Zpět

 / Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost

Ostrava (13. - 14. 1. 2018)

-

1 (so, 13.1.2018 - 12:55) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HájekDavid Hájek 960223 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.15 830
2 Adam HromčíkAdam Hromčík 890306 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.17 823
3 Michael HavlíkMichael Havlík 880101 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 07.24 799
4 Pavel BaarPavel Baar 840418 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 07.25 796
5 Filip SamuelFilip Samuel 981108 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.37 755
6 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 07.40 745
7 Jakub HolekJakub Holek 950320 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.44 732
8 Lukáš DočkalLukáš Dočkal 920104 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.67 659
Celkem 8 závodníků
2 (so, 13.1.2018 - 12:55) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik FajmonDominik Fajmon 981110 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.68 656
2 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 950913 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.70 650
3 Branislav PuvakBranislav Puvak 78 SlovenskoSlovensko 3 07.80 619
4 Ondřej ŠandoOndřej Šando 981009 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 07.81 616
5 Jiří BurdaJiří Burda 670915 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.08 537
6 Adam FialaAdam Fiala 930528 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08.08 537
7 Jiří VolnýJiří Volný 560313 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 10.20 93
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 David HájekDavid Hájek 960223 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.15 830
2 Adam HromčíkAdam Hromčík 890306 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.17 823
3 Michael HavlíkMichael Havlík 880101 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 07.24 799
4 Pavel BaarPavel Baar 840418 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 07.25 796
5 Filip SamuelFilip Samuel 981108 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.37 755
6 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 07.40 745
7 Jakub HolekJakub Holek 950320 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.44 732
8 Lukáš DočkalLukáš Dočkal 920104 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.67 659
9 Dominik FajmonDominik Fajmon 981110 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.68 656
10 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 950913 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.70 650
11 Branislav PuvakBranislav Puvak 78 SlovenskoSlovensko 3 07.80 619
12 Ondřej ŠandoOndřej Šando 981009 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 07.81 616
13 Jiří BurdaJiří Burda 670915 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.08 537
14 Adam FialaAdam Fiala 930528 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08.08 537
15 Jiří VolnýJiří Volný 560313 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 10.20 93

-

1 (so, 13.1.2018 - 12:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 06.76
2 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.12 840
MS Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.19
4 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.28 785
5 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.30 779
6 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 000321 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.41 742
Celkem 6 závodníků
2 (so, 13.1.2018 - 12:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.34 765
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.51 710
3 František MužnýFrantišek Mužný 991220 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.66 662
4 Jan JelínekJan Jelínek 000407 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 07.75 634
5 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 990401 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 07.91 586
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 06.76
2 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.12 840
3 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.19
4 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.28 785
5 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.30 779
6 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.34 765
7 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 000321 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.41 742
8 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.51 710
9 František MužnýFrantišek Mužný 991220 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.66 662
10 Jan JelínekJan Jelínek 000407 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 07.75 634
11 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 990401 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 07.91 586

-

1 (so, 13.1.2018 - 12:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.07 858
2 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.16 826
3 Tomáš FlekačTomáš Flekač 020616 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.29 782
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 010528 AC PardubiceAC Pardubice 2 07.47 723
5 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.54 700
6 Karel KusákKarel Kusák 010224 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.59 684
7 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.60 681
8 David RybaDavid Ryba 020121 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 07.70 650
Celkem 8 závodníků
2 (so, 13.1.2018 - 12:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ZuskaDavid Zuska 020429 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.73 640
2 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 011106 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.73 640
3 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.79 622
4 Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.80 619
5 Lukáš HortLukáš Hort 020825 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.18 509
6 Dominik GyselDominik Gysel 020313 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 08.22 498
7 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 08.27 484
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.07 858
2 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.16 826
3 Tomáš FlekačTomáš Flekač 020616 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.29 782
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 010528 AC PardubiceAC Pardubice 2 07.47 723
5 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.54 700
6 Karel KusákKarel Kusák 010224 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.59 684
7 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.60 681
8 David RybaDavid Ryba 020121 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 07.70 650
9 David ZuskaDavid Zuska 020429 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.73 640
10 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 011106 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.73 640
11 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.79 622
12 Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.80 619
13 Lukáš HortLukáš Hort 020825 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.18 509
14 Dominik GyselDominik Gysel 020313 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 08.22 498
15 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 08.27 484

-

1 (so, 13.1.2018 - 12:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RabaJan Raba 030312 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.42 739
2 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.45 729
3 Štěpán KorecŠtěpán Korec 030201 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.64 668
4 Casey LongCasey Long 040803 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 7 07.67 659
5 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.80 619
6 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 07.85 604
7 Lukáš FejfarLukáš Fejfar 030101 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 07.95 574
8 Martin SkotákMartin Skoták 031025 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 07.95 574
Celkem 8 závodníků
2 (so, 13.1.2018 - 12:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 040407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.72 643
2 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 07.95 574
3 Jakub DoležalJakub Doležal 030520 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.31 473
4 Adam HavlíčekAdam Havlíček 040803 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.34 465
5 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 030104 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.42 444
6 Martin PhamMartin Pham 040222 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.43 441
7 Jakub KněžíkJakub Kněžík 040507 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 08.66 383
8 Mario HajzlerMario Hajzler 040909 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 08.97 311
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Jan RabaJan Raba 030312 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.42 739
2 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.45 729
3 Štěpán KorecŠtěpán Korec 030201 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.64 668
4 Casey LongCasey Long 040803 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 7 07.67 659
5 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 040407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.72 643
6 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.80 619
7 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 07.85 604
8 Lukáš FejfarLukáš Fejfar 030101 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 07.95 574
9 Martin SkotákMartin Skoták 031025 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 07.95 574
10 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 07.95 574
11 Jakub DoležalJakub Doležal 030520 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.31 473
12 Adam HavlíčekAdam Havlíček 040803 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.34 465
13 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 030104 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.42 444
14 Martin PhamMartin Pham 040222 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.43 441
15 Jakub KněžíkJakub Kněžík 040507 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 08.66 383
16 Mario HajzlerMario Hajzler 040909 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 08.97 311

