75X5.10
7 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
035527 5.08 5.08XX5.084.91X4.98
8 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
025512 4.99 4.994.794.984.99XXX
9 Lucie MertováLucie Mertová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
015609 4.92 4.624.92X4.92
10 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
025508 4.91 XX4.914.91
11 Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
045702 4.87 4.674.584.874.87
12 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
035908 4.81 X4.814.514.81
13 Klára ČermákováKlára Čermáková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
036016 4.79 4.794.254.004.79
14 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
025930 4.67 X4.494.674.67
15 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
015430 4.66 4.664.624.594.66
16 Denisa PláškováDenisa Plášková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
025907 4.56 4.314.564.534.56
17 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
026002 4.55 4.554.524.554.55
18 Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
035508 4.30 X4.304.294.30
19 Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
016031 4.28 X4.28X4.28
20 Johana NěmečkováJohana Němečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
045110 4.23 4.184.144.234.23
21 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
026212 4.07 3.954.073.734.07
22 Barbora KorusováBarbora Korusová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
035302 4.02 3.894.02X4.02
23 Jana JozkováJana Jozková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
035930 3.95 X3.723.953.95
24 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
035101 3.78 X3.78X3.78
Celkem 24 závodníků

-

(út, 13.2.2018 - 18:05) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie MájkováLucie Májková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
885709 21 13.16 12.9813.16X13.16X-
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
016228 15 11.68 11.09X11.0211.0911.2211.5911.68
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
015630 17 11.40 11.0911.2911.4011.40X-
4 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
996103 18 11.26 10.9611.2611.1511.2611.10XX
5 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
005621 20 11.18 X11.18X11.18XXX
6 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
025701 19 11.17 10.8210.9111.1711.17---
7 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
986130 16 10.89 10.89XX10.8910.88XX
8 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
005919 12 10.88 10.3210.74X10.7410.3710.6610.88
9 Petra FritschováPetra Fritschová
JAC BrnoJAC Brno
995814 9 10.64 X10.3210.6410.64
10 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
025801 11 10.61 X10.6110.6010.61
11 Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
015406 1 10.51 X10.5110.3410.51
12 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
015221 14 10.44 10.4410.39X10.44
13 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
005610 8 10.38 X10.1610.3810.38
14 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
035101 13 10.24 X10.2410.2310.24
15 Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
015124 5 10.20 9.909.6710.2010.20
16 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
005509 3 10.17 9.869.9410.1710.17
Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
025508 2 DNS
Michaela SkórováMichaela Skórová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
985424 10 DNS
Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
995827 4 DNS
Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
005711 7 DNS
Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
015430 6 DNS
Celkem 21 závodníků

-

(út, 13.2.2018 - 15:00) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
026118 2 11.86 XX11.4611.4611.8611.84X
2 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
015111 1 11.28 X11.28X11.28XX-
Celkem 2 závodníků

-

(út, 13.2.2018 - 15:01) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema RyckováEma Rycková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
556008 3 09.25 08.7908.9309.2509.2509.12X08.80
Celkem 1 závodníků

-

Postup: 8 časů (q)

(út, 13.2.2018 - 15:02) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
995410 6 11.62 XX11.6111.61X11.4611.62
2 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
005108 8 09.81 09.8109.7509.7109.81XXX
Lucie SulkováLucie Sulková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
995925 7 DNS
Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
936002 4 DNS
Veronika BártováVeronika Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
986028 5 DNS
Celkem 5 závodníků

-

(út, 13.2.2018 - 16:30) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
011227 2 10.69 10.69XX10.69X10.31X
Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
020114 1 DNS
Celkem 2 závodníků

-

(út, 13.2.2018 - 16:31) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš BortelTomáš Bortel
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
990929 4 15.81 15.2615.6715.2815.6715.55X15.81
2 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
991202 3 12.99 12.99XX12.99XXX
Celkem 2 závodníků