60 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (út, 20.2.2018 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 07.45 | q | |||||||||||||
2 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.51 | q | |||||||||||||
3 | Marian PražákMarian Pražák | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 07.56 | q | |||||||||||||
4 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.58 | q | |||||||||||||
5 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 07.63 | q | |||||||||||||
6 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 07.65 | q | |||||||||||||
7 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.74 | q | |||||||||||||
8 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.81 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (út, 20.2.2018 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 8 | 07.61 | q | |||||||||||||
2 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 07.79 | ||||||||||||||
3 | Matěj ŠkovránMatěj Škovrán | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.80 | ||||||||||||||
4 | Lukáš VáňaLukáš Váňa | 03 | Slovakia | 4 | 07.85 | ||||||||||||||
5 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 07.91 | ||||||||||||||
6 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.96 | ||||||||||||||
7 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.13 | ||||||||||||||
8 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 08.18 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (út, 20.2.2018 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín NěmecAntonín Němec | 04 | VSK Univerzita Brno | 3 | 08.47 | ||||||||||||||
2 | Michal HrabovskýMichal Hrabovský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.73 | ||||||||||||||
3 | Ondřej SvačinaOndřej Svačina | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.88 | ||||||||||||||
4 | Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka | 05 | VSK Univerzita Brno | 2 | 08.94 | ||||||||||||||
5 | Daniel VranaDaniel Vrana | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 09.01 | ||||||||||||||
6 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.39 | ||||||||||||||
7 | Sam NavrátilSam Navrátil | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.49 | ||||||||||||||
Matěj RuferMatěj Rufer | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (út, 20.2.2018 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj StachMatěj Stach | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.05 | ||||||||||||||
2 | Jáchym KrajníkJáchym Krajník | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.57 | ||||||||||||||
3 | Filip ŽurekFilip Žurek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.63 | ||||||||||||||
4 | Dominik ZátopekDominik Zátopek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.84 | ||||||||||||||
5 | Tomáš ZdražilTomáš Zdražil | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.97 | ||||||||||||||
6 | Michal HouldsworthMichal Houldsworth | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 10.22 | ||||||||||||||
7 | Dušan ŽiakDušan Žiak | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.73 | ||||||||||||||
Jan HarhajJan Harhaj | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 5 (út, 20.2.2018 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.50 | ||||||||||||||
2 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.95 | ||||||||||||||
3 | Alexandr TobolaAlexandr Tobola | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.96 | ||||||||||||||
4 | Lukáš TylšarLukáš Tylšar | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.56 | ||||||||||||||
5 | Ondřej SedlářOndřej Sedlář | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.66 | ||||||||||||||
6 | Denis NykšDenis Nykš | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.90 | ||||||||||||||
7 | Petr KadlecPetr Kadlec | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.22 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 20.2.2018 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 07.35 | ||||||||||||||
2 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 07.54 | ||||||||||||||
3 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 07.57 | ||||||||||||||
4 | Marian PražákMarian Pražák | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 07.58 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 07.62 | ||||||||||||||
6 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 07.63 | ||||||||||||||
7 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.72 | ||||||||||||||
Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (út, 20.2.2018 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 08.02 | q | |||||||||||||
2 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 08.06 | q | |||||||||||||
3 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 08.21 | q | |||||||||||||
4 | Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 08.25 | q | |||||||||||||
5 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 1 | 08.32 | q | |||||||||||||
6 | Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 08.33 | q | |||||||||||||
7 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.43 | q | |||||||||||||
8 | Viktória BrachováViktória Brachová | 03 | Slovakia | 7 | 08.46 | q | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (út, 20.2.2018 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Diana DevaldováDiana Devaldová | 05 | Slovakia | 5 | 08.54 | ||||||||||||||
2 | Veronika JavorkováVeronika Javorková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.59 | ||||||||||||||
3 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.64 | ||||||||||||||
4 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.76 | ||||||||||||||
5 | Nela GoišováNela Goišová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 08.78 | ||||||||||||||
6 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 7 | 08.87 | ||||||||||||||
7 | Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.92 | ||||||||||||||
8 | Natalie MarešováNatalie Marešová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.03 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (út, 20.2.2018 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 7 | 08.86 | ||||||||||||||
2 | Tereza KočvarováTereza Kočvarová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.17 | ||||||||||||||
3 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.19 | ||||||||||||||
4 | Andrea MartinkováAndrea Martinková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.19 | ||||||||||||||