-

1 (ne, 14.1.2018 - 13:01) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 16.85
2 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 17.22
3 David CésarDavid César 941009 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 17.30
4 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 18.32
5 Karel BrychtaKarel Brychta 041003 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 19.49
Celkem 5 závodníků
2 (ne, 14.1.2018 - 13:01) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 17.21
2 Jan PíšekJan Píšek 001104 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 17.68
3 Tomáš MoravecTomáš Moravec 990521 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 17.70
4 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 010108 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 18.46
5 Lukáš GrégrLukáš Grégr 021116 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 19.34
Celkem 5 závodníků
3 (ne, 14.1.2018 - 13:01) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 17.48
2 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 17.62
3 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 17.95
4 Lukáš OžanaLukáš Ožana 970617 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 6 18.01
5 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 010619 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 18.96
Celkem 5 závodníků
4 (ne, 14.1.2018 - 13:01) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 18.09
2 Adrian StrzopAdrian Strzop 01 PolskoPolsko 3 18.12
3 Jan VašíčekJan Vašíček 990106 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 18.17
4 Jakub DominasJakub Dominas 01 PolskoPolsko 4 18.56
5 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 SlovenskoSlovensko 1 18.98
6 Noel PachNoel Pach 00 SlovenskoSlovensko 5 19.52
Celkem 6 závodníků
5 (ne, 14.1.2018 - 13:01) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 17.94
2 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 030827 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 18.70
3 Jan VeličkaJan Velička 010910 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 19.05
4 Petr JežekPetr Ježek 011025 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 19.67
5 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 030307 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.16
6 Andrzej WalczakAndrzej Walczak 05 PolskoPolsko 4 22.50
Celkem 6 závodníků
6 (ne, 14.1.2018 - 13:01) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Max BartoňMax Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 21.18
2 Adam JarzynaAdam Jarzyna 05 PolskoPolsko 3 21.94
3 Tomáš BundilTomáš Bundil 040105 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 22.11
4 Daniel DlugošDaniel Dlugoš 061226 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 22.36
5 Ondřej MondekOndřej Mondek 051207 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 22.65
6 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 23.73
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 16.85
2 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 17.21
3 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 17.22
4 David CésarDavid César 941009 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 17.30
5 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 17.48
6 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 17.62
7 Jan PíšekJan Píšek 001104 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 17.68
8 Tomáš MoravecTomáš Moravec 990521 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 17.70
9 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 17.94
10 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 17.95
11 Lukáš OžanaLukáš Ožana 970617 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 6 18.01
12 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 18.09
13 Adrian StrzopAdrian Strzop 01 PolskoPolsko 3 18.12
14 Jan VašíčekJan Vašíček 990106 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 18.17
15 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 18.32
16 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 010108 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 18.46
17 Jakub DominasJakub Dominas 01 PolskoPolsko 4 18.56
18 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 030827 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 18.70
19 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 010619 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 18.96
20 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 SlovenskoSlovensko 1 18.98
21 Jan VeličkaJan Velička 010910 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 19.05
22 Lukáš GrégrLukáš Grégr 021116 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 19.34
23 Karel BrychtaKarel Brychta 041003 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 19.49
24 Noel PachNoel Pach 00 SlovenskoSlovensko 5 19.52
25 Petr JežekPetr Ježek 011025 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 19.67
26 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 030307 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.16
27 Max BartoňMax Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 21.18
28 Adam JarzynaAdam Jarzyna 05 PolskoPolsko 3 21.94
29 Tomáš BundilTomáš Bundil 040105 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 22.11
30 Daniel DlugošDaniel Dlugoš 061226 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 22.36
31 Andrzej WalczakAndrzej Walczak 05 PolskoPolsko 4 22.50
32 Ondřej MondekOndřej Mondek 051207 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 22.65
33 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 23.73

-

1 (ne, 14.1.2018 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 18.25
2 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovenskoSlovensko 4 18.93
3 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 19.90
4 Dominika FialováDominika Fialová 046220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.05
5 Anna HalasováAnna Halasová 036021 Orel VyškovOrel Vyškov 2 22.58
Celkem 5 závodníků
2 (ne, 14.1.2018 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela BártováDaniela Bártová 046101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.01
2 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 20.05
3 Karolina StetnerKarolina Stetner 00 PolskoPolsko 3 20.78
4 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 035407 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 21.38
5 Lucie KomárkováLucie Komárková 015308 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 21.49
Celkem 5 závodníků
3 (ne, 14.1.2018 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Weronika LeszekWeronika Leszek 03 PolskoPolsko 6 20.42
2 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 045419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 21.62
3 Beáta RubášováBeáta Rubášová 035318 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 22.42
4 Michaela SochováMichaela Sochová 055419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.95
5 Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska 05 PolskoPolsko 5 23.18
Celkem 5 závodníků
4 (ne, 14.1.2018 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 2 19.33
2 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 ASK BlanskoASK Blansko 6 19.71
3 Tereza GrégrováTereza Grégrová 045412 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 22.31
4 Hanna PrzeździnkHanna Przeździnk 06 PolskoPolsko 4 24.33
5 Dominika WasalaDominika Wasala 06 PolskoPolsko 3 25.52
Celkem 5 závodníků
5 (ne, 14.1.2018 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 056211 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 22.08
2 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 045720 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 22.73
3 Tereza KovalskáTereza Kovalská 065510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 23.00
4 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 065713 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 23.68
5 Nela TeslováNela Teslová 065317 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 24.60
Tereza KovalskáTereza Kovalská 065510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Celkem 6 závodníků
7 (ne, 14.1.2018 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.04
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.55
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.04
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 18.25
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.55
4 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovenskoSlovensko 4 18.93
5 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 2 19.33
6 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 ASK BlanskoASK Blansko 6 19.71
7 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 19.90
8 Daniela BártováDaniela Bártová 046101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.01
9 Dominika FialováDominika Fialová 046220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.05
10 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 20.05
11 Weronika LeszekWeronika Leszek 03 PolskoPolsko 6 20.42
12 Karolina StetnerKarolina Stetner 00 PolskoPolsko 3 20.78
13 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 035407 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 21.38
14 Lucie KomárkováLucie Komárková 015308 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 21.49
15 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 045419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 21.62
16 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 056211 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 22.08
17 Tereza GrégrováTereza Grégrová 045412 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 22.31
18 Beáta RubášováBeáta Rubášová 035318 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 22.42
19 Anna HalasováAnna Halasová 036021 Orel VyškovOrel Vyškov 2 22.58
20 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 045720 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 22.73
21 Michaela SochováMichaela Sochová 055419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.95
22 Tereza KovalskáTereza Kovalská 065510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 23.00
23 Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska 05 PolskoPolsko 5 23.18
24 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 065713 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 23.68
25 Hanna PrzeździnkHanna Przeździnk 06 PolskoPolsko 4 24.33
26 Nela TeslováNela Teslová 065317 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 24.60
27 Dominika WasalaDominika Wasala 06 PolskoPolsko 3 25.52
Tereza KovalskáTereza Kovalská 065510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS

-

1 (ne, 14.1.2018 - 13:46) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 35.86
2 David CésarDavid César 941009 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 35.94
3 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 99 SlovenskoSlovensko 3 36.60
4 Michal LadakMichal Ladak 01 PolskoPolsko 6 39.39
5 Jan VašíčekJan Vašíček 990106 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 39.96
Celkem 5 závodníků
2 (ne, 14.1.2018 - 13:46) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 36.25
2 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 36.50
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 37.69
4 Roger KlosRoger Klos 93 PolskoPolsko 2 38.02
Leonardt HorákLeonardt Horák 000503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS
Celkem 5 závodníků
3 (ne, 14.1.2018 - 13:46) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 37.17
2 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 40.20
3 Aleš KučeraAleš Kučera 000913 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 40.40
4 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 40.51
Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNS
Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNS
Celkem 6 závodníků
4 (ne, 14.1.2018 - 13:46) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr BužgaPetr Bužga 000821 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 38.12
2 Lukáš GrégrLukáš Grégr 021116 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 40.84
3 Filip ČervenkaFilip Červenka 040602 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 41.04
4 Jan SedlářJan Sedlář 040820 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 42.09
Karel BrychtaKarel Brychta 041003 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 DNS
Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 SlovenskoSlovensko 4 DNS
Celkem 6 závodníků
5 (ne, 14.1.2018 - 13:46) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 42.79
2 Ondřej MondekOndřej Mondek 051207 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 50.11
3 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 50.87
4 Jan JašekJan Jašek 050830 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 51.66
Andrzej WalczakAndrzej Walczak 05 PolskoPolsko 3 DNS
Adam JarzynaAdam Jarzyna 05 PolskoPolsko 5 DNS
Celkem 6 závodníků
6 (ne, 14.1.2018 - 13:46) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 030503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 40.56
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 45.44
3 Tomáš BundilTomáš Bundil 040105 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 48.90
4 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 51.20
Adam HrčekAdam Hrček 041005 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
Daniel DlugošDaniel Dlugoš 061226 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 35.86
2 David CésarDavid César 941009 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 35.94
3 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 36.25
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 36.50
5 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 99 SlovenskoSlovensko 3 36.60
6 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 37.17
7 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 37.69
8 Roger KlosRoger Klos 93 PolskoPolsko 2 38.02
9 Petr BužgaPetr Bužga 000821 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 38.12
10 Michal LadakMichal Ladak 01 PolskoPolsko 6 39.39
11 Jan VašíčekJan Vašíček 990106 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 39.96
12 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 40.20
13 Aleš KučeraAleš Kučera 000913 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 40.40
14 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 40.51
15 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 030503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 40.56
16 Lukáš GrégrLukáš Grégr 021116 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 40.84
17 Filip ČervenkaFilip Červenka 040602 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 41.04
18 Jan SedlářJan Sedlář 040820 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 42.09
19 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 42.79
20 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 45.44
21 Tomáš BundilTomáš Bundil 040105 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 48.90
22 Ondřej MondekOndřej Mondek 051207 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 50.11
23 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 50.87
24 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 51.20
25 Jan JašekJan Jašek 050830 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 51.66
Leonardt HorákLeonardt Horák 000503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS
Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNS
Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNS
Karel BrychtaKarel Brychta 041003 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 DNS
Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 SlovenskoSlovensko 4 DNS
Andrzej WalczakAndrzej Walczak 05 PolskoPolsko 3 DNS
Adam JarzynaAdam Jarzyna 05 PolskoPolsko 5 DNS
Adam HrčekAdam Hrček 041005 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
Daniel DlugošDaniel Dlugoš 061226 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS

-

1 (ne, 14.1.2018 - 13:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 40.21
2 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovenskoSlovensko 4 40.65
3 Lucia MatějíčkováLucia Matějíčková 98 SlovenskoSlovensko 2 43.83
4 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 43.90
5 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 036024 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 47.21
Celkem 5 závodníků
2 (ne, 14.1.2018 - 13:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 ASK BlanskoASK Blansko 5 42.09
2 Sandra SobstelSandra Sobstel 01 PolskoPolsko 4 42.37
3 Joanna KlasikJoanna Klasik 02 PolskoPolsko 3 43.72
4 Adéla DostálováAdéla Dostálová 035213 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 44.86
Weronika LeszekWeronika Leszek 03 PolskoPolsko 6 DNS
Celkem 5 závodníků
3 (ne, 14.1.2018 - 13:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie BučičováNatálie Bučičová 99 SlovenskoSlovensko 4 42.38
2 Natálie FurchováNatálie Furchová 035306 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 42.71
3 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 43.26
4 Justýna DaňkováJustýna Daňková 026009 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 45.26
5 Natalia SobikNatalia Sobik 02 PolskoPolsko 2 46.33
6 Tereza KovalskáTereza Kovalská 065510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 52.99
Celkem 6 závodníků
4 (ne, 14.1.2018 - 13:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 045623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 44.04
2 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 035423 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 47.78
3 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 026002 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 48.08
4 Ivana MáchováIvana Máchová 035913 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 48.99
5 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 065713 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 53.23
Monika LorenzováMonika Lorenzová 045217 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 DNS
Celkem 6 závodníků
5 (ne, 14.1.2018 - 13:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 055311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 47.57
2 Tereza GrégrováTereza Grégrová 045412 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 48.31
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 065116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 49.11
Hanna PrzeździnkHanna Przeździnk 06 PolskoPolsko 1 DNS
Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska 05 PolskoPolsko 2 DNS
Anna HalasováAnna Halasová 036021 Orel VyškovOrel Vyškov 3 DNS
Celkem 6 závodníků
6 (ne, 14.1.2018 - 13:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina JeličováSabina Jeličová 035605 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 45.58
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 055424 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 45.59
3 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 035514 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 48.12
4 Lucie KomárkováLucie Komárková 015308 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 48.81
Klaudia StronkKlaudia Stronk 05 PolskoPolsko 4 DNS
Simona ŽiškováSimona Žišková 025522 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 DNS
Celkem 6 závodníků
7 (ne, 14.1.2018 - 13:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 055812 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 49.72
2 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 056211 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 50.68
3 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 045720 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 50.97
4 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 055205 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 51.30
5 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 065227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 55.25
Dominika WasalaDominika Wasala 06 PolskoPolsko 3 DNS
Celkem 6 závodníků
8 (ne, 14.1.2018 - 13:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 38.72
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 41.11
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 38.72
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 40.21
3 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovenskoSlovensko 4 40.65
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 41.11
5 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 ASK BlanskoASK Blansko 5 42.09
6 Sandra SobstelSandra Sobstel 01 PolskoPolsko 4 42.37
7 Natálie BučičováNatálie Bučičová 99 SlovenskoSlovensko 4 42.38
8 Natálie FurchováNatálie Furchová 035306 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 42.71
9 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 43.26
10 Joanna KlasikJoanna Klasik 02 PolskoPolsko 3 43.72
11 Lucia MatějíčkováLucia Matějíčková 98 SlovenskoSlovensko 2 43.83
12 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 43.90
13 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 045623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 44.04
14 Adéla DostálováAdéla Dostálová 035213 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 44.86
15 Justýna DaňkováJustýna Daňková 026009 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 45.26
16 Sabina JeličováSabina Jeličová 035605 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 45.58
17 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 055424 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 45.59
18 Natalia SobikNatalia Sobik 02 PolskoPolsko 2 46.33
19 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 036024 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 47.21
20 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 055311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 47.57
21 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 035423 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 47.78
22 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 026002 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 48.08
23 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 035514 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 48.12
24 Tereza GrégrováTereza Grégrová 045412 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 48.31
25 Lucie KomárkováLucie Komárková 015308 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 48.81
26 Ivana MáchováIvana Máchová 035913 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 48.99
27 Patricie PešlováPatricie Pešlová 065116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 49.11
28 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 055812 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 49.72
29 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 056211 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 50.68
30 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 045720 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 50.97
31 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 055205 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 51.30
32 Tereza KovalskáTereza Kovalská 065510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 52.99
33 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 065713 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 53.23
34 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 065227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 55.25
Weronika LeszekWeronika Leszek 03 PolskoPolsko 6 DNS
Monika LorenzováMonika Lorenzová 045217 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 DNS
Hanna PrzeździnkHanna Przeździnk 06 PolskoPolsko 1 DNS
Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska 05 PolskoPolsko 2 DNS
Anna HalasováAnna Halasová 036021 Orel VyškovOrel Vyškov 3 DNS
Klaudia StronkKlaudia Stronk 05 PolskoPolsko 4 DNS
Simona ŽiškováSimona Žišková 025522 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 DNS
Dominika WasalaDominika Wasala 06 PolskoPolsko 3 DNS