5 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 4 | 09.26 | ||||||||||||||
6 | Erika PráškováErika Prášková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.28 | ||||||||||||||
7 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 09.50 | ||||||||||||||
8 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.58 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (út, 20.2.2018 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie AdamcováTerezie Adamcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.27 | ||||||||||||||
2 | Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.32 | ||||||||||||||
3 | Nela TeslováNela Teslová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.36 | ||||||||||||||
4 | Daniela BazsováDaniela Bazsová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.72 | ||||||||||||||
5 | Viktorie KinkaniViktorie Kinkani | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.73 | ||||||||||||||
6 | Eliška AdámkováEliška Adámková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.87 | ||||||||||||||
7 | Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová | 06 | ASK Blansko | 5 | 10.20 | ||||||||||||||
8 | Michaela KřenováMichaela Křenová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 11.18 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 5 (út, 20.2.2018 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niki JoanniduNiki Joannidu | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.73 | ||||||||||||||
2 | Nikol MusialováNikol Musialová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.00 | ||||||||||||||
3 | Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.13 | ||||||||||||||
4 | Jana JozkováJana Jozková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.17 | ||||||||||||||
5 | Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.33 | ||||||||||||||
6 | Nelly HerdegenováNelly Herdegenová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.69 | ||||||||||||||
7 | Barbora OndováBarbora Ondová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.81 | ||||||||||||||
Linda PospíšilováLinda Pospíšilová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 20.2.2018 - 16:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 07.97 | ||||||||||||||
2 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 08.15 | ||||||||||||||
3 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 08.17 | ||||||||||||||
4 | Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 08.18 | ||||||||||||||
5 | Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 08.34 | ||||||||||||||
6 | Viktória BrachováViktória Brachová | 03 | Slovakia | 1 | 08.41 | ||||||||||||||
7 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.41 | ||||||||||||||
8 | Diana DevaldováDiana Devaldová | 05 | Slovakia | 8 | 08.69 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
150 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (út, 20.2.2018 - 18:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 4 | 17.56 | ||||||||||||||
2 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 17.59 | ||||||||||||||
3 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 17.92 | ||||||||||||||
4 | Antonín NěmecAntonín Němec | 04 | VSK Univerzita Brno | 2 | 20.74 | ||||||||||||||
5 | Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka | 05 | VSK Univerzita Brno | 6 | 21.24 | ||||||||||||||
6 | Alexandr TobolaAlexandr Tobola | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 21.95 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 20.2.2018 - 18:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 17.79 | ||||||||||||||
2 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 18.13 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 18.31 | ||||||||||||||
4 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 19.11 | ||||||||||||||
5 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 19.60 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch KukačVojtěch Kukač | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 19.92 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 20.2.2018 - 18:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 17.71 | ||||||||||||||
2 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 17.94 | ||||||||||||||
3 | Lukáš VáňaLukáš Váňa | 03 | Slovakia | 6 | 18.82 | ||||||||||||||
Ondřej SvačinaOndřej Svačina | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (út, 20.2.2018 - 18:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VašíčekJan Vašíček | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 18.09 | ||||||||||||||
2 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 18.09 | ||||||||||||||
3 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 18.19 | ||||||||||||||
4 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | BYAC Brno | 2 | 18.73 | ||||||||||||||
5 | Marian PražákMarian Pražák | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 18.78 | ||||||||||||||
6 | Šimon LánskýŠimon Lánský | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 21.97 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (út, 20.2.2018 - 18:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 18.52 | ||||||||||||||
2 | David PetrDavid Petr | 02 | TJ Slezan Opava, z.s. | 2 | 18.63 | ||||||||||||||
3 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 18.79 | ||||||||||||||
4 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 18.96 | ||||||||||||||
5 | Oskar MartiňákOskar Martiňák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 19.84 | ||||||||||||||
6 | Matěj HyclMatěj Hycl | 04 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 6 | 19.86 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (út, 20.2.2018 - 18:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 22.84 | ||||||||||||||
2 | Igor NovákIgor Novák | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 23.20 | ||||||||||||||
3 | Denis NykšDenis Nykš | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 24.73 | ||||||||||||||
4 | Dominik ZátopekDominik Zátopek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 24.95 | ||||||||||||||
Patrik GančarčíkPatrik Gančarčík | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 7 (út, 20.2.2018 - 18:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 19.05 | ||||||||||||||
2 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 19.36 | ||||||||||||||
3 | Norbert MarekNorbert Marek | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 20.45 | ||||||||||||||
4 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 20.55 | ||||||||||||||
5 | Michal HrabovskýMichal Hrabovský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 21.53 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (út, 20.2.2018 - 17:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 18.93 | ||||||||||||||
2 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 3 | 19.88 | ||||||||||||||
3 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 20.13 | ||||||||||||||
4 | Viktória RusnákováViktória Rusnáková | 04 | Slovakia | 5 | 20.41 | ||||||||||||||
5 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 20.49 | ||||||||||||||
6 | Zuzana DrápalováZuzana Drápalová | 04 | JAC Brno | 1 | 20.68 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 20.2.2018 - 17:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška CzeschováEliška Czeschová | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 4 | 19.75 | ||||||||||||||
2 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | 20.10 | ||||||||||||||
3 | Daniela BártováDaniela Bártová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 20.36 | ||||||||||||||
4 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 20.96 | ||||||||||||||
5 | Daniela DutkováDaniela Dutková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 21.09 | ||||||||||||||
Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 20.2.2018 - 17:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 19.69 | ||||||||||||||
2 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 19.83 | ||||||||||||||
3 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 20.15 | ||||||||||||||
4 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 20.29 | ||||||||||||||
5 | Iveta HolešinskáIveta Holešinská | 03 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 5 | 20.58 | ||||||||||||||
6 | Tereza MartinkováTereza Martinková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 21.31 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (út, 20.2.2018 - 17:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 19.78 | ||||||||||||||
2 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | 19.79 | ||||||||||||||
3 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 20.09 | ||||||||||||||
4 | Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 20.19 | ||||||||||||||
5 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 20.62 | ||||||||||||||
6 | Amálie MynářováAmálie Mynářová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 21.16 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (út, 20.2.2018 - 17:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 5 | 18.96 | ||||||||||||||
2 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 20.02 | ||||||||||||||
3 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 20.19 | ||||||||||||||
4 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 20.38 | ||||||||||||||
5 | Tereza MyškováTereza Myšková | 05 | JAC Brno | 1 | 21.14 | ||||||||||||||
6 | Nela GoišováNela Goišová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 21.46 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (út, 20.2.2018 - 17:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mia FotulováMia Fotulová | 03 | Slovakia | 5 | 20.74 | ||||||||||||||
2 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 21.06 | ||||||||||||||
3 | Viktória BrachováViktória Brachová | 03 | Slovakia | 2 | 21.22 | ||||||||||||||
4 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 21.35 | ||||||||||||||
5 | Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 22.36 | ||||||||||||||
6 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 22.42 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (út, 20.2.2018 - 17:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela DostálováMichaela Dostálová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 21.30 | ||||||||||||||
2 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel Vyškov | 3 | 21.64 | ||||||||||||||
3 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 22.59 | ||||||||||||||
4 | Valentina ChocholáčováValentina Chocholáčová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 22.78 | ||||||||||||||
5 | Erika PráškováErika Prášková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 23.11 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 8 (út, 20.2.2018 - 17:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | 21.51 | ||||||||||||||
2 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 1 | 22.66 | ||||||||||||||
3 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6 | 22.89 | ||||||||||||||
4 | Nela TeslováNela Teslová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 23.35 | ||||||||||||||
5 | Klára Ráchel OsohováKlára Ráchel Osohová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 23.65 | ||||||||||||||
6 | Kateřina ŠebkováKateřina Šebková | 05 | ASK Blansko | 2 | 23.88 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 9 (út, 20.2.2018 - 17:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KorusováBarbora Korusová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 22.17 | ||||||||||||||
2 | Lucie TesařováLucie Tesařová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 22.38 | ||||||||||||||
3 | Karolína NečadováKarolína Nečadová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 23.65 | ||||||||||||||
4 | Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová | 06 | ASK Blansko | 4 | 25.23 | ||||||||||||||
5 | Martina ŠtefanováMartina Štefanová | 06 | ASK Blansko | 3 | 27.02 | ||||||||||||||
Linda PospíšilováLinda Pospíšilová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (út, 20.2.2018 - 17:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikol MusialováNikol Musialová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 21.47 | ||||||||||||||
2 | Veronika JavorkováVeronika Javorková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 21.53 | ||||||||||||||
3 | Lucie DlouháLucie Dlouhá | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 21.66 | ||||||||||||||
4 | Jana KleibertováJana Kleibertová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 21.66 | ||||||||||||||
Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (út, 20.2.2018 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 37.73 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 4 | 38.56 | ||||||||||||||
3 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 39.34 | ||||||||||||||
4 | David PastrňákDavid Pastrňák | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 39.40 | ||||||||||||||