-

1 (ne, 14.1.2018 - 13:16) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 1:55.48
2 Jiří NěmečekJiří Němeček 820408 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 1:55.59
3 Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 1:57.02
4 Lukáš OžanaLukáš Ožana 970617 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 6 1:57.59
5 Martin KováčechMartin Kováčech 010624 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 1:57.80
6 Leonardt HorákLeonardt Horák 000503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 1:58.28
7 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 2:00.09
8 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:00.40
9 Marek KalousMarek Kalous 000308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:03.27
Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 980601 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 DNS
Celkem 10 závodníků
2 (ne, 14.1.2018 - 13:16) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mateusz JarominMateusz Jaromin 00 PolskoPolsko 9 2:02.06
2 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 010619 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 5 2:02.23
3 Jakub KubičnýJakub Kubičný 950628 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 2:04.07
4 Aleš KučeraAleš Kučera 000913 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 2:07.04
5 Jan VeličkaJan Velička 010910 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 2:26.48
6 Jakub MartásekJakub Martásek 011017 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:27.81
7 Jan Walter WeissJan Walter Weiss 020417 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:28.78
8 Oskar MartiňákOskar Martiňák 031017 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:29.63
9 Mikoláš BartoňMikoláš Bartoň 030824 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:46.32
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 1:55.48
2 Jiří NěmečekJiří Němeček 820408 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 1:55.59
3 Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 1:57.02
4 Lukáš OžanaLukáš Ožana 970617 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 6 1:57.59
5 Martin KováčechMartin Kováčech 010624 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 1:57.80
6 Leonardt HorákLeonardt Horák 000503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 1:58.28
7 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 2:00.09
8 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:00.40
9 Mateusz JarominMateusz Jaromin 00 PolskoPolsko 9 2:02.06
10 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 010619 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 5 2:02.23
11 Marek KalousMarek Kalous 000308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:03.27
12 Jakub KubičnýJakub Kubičný 950628 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 2:04.07
13 Aleš KučeraAleš Kučera 000913 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 2:07.04
14 Jan VeličkaJan Velička 010910 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 2:26.48
15 Jakub MartásekJakub Martásek 011017 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:27.81
16 Jan Walter WeissJan Walter Weiss 020417 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:28.78
17 Oskar MartiňákOskar Martiňák 031017 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:29.63
18 Mikoláš BartoňMikoláš Bartoň 030824 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:46.32
Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 980601 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 DNS

-

(so, 13.1.2018 - 17:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:25.20 754
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:26.08 743
3 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 2:27.44 725
4 Radmila VrbováRadmila Vrbová 946110 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15 2:51.09 452
Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovenskoSlovensko 8 DNS
Celkem 5 závodníků

-

1 (ne, 14.1.2018 - 13:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:15.87
2 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:16.64
3 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 025809 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:17.24
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:20.70
5 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:21.36
6 Adéla DostálováAdéla Dostálová 035213 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 2:22.26
7 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 995331 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:24.54
8 Julia BartzakJulia Bartzak 01 PolskoPolsko 1 2:25.71
9 Klára NingerováKlára Ningerová 035125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:28.77
Celkem 9 závodníků
2 (ne, 14.1.2018 - 13:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 035423 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:33.49
2 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 036024 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:35.18
3 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 015601 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:40.93
4 Eliška BundilováEliška Bundilová 065207 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:45.50
5 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 065125 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 3:00.20
6 Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková 065511 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 3:00.81
7 Adéla RohlováAdéla Rohlová 065406 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 3:02.25
Gabriela TobolováGabriela Tobolová 065713 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:15.87
2 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:16.64
3 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 025809 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:17.24
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:20.70
5 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:21.36
6 Adéla DostálováAdéla Dostálová 035213 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 2:22.26
7 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 995331 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:24.54
8 Julia BartzakJulia Bartzak 01 PolskoPolsko 1 2:25.71
9 Klára NingerováKlára Ningerová 035125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:28.77
10 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 035423 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:33.49
11 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 036024 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:35.18
12 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 015601 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:40.93
13 Eliška BundilováEliška Bundilová 065207 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:45.50
14 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 065125 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 3:00.20
15 Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková 065511 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 3:00.81
16 Adéla RohlováAdéla Rohlová 065406 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 3:02.25
Gabriela TobolováGabriela Tobolová 065713 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 DNS

-

(so, 13.1.2018 - 17:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 2:27.82 720
2 Renata ProcházkováRenata Procházková 995628 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14 2:29.15 704
3 Eliška PernáEliška Perná 995212 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:40.88 563
4 Nikola GavendováNikola Gavendová 005413 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 2:43.13 537
5 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 005528 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:44.90 518
6 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 005610 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 2:45.57 511
Nikol JankuNikol Janku 006010 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 DNF
Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11 DNS
Patricie BurajováPatricie Burajová 995408 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 DNS
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 005623 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 DNS
Celkem 10 závodníků

-

1 (so, 13.1.2018 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 026005 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12 2:27.77 721
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 025205 AC ProstějovAC Prostějov 3 2:27.82 720
3 Valerie JankůValerie Janků 025904 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:29.65 697
4 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:29.83 695
5 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 015328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:34.62 636
6 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 015430 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:35.78 622
7 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 025315 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 8 2:38.53 590
8 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:44.19 526
9 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 016030 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:47.80 487
10 Lucie KrupicováLucie Krupicová 016228 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:52.54 438
11 Lucie HöfrováLucie Höfrová 015111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 3:01.91 348
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 015814 AC PardubiceAC Pardubice 10 DNS
Celkem 12 závodníků
2 (so, 13.1.2018 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 025913 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:35.44 626
2 Anna KalincováAnna Kalincová 025719 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 2:41.93 551
3 Eliška DamaškováEliška Damašková 015110 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:42.60 543
4 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 015628 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:44.93 518
5 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 016102 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 2:45.40 513
6 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 025628 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 2:45.92 507
7 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 2:53.05 432
8 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 015106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:53.41 429
9 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 025723 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11 2:59.96 366
10 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 015519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 3:02.09 346
11 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 026202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 3:15.70 233
12 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 015803 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 3:26.46 159
Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14 DNS
Sofie GálováSofie Gálová 015821 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13 DNS
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 026005 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12 2:27.77 721
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 025205 AC ProstějovAC Prostějov 3 2:27.82 720
3 Valerie JankůValerie Janků 025904 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:29.65 697
4 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:29.83 695
5 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 015328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:34.62 636
6 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 025913 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:35.44 626
7 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 015430 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:35.78 622
8 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 025315 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 8 2:38.53 590
9 Anna KalincováAnna Kalincová 025719 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 2:41.93 551
10 Eliška DamaškováEliška Damašková 015110 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:42.60 543
11 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:44.19 526
12 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 015628 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:44.93 518
13 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 016102 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 2:45.40 513
14 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 025628 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 2:45.92 507
15 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 016030 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:47.80 487
16 Lucie KrupicováLucie Krupicová 016228 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:52.54 438
17 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 2:53.05 432
18 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 015106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:53.41 429
19 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 025723 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11 2:59.96 366
20 Lucie HöfrováLucie Höfrová 015111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 3:01.91 348
21 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 015519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 3:02.09 346
22 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 026202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 3:15.70 233
23 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 015803 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 3:26.46 159
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 015814 AC PardubiceAC Pardubice 10 DNS
Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14 DNS
Sofie GálováSofie Gálová 015821 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13 DNS