5 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 39.80 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 20.2.2018 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 39.40 | ||||||||||||||
2 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 40.23 | ||||||||||||||
3 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 42.21 | ||||||||||||||
4 | Oskar MartiňákOskar Martiňák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 43.10 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (út, 20.2.2018 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MaršálekJakub Maršálek | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 45.43 | ||||||||||||||
2 | Daniel VranaDaniel Vrana | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 48.90 | ||||||||||||||
3 | Ondřej SedlářOndřej Sedlář | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 53.61 | ||||||||||||||
4 | Matyáš FilipMatyáš Filip | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 56.47 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (út, 20.2.2018 - 16:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 4 | 39.96 | ||||||||||||||
2 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 41.65 | ||||||||||||||
3 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | 42.12 | ||||||||||||||
4 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 44.17 | ||||||||||||||
5 | Amálie MynářováAmálie Mynářová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 46.36 | ||||||||||||||
6 | Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 1 | 47.02 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 20.2.2018 - 16:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 4 | 42.36 | ||||||||||||||
2 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 43.04 | ||||||||||||||
3 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 44.25 | ||||||||||||||
4 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 47.27 | ||||||||||||||
5 | Ema VálkováEma Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 49.36 | ||||||||||||||
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | DQ 163.3b | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 20.2.2018 - 16:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška CzeschováEliška Czeschová | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 3 | 42.99 | ||||||||||||||
2 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 43.17 | ||||||||||||||
3 | Iveta HolešinskáIveta Holešinská | 03 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 2 | 45.44 | ||||||||||||||
4 | Marie VrbováMarie Vrbová | 04 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 6 | 46.49 | ||||||||||||||
5 | Kateřina RüllováKateřina Rüllová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 46.87 | ||||||||||||||
Iva GieselováIva Gieselová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (út, 20.2.2018 - 16:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elena UrbáškováElena Urbášková | 03 | AK Šternberk z.s. | 4 | 42.56 | ||||||||||||||
2 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 43.22 | ||||||||||||||
3 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 43.30 | ||||||||||||||
4 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 47.25 | ||||||||||||||
5 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 50.73 | ||||||||||||||
6 | Marie HrtánkováMarie Hrtánková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 51.08 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (út, 20.2.2018 - 16:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 43.39 | ||||||||||||||
2 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 44.26 | ||||||||||||||
3 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 5 | 44.31 | ||||||||||||||
4 | Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 46.06 | ||||||||||||||
5 | Adéla RohlováAdéla Rohlová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 51.95 | ||||||||||||||
6 | Kateřina ŠebkováKateřina Šebková | 05 | ASK Blansko | 1 | 54.67 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (út, 20.2.2018 - 16:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nelly HerdegenováNelly Herdegenová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 52.30 | ||||||||||||||
2 | Viktorie KinkaniViktorie Kinkani | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 52.77 | ||||||||||||||
3 | Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 53.83 | ||||||||||||||
Barbora PapajováBarbora Papajová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Adéla PiňosováAdéla Piňosová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Dorostenci
(út, 20.2.2018 - 18:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik LučanPatrik Lučan | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 2:09.97 | ||||||||||||||
2 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 2:13.52 | ||||||||||||||
3 | Daniel JuříčekDaniel Juříček | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:14.59 | ||||||||||||||
4 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:15.54 | ||||||||||||||
5 | Adam HrbekAdam Hrbek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 2:17.94 | ||||||||||||||
6 | Ondřej KoníčekOndřej Koníček | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 2:22.52 | ||||||||||||||
7 | Jakub MaršálekJakub Maršálek | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:30.35 | ||||||||||||||
8 | Filip StoszekFilip Stoszek | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:41.97 | ||||||||||||||
9 | Lukáš TylšarLukáš Tylšar | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 2:42.55 | ||||||||||||||
Antonín MikšaníkAntonín Mikšaník | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Jan BužgaJan Bužga | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (út, 20.2.2018 - 18:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 5 | 2:18.90 | ||||||||||||||
2 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 10 | 2:25.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | VSK Univerzita Brno | 6 | 2:25.70 | ||||||||||||||
4 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:29.36 | ||||||||||||||
5 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 11 | 2:29.86 | ||||||||||||||
6 | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 2:30.37 | ||||||||||||||
7 | Marta KlobáskováMarta Klobásková | 03 | JAC Brno | 1 | 2:30.99 | ||||||||||||||
8 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 9 | 2:31.38 | ||||||||||||||
9 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 8 | 2:33.95 | ||||||||||||||
10 | Adéla SalamonováAdéla Salamonová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:37.95 | ||||||||||||||
11 | Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:41.09 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (út, 20.2.2018 - 18:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 9 | 2:36.64 | ||||||||||||||
2 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 2:39.96 | ||||||||||||||
3 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel Vyškov | 4 | 2:40.44 | ||||||||||||||
4 | Lucie ŠtůskováLucie Štůsková | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 2:41.00 | ||||||||||||||
5 | Kateřina ŠimončíkováKateřina Šimončíková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 3 | 2:42.00 | ||||||||||||||
6 | Michaela DostálováMichaela Dostálová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 2:42.69 | ||||||||||||||
7 | Kristýna PotácelováKristýna Potácelová | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 5 | 2:48.86 | ||||||||||||||
8 | Marie LörinczováMarie Lörinczová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 3:00.22 | ||||||||||||||
9 | Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 3:00.96 | ||||||||||||||
10 | Martina ŠtefanováMartina Štefanová | 06 | ASK Blansko | 11 | 3:20.74 | ||||||||||||||
Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Junioři
(út, 20.2.2018 - 17:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 4:27.36 | ||||||||||||||
2 | David ŠpokDavid Špok | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 4:36.38 | ||||||||||||||
3 | Jan BužgaJan Bužga | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 4:38.83 | ||||||||||||||
4 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 12 | 4:44.99 | ||||||||||||||
5 | Jan ŠimůnekJan Šimůnek | 03 | Českotřebovský běžecký klub... | 6 | 4:50.24 | ||||||||||||||
6 | Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 16 | 4:58.45 | ||||||||||||||
7 | Jan PorubaJan Poruba | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 5:00.36 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 15 | 5:06.23 | ||||||||||||||
9 | Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička | 03 | TJ Sokol Opava | 7 | 5:06.98 | ||||||||||||||
10 | Adam ZončaAdam Zonča | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 5:12.69 | ||||||||||||||
11 | Petr KuchařPetr Kuchař | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 13 | 5:18.19 | ||||||||||||||
12 | Matyáš CharvátMatyáš Charvát | 05 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 10 | 5:19.62 | ||||||||||||||
13 | Jan CharvátekJan Charvátek | 06 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 5:22.44 | ||||||||||||||
14 | Tomáš ZdražilTomáš Zdražil | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 6:10.50 | ||||||||||||||
15 | Marek MalitsMarek Malits | 04 | ASK Blansko | 14 | 6:14.83 | ||||||||||||||
Michal DžuberaMichal Džubera | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
1500 m - Dorostenky
(út, 20.2.2018 - 17:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iva GieselováIva Gieselová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 5:00.51 | ||||||||||||||
2 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 04 | VSK Univerzita Brno | 1 | 5:03.05 | ||||||||||||||
3 | Tereza PijákováTereza Pijáková | 04 | VSK Univerzita Brno | 2 | 5:06.49 | ||||||||||||||
4 | Ema KlimentováEma Klimentová | 05 | AK Šternberk z.s. | 3 | 5:14.41 | ||||||||||||||
5 | Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová | 03 | SK Hranice, z.s. | 5 | 5:25.49 | ||||||||||||||
Anna MachačováAnna Machačová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNF | |||||||||||||||
Viktorie PetlachováViktorie Petlachová | 03 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
3000 m - Žáci
(út, 20.2.2018 - 19:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel VinduškaPavel Vinduška | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 09:58.65 | ||||||||||||||
2 | Michal NovákMichal Novák | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 1 | 10:54.67 | ||||||||||||||
Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička | 03 | TJ Sokol Opava | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci
(út, 20.2.2018 - 15:17) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ŠkovránMatěj Škovrán | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.12 | ||||||||||||||
2 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.25 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 20.2.2018 - 16:16) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ŠkovránMatěj Škovrán | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.00 | ||||||||||||||
2 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.35 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Finále)
Finále (út, 20.2.2018 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 4 | 08.53 | ||||||||||||||
2 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 3 | 08.65 | ||||||||||||||
3 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 08.72 | ||||||||||||||
4 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 08.81 | ||||||||||||||
5 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 08.93 | ||||||||||||||
6 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 7 | 09.13 | ||||||||||||||
7 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.42 | ||||||||||||||
8 | Norbert MarekNorbert Marek | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.47 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (út, 20.2.2018 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 4 | 08.55 | q | |||||||||||||
2 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 5 | 08.72 | q | |||||||||||||
3 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 08.72 | q | |||||||||||||
4 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 08.85 | q | |||||||||||||
5 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 08.90 | q | |||||||||||||
6 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 09.14 | q | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (út, 20.2.2018 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.62 | q | |||||||||||||
2 | Norbert MarekNorbert Marek | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.63 | q | |||||||||||||
3 | Vojtěch KukačVojtěch Kukač | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.72 | ||||||||||||||
4 | Michal HrochMichal Hroch | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.97 | ||||||||||||||
Marek KrčmářMarek Krčmář | 03 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Finále)