-

1 (so, 13.1.2018 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ester BendováEster Bendová 036028 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13 2:35.21 629
2 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:39.28 581
3 Eliška ČervenáEliška Červená 045317 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 2:40.70 565
4 Gabriela PatalováGabriela Patalová 035516 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 2:43.42 534
5 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 035103 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 9 2:43.80 530
6 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 035609 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 2:47.63 488
7 Denisa ObornáDenisa Oborná 035908 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:50.93 454
8 Elena UrbáškováElena Urbášková 036107 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12 2:52.87 434
9 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 036013 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 2:56.28 401
10 Lucie PiskováLucie Pisková 035617 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 2:57.11 392
11 Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 3:02.26 344
12 Nela DrozdováNela Drozdová 035419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 3:06.24 309
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 035114 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNF
Celkem 13 závodníků
2 (so, 13.1.2018 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana BlažkováHana Blažková 045121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 2:38.01 596
2 Klára ToováKlára Toová 046118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 14 2:38.19 594
3 Markéta BurešováMarkéta Burešová 045323 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 2:39.31 581
4 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 045608 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15 2:39.60 577
5 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 045408 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:40.07 572
6 Hana HerudkováHana Herudková 045216 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:48.57 479
7 Denisa PeričováDenisa Peričová 036103 AK KroměřížAK Kroměříž 11 2:48.65 478
8 Hana KleiblováHana Kleiblová 036023 AK KroměřížAK Kroměříž 8 2:50.70 456
9 Alžběta RečkováAlžběta Rečková 036212 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 2:52.47 438
10 Aneta KlečkováAneta Klečková 035508 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:55.55 408
11 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 045702 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:58.61 378
12 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 045301 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 3:00.38 362
13 Romana MaděřičováRomana Maděřičová 035209 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 3:13.86 247
14 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 036006 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 3:18.70 211
15 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková 035513 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13 3:30.48 134
Celkem 15 závodníků
3 (so, 13.1.2018 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana BorováHana Borová 045516 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 2:22.06 796
2 Petra JančarováPetra Jančarová 035831 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:34.84 633
3 Michaela ČervenáMichaela Červená 035825 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 2:44.53 522
4 Johana ČmielováJohana Čmielová 046125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:44.76 519
5 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 045627 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:46.98 495
6 Marie VrbováMarie Vrbová 045821 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 14 2:48.16 483
7 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 045921 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:52.16 441
8 Barbora MarešováBarbora Marešová 045621 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 11 2:53.25 430
9 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 046104 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15 3:07.17 301
10 Tereza VálkováTereza Válková 045709 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13 3:16.93 224
11 Aneta KolaříkováAneta Kolaříková 045809 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 8 3:28.42 147
12 Amálie CamfrlováAmálie Camfrlová 045923 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 3:31.51 128
Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 035106 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 DNS
Dominika FialováDominika Fialová 046220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Marta KurachováMarta Kurachová 035412 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10 DNS
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Hana BorováHana Borová 045516 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 2:22.06 796
2 Petra JančarováPetra Jančarová 035831 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:34.84 633
3 Ester BendováEster Bendová 036028 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13 2:35.21 629
4 Hana BlažkováHana Blažková 045121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 2:38.01 596
5 Klára ToováKlára Toová 046118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 14 2:38.19 594
6 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:39.28 581
7 Markéta BurešováMarkéta Burešová 045323 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 2:39.31 581
8 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 045608 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15 2:39.60 577
9 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 045408 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:40.07 572
10 Eliška ČervenáEliška Červená 045317 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 2:40.70 565
11 Gabriela PatalováGabriela Patalová 035516 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 2:43.42 534
12 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 035103 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 9 2:43.80 530
13 Michaela ČervenáMichaela Červená 035825 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 2:44.53 522
14 Johana ČmielováJohana Čmielová 046125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:44.76 519
15 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 045627 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:46.98 495
16 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 035609 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 2:47.63 488
17 Marie VrbováMarie Vrbová 045821 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 14 2:48.16 483
18 Hana HerudkováHana Herudková 045216 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:48.57 479
19 Denisa PeričováDenisa Peričová 036103 AK KroměřížAK Kroměříž 11 2:48.65 478
20 Hana KleiblováHana Kleiblová 036023 AK KroměřížAK Kroměříž 8 2:50.70 456
21 Denisa ObornáDenisa Oborná 035908 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:50.93 454
22 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 045921 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:52.16 441
23 Alžběta RečkováAlžběta Rečková 036212 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 2:52.47 438
24 Elena UrbáškováElena Urbášková 036107 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12 2:52.87 434
25 Barbora MarešováBarbora Marešová 045621 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 11 2:53.25 430
26 Aneta KlečkováAneta Klečková 035508 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:55.55 408
27 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 036013 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 2:56.28 401
28 Lucie PiskováLucie Pisková 035617 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 2:57.11 392
29 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 045702 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:58.61 378
30 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 045301 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 3:00.38 362
31 Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 3:02.26 344
32 Nela DrozdováNela Drozdová 035419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 3:06.24 309
33 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 046104 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15 3:07.17 301
34 Romana MaděřičováRomana Maděřičová 035209 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 3:13.86 247
35 Tereza VálkováTereza Válková 045709 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13 3:16.93 224
36 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 036006 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 3:18.70 211
37 Aneta KolaříkováAneta Kolaříková 045809 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 8 3:28.42 147
38 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková 035513 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13 3:30.48 134
39 Amálie CamfrlováAmálie Camfrlová 045923 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 3:31.51 128
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 035114 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNF
Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 035106 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 DNS
Dominika FialováDominika Fialová 046220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Marta KurachováMarta Kurachová 035412 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10 DNS

-

(ne, 14.1.2018 - 14:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 2:53.12 733
2 Filip SamuelFilip Samuel 981108 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 2:55.07 713
3 Adam HromčíkAdam Hromčík 890306 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:55.76 706
4 Jakub HolekJakub Holek 950320 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 2:57.13 693
5 Pavel BaarPavel Baar 840418 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 2:58.48 679
6 Branislav PuvakBranislav Puvak 78 SlovenskoSlovensko 10 2:58.99 674
7 Michael HavlíkMichael Havlík 880101 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 3:01.43 650
8 Dominik FajmonDominik Fajmon 981110 AC PardubiceAC Pardubice 7 3:05.13 615
9 Lukáš DočkalLukáš Dočkal 920104 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 3:13.59 537
10 Ondřej ŠandoOndřej Šando 981009 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 12 3:14.98 525
11 David HájekDavid Hájek 960223 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 3:18.79 492
12 Jiří BurdaJiří Burda 670915 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13 4:01.78 189
13 Jiří VolnýJiří Volný 560313 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 14 4:38.27 39
Adam FialaAdam Fiala 930528 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15 DNS
Petr MikuláčekPetr Mikuláček 950913 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DNS
Celkem 15 závodníků

-

(ne, 14.1.2018 - 14:31) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 000321 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:55.49 709
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:56.17 702
3 Jan JelínekJan Jelínek 000407 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 2:58.60 678
4 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 AC PardubiceAC Pardubice 4 3:02.26 642
5 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 990401 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 3:04.20 624
6 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 3:06.23 604
7 František MužnýFrantišek Mužný 991220 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 3:26.62 427
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 DNS
Celkem 9 závodníků

-

(ne, 14.1.2018 - 12:41) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:48.94 777
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:49.58 770
3 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15 2:58.20 682
4 Karel KusákKarel Kusák 010224 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 3:00.43 660
5 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 3:03.04 635
6 David RybaDavid Ryba 020121 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 3:03.53 630
7 Václav ChudomelVáclav Chudomel 010528 AC PardubiceAC Pardubice 10 3:07.39 594
8 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 011106 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 3:10.25 567
9 David ZuskaDavid Zuska 020429 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:14.24 531
10 Dominik GyselDominik Gysel 020313 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 14 3:18.23 497
11 Lukáš HortLukáš Hort 020825 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:22.33 462
12 Tomáš FlekačTomáš Flekač 020616 AC PardubiceAC Pardubice 1 3:36.89 349
Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 DNS
Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Celkem 15 závodníků

-

(ne, 14.1.2018 - 12:40) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 040407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 16 3:05.86 608
2 Štěpán KorecŠtěpán Korec 030201 AC PardubiceAC Pardubice 5 3:07.02 597
3 Jan RabaJan Raba 030312 AC PardubiceAC Pardubice 2 3:10.02 569
4 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 3:10.16 568
5 Mario HajzlerMario Hajzler 040909 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 3:13.26 540
6 Lukáš FejfarLukáš Fejfar 030101 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 14 3:14.16 532
7 Martin SkotákMartin Skoták 031025 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 3:17.35 504
8 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 3:18.42 495
9 Jakub DoležalJakub Doležal 030520 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12 3:23.87 449
10 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 3:26.16 431
11 Casey LongCasey Long 040803 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 13 3:26.32 430
12 Jakub KněžíkJakub Kněžík 040507 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 3:47.61 275
Martin PhamMartin Pham 040222 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DNS
Adam HavlíčekAdam Havlíček 040803 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 DNS
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 030104 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15 DNS
Pavel HalátekPavel Halátek 040123 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 DNS
Celkem 16 závodníků

-

1 (ne, 14.1.2018 - 13:36) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan BužgaJan Bužga 020127 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 4:35.20
2 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 870520 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 4:41.64
3 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 021123 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 4:49.01
4 Petr JežekPetr Ježek 011025 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 4 4:49.01
5 Petr HalasPetr Halas 731204 Orel VyškovOrel Vyškov 3 5:07.80
6 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 061211 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 5:59.72
Celkem 6 závodníků

-

1 (ne, 14.1.2018 - 13:35) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 5 4:39.66
2 Adéla HlucháAdéla Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:42.58
3 Tereza HlucháTereza Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:51.57
4 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 975703 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 4:59.55
5 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 045712 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 5:08.92
6 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 035526 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 5:24.60
7 Valerie VranováValerie Vranová 006023 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 5:34.80
Celkem 7 závodníků

-

1 (ne, 14.1.2018 - 11:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HromčíkAdam Hromčík 890306 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.55 848
2 Pavel BaarPavel Baar 840418 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 08.72 809
3 David HájekDavid Hájek 960223 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.74 804
4 Michael HavlíkMichael Havlík 880101 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 08.96 755
5 Filip SamuelFilip Samuel 981108 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.13 717
6 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 950913 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.17 709
7 Dominik FajmonDominik Fajmon 981110 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.29 683
8 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 09.60 619
Celkem 8 závodníků
2 (ne, 14.1.2018 - 11:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HolekJakub Holek 950320 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.99 748
2 Branislav PuvakBranislav Puvak 78 SlovenskoSlovensko 3 09.20 702
3 Ondřej ŠandoOndřej Šando 981009 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.97 547
4 Lukáš DočkalLukáš Dočkal 920104 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.70 416
5 Jiří BurdaJiří Burda 670915 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 10.88 387
Jiří VolnýJiří Volný 560313 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 DNF
Adam FialaAdam Fiala 930528 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Adam HromčíkAdam Hromčík 890306 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.55 848
2 Pavel BaarPavel Baar 840418 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 08.72 809
3 David HájekDavid Hájek 960223 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.74 804
4 Michael HavlíkMichael Havlík 880101 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 08.96 755
5 Jakub HolekJakub Holek 950320 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.99 748
6 Filip SamuelFilip Samuel 981108 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.13 717
7 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 950913 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.17 709
8 Branislav PuvakBranislav Puvak 78 SlovenskoSlovensko 3 09.20 702
9 Dominik FajmonDominik Fajmon 981110 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.29 683
10 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 09.60 619
11 Ondřej ŠandoOndřej Šando 981009 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.97 547
12 Lukáš DočkalLukáš Dočkal 920104 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.70 416
13 Jiří BurdaJiří Burda 670915 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 10.88 387
Jiří VolnýJiří Volný 560313 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 DNF
Adam FialaAdam Fiala 930528 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 DNS

-

1 (ne, 14.1.2018 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.60 836
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.64 827
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 000321 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.80 791
4 František MužnýFrantišek Mužný 991220 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.54 631
5 Jan JelínekJan Jelínek 000407 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.69 601
6 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 990401 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 09.78 583
7 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.85 570
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
2 (ne, 14.1.2018 - 11:00) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.60 836
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.64 827
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 000321 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.80 791
4 František MužnýFrantišek Mužný 991220 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.54 631
5 Jan JelínekJan Jelínek 000407 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.69 601
6 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 990401 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 09.78 583
7 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.85 570
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS

-

1 (ne, 14.1.2018 - 10:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.23 925
2 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.23 925
3 Tomáš FlekačTomáš Flekač 020616 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.54 851
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 010528 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.66 823
5 Karel KusákKarel Kusák 010224 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.84 781
6 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.92 764
7 David RybaDavid Ryba 020121 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.65 609
Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNF
Celkem 8 závodníků
2 (ne, 14.1.2018 - 10:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 09.46 648
2 David ZuskaDavid Zuska 020429 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.78 583
3 Dominik GyselDominik Gysel 020313 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.63 428
4 Lukáš HortLukáš Hort 020825 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.81 398
5 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 011106 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 11.32 319
Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.23 925
2 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.23 925
3 Tomáš FlekačTomáš Flekač 020616 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.54 851
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 010528 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.66 823
5 Karel KusákKarel Kusák 010224 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.84 781
6 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.92 764
7 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 09.46 648
8 David RybaDavid Ryba 020121 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.65 609
9 David ZuskaDavid Zuska 020429 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.78 583
10 Dominik GyselDominik Gysel 020313 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.63 428
11 Lukáš HortLukáš Hort 020825 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.81 398
12 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 011106 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 11.32 319
Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNF
Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS

-

1 (ne, 14.1.2018 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.67 820
2 Jan RabaJan Raba 030312 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.94 759
3 Štěpán KorecŠtěpán Korec 030201 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.96 755
4 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 09.04 737
5 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.07 730
6 Casey LongCasey Long 040803 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 8 09.31 679
7 Lukáš FejfarLukáš Fejfar 030101 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 09.99 543
Pavel HalátekPavel Halátek 040123 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Celkem 8 závodníků
2 (ne, 14.1.2018 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DoležalJakub Doležal 030520 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.55 629
2 Adam HavlíčekAdam Havlíček 040803 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.31 484
3 Martin SkotákMartin Skoták 031025 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.61 432
4 Mario HajzlerMario Hajzler 040909 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 10.68 420
5 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 040407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 11.87 243
6 Jakub KněžíkJakub Kněžík 040507 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 12.12 212
Martin PhamMartin Pham 040222 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 DNS
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 030104 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.67 820
2 Jan RabaJan Raba 030312 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.94 759
3 Štěpán KorecŠtěpán Korec 030201 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.96 755
4 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 09.04 737
5 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.07 730
6 Casey LongCasey Long 040803 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 8 09.31 679
7 Jakub DoležalJakub Doležal 030520 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.55 629
8 Lukáš FejfarLukáš Fejfar 030101 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 09.99 543
9 Adam HavlíčekAdam Havlíček 040803 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.31 484
10 Martin SkotákMartin Skoták 031025 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.61 432
11 Mario HajzlerMario Hajzler 040909 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 10.68 420
12 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 040407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 11.87 243
13 Jakub KněžíkJakub Kněžík 040507 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 12.12 212
Pavel HalátekPavel Halátek 040123 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Martin PhamMartin Pham 040222 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 DNS
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 030104 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS

-

1 (so, 13.1.2018 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.55 1006
2 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovenskoSlovensko 3 08.68 978
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.92 927
4 Radmila VrbováRadmila Vrbová 946110 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 10.86 560
5 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.02 533
Celkem 5 závodníků

-

1 (so, 13.1.2018 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.58 1000
2 Renata ProcházkováRenata Procházková 995628 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.86 939
3 Patricie BurajováPatricie Burajová 995408 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.16 877
4 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 005623 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 09.31 846
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 09.32 844
Celkem 5 závodníků
2 (so, 13.1.2018 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 005528 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.69 771
2 Eliška PernáEliška Perná 995212 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.87 737
3 Nikola GavendováNikola Gavendová 005413 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 10.25 666
4 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 005610 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 10.36 646
5 Nikol JankuNikol Janku 006010 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 10.51 620
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.58 1000
2 Renata ProcházkováRenata Procházková 995628 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.86 939
3 Patricie BurajováPatricie Burajová 995408 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.16 877
4 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 005623 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 09.31 846
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 09.32 844
6 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 005528 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.69 771
7 Eliška PernáEliška Perná 995212 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.87 737
8 Nikola GavendováNikola Gavendová 005413 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 10.25 666
9 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 005610 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 10.36 646
10 Nikol JankuNikol Janku 006010 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 10.51 620

-

1 (so, 13.1.2018 - 11:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.60 995
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.62 991
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 015430 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.79 954
4 Valerie JankůValerie Janků 025904 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.12 885
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.29 850
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 015814 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.29 850
7 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 025913 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.90 731
Celkem 7 závodníků
2 (so, 13.1.2018 - 11:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 026005 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.15 879
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 025205 AC ProstějovAC Prostějov 5 09.24 860
3 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 015328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.40 828
4 Lucie KrupicováLucie Krupicová 016228 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.48 812
5 Lucie HöfrováLucie Höfrová 015111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.67 775
6 Anna KalincováAnna Kalincová 025719 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.75 759
Eliška DamaškováEliška Damašková 015110 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNF
Celkem 7 závodníků
3 (so, 13.1.2018 - 11:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 025315 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 09.65 779
2 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 025628 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 10.43 634
3 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 015106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.62 601
4 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 016102 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 10.92 550
5 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 025723 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 11.14 514
6 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 11.29 490
Celkem 6 závodníků
4 (so, 13.1.2018 - 11:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 016030 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.82 746
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 015803 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 10.25 666
3 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 026202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 10.26 664
4 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 015628 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 11.34 482
5 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 015519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.58 445
6 Sofie GálováSofie Gálová 015821 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 11.72 424
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.60 995
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.62 991
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 015430 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.79 954
4 Valerie JankůValerie Janků 025904 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.12 885
5 Klára BartoškováKlára Bartošková 026005 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.15 879
6 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 025205 AC ProstějovAC Prostějov 5 09.24 860
7 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.29 850
8 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 015814 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.29 850
9 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 015328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.40 828
10 Lucie KrupicováLucie Krupicová 016228 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.48 812
11 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 025315 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 09.65 779
12 Lucie HöfrováLucie Höfrová 015111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.67 775
13 Anna KalincováAnna Kalincová 025719 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.75 759
14 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 016030 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.82 746
15 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 025913 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.90 731
16 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 015803 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 10.25 666
17 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 026202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 10.26 664
18 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 025628 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 10.43 634
19 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 015106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.62 601
20 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 016102 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 10.92 550
21 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 025723 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 11.14 514
22 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 11.29 490
23 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 015628 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 11.34 482
24 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 015519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.58 445
25 Sofie GálováSofie Gálová 015821 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 11.72 424
Eliška DamaškováEliška Damašková 015110 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNF

-

1 (so, 13.1.2018 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester BendováEster Bendová 036028 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.03 904
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.16 877
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 035103 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.48 812
4 Elena UrbáškováElena Urbášková 036107 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 09.63 783
5 Nela DrozdováNela Drozdová 035419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.71 767
6 Eliška ČervenáEliška Červená 045317 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 09.82 746
7 Denisa ObornáDenisa Oborná 035908 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.83 744
8 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 035114 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.89 733
Celkem 8 závodníků
2 (so, 13.1.2018 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika FialováDominika Fialová 046220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.70 769
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová 035516 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.85 740
3 Aneta KlečkováAneta Klečková 035508 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 10.18 679
4 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 035609 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 10.24 668
5 Markéta BurešováMarkéta Burešová 045323 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 11.14 514
6 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 045702 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 11.28 491
Hana BorováHana Borová 045516 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DQ 168.7a
Celkem 7 závodníků
3 (so, 13.1.2018 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 036013 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.87 737
2 Klára ToováKlára Toová 046118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.89 733
3 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 045408 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.20 675
4 Hana BlažkováHana Blažková 045121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 10.23 670
5 Hana HerudkováHana Herudková 045216 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.26 664
6 Lucie PiskováLucie Pisková 035617 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 10.29 659
7 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 045627 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 11.37 477
Celkem 7 závodníků
4 (so, 13.1.2018 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.32 653
2 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 045301 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.38 643
3 Alžběta RečkováAlžběta Rečková 036212 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.58 607
4 Denisa PeričováDenisa Peričová 036103 AK KroměřížAK Kroměříž 7 10.97 541
5 Tereza VálkováTereza Válková 045709 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.24 498
6 Michaela ČervenáMichaela Červená 035825 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 11.32 485
7 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 036006 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 11.35 480
Celkem 7 závodníků
5 (so, 13.1.2018 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 045608 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.44 632
2 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 045921 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.79 571
3 Petra JančarováPetra Jančarová 035831 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 11.07 525
4 Johana ČmielováJohana Čmielová 046125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.22 501
5 Hana KleiblováHana Kleiblová 036023 AK KroměřížAK Kroměříž 6 11.33 484
6 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 046104 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 12.46 321
Marta KurachováMarta Kurachová 035412 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 1 DNF
Celkem 7 závodníků
6 (so, 13.1.2018 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Romana MaděřičováRomana Maděřičová 035209 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 10.76 577
2 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková 035513 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.18 507
3 Marie VrbováMarie Vrbová 045821 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 1 11.37 477
4 Aneta KolaříkováAneta Kolaříková 045809 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 6 12.51 315
5 Barbora MarešováBarbora Marešová 045621 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 3 12.77 282
6 Amálie CamfrlováAmálie Camfrlová 045923 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 14.05 145
Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 035106 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Ester BendováEster Bendová 036028 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.03 904
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.16 877
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 035103 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.48 812
4 Elena UrbáškováElena Urbášková 036107 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 09.63 783
5 Dominika FialováDominika Fialová 046220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.70 769
6 Nela DrozdováNela Drozdová 035419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.71 767
7 Eliška ČervenáEliška Červená 045317 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 09.82 746
8 Denisa ObornáDenisa Oborná 035908 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.83 744
9 Gabriela PatalováGabriela Patalová 035516 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.85 740
10 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 036013 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.87 737
11 Klára ToováKlára Toová 046118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.89 733
12 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 035114 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.89 733
13 Aneta KlečkováAneta Klečková 035508 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 10.18 679
14 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 045408 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.20 675
15 Hana BlažkováHana Blažková 045121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 10.23 670
16 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 035609 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 10.24 668
17 Hana HerudkováHana Herudková 045216 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.26 664
18 Lucie PiskováLucie Pisková 035617 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 10.29 659
19 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.32 653
20 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 045301 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.38 643
21 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 045608 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.44 632
22 Alžběta RečkováAlžběta Rečková 036212 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.58 607
23 Romana MaděřičováRomana Maděřičová 035209 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 10.76 577
24 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 045921 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.79 571
25 Denisa PeričováDenisa Peričová 036103 AK KroměřížAK Kroměříž 7 10.97 541
26 Petra JančarováPetra Jančarová 035831 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 11.07 525
27 Markéta BurešováMarkéta Burešová 045323 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 11.14 514
28 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková 035513 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.18 507
29 Johana ČmielováJohana Čmielová 046125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.22 501
30 Tereza VálkováTereza Válková 045709 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.24 498
31 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 045702 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 11.28 491
32 Michaela ČervenáMichaela Červená 035825 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 11.32 485
33 Hana KleiblováHana Kleiblová 036023 AK KroměřížAK Kroměříž 6 11.33 484
34 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 036006 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 11.35 480
35 Marie VrbováMarie Vrbová 045821 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 1 11.37 477
36 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 045627 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 11.37 477
37 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 046104 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 12.46 321
38 Aneta KolaříkováAneta Kolaříková 045809 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 6 12.51 315
39 Barbora MarešováBarbora Marešová 045621 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 3 12.77 282
40 Amálie CamfrlováAmálie Camfrlová 045923 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 14.05 145
Hana BorováHana Borová 045516 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DQ 168.7a
Marta KurachováMarta Kurachová 035412 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 1 DNF
Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 035106 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS

-

(so, 13.1.2018 - 17:30) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.951.982.012.042.072.102.132.16 Body
1 David HájekDavid Hájek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
960223 10 1.98 785
2 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
981108 5 1.89 705
3= Branislav PuvakBranislav Puvak
SlovenskoSlovensko
78 9 1.83 653
3= Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
840418 1 1.83 653
5= Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
981110 6 1.80 627
5= Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
890306 7 1.80 627
7= ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
970826 8 1.77 602
7= Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950320 4 1.77 602
9 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
950913 11 1.74 577
10 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
920104 7 1.71 552
11 Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
981009 2 1.68 528
12 Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
880101 13 1.59 457
13 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
670915 12 1.50 389
14 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
560313 3 1.17 170
Adam FialaAdam Fiala
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
930528 9 DNS
Celkem 15 závodníků

-

(so, 13.1.2018 - 17:30) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.171.231.291.501.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.95 Body
1= Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
990707 3 1.83 653
1= Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
000321 4 1.83 653
3 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
991123 8 1.77 602
4= František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
991220 1 1.74 577
4= Jiří ŠůstalJiří Šůstal
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
990401 5 1.74 577
6 Jan JelínekJan Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
000407 10 1.62 480
7 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
001102 6 1.56 434
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
990703 2 DNS
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
000430 11 NM
Celkem 9 závodníků

-

(so, 13.1.2018 - 16:00) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.92 Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
010720 15 1.95 758
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010603 5 1.74 577
3= Tomáš FlekačTomáš Flekač
AC PardubiceAC Pardubice
020616 13 1.71 552
3= Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
011105 16 1.71 552
5= Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020428 6 1.68 528
5= David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020429 4 1.68 528
5= Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
010224 2 1.68 528
5= David RybaDavid Ryba
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
020121 14 1.68 528
9= Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
021025 5 1.56 434
9= Lukáš HortLukáš Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
020825 12 1.56 434
11= Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
010528 10 1.50 389
11= Šimon VlčekŠimon Vlček
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
021113 9 1.50 389
13= Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
020313 7 1.47 367
13= Petr GaszczykPetr Gaszczyk
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
011106 12 1.47 367
15 Filip ZdražilaFilip Zdražila