Finále (út, 20.2.2018 - 16:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema VálkováEma Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.92 | ||||||||||||||
2 | Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 11.73 | ||||||||||||||
3 | Kateřina HolešováKateřina Holešová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 12.27 | ||||||||||||||
4 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 12.48 | ||||||||||||||
5 | Kateřina PolkováKateřina Polková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 12.51 | ||||||||||||||
6 | Gabriela StrnadováGabriela Strnadová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 12.55 | ||||||||||||||
7 | Barbora OndováBarbora Ondová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 13.20 | ||||||||||||||
8 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 13.27 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (út, 20.2.2018 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.94 | q | |||||||||||||
2 | Ema VálkováEma Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.98 | q | |||||||||||||
3 | Kateřina HolešováKateřina Holešová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 11.72 | q | |||||||||||||
4 | Barbora OndováBarbora Ondová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 12.20 | q | |||||||||||||
5 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 12.90 | q | |||||||||||||
6 | Karolína SynkováKarolína Synková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 15.52 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (út, 20.2.2018 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 12.89 | q | |||||||||||||
2 | Kateřina PolkováKateřina Polková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 12.95 | q | |||||||||||||
3 | Adéla RohlováAdéla Rohlová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 13.16 | ||||||||||||||
4 | Eliška AdámkováEliška Adámková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 13.40 | ||||||||||||||
5 | Nela TeslováNela Teslová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 14.51 | ||||||||||||||
6 | Michaela KřenováMichaela Křenová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 16.19 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (út, 20.2.2018 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela StrnadováGabriela Strnadová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 12.41 | q | |||||||||||||
2 | Daniela BazsováDaniela Bazsová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 12.95 | ||||||||||||||
3 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 13.02 | ||||||||||||||
4 | Viktorie DudováViktorie Dudová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 13.34 | ||||||||||||||
5 | Nelly HerdegenováNelly Herdegenová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 13.95 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále (út, 20.2.2018 - 16:11) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 09.41 | ||||||||||||||
2 | Mia FotulováMia Fotulová | 03 | Slovakia | 5 | 09.43 | ||||||||||||||
3 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 2 | 09.53 | ||||||||||||||
4 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 09.58 | ||||||||||||||
5 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.63 | ||||||||||||||
6 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.71 | ||||||||||||||
7 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.75 | ||||||||||||||
8 | Viktória RusnákováViktória Rusnáková | 04 | Slovakia | 6 | 10.23 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (út, 20.2.2018 - 15:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 09.34 | q | |||||||||||||
2 | Mia FotulováMia Fotulová | 03 | Slovakia | 4 | 09.45 | q | |||||||||||||
3 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 09.50 | q | |||||||||||||
4 | Viktória RusnákováViktória Rusnáková | 04 | Slovakia | 2 | 09.58 | q | |||||||||||||
5 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 5 | 09.59 | q | |||||||||||||
6 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.63 | q | |||||||||||||
7 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.70 | q | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (út, 20.2.2018 - 15:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.62 | q | |||||||||||||
2 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.74 | ||||||||||||||
3 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 09.94 | ||||||||||||||
4 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.60 | ||||||||||||||
5 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.90 | ||||||||||||||
6 | Marie HrtánkováMarie Hrtánková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 11.61 | ||||||||||||||
Klára ČermákováKlára Čermáková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (út, 20.2.2018 - 15:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie VrbováMarie Vrbová | 04 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 4 | 10.70 | ||||||||||||||
2 | Barbora KorusováBarbora Korusová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.75 | ||||||||||||||
3 | Johana NěmečkováJohana Němečková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 11.00 | ||||||||||||||
4 | Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 11.12 | ||||||||||||||
5 | Lucie TesařováLucie Tesařová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.19 | ||||||||||||||
6 | Bára ŠkrobánkováBára Škrobánková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 11.93 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh (út, 20.2.2018 - 15:06) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bára HolainováBára Holainová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.15 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 20.2.2018 - 16:17) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bára HolainováBára Holainová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.96 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Skok vysoký - Žáci
(út, 20.2.2018 - 15:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.201.251.301.351.401.451.501.551.581.611.641.671.701.731.801.791.811.84 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC Brno |
03 | 8 | 1.73 | ------OOOOOXOXOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s. |
03 | 7 | 1.70 | ------OOOOOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 5 | 1.67 | ----O-OOXXOXOXOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 6 | 1.64 | -----OOOXXOXOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Matěj HyclMatěj Hycl
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
04 | 4 | 1.55 | ----XOOXOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Marek KrčmářMarek Krčmář
Atletika Poruba z.s. |
03 | 3 | 1.40 | --XOOXXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 2 | 1.30 | OOOXXX | ||||||||||||||
8 |
Sam NavrátilSam Navrátil
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 1 | 1.25 | OXOXXX | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Skok vysoký - Juniorky (Finále)
Finále (út, 20.2.2018 - 17:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.141.191.241.291.341.391.441.491.541.571.601.631.661.68 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 17 | 1.66 | ------OOOXOOOXXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 16 | 1.60 | -----OOOOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 18 | 1.57 | ----OOXOXOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC Brno |
03 | 15 | 1.57 | -----OOOXOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Klára KlementováKlára Klementová
JAC Brno |
04 | 13 | 1.57 | ----OOOXXOOXXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC Brno |
04 | 14 | 1.54 | ----OOOXOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC Brno |
03 | 9 | 1.54 | ----OOOOXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 8 | 1.49 | ----OOOXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol Opava |
03 | 10 | 1.49 | -----OOXXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Michaela KubešováMichaela Kubešová
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 7 | 1.44 | ----XOOOXXX | ||||||||||||||
11 |
Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
05 | 12 | 1.44 | --XOXOOXOXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger
Atletika Poruba z.s. |
05 | 5 | 1.44 | --OOOOXXOXXX | ||||||||||||||
13 |
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 11 | 1.44 | -----XOXXOXXX | ||||||||||||||
14 |
Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 6 | 1.39 | OOXOOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
15 |
Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 1 | 1.34 | OOOOXOXXX | ||||||||||||||
16 |
Lucie TesařováLucie Tesařová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 4 | 1.29 | OXOOOXXX | ||||||||||||||
17 |
Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 2 | 1.24 | XOOXXOXXX | ||||||||||||||
18 |
Bára ŠkrobánkováBára Škrobánková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 3 | 1.19 | OOXXX | ||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Skok o tyči - Žákyně
(út, 20.2.2018 - 17:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 145160175190205220230240250260270280 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 6 | 2.60 | -----OOOOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 4 | 2.60 | ---OOOOOOXXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 5 | 2.50 | -----OOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Karolína KozlováKarolína Kozlová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 1 | 2.05 | OXOOOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 3 | 1.90 | OOOOXXX | ||||||||||||||
Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Skok daleký - Žáci
(út, 20.2.2018 - 17:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 17 | 6.00 | 6.00 | X | 5.50 | 6.00 | 5.90 | - | - | ||||||||
2 |
Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 16 | 5.24 | 5.17 | 5.24 | 4.69 | 5.24 | 4.83 | 4.82 | X | ||||||||
3 |
Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s. |
04 | 15 | 5.15 | X | X | 5.15 | 5.15 | 5.08 | X | X | ||||||||
4 |
Karel BrychtaKarel Brychta
SK Hranice, z.s. |
04 | 14 | 5.03 | 5.03 | 5.01 | X | 5.03 | 4.75 | 4.84 | 4.75 | ||||||||
5 |
Norbert MarekNorbert Marek
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 4 | 4.73 | X | 4.63 | 4.32 | 4.63 | 4.73 | 4.69 | 4.56 | ||||||||
6 |
Matěj HyclMatěj Hycl
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
04 | 12 | 4.66 | 4.10 | 4.57 | 4.50 | 4.57 | 4.66 | X | X | ||||||||
7 |
Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 10 | 4.52 | 4.52 | 4.36 | 4.41 | 4.52 | 4.51 | X | 4.27 | ||||||||
8 |
Šimon LánskýŠimon Lánský
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 8 | 4.05 | 3.98 | 3.96 | 3.98 | 3.98 | 3.74 | 3.97 | 4.05 | ||||||||
9 |
Filip StoszekFilip Stoszek
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 7 | 3.83 | 3.30 | 3.83 | 3.78 | 3.83 | |||||||||||
10 |
Ondřej SvačinaOndřej Svačina
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 9 | 3.81 | 3.77 | 3.68 | 3.81 | 3.81 | |||||||||||
11 |
Sam NavrátilSam Navrátil
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 5 | 3.68 | 3.26 | 3.68 | 3.17 | 3.68 | |||||||||||
12 |
Jáchym KrajníkJáchym Krajník
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 2 | 3.64 | X | 3.64 | X | 3.64 | |||||||||||
13 |
Marek MalitsMarek Malits
ASK Blansko |
04 | 3 | 3.57 | 3.46 | 3.51 | 3.57 | 3.57 | |||||||||||
14 |
Filip ŽurekFilip Žurek
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 6 | 3.41 | 3.32 | X | 3.41 | 3.41 | |||||||||||
15 |
Matyáš FilipMatyáš Filip
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 1 | 2.82 | X | 2.82 | X | 2.82 | |||||||||||
Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s. |
04 | 11 | DNS | ||||||||||||||||
Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč
Atletika Poruba z.s. |
03 | 13 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
Skok daleký - Žákyně
(út, 20.2.2018 - 15:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza MyškováTereza Myšková
JAC Brno |
05 | 27 | 5.05 | 4.57 | 4.82 | 4.81 | 4.82 | 4.93 | 4.98 | 5.05 | ||||||||
2 |
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 34 | 5.03 | X | 4.89 | 4.53 | 4.89 | X | 5.03 | X | ||||||||
3 |
Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC Brno |
04 | 35 | 5.02 | 4.80 | X | 4.87 | 4.87 | X | X | 5.02 | ||||||||
4 |
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 28 | 4.96 | 4.90 | 4.76 | 4.79 | 4.90 | 4.96 | 4.63 | X | ||||||||
5 |
Elen KaspříkováElen Kaspříková
Atletický klub Hošťálkovice... |
04 | 26 | 4.92 | 4.61 | 4.91 | 4.74 | 4.91 | 4.92 | 4.62 | 4.67 | ||||||||
6 |
Bára HolainováBára Holainová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 33 | 4.91 | X | 4.91 | 4.88 | 4.91 | - | - | - | ||||||||
7 |
Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba z.s. |
03 | 32 | 4.88 | X | 4.84 | 4.71 | 4.84 | 4.69 | 4.88 | 4.68 | ||||||||
8 |
Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 30 | 4.80 | X | 4.55 | 4.80 | 4.80 | 4.51 | 4.77 | 4.59 | ||||||||
9 |
Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 29 | 4.67 | X | 4.67 | X | 4.67 | |||||||||||
10 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 25 | 4.60 | 4.60 | 4.59 | 4.45 | 4.60 | |||||||||||
11 |
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 24 | 4.53 | X | 4.52 | 4.53 | 4.53 | |||||||||||
12 |
Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC Brno |
04 | 15 | 4.47 | X | 4.47 | 4.26 | 4.47 | |||||||||||
13 |
Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s. |
05 | 12 | 4.43 | 4.43 | 4.19 | 4.20 | 4.43 | |||||||||||
14 |
Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s. |
04 | 20 | 4.39 | X | X | 4.39 | 4.39 | |||||||||||
15 |
Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 22 | 4.36 | 3.09 | 4.33 | 4.36 | 4.36 | |||||||||||
16 |
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 31 | 4.32 | 4.32 | X | 4.16 | 4.32 | |||||||||||
17 |
Diana DevaldováDiana Devaldová
Slovakia |
05 | 19 | 4.25 | 4.07 | 4.06 | 4.25 | 4.25 | |||||||||||
18 |
Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 11 | 4.19 | 3.75 | 4.06 | 4.19 | 4.19 | |||||||||||
19 |
Anita GoraniAnita Gorani
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 21 | 4.18 | 4.07 | 4.18 | X | 4.18 | |||||||||||
20 |
Marie VrbováMarie Vrbová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
04 | 10 | 4.13 | 4.13 | 4.03 | 2.57 | 4.13 | |||||||||||
21 |
Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
05 | 16 | 4.12 | 3.53 | 3.87 | 4.12 | 4.12 | |||||||||||
22 |
Julie VálkováJulie Válková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 13 | 4.05 | 3.96 | 3.48 | 4.05 | 4.05 | |||||||||||
23 |
Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 18 | 3.99 | 3.46 | 3.79 | 3.99 | 3.99 | |||||||||||
24 |
Kateřina HolešováKateřina Holešová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 7 | 3.83 | 3.83 | X | X | 3.83 | |||||||||||
25 |
Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 5 | 3.72 | 3.72 | 2.82 | 3.72 | ||||||||||||
26 |
Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 8 | 3.66 | 3.63 | 3.66 | 3.57 | 3.66 | |||||||||||
27 |
Johana NěmečkováJohana Němečková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 14 | 3.63 | - | X | 3.63 | 3.63 | |||||||||||
28 |
Martina ŠamšulováMartina Šamšulová
Elite Sport Boskovice, z. s. |
07 | 3 | 3.61 | X | 3.61 | X | 3.61 | |||||||||||
29 |
Viktorie KřížováViktorie Křížová
Elite Sport Boskovice, z. s. |
06 | 6 | 3.58 | X | X | 3.58 | 3.58 | |||||||||||
30 |
Kateřina PolkováKateřina Polková
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 4 | 3.44 | 3.23 | 3.22 | 3.44 | 3.44 | |||||||||||
31 |
Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 2 | 3.33 | 3.28 | 3.11 | 3.33 | 3.33 | |||||||||||
32 |
Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 1 | 3.28 | 2.85 | 3.22 | 3.28 | 3.28 | |||||||||||
Lucie DlouháLucie Dlouhá
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 17 | DNS | ||||||||||||||||
Klára ČermákováKlára Čermáková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 23 | DNS | ||||||||||||||||
Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 9 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 35 závodníků |
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (út, 20.2.2018 - 17:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 1 | 11.23 | 10.16 | 11.04 | 09.98 | 11.04 | 10.09 | 11.23 | 11.14 | ||||||||
2 |
Kateřina PolkováKateřina Polková
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 3 | 09.12 | X | 08.06 | 07.72 | 08.06 | 09.12 | 08.41 | 08.84 | ||||||||
3 |
Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 2 | 06.97 | 06.31 | X | 06.68 | 06.68 | 05.36 | 06.97 | 06.21 | ||||||||
Celkem 3 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (út, 20.2.2018 - 15:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alexandr TobolaAlexandr Tobola
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 4 | 08.07 | 06.56 | 08.07 | 07.84 | 08.07 | 07.58 | 07.82 | 07.95 | ||||||||
2 |
Ondřej SedlářOndřej Sedlář
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 2 | 07.72 | 07.22 | 07.23 | 07.52 | 07.52 | 06.93 | 07.45 | 07.72 | ||||||||
3 |
Patrik GančarčíkPatrik Gančarčík
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 3 | 07.41 | 07.35 | 06.96 | 06.98 | 07.35 | 07.25 | 06.96 | 07.41 | ||||||||
4 |
Filip ŽurekFilip Žurek
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 1 | 07.33 | 06.74 | X | 06.82 | 06.82 | 07.33 | 06.66 | 07.10 | ||||||||
Celkem 4 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 20.2.2018 - 17:02) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 9 | 11.09 | 10.72 | X | 10.60 | 10.72 | X | 11.09 | X | ||||||||
Celkem 1 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Žákyně
(út, 20.2.2018 - 17:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marta KurachováMarta Kurachová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
03 | 8 | 10.77 | 10.12 | X | 10.77 | 10.77 | 09.69 | X | 10.10 | ||||||||
2 |
Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 7 | 09.71 | 09.29 | 08.98 | 09.47 | 09.47 | 09.45 | 09.44 | 09.71 | ||||||||
3 |
Anita GoraniAnita Gorani
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 5 | 08.41 | 07.93 | 08.40 | 08.41 | 08.41 | 07.57 | 08.39 | 07.74 | ||||||||
4 |
Kateřina VrubelováKateřina Vrubelová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 4 | 07.12 | 06.66 | 07.12 | 06.91 | 07.12 | 06.63 | 06.58 | 06.64 | ||||||||
Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Žáci
(út, 20.2.2018 - 15:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aleš VotavaAleš Votava
Atletika Poruba z.s. |
03 | 4 | 11.55 | 10.82 | 10.51 | 10.37 | 10.82 | 11.55 | 10.59 | 11.27 | ||||||||
2 |
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 3 | 08.56 | 08.33 | 06.99 | 08.54 | 08.54 | 07.92 | 08.03 | 08.56 | ||||||||
3 |
David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 2 | 07.65 | 06.91 | 07.33 | 07.65 | 07.65 | 07.29 | 06.44 | 07.13 | ||||||||
4 |
Alex RudinskýAlex Rudinský
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 1 | 07.55 | 06.49 | 07.55 | 06.50 | 07.55 | 07.08 | 07.09 | 07.17 | ||||||||
Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s. |
03 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)
Finále (út, 20.2.2018 - 15:02) | Přihláška v Pdf Excel | Přihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lukáš BobákLukáš Bobák | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 13.75 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |