60 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 13.1.2018 - 12:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HájekDavid Hájek | 96 | SSK Vítkovice | 5 | 07.15 | ||||||||||||||
2 | Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 4 | 07.17 | ||||||||||||||
3 | Michael HavlíkMichael Havlík | 88 | AK Slovan Moravská Třebová | 2 | 07.24 | ||||||||||||||
4 | Pavel BaarPavel Baar | 84 | TJ Jiskra Litomyšl | 6 | 07.25 | ||||||||||||||
5 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.37 | ||||||||||||||
6 | Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 7 | 07.40 | ||||||||||||||
7 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 1 | 07.44 | ||||||||||||||
8 | Lukáš DočkalLukáš Dočkal | 92 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 07.67 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 13.1.2018 - 12:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik FajmonDominik Fajmon | 98 | AC Pardubice | 5 | 07.68 | ||||||||||||||
2 | Petr MikuláčekPetr Mikuláček | 95 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 07.70 | ||||||||||||||
3 | Branislav PuvakBranislav Puvak | 78 | Slovensko | 3 | 07.80 | ||||||||||||||
4 | Ondřej ŠandoOndřej Šando | 98 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 07.81 | ||||||||||||||
5 | Jiří BurdaJiří Burda | 67 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 08.08 | ||||||||||||||
6 | Adam FialaAdam Fiala | 93 | SSK Vítkovice | 6 | 08.08 | ||||||||||||||
7 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava, z.s. | 7 | 10.20 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 13.1.2018 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | SSK Vítkovice | 4 | 06.76 | ||||||||||||||
2 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.12 | ||||||||||||||
MS | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice | 5 | 07.19 | ||||||||||||||
4 | Lukáš KuthanLukáš Kuthan | 99 | AC Pardubice | 6 | 07.28 | ||||||||||||||
5 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.30 | ||||||||||||||
6 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 7 | 07.41 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 13.1.2018 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 5 | 07.34 | ||||||||||||||
2 | Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 07.51 | ||||||||||||||
3 | František MužnýFrantišek Mužný | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.66 | ||||||||||||||
4 | Jan JelínekJan Jelínek | 00 | SKOK J. Hradec, z.s. | 3 | 07.75 | ||||||||||||||
5 | Jiří ŠůstalJiří Šůstal | 99 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 07.91 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 13.1.2018 - 12:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 07.07 | ||||||||||||||
2 | Samuel LawsonSamuel Lawson | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 07.16 | ||||||||||||||
3 | Tomáš FlekačTomáš Flekač | 02 | AC Pardubice | 3 | 07.29 | ||||||||||||||
4 | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | AC Pardubice | 2 | 07.47 | ||||||||||||||
5 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 07.54 | ||||||||||||||
6 | Karel KusákKarel Kusák | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 07.59 | ||||||||||||||
7 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 07.60 | ||||||||||||||
8 | David RybaDavid Ryba | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 07.70 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 13.1.2018 - 12:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ZuskaDavid Zuska | 02 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 07.73 | ||||||||||||||
2 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.73 | ||||||||||||||
3 | Filip ZdražilaFilip Zdražila | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 07.79 | ||||||||||||||
4 | Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 07.80 | ||||||||||||||
5 | Lukáš HortLukáš Hort | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 08.18 | ||||||||||||||
6 | Dominik GyselDominik Gysel | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 08.22 | ||||||||||||||
7 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 08.27 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 13.1.2018 - 12:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 5 | 07.42 | ||||||||||||||
2 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 07.45 | ||||||||||||||
3 | Štěpán KorecŠtěpán Korec | 03 | AC Pardubice | 3 | 07.64 | ||||||||||||||
4 | Casey LongCasey Long | 04 | AK Bohumín, z.s. | 7 | 07.67 | ||||||||||||||
5 | Pavel HalátekPavel Halátek | 04 | TJ Sokol Opava | 6 | 07.80 | ||||||||||||||
6 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 07.85 | ||||||||||||||
7 | Lukáš FejfarLukáš Fejfar | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 8 | 07.95 | ||||||||||||||
8 | Martin SkotákMartin Skoták | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 07.95 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 13.1.2018 - 12:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 07.72 | ||||||||||||||
2 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 07.95 | ||||||||||||||
3 | Jakub DoležalJakub Doležal | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 08.31 | ||||||||||||||
4 | Adam HavlíčekAdam Havlíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 08.34 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 08.42 | ||||||||||||||
6 | Martin PhamMartin Pham | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 08.43 | ||||||||||||||
7 | Jakub KněžíkJakub Kněžík | 04 | Atletický klub Hošťálkovice... | 8 | 08.66 | ||||||||||||||
8 | Mario HajzlerMario Hajzler | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 08.97 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
150 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 14.1.2018 - 13:01) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice | 4 | 16.85 | ||||||||||||||
2 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 17.22 | ||||||||||||||
3 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice | 5 | 17.30 | ||||||||||||||
4 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 18.32 | ||||||||||||||
5 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | SK Hranice, z.s. | 6 | 19.49 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 14.1.2018 - 13:01) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice | 4 | 17.21 | ||||||||||||||
2 | Jan PíšekJan Píšek | 00 | SSK Vítkovice | 3 | 17.68 | ||||||||||||||
3 | Tomáš MoravecTomáš Moravec | 99 | SSK Vítkovice | 5 | 17.70 | ||||||||||||||
4 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice | 2 | 18.46 | ||||||||||||||
5 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 19.34 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 14.1.2018 - 13:01) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 17.48 | ||||||||||||||
2 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | 17.62 | ||||||||||||||
3 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 17.95 | ||||||||||||||
4 | Lukáš OžanaLukáš Ožana | 97 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 6 | 18.01 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch ZechaVojtěch Zecha | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 2 | 18.96 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 14.1.2018 - 13:01) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice | 6 | 18.09 | ||||||||||||||
2 | Adrian StrzopAdrian Strzop | 01 | Polsko | 3 | 18.12 | ||||||||||||||
3 | Jan VašíčekJan Vašíček | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 18.17 | ||||||||||||||
4 | Jakub DominasJakub Dominas | 01 | Polsko | 4 | 18.56 | ||||||||||||||
5 | Šimon KostolnýŠimon Kostolný | 03 | Slovensko | 1 | 18.98 | ||||||||||||||
6 | Noel PachNoel Pach | 00 | Slovensko | 5 | 19.52 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (ne, 14.1.2018 - 13:01) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 5 | 17.94 | ||||||||||||||
2 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice | 6 | 18.70 | ||||||||||||||
3 | Jan VeličkaJan Velička | 01 | TJ Start Havířov | 1 | 19.05 | ||||||||||||||
4 | Petr JežekPetr Ježek | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 3 | 19.67 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch KukačVojtěch Kukač | 03 | SSK Vítkovice | 2 | 20.16 | ||||||||||||||
6 | Andrzej WalczakAndrzej Walczak | 05 | Polsko | 4 | 22.50 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (ne, 14.1.2018 - 13:01) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Max BartoňMax Bartoň | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 21.18 | ||||||||||||||
2 | Adam JarzynaAdam Jarzyna | 05 | Polsko | 3 | 21.94 | ||||||||||||||
3 | Tomáš BundilTomáš Bundil | 04 | AK Šternberk z.s. | 2 | 22.11 | ||||||||||||||
4 | Daniel DlugošDaniel Dlugoš | 06 | SSK Vítkovice | 6 | 22.36 | ||||||||||||||
5 | Ondřej MondekOndřej Mondek | 05 | AK Šternberk z.s. | 5 | 22.65 | ||||||||||||||
6 | Dominik VereskovDominik Vereskov | 06 | AK Šternberk z.s. | 1 | 23.73 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Ženy (Finále)
Finále 1 (ne, 14.1.2018 - 13:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VávrováKateřina Vávrová | 98 | SSK Vítkovice | 5 | 18.25 | ||||||||||||||
2 | Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová | 99 | Slovensko | 4 | 18.93 | ||||||||||||||
3 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 19.90 | ||||||||||||||
4 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 20.05 | ||||||||||||||
5 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel Vyškov | 2 | 22.58 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále 2 (ne, 14.1.2018 - 13:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela BártováDaniela Bártová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 20.01 | ||||||||||||||
2 | Lucie HrdličkováLucie Hrdličková | 99 | SSK Vítkovice | 4 | 20.05 | ||||||||||||||
3 | Karolina StetnerKarolina Stetner | 00 | Polsko | 3 | 20.78 | ||||||||||||||
4 | Terezie KočnarováTerezie Kočnarová | 03 | SK Hranice, z.s. | 6 | 21.38 | ||||||||||||||
5 | Lucie KomárkováLucie Komárková | 01 | AK Šternberk z.s. | 5 | 21.49 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále 3 (ne, 14.1.2018 - 13:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Weronika LeszekWeronika Leszek | 03 | Polsko | 6 | 20.42 | ||||||||||||||
2 | Pavla SopuchováPavla Sopuchová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 21.62 | ||||||||||||||
3 | Beáta RubášováBeáta Rubášová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 4 | 22.42 | ||||||||||||||
4 | Michaela SochováMichaela Sochová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 22.95 | ||||||||||||||
5 | Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska | 05 | Polsko | 5 | 23.18 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále 4 (ne, 14.1.2018 - 13:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 2 | 19.33 | ||||||||||||||
2 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | ASK Blansko | 6 | 19.71 | ||||||||||||||
3 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 5 | 22.31 | ||||||||||||||
4 | Hanna PrzeździnkHanna Przeździnk | 06 | Polsko | 4 | 24.33 | ||||||||||||||
5 | Dominika WasalaDominika Wasala | 06 | Polsko | 3 | 25.52 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále 5 (ne, 14.1.2018 - 13:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 4 | 22.08 | ||||||||||||||
2 | Leona KratochvilováLeona Kratochvilová | 04 | AK Šternberk z.s. | 3 | 22.73 | ||||||||||||||
3 | Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice | 1 | 23.00 | ||||||||||||||
4 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice | 5 | 23.68 | ||||||||||||||
5 | Nela TeslováNela Teslová | 06 | SSK Vítkovice | 2 | 24.60 | ||||||||||||||
Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 7 (ne, 14.1.2018 - 13:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice | 18.04 | |||||||||||||||
2 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice | 18.55 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
300 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 14.1.2018 - 13:46) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice | 4 | 35.86 | ||||||||||||||
2 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice | 5 | 35.94 | ||||||||||||||
3 | Adrián PavelkaAdrián Pavelka | 99 | Slovensko | 3 | 36.60 | ||||||||||||||
4 | Michal LadakMichal Ladak | 01 | Polsko | 6 | 39.39 | ||||||||||||||
5 | Jan VašíčekJan Vašíček | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 39.96 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 14.1.2018 - 13:46) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 36.25 | ||||||||||||||
2 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 36.50 | ||||||||||||||
3 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 37.69 | ||||||||||||||
4 | Roger KlosRoger Klos | 93 | Polsko | 2 | 38.02 | ||||||||||||||
Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | SSK Vítkovice | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 14.1.2018 - 13:46) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 37.17 | ||||||||||||||
2 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 40.20 | ||||||||||||||
3 | Aleš KučeraAleš Kučera | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 40.40 | ||||||||||||||
4 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 40.51 | ||||||||||||||
Ludvík SalamonLudvík Salamon | 98 | SSK Vítkovice | 3 | DNS | |||||||||||||||
Adam HajdukAdam Hajduk | 98 | SSK Vítkovice | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 14.1.2018 - 13:46) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr BužgaPetr Bužga | 00 | SSK Vítkovice | 5 | 38.12 | ||||||||||||||
2 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 40.84 | ||||||||||||||
3 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice | 2 | 41.04 | ||||||||||||||
4 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 42.09 | ||||||||||||||
Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | SK Hranice, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Šimon KostolnýŠimon Kostolný | 03 | Slovensko | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (ne, 14.1.2018 - 13:46) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 42.79 | ||||||||||||||
2 | Ondřej MondekOndřej Mondek | 05 | AK Šternberk z.s. | 1 | 50.11 | ||||||||||||||
3 | Dominik VereskovDominik Vereskov | 06 | AK Šternberk z.s. | 6 | 50.87 | ||||||||||||||
4 | Jan JašekJan Jašek | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 51.66 | ||||||||||||||
Andrzej WalczakAndrzej Walczak | 05 | Polsko | 3 | DNS | |||||||||||||||
Adam JarzynaAdam Jarzyna | 05 | Polsko | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (ne, 14.1.2018 - 13:46) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice | 1 | 40.56 | ||||||||||||||
2 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 45.44 | ||||||||||||||
3 | Tomáš BundilTomáš Bundil | 04 | AK Šternberk z.s. | 4 | 48.90 | ||||||||||||||
4 | Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 51.20 | ||||||||||||||
Adam HrčekAdam Hrček | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | DNS | |||||||||||||||
Daniel DlugošDaniel Dlugoš | 06 | SSK Vítkovice | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 14.1.2018 - 13:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VávrováKateřina Vávrová | 98 | SSK Vítkovice | 5 | 40.21 | ||||||||||||||
2 | Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová | 99 | Slovensko | 4 | 40.65 | ||||||||||||||
3 | Lucia MatějíčkováLucia Matějíčková | 98 | Slovensko | 2 | 43.83 | ||||||||||||||
4 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 43.90 | ||||||||||||||
5 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 6 | 47.21 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 14.1.2018 - 13:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | ASK Blansko | 5 | 42.09 | ||||||||||||||
2 | Sandra SobstelSandra Sobstel | 01 | Polsko | 4 | 42.37 | ||||||||||||||
3 | Joanna KlasikJoanna Klasik | 02 | Polsko | 3 | 43.72 | ||||||||||||||
4 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 2 | 44.86 | ||||||||||||||
Weronika LeszekWeronika Leszek | 03 | Polsko | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 14.1.2018 - 13:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie BučičováNatálie Bučičová | 99 | Slovensko | 4 | 42.38 | ||||||||||||||
2 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 5 | 42.71 | ||||||||||||||
3 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice | 3 | 43.26 | ||||||||||||||
4 | Justýna DaňkováJustýna Daňková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 45.26 | ||||||||||||||
5 | Natalia SobikNatalia Sobik | 02 | Polsko | 2 | 46.33 | ||||||||||||||
6 | Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice | 1 | 52.99 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 14.1.2018 - 13:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 44.04 | ||||||||||||||
2 | Adéla SalamonováAdéla Salamonová | 03 | SSK Vítkovice | 5 | 47.78 | ||||||||||||||
3 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice | 4 | 48.08 | ||||||||||||||
4 | Ivana MáchováIvana Máchová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 48.99 | ||||||||||||||
5 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice | 1 | 53.23 | ||||||||||||||
Monika LorenzováMonika Lorenzová | 04 | TJ Sokol Přísnotice | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (ne, 14.1.2018 - 13:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 47.57 | ||||||||||||||
2 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 4 | 48.31 | ||||||||||||||
3 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 49.11 | ||||||||||||||
Hanna PrzeździnkHanna Przeździnk | 06 | Polsko | 1 | DNS | |||||||||||||||
Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska | 05 | Polsko | 2 | DNS | |||||||||||||||
Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel Vyškov | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (ne, 14.1.2018 - 13:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina JeličováSabina Jeličová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 45.58 | ||||||||||||||
2 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 45.59 | ||||||||||||||
3 | Vendula ŽáčkováVendula Žáčková | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 48.12 | ||||||||||||||
4 | Lucie KomárkováLucie Komárková | 01 | AK Šternberk z.s. | 3 | 48.81 | ||||||||||||||
Klaudia StronkKlaudia Stronk | 05 | Polsko | 4 | DNS | |||||||||||||||
Simona ŽiškováSimona Žišková | 02 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (ne, 14.1.2018 - 13:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 49.72 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 5 | 50.68 | ||||||||||||||
3 | Leona KratochvilováLeona Kratochvilová | 04 | AK Šternberk z.s. | 2 | 50.97 | ||||||||||||||
4 | Michaela MelčákováMichaela Melčáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 51.30 | ||||||||||||||
5 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 55.25 | ||||||||||||||
Dominika WasalaDominika Wasala | 06 | Polsko | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (ne, 14.1.2018 - 13:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice | 3 | 38.72 | ||||||||||||||
2 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice | 4 | 41.11 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
800 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 14.1.2018 - 13:16) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludvík SalamonLudvík Salamon | 98 | SSK Vítkovice | 7 | 1:55.48 | ||||||||||||||
2 | Jiří NěmečekJiří Němeček | 82 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 1:55.59 | ||||||||||||||
3 | Adam HajdukAdam Hajduk | 98 | SSK Vítkovice | 3 | 1:57.02 | ||||||||||||||
4 | Lukáš OžanaLukáš Ožana | 97 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 6 | 1:57.59 | ||||||||||||||
5 | Martin KováčechMartin Kováčech | 01 | SSK Vítkovice | 8 | 1:57.80 | ||||||||||||||
6 | Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | SSK Vítkovice | 10 | 1:58.28 | ||||||||||||||
7 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 2:00.09 | ||||||||||||||
8 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 2 | 2:00.40 | ||||||||||||||
9 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 2:03.27 | ||||||||||||||
Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster | 98 | SSK Vítkovice | 9 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (ne, 14.1.2018 - 13:16) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mateusz JarominMateusz Jaromin | 00 | Polsko | 9 | 2:02.06 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch ZechaVojtěch Zecha | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 5 | 2:02.23 | ||||||||||||||
3 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 2:04.07 | ||||||||||||||
4 | Aleš KučeraAleš Kučera | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 2:07.04 | ||||||||||||||
5 | Jan VeličkaJan Velička | 01 | TJ Start Havířov | 6 | 2:26.48 | ||||||||||||||
6 | Jakub MartásekJakub Martásek | 01 | SSK Vítkovice | 2 | 2:27.81 | ||||||||||||||
7 | Jan Walter WeissJan Walter Weiss | 02 | SSK Vítkovice | 4 | 2:28.78 | ||||||||||||||
8 | Oskar MartiňákOskar Martiňák | 03 | SSK Vítkovice | 3 | 2:29.63 | ||||||||||||||
9 | Mikoláš BartoňMikoláš Bartoň | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 2:46.32 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Ženy
(so, 13.1.2018 - 17:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 2:25.20 | ||||||||||||||
2 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 4 | 2:26.08 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 13 | 2:27.44 | ||||||||||||||
4 | Radmila VrbováRadmila Vrbová | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 15 | 2:51.09 | ||||||||||||||
Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Slovensko | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 14.1.2018 - 13:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta RaškováIveta Rašková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:15.87 | ||||||||||||||
2 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 2:16.64 | ||||||||||||||
3 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:17.24 | ||||||||||||||
4 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice | 6 | 2:20.70 | ||||||||||||||
5 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:21.36 | ||||||||||||||
6 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 9 | 2:22.26 | ||||||||||||||
7 | Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová | 99 | SSK Vítkovice | 4 | 2:24.54 | ||||||||||||||
8 | Julia BartzakJulia Bartzak | 01 | Polsko | 1 | 2:25.71 | ||||||||||||||
9 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 2:28.77 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (ne, 14.1.2018 - 13:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla SalamonováAdéla Salamonová | 03 | SSK Vítkovice | 8 | 2:33.49 | ||||||||||||||
2 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 6 | 2:35.18 | ||||||||||||||
3 | Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová | 01 | SSK Vítkovice | 7 | 2:40.93 | ||||||||||||||
4 | Eliška BundilováEliška Bundilová | 06 | AK Šternberk z.s. | 1 | 2:45.50 | ||||||||||||||
5 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 06 | SSK Vítkovice | 5 | 3:00.20 | ||||||||||||||
6 | Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková | 06 | SSK Vítkovice | 2 | 3:00.81 | ||||||||||||||
7 | Adéla RohlováAdéla Rohlová | 06 | SSK Vítkovice | 3 | 3:02.25 | ||||||||||||||
Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Juniorky
(so, 13.1.2018 - 17:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12 | 2:27.82 | ||||||||||||||
2 | Renata ProcházkováRenata Procházková | 99 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 14 | 2:29.15 | ||||||||||||||
3 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | AC Pardubice | 7 | 2:40.88 | ||||||||||||||
4 | Nikola GavendováNikola Gavendová | 00 | SSK Vítkovice | 1 | 2:43.13 | ||||||||||||||
5 | Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková | 00 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:44.90 | ||||||||||||||
6 | Veronika ZotykováVeronika Zotyková | 00 | SSK Vítkovice | 9 | 2:45.57 | ||||||||||||||
Nikol JankuNikol Janku | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | DNF | |||||||||||||||
Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 11 | DNS | |||||||||||||||
Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 10 | DNS | |||||||||||||||
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 13.1.2018 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 12 | 2:27.77 | ||||||||||||||
2 | Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | AC Prostějov | 3 | 2:27.82 | ||||||||||||||
3 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 2:29.65 | ||||||||||||||
4 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 1 | 2:29.83 | ||||||||||||||
5 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice | 4 | 2:34.62 | ||||||||||||||
6 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 2 | 2:35.78 | ||||||||||||||
7 | Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková | 02 | Atletika Jihlava | 8 | 2:38.53 | ||||||||||||||
8 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 2:44.19 | ||||||||||||||
9 | Lucie SedláčkováLucie Sedláčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 2:47.80 | ||||||||||||||
10 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 2:52.54 | ||||||||||||||
11 | Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | SSK Vítkovice | 9 | 3:01.91 | ||||||||||||||
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | AC Pardubice | 10 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 2 (so, 13.1.2018 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 2:35.44 | ||||||||||||||
2 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 10 | 2:41.93 | ||||||||||||||
3 | Eliška DamaškováEliška Damašková | 01 | TJ Dukla Praha | 8 | 2:42.60 | ||||||||||||||
4 | Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková | 01 | SSK Vítkovice | 3 | 2:44.93 | ||||||||||||||
5 | Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová | 01 | TJ Svitavy, z. s. | 7 | 2:45.40 | ||||||||||||||
6 | Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 12 | 2:45.92 | ||||||||||||||
7 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AK Šternberk z.s. | 9 | 2:53.05 | ||||||||||||||
8 | Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková | 01 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:53.41 | ||||||||||||||
9 | Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 11 | 2:59.96 | ||||||||||||||
10 | Leona ZemčíkováLeona Zemčíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 3:02.09 | ||||||||||||||
11 | Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 3:15.70 | ||||||||||||||
12 | Kristýna KoutnáKristýna Koutná | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 3:26.46 | ||||||||||||||
Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice | 14 | DNS | |||||||||||||||
Sofie GálováSofie Gálová | 01 | SSK Vítkovice | 13 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 13.1.2018 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 13 | 2:35.21 | ||||||||||||||
2 | Michaela BittnerováMichaela Bittnerová | 03 | TJ Sokol Opava | 1 | 2:39.28 | ||||||||||||||
3 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 2:40.70 | ||||||||||||||
4 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 2:43.42 | ||||||||||||||
5 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 9 | 2:43.80 | ||||||||||||||
6 | Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 2 | 2:47.63 | ||||||||||||||
7 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice | 7 | 2:50.93 | ||||||||||||||
8 | Elena UrbáškováElena Urbášková | 03 | AK Šternberk z.s. | 12 | 2:52.87 | ||||||||||||||
9 | Helena RothanzlováHelena Rothanzlová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 11 | 2:56.28 | ||||||||||||||
10 | Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice | 10 | 2:57.11 | ||||||||||||||
11 | Pavla KosielskáPavla Kosielská | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 3:02.26 | ||||||||||||||
12 | Nela DrozdováNela Drozdová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 3:06.24 | ||||||||||||||
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Běh 2 (so, 13.1.2018 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 1 | 2:38.01 | ||||||||||||||
2 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 14 | 2:38.19 | ||||||||||||||
3 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 2:39.31 | ||||||||||||||
4 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 15 | 2:39.60 | ||||||||||||||
5 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:40.07 | ||||||||||||||
6 | Hana HerudkováHana Herudková | 04 | TJ Sokol Opava | 5 | 2:48.57 | ||||||||||||||
7 | Denisa PeričováDenisa Peričová | 03 | AK Kroměříž | 11 | 2:48.65 | ||||||||||||||
8 | Hana KleiblováHana Kleiblová | 03 | AK Kroměříž | 8 | 2:50.70 | ||||||||||||||
9 | Alžběta RečkováAlžběta Rečková | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 12 | 2:52.47 | ||||||||||||||
10 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice | 7 | 2:55.55 | ||||||||||||||
11 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice | 3 | 2:58.61 | ||||||||||||||
12 | Valentýna HomolkováValentýna Homolková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 3:00.38 | ||||||||||||||
13 | Romana MaděřičováRomana Maděřičová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 10 | 3:13.86 | ||||||||||||||
14 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice | 9 | 3:18.70 | ||||||||||||||
15 | Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 13 | 3:30.48 | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Běh 3 (so, 13.1.2018 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice | 1 | 2:22.06 | ||||||||||||||
2 | Petra JančarováPetra Jančarová | 03 | SSK Vítkovice | 7 | 2:34.84 | ||||||||||||||
3 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 3 | 2:44.53 | ||||||||||||||
4 | Johana ČmielováJohana Čmielová | 04 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:44.76 | ||||||||||||||
5 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 2:46.98 | ||||||||||||||
6 | Marie VrbováMarie Vrbová | 04 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 14 | 2:48.16 | ||||||||||||||
7 | Klaudie KulichováKlaudie Kulichová | 04 | TJ TŽ Třinec | 9 | 2:52.16 | ||||||||||||||
8 | Barbora MarešováBarbora Marešová | 04 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 11 | 2:53.25 | ||||||||||||||
9 | Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 15 | 3:07.17 | ||||||||||||||
10 | Tereza VálkováTereza Válková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 13 | 3:16.93 | ||||||||||||||
11 | Aneta KolaříkováAneta Kolaříková | 04 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 8 | 3:28.42 | ||||||||||||||
12 | Amálie CamfrlováAmálie Camfrlová | 04 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 2 | 3:31.51 | ||||||||||||||
Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 12 | DNS | |||||||||||||||
Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Marta KurachováMarta Kurachová | 03 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 10 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1000 m - Muži
(ne, 14.1.2018 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 8 | 2:53.12 | ||||||||||||||
2 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 9 | 2:55.07 | ||||||||||||||
3 | Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 6 | 2:55.76 | ||||||||||||||
4 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 11 | 2:57.13 | ||||||||||||||
5 | Pavel BaarPavel Baar | 84 | TJ Jiskra Litomyšl | 2 | 2:58.48 | ||||||||||||||
6 | Branislav PuvakBranislav Puvak | 78 | Slovensko | 10 | 2:58.99 | ||||||||||||||
7 | Michael HavlíkMichael Havlík | 88 | AK Slovan Moravská Třebová | 4 | 3:01.43 | ||||||||||||||
8 | Dominik FajmonDominik Fajmon | 98 | AC Pardubice | 7 | 3:05.13 | ||||||||||||||
9 | Lukáš DočkalLukáš Dočkal | 92 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 3:13.59 | ||||||||||||||
10 | Ondřej ŠandoOndřej Šando | 98 | Atletika Holešov, z.s. | 12 | 3:14.98 | ||||||||||||||
11 | David HájekDavid Hájek | 96 | SSK Vítkovice | 5 | 3:18.79 | ||||||||||||||
12 | Jiří BurdaJiří Burda | 67 | TJ Slavoj BANES Pacov | 13 | 4:01.78 | ||||||||||||||
13 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava, z.s. | 14 | 4:38.27 | ||||||||||||||
Adam FialaAdam Fiala | 93 | SSK Vítkovice | 15 | DNS | |||||||||||||||
Petr MikuláčekPetr Mikuláček | 95 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1000 m - Junioři
(ne, 14.1.2018 - 14:31) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 1 | 2:55.49 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 7 | 2:56.17 | ||||||||||||||
3 | Jan JelínekJan Jelínek | 00 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 2:58.60 | ||||||||||||||
4 | Lukáš KuthanLukáš Kuthan | 99 | AC Pardubice | 4 | 3:02.26 | ||||||||||||||
5 | Jiří ŠůstalJiří Šůstal | 99 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 3:04.20 | ||||||||||||||
6 | Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 3:06.23 | ||||||||||||||
7 | František MužnýFrantišek Mužný | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 3:26.62 | ||||||||||||||
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 9 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1000 m - Dorostenci
(ne, 14.1.2018 - 12:41) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 2:48.94 | ||||||||||||||
2 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 2:49.58 | ||||||||||||||
3 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 15 | 2:58.20 | ||||||||||||||
4 | Karel KusákKarel Kusák | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 11 | 3:00.43 | ||||||||||||||
5 | Filip ZdražilaFilip Zdražila | 02 | Atletika Poruba z.s. | 12 | 3:03.04 | ||||||||||||||
6 | David RybaDavid Ryba | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 13 | 3:03.53 | ||||||||||||||
7 | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | AC Pardubice | 10 | 3:07.39 | ||||||||||||||
8 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 3:10.25 | ||||||||||||||
9 | David ZuskaDavid Zuska | 02 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 3:14.24 | ||||||||||||||
10 | Dominik GyselDominik Gysel | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 14 | 3:18.23 | ||||||||||||||
11 | Lukáš HortLukáš Hort | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 3:22.33 | ||||||||||||||
12 | Tomáš FlekačTomáš Flekač | 02 | AC Pardubice | 1 | 3:36.89 | ||||||||||||||
Samuel LawsonSamuel Lawson | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 9 | DNS | |||||||||||||||
Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1000 m - Žáci
(ne, 14.1.2018 - 12:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 16 | 3:05.86 | ||||||||||||||
2 | Štěpán KorecŠtěpán Korec | 03 | AC Pardubice | 5 | 3:07.02 | ||||||||||||||
3 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 2 | 3:10.02 | ||||||||||||||
4 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 3:10.16 | ||||||||||||||
5 | Mario HajzlerMario Hajzler | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 10 | 3:13.26 | ||||||||||||||
6 | Lukáš FejfarLukáš Fejfar | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 14 | 3:14.16 | ||||||||||||||
7 | Martin SkotákMartin Skoták | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 3:17.35 | ||||||||||||||
8 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 7 | 3:18.42 | ||||||||||||||
9 | Jakub DoležalJakub Doležal | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 12 | 3:23.87 | ||||||||||||||
10 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 8 | 3:26.16 | ||||||||||||||
11 | Casey LongCasey Long | 04 | AK Bohumín, z.s. | 13 | 3:26.32 | ||||||||||||||
12 | Jakub KněžíkJakub Kněžík | 04 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3 | 3:47.61 | ||||||||||||||
Martin PhamMartin Pham | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | DNS | |||||||||||||||
Adam HavlíčekAdam Havlíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 11 | DNS | |||||||||||||||
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 15 | DNS | |||||||||||||||
Pavel HalátekPavel Halátek | 04 | TJ Sokol Opava | 9 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
1500 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 14.1.2018 - 13:36) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BužgaJan Bužga | 02 | SSK Vítkovice | 6 | 4:35.20 | ||||||||||||||
2 | Stanislav ZáleskýStanislav Záleský | 87 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 2 | 4:41.64 | ||||||||||||||
3 | Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka | 02 | SSK Vítkovice | 5 | 4:49.01 | ||||||||||||||
4 | Petr JežekPetr Ježek | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 4 | 4:49.01 | ||||||||||||||
5 | Petr HalasPetr Halas | 73 | Orel Vyškov | 3 | 5:07.80 | ||||||||||||||
6 | Tomáš ZdražilTomáš Zdražil | 06 | SSK Vítkovice | 1 | 5:59.72 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 14.1.2018 - 13:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 5 | 4:39.66 | ||||||||||||||
2 | Adéla HlucháAdéla Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 2 | 4:42.58 | ||||||||||||||
3 | Tereza HlucháTereza Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | 4:51.57 | ||||||||||||||
4 | Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková | 97 | SSK Vítkovice | 4 | 4:59.55 | ||||||||||||||
5 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 5:08.92 | ||||||||||||||
6 | Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová | 03 | SK Hranice, z.s. | 6 | 5:24.60 | ||||||||||||||
7 | Valerie VranováValerie Vranová | 00 | AK Šternberk z.s. | 1 | 5:34.80 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 14.1.2018 - 11:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 4 | 08.55 | ||||||||||||||
2 | Pavel BaarPavel Baar | 84 | TJ Jiskra Litomyšl | 6 | 08.72 | ||||||||||||||
3 | David HájekDavid Hájek | 96 | SSK Vítkovice | 5 | 08.74 | ||||||||||||||
4 | Michael HavlíkMichael Havlík | 88 | AK Slovan Moravská Třebová | 8 | 08.96 | ||||||||||||||
5 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 09.13 | ||||||||||||||
6 | Petr MikuláčekPetr Mikuláček | 95 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 09.17 | ||||||||||||||
7 | Dominik FajmonDominik Fajmon | 98 | AC Pardubice | 7 | 09.29 | ||||||||||||||
8 | Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 09.60 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 14.1.2018 - 11:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 5 | 08.99 | ||||||||||||||
2 | Branislav PuvakBranislav Puvak | 78 | Slovensko | 3 | 09.20 | ||||||||||||||
3 | Ondřej ŠandoOndřej Šando | 98 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 09.97 | ||||||||||||||
4 | Lukáš DočkalLukáš Dočkal | 92 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 10.70 | ||||||||||||||
5 | Jiří BurdaJiří Burda | 67 | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | 10.88 | ||||||||||||||
Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava, z.s. | 1 | DNF | |||||||||||||||
Adam FialaAdam Fiala | 93 | SSK Vítkovice | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 14.1.2018 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KuthanLukáš Kuthan | 99 | AC Pardubice | 5 | 08.60 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 6 | 08.64 | ||||||||||||||
3 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 3 | 08.80 | ||||||||||||||
4 | František MužnýFrantišek Mužný | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 09.54 | ||||||||||||||
5 | Jan JelínekJan Jelínek | 00 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 09.69 | ||||||||||||||
6 | Jiří ŠůstalJiří Šůstal | 99 | Atletika Holešov, z.s. | 8 | 09.78 | ||||||||||||||
7 | Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 09.85 | ||||||||||||||
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 14.1.2018 - 11:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 14.1.2018 - 10:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 08.23 | ||||||||||||||
2 | Samuel LawsonSamuel Lawson | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 08.23 | ||||||||||||||
3 | Tomáš FlekačTomáš Flekač | 02 | AC Pardubice | 3 | 08.54 | ||||||||||||||
4 | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | AC Pardubice | 2 | 08.66 | ||||||||||||||
5 | Karel KusákKarel Kusák | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 08.84 | ||||||||||||||
6 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.92 | ||||||||||||||
7 | David RybaDavid Ryba | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 09.65 | ||||||||||||||
Filip ZdražilaFilip Zdražila | 02 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 14.1.2018 - 10:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 09.46 | ||||||||||||||
2 | David ZuskaDavid Zuska | 02 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 09.78 | ||||||||||||||
3 | Dominik GyselDominik Gysel | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 10.63 | ||||||||||||||
4 | Lukáš HortLukáš Hort | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 10.81 | ||||||||||||||
5 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 11.32 | ||||||||||||||
Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 14.1.2018 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.67 | ||||||||||||||
2 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 6 | 08.94 | ||||||||||||||
3 | Štěpán KorecŠtěpán Korec | 03 | AC Pardubice | 3 | 08.96 | ||||||||||||||
4 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 09.04 | ||||||||||||||
5 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 09.07 | ||||||||||||||
6 | Casey LongCasey Long | 04 | AK Bohumín, z.s. | 8 | 09.31 | ||||||||||||||
7 | Lukáš FejfarLukáš Fejfar | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 1 | 09.99 | ||||||||||||||
Pavel HalátekPavel Halátek | 04 | TJ Sokol Opava | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 14.1.2018 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DoležalJakub Doležal | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 09.55 | ||||||||||||||
2 | Adam HavlíčekAdam Havlíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 10.31 | ||||||||||||||
3 | Martin SkotákMartin Skoták | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 10.61 | ||||||||||||||
4 | Mario HajzlerMario Hajzler | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 10.68 | ||||||||||||||
5 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 11.87 | ||||||||||||||
6 | Jakub KněžíkJakub Kněžík | 04 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 12.12 | ||||||||||||||
Martin PhamMartin Pham | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | DNS | |||||||||||||||
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 13.1.2018 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 5 | 08.55 | ||||||||||||||
2 | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Slovensko | 3 | 08.68 | ||||||||||||||
3 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 08.92 | ||||||||||||||
4 | Radmila VrbováRadmila Vrbová | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 10.86 | ||||||||||||||
5 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 11.02 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 13.1.2018 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.58 | ||||||||||||||
2 | Renata ProcházkováRenata Procházková | 99 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 08.86 | ||||||||||||||
3 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 09.16 | ||||||||||||||
4 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | 09.31 | ||||||||||||||
5 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 09.32 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 13.1.2018 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková | 00 | TJ Sokol Opava | 4 | 09.69 | ||||||||||||||
2 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | AC Pardubice | 3 | 09.87 | ||||||||||||||
3 | Nikola GavendováNikola Gavendová | 00 | SSK Vítkovice | 2 | 10.25 | ||||||||||||||
4 | Veronika ZotykováVeronika Zotyková | 00 | SSK Vítkovice | 7 | 10.36 | ||||||||||||||
5 | Nikol JankuNikol Janku | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 10.51 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 13.1.2018 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 09.03 | ||||||||||||||
2 | Pavla KosielskáPavla Kosielská | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 09.16 | ||||||||||||||
3 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 09.48 | ||||||||||||||
4 | Elena UrbáškováElena Urbášková | 03 | AK Šternberk z.s. | 7 | 09.63 | ||||||||||||||
5 | Nela DrozdováNela Drozdová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 09.71 | ||||||||||||||
6 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 8 | 09.82 | ||||||||||||||
7 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice | 2 | 09.83 | ||||||||||||||
8 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 09.89 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 13.1.2018 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.70 | ||||||||||||||
2 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 09.85 | ||||||||||||||
3 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice | 3 | 10.18 | ||||||||||||||
4 | Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 7 | 10.24 | ||||||||||||||
5 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 11.14 | ||||||||||||||
6 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice | 6 | 11.28 | ||||||||||||||
Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice | 1 | DQ 168.7a | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 13.1.2018 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena RothanzlováHelena Rothanzlová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 09.87 | ||||||||||||||
2 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.89 | ||||||||||||||
3 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.20 | ||||||||||||||
4 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 2 | 10.23 | ||||||||||||||
5 | Hana HerudkováHana Herudková | 04 | TJ Sokol Opava | 3 | 10.26 | ||||||||||||||
6 | Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice | 1 | 10.29 | ||||||||||||||
7 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 11.37 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (so, 13.1.2018 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BittnerováMichaela Bittnerová | 03 | TJ Sokol Opava | 3 | 10.32 | ||||||||||||||
2 | Valentýna HomolkováValentýna Homolková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.38 | ||||||||||||||
3 | Alžběta RečkováAlžběta Rečková | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 10.58 | ||||||||||||||
4 | Denisa PeričováDenisa Peričová | 03 | AK Kroměříž | 7 | 10.97 | ||||||||||||||
5 | Tereza VálkováTereza Válková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 11.24 | ||||||||||||||
6 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 6 | 11.32 | ||||||||||||||
7 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice | 2 | 11.35 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 5 (so, 13.1.2018 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.44 | ||||||||||||||
2 | Klaudie KulichováKlaudie Kulichová | 04 | TJ TŽ Třinec | 3 | 10.79 | ||||||||||||||
3 | Petra JančarováPetra Jančarová | 03 | SSK Vítkovice | 4 | 11.07 | ||||||||||||||
4 | Johana ČmielováJohana Čmielová | 04 | TJ TŽ Třinec | 5 | 11.22 | ||||||||||||||
5 | Hana KleiblováHana Kleiblová | 03 | AK Kroměříž | 6 | 11.33 | ||||||||||||||
6 | Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 12.46 | ||||||||||||||
Marta KurachováMarta Kurachová | 03 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 1 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 6 (so, 13.1.2018 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Romana MaděřičováRomana Maděřičová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 10.76 | ||||||||||||||
2 | Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 11.18 | ||||||||||||||
3 | Marie VrbováMarie Vrbová | 04 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 1 | 11.37 | ||||||||||||||
4 | Aneta KolaříkováAneta Kolaříková | 04 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 6 | 12.51 | ||||||||||||||
5 | Barbora MarešováBarbora Marešová | 04 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 3 | 12.77 | ||||||||||||||
6 | Amálie CamfrlováAmálie Camfrlová | 04 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 2 | 14.05 | ||||||||||||||
Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 13.1.2018 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice | 3 | 08.60 | ||||||||||||||
2 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 4 | 08.62 | ||||||||||||||
3 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 5 | 08.79 | ||||||||||||||
4 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 09.12 | ||||||||||||||
5 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.29 | ||||||||||||||
6 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | AC Pardubice | 7 | 09.29 | ||||||||||||||
7 | Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 09.90 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 13.1.2018 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 09.15 | ||||||||||||||
2 | Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | AC Prostějov | 5 | 09.24 | ||||||||||||||
3 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice | 6 | 09.40 | ||||||||||||||
4 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.48 | ||||||||||||||
5 | Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | SSK Vítkovice | 1 | 09.67 | ||||||||||||||
6 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 09.75 | ||||||||||||||
Eliška DamaškováEliška Damašková | 01 | TJ Dukla Praha | 4 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 13.1.2018 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková | 02 | Atletika Jihlava | 6 | 09.65 | ||||||||||||||
2 | Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 10.43 | ||||||||||||||
3 | Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková | 01 | TJ Sokol Opava | 2 | 10.62 | ||||||||||||||
4 | Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová | 01 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | 10.92 | ||||||||||||||
5 | Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 11.14 | ||||||||||||||
6 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 11.29 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 13.1.2018 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie SedláčkováLucie Sedláčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 09.82 | ||||||||||||||
2 | Kristýna KoutnáKristýna Koutná | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 7 | 10.25 | ||||||||||||||
3 | Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 10.26 | ||||||||||||||
4 | Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková | 01 | SSK Vítkovice | 5 | 11.34 | ||||||||||||||
5 | Leona ZemčíkováLeona Zemčíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 11.58 | ||||||||||||||
6 | Sofie GálováSofie Gálová | 01 | SSK Vítkovice | 2 | 11.72 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Skok vysoký - Muži
(so, 13.1.2018 - 17:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.951.982.012.042.072.102.132.16 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David HájekDavid Hájek
SSK Vítkovice |
96 | 10 | 1.98 | |||||||||||||||
2 |
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 5 | 1.89 | |||||||||||||||
3= |
Branislav PuvakBranislav Puvak
Slovensko |
78 | 9 | 1.83 | |||||||||||||||
3= |
Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra Litomyšl |
84 | 1 | 1.83 | |||||||||||||||
5= |
Dominik FajmonDominik Fajmon
AC Pardubice |
98 | 6 | 1.80 | |||||||||||||||
5= |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 7 | 1.80 | |||||||||||||||
7= |
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 8 | 1.77 | |||||||||||||||
7= |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 4 | 1.77 | |||||||||||||||
9 |
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra Otrokovice |
95 | 11 | 1.74 | |||||||||||||||
10 |
Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s. |
92 | 7 | 1.71 | |||||||||||||||
11 |
Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s. |
98 | 2 | 1.68 | |||||||||||||||
12 |
Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská Třebová |
88 | 13 | 1.59 | |||||||||||||||
13 |
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
67 | 12 | 1.50 | |||||||||||||||
14 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s. |
56 | 3 | 1.17 | |||||||||||||||
Adam FialaAdam Fiala
SSK Vítkovice |
93 | 9 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Skok vysoký - Junioři
(so, 13.1.2018 - 17:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.171.231.291.501.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.95 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC Pardubice |
99 | 3 | 1.83 | |||||||||||||||
1= |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 4 | 1.83 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC Pardubice |
99 | 8 | 1.77 | |||||||||||||||
4= |
František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 1 | 1.74 | |||||||||||||||
4= |
Jiří ŠůstalJiří Šůstal
Atletika Holešov, z.s. |
99 | 5 | 1.74 | |||||||||||||||
6 |
Jan JelínekJan Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s. |
00 | 10 | 1.62 | |||||||||||||||
7 |
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 6 | 1.56 | |||||||||||||||
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Atletický klub Olomouc z.s. |
00 | 11 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Skok vysoký - Dorostenci
(so, 13.1.2018 - 16:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.92 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 15 | 1.95 | |||||||||||||||
2 |
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 5 | 1.74 | |||||||||||||||
3= |
Tomáš FlekačTomáš Flekač
AC Pardubice |
02 | 13 | 1.71 | |||||||||||||||
3= |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 16 | 1.71 | |||||||||||||||
5= |
Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 6 | 1.68 | |||||||||||||||
5= |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 4 | 1.68 | |||||||||||||||
5= |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 2 | 1.68 | |||||||||||||||
5= |
David RybaDavid Ryba
Hvězda Pardubice z.s. |
02 | 14 | 1.68 | |||||||||||||||
9= |
Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s. |
02 | 5 | 1.56 | |||||||||||||||
9= |
Lukáš HortLukáš Hort
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 12 | 1.56 | |||||||||||||||
11= |
Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC Pardubice |
01 | 10 | 1.50 | |||||||||||||||
11= |
Šimon VlčekŠimon Vlček
Atletika Poruba z.s. |
02 | 9 | 1.50 | |||||||||||||||
13= |
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 7 | 1.47 | |||||||||||||||
13= |
Petr GaszczykPetr Gaszczyk
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 12 | 1.47 | |||||||||||||||
15 |
Filip ZdražilaFilip Zdražila
Atletika Poruba z.s. |
02 | 3 | 1.35 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Skok vysoký - Žáci
(so, 13.1.2018 - 16:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.201.261.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.77 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava |
04 | 7 | 1.80 | |||||||||||||||
2 |
Casey LongCasey Long
AK Bohumín, z.s. |
04 | 2 | 1.70 | |||||||||||||||
3 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 9 | 1.68 | |||||||||||||||
4= |
Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC Pardubice |
03 | 3 | 1.65 | |||||||||||||||
4= |
Lukáš FejfarLukáš Fejfar
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 10 | 1.65 | |||||||||||||||
6 |
Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 13 | 1.62 | |||||||||||||||
7= |
Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 8 | 1.53 | |||||||||||||||
7= |
Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 15 | 1.53 | |||||||||||||||
7= |
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 11 | 1.53 | |||||||||||||||
10 |
Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol Opava |
04 | 1 | 1.50 | |||||||||||||||
11 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 8 | 1.47 | |||||||||||||||
12= |
Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 6 | 1.44 | |||||||||||||||
12= |
Jakub KněžíkJakub Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice... |
04 | 14 | 1.44 | |||||||||||||||
14 |
Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 4 | 1.41 | |||||||||||||||
15 |
Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 1 | 1.32 | |||||||||||||||
16 |
Martin PhamMartin Pham
AK Olymp Brno, spolek |
04 | 11 | 1.26 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok vysoký - Ženy
(so, 13.1.2018 - 12:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.95 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Slovensko |
88 | 8 | 1.74 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 15 | 1.65 | |||||||||||||||
3 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 18 | 1.62 | |||||||||||||||
4 |
Radmila VrbováRadmila Vrbová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 17 | 1.47 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina KrtkováKateřina Krtková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
98 | 8 | 1.38 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Skok vysoký - Juniorky
(so, 13.1.2018 - 12:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.201.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.74 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 11 | 1.71 | |||||||||||||||
2= |
Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice |
00 | 19 | 1.68 | |||||||||||||||
2= |
Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 14 | 1.68 | |||||||||||||||
4 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 20 | 1.62 | |||||||||||||||
5 |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 2 | 1.56 | |||||||||||||||
6= |
Renata ProcházkováRenata Procházková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
99 | 10 | 1.50 | |||||||||||||||
6= |
Eliška PernáEliška Perná
AC Pardubice |
99 | 12 | 1.50 | |||||||||||||||
6= |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 3 | 1.50 | |||||||||||||||
9 |
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice |
00 | 6 | 1.41 | |||||||||||||||
10 |
Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol Opava |
00 | 16 | 1.35 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Skok vysoký - Dorostenky
(so, 13.1.2018 - 12:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 7 | 1.65 | |||||||||||||||
2= |
Eliška DamaškováEliška Damašková
TJ Dukla Praha |
01 | 13 | 1.62 | |||||||||||||||
2= |
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC Prostějov |
02 | 6 | 1.62 | |||||||||||||||
2= |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice |
01 | 9 | 1.62 | |||||||||||||||
2= |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 17 | 1.62 | |||||||||||||||
6= |
Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC Pardubice |
01 | 16 | 1.56 | |||||||||||||||
6= |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 5 | 1.56 | |||||||||||||||
6= |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 1 | 1.56 | |||||||||||||||
9= |
Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava |
02 | 12 | 1.53 | |||||||||||||||
9= |
Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC Pardubice |
01 | 10 | 1.53 | |||||||||||||||
11= |
Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 13 | 1.50 | |||||||||||||||
11= |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC Pardubice |
01 | 2 | 1.50 | |||||||||||||||
11= |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice |
01 | 4 | 1.50 | |||||||||||||||
14= |
Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice |
01 | 4 | 1.47 | |||||||||||||||
14= |
Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 18 | 1.47 | |||||||||||||||
14= |
Klára BartoškováKlára Bartošková
AC Vysoké Mýto z.s. |
02 | 21 | 1.47 | |||||||||||||||
17= |
Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
02 | 11 | 1.44 | |||||||||||||||
17= |
Karolína PetrováKarolína Petrová
AK Šternberk z.s. |
02 | 9 | 1.44 | |||||||||||||||
17= |
Anna KalincováAnna Kalincová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 5 | 1.44 | |||||||||||||||
17= |
Sofie GálováSofie Gálová
SSK Vítkovice |
01 | 3 | 1.44 | |||||||||||||||
21= |
Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s. |
01 | 7 | 1.38 | |||||||||||||||
21= |
Leona ZemčíkováLeona Zemčíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 19 | 1.38 | |||||||||||||||
23 |
Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková
SSK Vítkovice |
01 | 20 | 1.35 | |||||||||||||||
24 |
Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová
TJ Svitavy, z. s. |
01 | 15 | 1.32 | |||||||||||||||
25 |
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol Opava |
01 | 14 | 1.29 | |||||||||||||||
Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
Skok vysoký - Žákyně
Žákyně A (so, 13.1.2018 - 10:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.311.341.371.401.431.461.491.521.551.581.611.641.67 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 5 | 1.64 | ---O--OOXOOOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 11 | 1.61 | O--O--XOOXOXOOXXX | ||||||||||||||
3= |
Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 14 | 1.58 | OO-OOOOOXOXOXXX | ||||||||||||||
3= |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 1 | 1.58 | OO-OOOOOXOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Alžběta RečkováAlžběta Rečková
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 4 | 1.55 | OOOOOOXXOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 9 | 1.52 | ---O-X-XOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol Opava |
03 | 12 | 1.52 | OOXOOOOXOXXOXXX | ||||||||||||||
8= |
Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s. |
03 | 7 | 1.49 | OOOOOOOXXX | ||||||||||||||
8= |
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 3 | 1.49 | OOOOOOOXXX | ||||||||||||||
10 |
Ester BendováEster Bendová
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | 2 | 1.46 | OOOXOXOOXXX | ||||||||||||||
11 |
Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK Vítkovice |
04 | 17 | 1.43 | OOXOXOXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 10 | 1.40 | OOOXXOXXX | ||||||||||||||
13 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice |
03 | 13 | 1.37 | OOXXOXXX | ||||||||||||||
14 |
Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol Opava |
04 | 8 | 1.37 | XOOXXOXXX | ||||||||||||||
15 |
Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
SSK Vítkovice |
03 | 15 | 1.37 | OXOXXOXXX | ||||||||||||||
16 |
Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice |
03 | 18 | 1.37 | XOXOXXOXXX | ||||||||||||||
17 |
Hana BorováHana Borová
SSK Vítkovice |
04 | 6 | 1.34 | OOXXX | ||||||||||||||
18 |
Denisa PeričováDenisa Peričová
AK Kroměříž |
03 | 16 | 1.31 | XOXXX | ||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Žákyně B (so, 13.1.2018 - 10:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.101.161.221.251.281.311.341.371.401.431.461.491.51 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice |
03 | 1.49 | ---OOOOOOOXXOXOXXX | |||||||||||||||
2 |
Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 1.46 | --OOOOOOOXOOXXX | |||||||||||||||
3 |
Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 1.40 | --O-O-OOOXXX | |||||||||||||||
4 |
Marta KurachováMarta Kurachová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
03 | 1.37 | --O-O-OOXXX | |||||||||||||||
5 |
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 1.37 | -OOOOXOOXOXXX | |||||||||||||||
6 |
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 1.37 | --OOOXXOXOXOXXX | |||||||||||||||
7= |
Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 1.34 | ---OOXOOXXX | |||||||||||||||
7= |
Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 1.34 | ---OOXOOXXX | |||||||||||||||
9= |
Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 1.34 | -OOOOOXOXXX | |||||||||||||||
9= |
Hana BlažkováHana Blažková
Atletický klub AK Tišnov, z.s. |
04 | 1.34 | -OOOOOXOXXX | |||||||||||||||
11 |
Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 1.34 | -OOXOOOXXOXXX | |||||||||||||||
12= |
Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 1.31 | --O-OOXXX | |||||||||||||||
12= |
Marie VrbováMarie Vrbová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
04 | 1.31 | --O-OOXXX | |||||||||||||||
14 |
Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ Třinec |
04 | 1.31 | -OOOOXOXXX | |||||||||||||||
15 |
Aneta DokulilováAneta Dokulilová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 1.31 | -OOOOXXOXXX | |||||||||||||||
16 |
Barbora MarešováBarbora Marešová
Atletický oddíl SVČ Rožnov ... |
04 | 1.31 | OOXXOOXXOXXOXXX | |||||||||||||||
17 |
Michaela ČervenáMichaela Červená
AK Šternberk z.s. |
03 | 1.25 | -OOOXXX | |||||||||||||||
18= |
Sabina VantuchováSabina Vantuchová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 1.25 | -OXXOXOXXX | |||||||||||||||
18= |
Petra JančarováPetra Jančarová
SSK Vítkovice |
03 | 1.25 | -OXXOXOXXX | |||||||||||||||
20 |
Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ Třinec |
04 | 1.22 | -OXOXXX | |||||||||||||||
21 |
Aneta KolaříkováAneta Kolaříková
Atletický oddíl SVČ Rožnov ... |
04 | 1.16 | OOXXX | |||||||||||||||
22 |
Hana KleiblováHana Kleiblová
AK Kroměříž |
03 | 1.16 | OXXOXXX | |||||||||||||||
23 |
Amálie CamfrlováAmálie Camfrlová
Atletický oddíl SVČ Rožnov ... |
04 | 1.10 | OXXX | |||||||||||||||
Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia Praha |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Dominika FialováDominika Fialová
Atletika Poruba z.s. |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
Skok o tyči - Muži
(ne, 14.1.2018 - 12:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 4.454.554.65 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 8 | 4.65 | |||||||||||||||
1= |
David HájekDavid Hájek
SSK Vítkovice |
96 | 6 | 4.65 | |||||||||||||||
3= |
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 10 | 4.45 | |||||||||||||||
3= |
Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra Litomyšl |
84 | 1 | 4.45 | |||||||||||||||
5 |
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 13 | 4.15 | |||||||||||||||
6= |
Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s. |
92 | 3 | 4.05 | |||||||||||||||
6= |
Branislav PuvakBranislav Puvak
Slovensko |
78 | 12 | 4.05 | |||||||||||||||
6= |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 9 | 4.05 | |||||||||||||||
9 |
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
67 | 2 | 3.75 | |||||||||||||||
10 |
Dominik FajmonDominik Fajmon
AC Pardubice |
98 | 4 | 3.35 | |||||||||||||||
11 |
Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská Třebová |
88 | 7 | 3.25 | |||||||||||||||
12 |
Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s. |
98 | 14 | 2.35 | |||||||||||||||
Adam FialaAdam Fiala
SSK Vítkovice |
93 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra Otrokovice |
95 | 11 | NM | ||||||||||||||||
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s. |
56 | 15 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Skok o tyči - Junioři
(ne, 14.1.2018 - 12:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.152.352.552.752.953.153.253.353.453.553.653.753.853.954.054.154.254.35 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC Pardubice |
99 | 4 | 3.95 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 6 | 3.85 | |||||||||||||||
3 |
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC Pardubice |
99 | 1 | 3.75 | |||||||||||||||
4 |
František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 5 | 3.35 | |||||||||||||||
5 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 2 | 2.75 | |||||||||||||||
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Atletický klub Olomouc z.s. |
00 | 9 | DNS | ||||||||||||||||
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Jan JelínekJan Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s. |
00 | 3 | NM | ||||||||||||||||
Jiří ŠůstalJiří Šůstal
Atletika Holešov, z.s. |
99 | 8 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Skok o tyči - Dorostenci
(ne, 14.1.2018 - 10:40) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.952.152.352.552.652.752.852.953.053.153.253.353.453.553.653.753.853.95 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 5 | 4.05 | |||||||||||||||
2 |
Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC Pardubice |
01 | 7 | 3.55 | |||||||||||||||
3= |
Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 10 | 3.25 | |||||||||||||||
3= |
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 1 | 3.25 | |||||||||||||||
3= |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 9 | 3.25 | |||||||||||||||
3= |
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 4 | 3.25 | |||||||||||||||
7 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 11 | 3.15 | |||||||||||||||
8 |
David RybaDavid Ryba
Hvězda Pardubice z.s. |
02 | 12 | 2.75 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš FlekačTomáš Flekač
AC Pardubice |
02 | 2 | 2.35 | |||||||||||||||
10= |
Lukáš HortLukáš Hort
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 6 | 2.15 | |||||||||||||||
10= |
Filip ZdražilaFilip Zdražila
Atletika Poruba z.s. |
02 | 14 | 2.15 | |||||||||||||||
Šimon VlčekŠimon Vlček
Atletika Poruba z.s. |
02 | 13 | DNP | ||||||||||||||||
Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s. |
02 | 8 | DNS | ||||||||||||||||
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 15 | NM | ||||||||||||||||
Petr GaszczykPetr Gaszczyk
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 3 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Skok o tyči - Žáci
(ne, 14.1.2018 - 10:40) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.952.152.352.552.652.752.852.953.053.153.253.353.453.553.653.753.853.95 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 4 | 3.05 | |||||||||||||||
2 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 13 | 2.85 | |||||||||||||||
3= |
Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava |
04 | 15 | 2.65 | |||||||||||||||
3= |
Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC Pardubice |
03 | 8 | 2.65 | |||||||||||||||
5= |
Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 9 | 2.35 | |||||||||||||||
5= |
Casey LongCasey Long
AK Bohumín, z.s. |
04 | 10 | 2.35 | |||||||||||||||
5= |
Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 16 | 2.35 | |||||||||||||||
8= |
Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 2 | 2.15 | |||||||||||||||
8= |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 6 | 2.15 | |||||||||||||||
10 |
Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 1 | 1.95 | |||||||||||||||
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 12 | DNS | ||||||||||||||||
Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol Opava |
04 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Martin PhamMartin Pham
AK Olymp Brno, spolek |
04 | 11 | DNS | ||||||||||||||||
Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 14 | NM | ||||||||||||||||
Lukáš FejfarLukáš Fejfar
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 3 | NM | ||||||||||||||||
Jakub KněžíkJakub Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice... |
04 | 7 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok daleký - Muži
(so, 13.1.2018 - 13:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David HájekDavid Hájek
SSK Vítkovice |
96 | 14 | 7.04 | |||||||||||||||
2 |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 15 | 6.58 | |||||||||||||||
3 |
Dominik FajmonDominik Fajmon
AC Pardubice |
98 | 6 | 6.49 | |||||||||||||||
4= |
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra Otrokovice |
95 | 10 | 6.42 | |||||||||||||||
4= |
Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra Litomyšl |
84 | 11 | 6.42 | |||||||||||||||
6 |
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 12 | 6.30 | |||||||||||||||
7 |
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 13 | 6.29 | |||||||||||||||
8 |
Branislav PuvakBranislav Puvak
Slovensko |
78 | 9 | 6.23 | |||||||||||||||
9 |
Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská Třebová |
88 | 3 | 5.97 | |||||||||||||||
10 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 7 | 5.94 | |||||||||||||||
11 |
Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s. |
98 | 4 | 5.79 | |||||||||||||||
12 |
Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s. |
92 | 5 | 5.72 | |||||||||||||||
13 |
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
67 | 2 | 5.21 | |||||||||||||||
14 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s. |
56 | 1 | 3.22 | |||||||||||||||
Adam FialaAdam Fiala
SSK Vítkovice |
93 | 8 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Skok daleký - Junioři
(so, 13.1.2018 - 13:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 6.75 | ||||||||||||||||
2 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 6.48 | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC Pardubice |
99 | 6.27 | ||||||||||||||||
4 |
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC Pardubice |
99 | 6.11 | ||||||||||||||||
5 |
Jiří ŠůstalJiří Šůstal
Atletika Holešov, z.s. |
99 | 6.00 | ||||||||||||||||
6 |
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 5.92 | ||||||||||||||||
7 |
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Atletický klub Olomouc z.s. |
00 | 5.82 | ||||||||||||||||
8 |
Jan JelínekJan Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s. |
00 | 5.58 | ||||||||||||||||
František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Skok daleký - Dorostenci
(so, 13.1.2018 - 12:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 14 | 6.74 | |||||||||||||||
2 |
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 15 | 6.52 | |||||||||||||||
3 |
Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC Pardubice |
01 | 11 | 6.33 | |||||||||||||||
4 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 10 | 6.28 | |||||||||||||||
5 |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 12 | 6.06 | |||||||||||||||
6 |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 13 | 5.98 | |||||||||||||||
7 |
David RybaDavid Ryba
Hvězda Pardubice z.s. |
02 | 9 | 5.94 | |||||||||||||||
8 |
Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s. |
02 | 8 | 5.48 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš FlekačTomáš Flekač
AC Pardubice |
02 | 7 | 5.45 | |||||||||||||||
10 |
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 2 | 5.21 | |||||||||||||||
11 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 6 | 5.20 | |||||||||||||||
12 |
Petr GaszczykPetr Gaszczyk
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 4 | 5.14 | |||||||||||||||
13 |
Filip ZdražilaFilip Zdražila
Atletika Poruba z.s. |
02 | 3 | 5.00 | |||||||||||||||
14 |
Lukáš HortLukáš Hort
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 5 | 4.67 | |||||||||||||||
15 |
Šimon VlčekŠimon Vlček
Atletika Poruba z.s. |
02 | 1 | 4.24 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Skok daleký - Žáci
(so, 13.1.2018 - 12:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Casey LongCasey Long
AK Bohumín, z.s. |
04 | 4 | 5.96 | |||||||||||||||
2 |
Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol Opava |
04 | 16 | 5.76 | |||||||||||||||
3 |
Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava |
04 | 15 | 5.69 | |||||||||||||||
4 |
Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC Pardubice |
03 | 3 | 5.67 | |||||||||||||||
5 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 5 | 5.52 | |||||||||||||||
6 |
Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 12 | 5.46 | |||||||||||||||
7 |
Lukáš FejfarLukáš Fejfar
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 1 | 5.44 | |||||||||||||||
8 |
Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 13 | 5.16 | |||||||||||||||
9 |
Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 6 | 5.07 | |||||||||||||||
10 |
Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 10 | 5.05 | |||||||||||||||
11 |
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 8 | 5.00 | |||||||||||||||
12 |
Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 11 | 4.97 | |||||||||||||||
13 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 14 | 4.94 | |||||||||||||||
14 |
Martin PhamMartin Pham
AK Olymp Brno, spolek |
04 | 9 | 4.68 | |||||||||||||||
15 |
Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 7 | 4.49 | |||||||||||||||
16 |
Jakub KněžíkJakub Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice... |
04 | 2 | 4.10 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok daleký - Ženy
(so, 13.1.2018 - 16:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Slovensko |
88 | 5 | 6.03 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 4 | 5.76 | |||||||||||||||
3 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 3 | 5.58 | |||||||||||||||
4 |
Radmila VrbováRadmila Vrbová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 2 | 4.56 | |||||||||||||||
Kateřina KrtkováKateřina Krtková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
98 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Skok daleký - Juniorky
(so, 13.1.2018 - 16:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 10 | 5.52 | |||||||||||||||
2 |
Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice |
00 | 1 | 5.10 | |||||||||||||||
3 |
Eliška PernáEliška Perná
AC Pardubice |
99 | 6 | 5.05 | |||||||||||||||
4 |
Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 5 | 4.96 | |||||||||||||||
5 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 8 | 4.94 | |||||||||||||||
6 |
Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol Opava |
00 | 3 | 4.78 | |||||||||||||||
7 |
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice |
00 | 4 | 4.60 | |||||||||||||||
8 |
Renata ProcházkováRenata Procházková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
99 | 2 | 4.53 | |||||||||||||||
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 9 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Skok daleký - Dorostenky
(so, 13.1.2018 - 16:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC Pardubice |
01 | 25 | 5.86 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC Pardubice |
01 | 22 | 5.39 | |||||||||||||||
3 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 18 | 5.30 | |||||||||||||||
4 |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 19 | 5.13 | |||||||||||||||
5 |
Klára BartoškováKlára Bartošková
AC Vysoké Mýto z.s. |
02 | 24 | 5.05 | |||||||||||||||
6 |
Eliška DamaškováEliška Damašková
TJ Dukla Praha |
01 | 23 | 5.01 | |||||||||||||||
7 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 21 | 4.98 | |||||||||||||||
8 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice |
01 | 4 | 4.97 | |||||||||||||||
9 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 3 | 4.95 | |||||||||||||||
10 |
Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 20 | 4.89 | |||||||||||||||
11 |
Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s. |
01 | 16 | 4.84 | |||||||||||||||
12 |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC Pardubice |
01 | 14 | 4.83 | |||||||||||||||
13 |
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC Prostějov |
02 | 17 | 4.81 | |||||||||||||||
14 |
Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice |
01 | 2 | 4.78 | |||||||||||||||
15 |
Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
02 | 8 | 4.71 | |||||||||||||||
16 |
Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava |
02 | 11 | 4.59 | |||||||||||||||
17 |
Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 12 | 4.56 | |||||||||||||||
18 |
Anna KalincováAnna Kalincová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 15 | 4.54 | |||||||||||||||
19 |
Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová
TJ Svitavy, z. s. |
01 | 13 | 4.42 | |||||||||||||||
20 |
Karolína PetrováKarolína Petrová
AK Šternberk z.s. |
02 | 9 | 4.40 | |||||||||||||||
21 |
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol Opava |
01 | 10 | 4.36 | |||||||||||||||
22 |
Leona ZemčíkováLeona Zemčíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 6 | 3.63 | |||||||||||||||
23 |
Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková
SSK Vítkovice |
01 | 5 | 3.53 | |||||||||||||||
24 |
Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 7 | 3.36 | |||||||||||||||
Sofie GálováSofie Gálová
SSK Vítkovice |
01 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice |
01 | 26 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
Skok daleký - Žákyně
Žákyně A (so, 13.1.2018 - 15:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 20 | 5.22 | |||||||||||||||
2 |
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 16 | 5.20 | |||||||||||||||
3 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 21 | 5.11 | |||||||||||||||
4 |
Ester BendováEster Bendová
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | 19 | 5.03 | |||||||||||||||
5 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 13 | 4.94 | |||||||||||||||
6 |
Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s. |
03 | 22 | 4.91 | |||||||||||||||
7 |
Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 15 | 4.88 | |||||||||||||||
8 |
Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 5 | 4.85 | |||||||||||||||
9 |
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 17 | 4.80 | |||||||||||||||
10 |
Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 14 | 4.76 | |||||||||||||||
11 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice |
03 | 4 | 4.74 | |||||||||||||||
12= |
Hana BorováHana Borová
SSK Vítkovice |
04 | 8 | 4.68 | |||||||||||||||
12= |
Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 6 | 4.68 | |||||||||||||||
14= |
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice |
03 | 18 | 4.65 | |||||||||||||||
14= |
Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol Opava |
03 | 12 | 4.65 | |||||||||||||||
16 |
Aneta DokulilováAneta Dokulilová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 9 | 4.56 | |||||||||||||||
17 |
Sabina VantuchováSabina Vantuchová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 7 | 4.53 | |||||||||||||||
18 |
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 11 | 4.47 | |||||||||||||||
19 |
Hana BlažkováHana Blažková
Atletický klub AK Tišnov, z.s. |
04 | 10 | 4.40 | |||||||||||||||
20 |
Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 1 | 4.29 | |||||||||||||||
21 |
Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice |
03 | 3 | 4.24 | |||||||||||||||
22 |
Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol Opava |
04 | 2 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
Žákyně B (so, 13.1.2018 - 15:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa PeričováDenisa Peričová
AK Kroměříž |
03 | 13 | 4.78 | |||||||||||||||
2 |
Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ Třinec |
04 | 21 | 4.59 | |||||||||||||||
3 |
Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK Vítkovice |
04 | 20 | 4.38 | |||||||||||||||
4 |
Michaela ČervenáMichaela Červená
AK Šternberk z.s. |
03 | 10 | 4.22 | |||||||||||||||
5 |
Marta KurachováMarta Kurachová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
03 | 12 | 4.21 | |||||||||||||||
6 |
Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 16 | 4.19 | |||||||||||||||
7 |
Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 15 | 4.13 | |||||||||||||||
8= |
Marie VrbováMarie Vrbová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
04 | 18 | 4.09 | |||||||||||||||
8= |
Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 6 | 4.09 | |||||||||||||||
10 |
Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 14 | 4.03 | |||||||||||||||
11 |
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 17 | 4.00 | |||||||||||||||
12 |
Hana KleiblováHana Kleiblová
AK Kroměříž |
03 | 11 | 3.91 | |||||||||||||||
13 |
Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ Třinec |
04 | 8 | 3.90 | |||||||||||||||
14 |
Petra JančarováPetra Jančarová
SSK Vítkovice |
03 | 7 | 3.87 | |||||||||||||||
15 |
Alžběta RečkováAlžběta Rečková
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 9 | 3.86 | |||||||||||||||
16 |
Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
SSK Vítkovice |
03 | 19 | 3.78 | |||||||||||||||
17 |
Barbora MarešováBarbora Marešová
Atletický oddíl SVČ Rožnov ... |
04 | 4 | 3.68 | |||||||||||||||
18 |
Aneta KolaříkováAneta Kolaříková
Atletický oddíl SVČ Rožnov ... |
04 | 3 | 3.62 | |||||||||||||||
19 |
Amálie CamfrlováAmálie Camfrlová
Atletický oddíl SVČ Rožnov ... |
04 | 1 | 2.87 | |||||||||||||||
Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia Praha |
03 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Dominika FialováDominika Fialová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Dorostenky
(so, 13.1.2018 - 13:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC Pardubice |
01 | 17 | 11.84 | |||||||||||||||
2 |
Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice |
01 | 1 | 11.65 | |||||||||||||||
3 |
Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s. |
01 | 13 | 11.33 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC Pardubice |
01 | 19 | 11.15 | |||||||||||||||
5 |
Eliška DamaškováEliška Damašková
TJ Dukla Praha |
01 | 23 | 11.14 | |||||||||||||||
6 |
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC Prostějov |
02 | 6 | 10.69 | |||||||||||||||
7 |
Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC Pardubice |
01 | 25 | 10.39 | |||||||||||||||
8 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice |
01 | 7 | 10.37 | |||||||||||||||
9 |
Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava |
02 | 21 | 10.24 | |||||||||||||||
10 |
Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 9 | 10.08 | |||||||||||||||
11= |
Klára BartoškováKlára Bartošková
AC Vysoké Mýto z.s. |
02 | 2 | 10.00 | |||||||||||||||
11= |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 15 | 10.00 | |||||||||||||||
13 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 10 | 09.65 | |||||||||||||||
14 |
Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová
TJ Svitavy, z. s. |
01 | 14 | 09.30 | |||||||||||||||
15 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 8 | 08.99 | |||||||||||||||
16 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 22 | 08.48 | |||||||||||||||
17 |
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol Opava |
01 | 5 | 08.05 | |||||||||||||||
18 |
Karolína PetrováKarolína Petrová
AK Šternberk z.s. |
02 | 11 | 07.65 | |||||||||||||||
19 |
Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
02 | 12 | 07.58 | |||||||||||||||
20 |
Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková
SSK Vítkovice |
01 | 24 | 07.27 | |||||||||||||||
21 |
Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 26 | 07.03 | |||||||||||||||
22 |
Anna KalincováAnna Kalincová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 18 | 06.91 | |||||||||||||||
23 |
Sofie GálováSofie Gálová
SSK Vítkovice |
01 | 4 | 06.78 | |||||||||||||||
24 |
Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 16 | 06.30 | |||||||||||||||
25 |
Leona ZemčíkováLeona Zemčíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 20 | 06.03 | |||||||||||||||
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice |
01 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Žákyně
(so, 13.1.2018 - 11:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hana KleiblováHana Kleiblová
AK Kroměříž |
03 | 10.78 | ||||||||||||||||
2 |
Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 10.05 | ||||||||||||||||
3 |
Marta KurachováMarta Kurachová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
03 | 09.60 | ||||||||||||||||
4 |
Ester BendováEster Bendová
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | 09.43 | ||||||||||||||||
5 |
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice |
03 | 08.93 | ||||||||||||||||
6 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 08.72 | ||||||||||||||||
7 |
Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s. |
03 | 08.67 | ||||||||||||||||
8 |
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 08.65 | ||||||||||||||||
9 |
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 08.49 | ||||||||||||||||
10 |
Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 08.22 | ||||||||||||||||
11 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 08.05 | ||||||||||||||||
12 |
Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 07.75 | ||||||||||||||||
13 |
Alžběta RečkováAlžběta Rečková
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 07.63 | ||||||||||||||||
14 |
Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK Vítkovice |
04 | 07.46 | ||||||||||||||||
15 |
Denisa PeričováDenisa Peričová
AK Kroměříž |
03 | 07.43 | ||||||||||||||||
16 |
Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 07.39 | ||||||||||||||||
17 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice |
03 | 07.37 | ||||||||||||||||
18 |
Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
SSK Vítkovice |
03 | 07.24 | ||||||||||||||||
19= |
Aneta DokulilováAneta Dokulilová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 07.23 | ||||||||||||||||
19= |
Barbora MarešováBarbora Marešová
Atletický oddíl SVČ Rožnov ... |
04 | 07.23 | ||||||||||||||||
21 |
Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice |
03 | 07.04 | ||||||||||||||||
22 |
Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol Opava |
04 | 06.94 | ||||||||||||||||
23 |
Marie VrbováMarie Vrbová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
04 | 06.86 | ||||||||||||||||
24 |
Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 06.83 | ||||||||||||||||
25 |
Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 06.77 | ||||||||||||||||
26 |
Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 06.76 | ||||||||||||||||
27 |
Hana BorováHana Borová
SSK Vítkovice |
04 | 06.71 | ||||||||||||||||
28 |
Petra JančarováPetra Jančarová
SSK Vítkovice |
03 | 06.45 | ||||||||||||||||
29 |
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 06.37 | ||||||||||||||||
30 |
Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 06.32 | ||||||||||||||||
31 |
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 06.24 | ||||||||||||||||
32 |
Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ Třinec |
04 | 06.22 | ||||||||||||||||
33 |
Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 06.10 | ||||||||||||||||
34 |
Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol Opava |
03 | 05.98 | ||||||||||||||||
35 |
Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ Třinec |
04 | 05.93 | ||||||||||||||||
36 |
Hana BlažkováHana Blažková
Atletický klub AK Tišnov, z.s. |
04 | 05.89 | ||||||||||||||||
37 |
Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 05.84 | ||||||||||||||||
38 |
Michaela ČervenáMichaela Červená
AK Šternberk z.s. |
03 | 05.83 | ||||||||||||||||
39 |
Sabina VantuchováSabina Vantuchová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 05.68 | ||||||||||||||||
40 |
Aneta KolaříkováAneta Kolaříková
Atletický oddíl SVČ Rožnov ... |
04 | 05.46 | ||||||||||||||||
41 |
Amálie CamfrlováAmálie Camfrlová
Atletický oddíl SVČ Rožnov ... |
04 | 05.35 | ||||||||||||||||
Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia Praha |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Dominika FialováDominika Fialová
Atletika Poruba z.s. |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 43 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Žáci
(so, 13.1.2018 - 15:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 14 | 12.45 | |||||||||||||||
2 |
Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC Pardubice |
03 | 9 | 12.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 10 | 10.99 | |||||||||||||||
4 |
Casey LongCasey Long
AK Bohumín, z.s. |
04 | 6 | 10.49 | |||||||||||||||
5 |
Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava |
04 | 5 | 10.25 | |||||||||||||||
6 |
Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 13 | 09.20 | |||||||||||||||
7 |
Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol Opava |
04 | 3 | 09.18 | |||||||||||||||
8 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 16 | 08.83 | |||||||||||||||
9 |
Martin PhamMartin Pham
AK Olymp Brno, spolek |
04 | 7 | 08.78 | |||||||||||||||
10 |
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 1 | 08.71 | |||||||||||||||
11 |
Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 11 | 08.28 | |||||||||||||||
12 |
Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 15 | 08.21 | |||||||||||||||
13 |
Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 8 | 08.19 | |||||||||||||||
14 |
Lukáš FejfarLukáš Fejfar
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 2 | 07.65 | |||||||||||||||
15 |
Jakub KněžíkJakub Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice... |
04 | 12 | 07.46 | |||||||||||||||
16 |
Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 4 | 05.82 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 13.1.2018 - 14:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 15 | 11.21 | |||||||||||||||
2 |
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Slovensko |
88 | 11 | 11.16 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 14 | 10.06 | |||||||||||||||
4 |
Radmila VrbováRadmila Vrbová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 12 | 08.14 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina KrtkováKateřina Krtková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
98 | 13 | 05.48 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Juniorky
(so, 13.1.2018 - 14:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 6 | 11.90 | |||||||||||||||
2 |
Eliška PernáEliška Perná
AC Pardubice |
99 | 7 | 10.75 | |||||||||||||||
3 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 1 | 09.85 | |||||||||||||||
4 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 4 | 08.70 | |||||||||||||||
5 |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 2 | 08.17 | |||||||||||||||
6 |
Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 5 | 08.10 | |||||||||||||||
7 |
Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol Opava |
00 | 9 | 07.71 | |||||||||||||||
8 |
Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice |
00 | 3 | 07.63 | |||||||||||||||
9 |
Renata ProcházkováRenata Procházková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
99 | 8 | 07.60 | |||||||||||||||
10 |
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice |
00 | 10 | 07.57 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Vrh koulí 5kg - Dorostenci
(so, 13.1.2018 - 15:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 9 | 12.67 | |||||||||||||||
2 |
Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 6 | 11.55 | |||||||||||||||
3 |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 8 | 11.47 | |||||||||||||||
4 |
David RybaDavid Ryba
Hvězda Pardubice z.s. |
02 | 1 | 10.93 | |||||||||||||||
5 |
Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC Pardubice |
01 | 4 | 10.16 | |||||||||||||||
6 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 15 | 10.07 | |||||||||||||||
7 |
Tomáš FlekačTomáš Flekač
AC Pardubice |
02 | 10 | 09.46 | |||||||||||||||
8 |
Lukáš HortLukáš Hort
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 2 | 09.14 | |||||||||||||||
9 |
Filip ZdražilaFilip Zdražila
Atletika Poruba z.s. |
02 | 5 | 08.72 | |||||||||||||||
10 |
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 13 | 08.65 | |||||||||||||||
11 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 11 | 08.33 | |||||||||||||||
12 |
Petr GaszczykPetr Gaszczyk
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 3 | 08.30 | |||||||||||||||
13 |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 14 | 08.03 | |||||||||||||||
14 |
Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s. |
02 | 12 | 07.60 | |||||||||||||||
15 |
Šimon VlčekŠimon Vlček
Atletika Poruba z.s. |
02 | 7 | 07.48 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Vrh koulí 6kg - Junioři
(so, 13.1.2018 - 16:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC Pardubice |
99 | 4 | 13.33 | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC Pardubice |
99 | 1 | 13.13 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 6 | 11.18 | |||||||||||||||
4 |
František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 5 | 10.21 | |||||||||||||||
5 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 2 | 09.98 | |||||||||||||||
6 |
Jiří ŠůstalJiří Šůstal
Atletika Holešov, z.s. |
99 | 8 | 09.32 | |||||||||||||||
7 |
Jan JelínekJan Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s. |
00 | 3 | 09.04 | |||||||||||||||
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Atletický klub Olomouc z.s. |
00 | 9 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 13.1.2018 - 16:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David HájekDavid Hájek
SSK Vítkovice |
96 | 2 | 12.59 | |||||||||||||||
2 |
Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra Litomyšl |
84 | 15 | 12.17 | |||||||||||||||
3 |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 1 | 11.32 | |||||||||||||||
4 |
Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská Třebová |
88 | 10 | 11.00 | |||||||||||||||
5 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 11 | 10.98 | |||||||||||||||
6 |
Dominik FajmonDominik Fajmon
AC Pardubice |
98 | 7 | 10.69 | |||||||||||||||
7 |
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 5 | 10.66 | |||||||||||||||
8 |
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 3 | 10.41 | |||||||||||||||
9 |
Branislav PuvakBranislav Puvak
Slovensko |
78 | 6 | 10.17 | |||||||||||||||
10 |
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra Otrokovice |
95 | 13 | 09.93 | |||||||||||||||
11 |
Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s. |
92 | 14 | 09.52 | |||||||||||||||
12 |
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
67 | 9 | 09.26 | |||||||||||||||
13 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s. |
56 | 8 | 07.57 | |||||||||||||||
14 |
Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s. |
98 | 4 | 07.54 | |||||||||||||||
Adam FialaAdam Fiala
SSK Vítkovice |
93 | 12 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Pětiboj hala - Ženy | ||
---|---|---|
Stav po 5 z 5 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 3854 | 0 | ||||||||||||||
2 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub Praha | 3772 | 82 | ||||||||||||||
3 | Radmila VrbováRadmila Vrbová | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2451 | 1403 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1987 | 1867 | ||||||||||||||
Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Slovensko | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Dvořáková K. 3854 (08.55/1006-1.65/795-10.06/533-5.76/777-2:26.08/743) Zatloukalová B. 3772 (08.92/927-1.62/759-11.21/609-5.58/723-2:25.20/754) Vadlejch L. 3346 (08.68/978-1.74/903-11.16/606-6.03/859-/) Vrbová R. 2451 (10.86/560-1.47/588-08.14/408-4.56/443-2:51.09/452) Krtková K. 1987 (11.02/533-1.38/491-05.48/238-/-2:27.44/725) Fialová D. 0 (09.70/769-/-/-/-/) Štoudková P. 0 (/) Bártová D. 0 (/) Fialová D. 0 (/) Marečková L. 0 (/) Halasová A. 0 (/) Kočnarová T. 0 (/) Kratochvilová L. 0 (/) Černocká K. 0 (/) Šebestíková S. 0 (/) Pešlová P. 0 (/) Sopuchová P. 0 (/) Sochová M. 0 (/) Tkáčová A. 0 (/) Feilhauerová E. 0 (/) Hanzelková A. 0 (/) Melčáková M. 0 (/) Krejčířová K. 0 (/) Komárková L. 0 (/) Grégrová T. 0 (/) Šimlovičová M. 0 (/) Slaninová J. 0 (/) Kolářová Š. 0 (/) Žišková S. 0 (/) Hrdličková L. 0 (/) Vávrová K. 0 (/) Tobolová G. 0 (/-/) Kovalská T. 0 (/-/) Fuksová K. 0 (/) Teslová N. 0 (/) Rubášová B. 0 (/) Večeřová V. 0 (/) Mihalčíková A. 0 (/) Ningerová K. 0 (/) Kopcová E. 0 (/) Cagašová A. 0 (/) Zemaníková A. 0 (/) Rašková I. 0 (/) Tobolová G. 0 (/) Rohlová A. 0 (/) Ščibrániová A. 0 (/) Svobodová V. 0 (/) Salamonová A. 0 (/) Štiglerová S. 0 (/) Šenková Z. 0 (/) Bartzak J. 0 (/) Warmińska K. 0 (/) Grégrová T. 0 (/) Bundilová E. 0 (/) Dostálová A. 0 (/) Štoudková P. 0 (/) Vranová V. 0 (/) Hluchá A. 0 (/) Hluchá T. 0 (/) Podjuklová K. 0 (/) Ťahanová V. 0 (/) Fuksová K. 0 (/) Žišková S. 0 (/) Juřicová K. 0 (/) Suchánková B. 0 (/) Vávrová K. 0 (/) Slaninová J. 0 (/) Kolářová Š. 0 (/) Salamonová A. 0 (/) Lorenzová M. 0 (/) Furchová N. 0 (/) Jeličová S. 0 (/) Daňková J. 0 (/) Grégrová T. 0 (/) Komárková L. 0 (/) Krejčířová K. 0 (/) Klasik J. 0 (/) Wasala D. 0 (/) Stronk K. 0 (/) Szopniewska Z. 0 (/) Przeździnk H. 0 (/) Matějíčková L. 0 (/) Bučičová N. 0 (/) Sobik N. 0 (/) Sobstel S. 0 (/) Leszek W. 0 (/) Šimlovičová M. 0 (/) Černocká K. 0 (/) Kratochvilová L. 0 (/) Žáčková V. 0 (/) Máchová I. 0 (/) Zdražilová D. 0 (/) Svobodová V. 0 (/) Dostálová A. 0 (/) Halasová A. 0 (/) Marečková L. 0 (/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Pětiboj hala - Juniorky | ||
---|---|---|
Stav po 5 z 5 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3336 | 0 | ||||||||||||||
2 | Renata ProcházkováRenata Procházková | 99 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3074 | 262 | ||||||||||||||
3 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | AC Pardubice | 3073 | 263 | ||||||||||||||
4 | Nikola GavendováNikola Gavendová | 00 | SSK Vítkovice | 2995 | 341 | ||||||||||||||
5 | Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková | 00 | TJ Sokol Opava | 2630 | 706 | ||||||||||||||
6 | Veronika ZotykováVeronika Zotyková | 00 | SSK Vítkovice | 2506 | 830 | ||||||||||||||
7 | Nikol JankuNikol Janku | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 2441 | 895 | ||||||||||||||
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub Praha | DNF | ||||||||||||||||
Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub Praha | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Gieselová M. 3336 (09.32/844-1.50/621-08.70/445-5.52/706-2:27.82/720) Procházková R. 3074 (08.86/939-1.50/621-07.60/374-4.53/436-2:29.15/704) Perná E. 3073 (09.87/737-1.50/621-10.75/579-5.05/573-2:40.88/563) Gavendová N. 2995 (10.25/666-1.68/830-07.63/375-5.10/587-2:43.13/537) Burajová P. 2770 (09.16/877-1.68/830-09.85/520-4.94/543-/) Šustáková Z. 2630 (09.69/771-1.35/460-07.71/381-4.78/500-2:44.90/518) Zotyková V. 2506 (10.36/646-1.41/523-07.57/372-4.60/454-2:45.57/511) Janku N. 2441 (10.51/620-1.71/867-08.10/406-4.96/548-/) Kerbachová A. 2413 (08.58/1000-1.62/759-11.90/654-/-/) Duchoslavová S. 1945 (09.31/846-1.56/689-08.17/410-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Pětiboj hala - Dorostenky | ||
---|---|---|
Stav po 5 z 5 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 3833 | 0 | ||||||||||||||
2 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 3454 | 379 | ||||||||||||||
3 | Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | AC Prostějov | 3422 | 411 | ||||||||||||||
4 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice | 3328 | 505 | ||||||||||||||
5 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3324 | 509 | ||||||||||||||
6 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3290 | 543 | ||||||||||||||
7 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3153 | 680 | ||||||||||||||
8 | Lucie SedláčkováLucie Sedláčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3152 | 681 | ||||||||||||||
9 | Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková | 02 | Atletika Jihlava | 3020 | 813 | ||||||||||||||
10 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 3012 | 821 | ||||||||||||||
11 | Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2923 | 910 | ||||||||||||||
12 | Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | SSK Vítkovice | 2849 | 984 | ||||||||||||||
13 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, z. s. | 2632 | 1201 | ||||||||||||||
14 | Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 z.s. | 2550 | 1283 | ||||||||||||||
15 | Eliška DamaškováEliška Damašková | 01 | TJ Dukla Praha | 2468 | 1365 | ||||||||||||||
16 | Kristýna KoutnáKristýna Koutná | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2449 | 1384 | ||||||||||||||
17 | Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2385 | 1448 | ||||||||||||||
18 | Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová | 01 | TJ Svitavy, z. s. | 2384 | 1449 | ||||||||||||||
19 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AK Šternberk z.s. | 2257 | 1576 | ||||||||||||||
20 | Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková | 01 | TJ Sokol Opava | 2225 | 1608 | ||||||||||||||
21 | Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková | 01 | SSK Vítkovice | 2018 | 1815 | ||||||||||||||
22 | Leona ZemčíkováLeona Zemčíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1782 | 2051 | ||||||||||||||
23 | Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, z. s. | 1342 | 2491 | ||||||||||||||
Sofie GálováSofie Gálová | 01 | SSK Vítkovice | DNF | ||||||||||||||||
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | AC Pardubice | DNF | ||||||||||||||||
Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Zámečníková S. 3833 (08.62/991-1.56/689-11.84/651-5.86/807-2:29.83/695) Tamchynová K. 3454 (08.79/954-1.53/655-10.39/555-5.39/668-2:35.78/622) Korhoňová T. 3422 (09.24/860-1.62/759-10.69/575-4.81/508-2:27.82/720) Štvrtňová K. 3328 (09.40/828-1.62/759-10.37/554-4.97/551-2:34.62/636) Janků V. 3324 (09.12/885-1.56/689-09.65/507-4.95/546-2:29.65/697) Bartošková K. 3290 (09.15/879-1.47/588-10.00/529-5.05/573-2:27.77/721) Vlčková T. 3153 (09.29/850-1.62/759-08.99/464-4.98/554-2:44.19/526) Sedláčková L. 3152 (09.82/746-1.65/795-10.00/529-5.13/595-2:47.80/487) Smolíková K. 3020 (09.65/779-1.53/655-10.24/545-4.59/451-2:38.53/590) Krupicová L. 3012 (09.48/812-1.56/689-08.48/430-5.30/643-2:52.54/438) Všetečková K. 2923 (09.90/731-1.47/588-10.08/535-4.56/443-2:35.44/626) Höfrová L. 2849 (09.67/775-1.47/588-11.65/638-4.78/500-3:01.91/348) Kalincová A. 2632 (09.75/759-1.44/555-06.91/329-4.54/438-2:41.93/551) Hlávková K. 2590 (09.29/850-1.50/621-11.15/605-4.83/514-/) Sehnálková K. 2550 (10.43/634-1.44/555-07.58/372-4.71/482-2:45.92/507) Damašková E. 2468 (/-1.62/759-11.14/604-5.01/562-2:42.60/543) Koutná K. 2449 (10.25/666-1.38/491-11.33/617-4.84/516-3:26.46/159) Stehlíková D. 2385 (10.26/664-1.50/621-07.03/337-4.89/530-3:15.70/233) Štulpová F. 2384 (10.92/550-1.32/429-09.30/484-4.42/408-2:45.40/513) Petrová K. 2257 (11.29/490-1.44/555-07.65/377-4.40/403-2:53.05/432) Škrobánková S. 2225 (10.62/601-1.29/399-08.05/403-4.36/393-2:53.41/429) Zlatohlávková E. 2018 (11.34/482-1.35/460-07.27/352-3.53/206-2:44.93/518) Zemčíková L. 1782 (11.58/445-1.38/491-06.03/273-3.63/227-3:02.09/346) Luzarová A. 1616 (08.60/995-1.50/621-/-/-/) Čamlíková K. 1342 (11.14/514-/-06.30/290-3.36/172-2:59.96/366) Gálová S. 1300 (11.72/424-1.44/555-06.78/321-/-/) Pánková D. 0 (/) Bočková S. 0 (/) Hanulíková L. 0 (/) Machačová A. 0 (/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
Pětiboj hala - Žákyně | ||
---|---|---|
Stav po 5 z 5 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3169 | 0 | ||||||||||||||
2 | Pavla KosielskáPavla Kosielská | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3086 | 83 | ||||||||||||||
3 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 3050 | 119 | ||||||||||||||
4 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 3043 | 126 | ||||||||||||||
5 | Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 2994 | 175 | ||||||||||||||
6 | Elena UrbáškováElena Urbášková | 03 | AK Šternberk z.s. | 2805 | 364 | ||||||||||||||
7 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice | 2734 | 435 | ||||||||||||||
8 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 z.s. | 2696 | 473 | ||||||||||||||
9 | Michaela BittnerováMichaela Bittnerová | 03 | TJ Sokol Opava | 2614 | 555 | ||||||||||||||
10 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2593 | 576 | ||||||||||||||
11 | Nela DrozdováNela Drozdová | 03 | Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice | 2517 | 652 | ||||||||||||||
12 | Helena RothanzlováHelena Rothanzlová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2464 | 705 | ||||||||||||||
13 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2459 | 710 | ||||||||||||||
14 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2453 | 716 | ||||||||||||||
15 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 2382 | 787 | ||||||||||||||
16 | Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice | 2381 | 788 | ||||||||||||||
17 | Alžběta RečkováAlžběta Rečková | 03 | Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice | 2374 | 795 | ||||||||||||||
18 | Denisa PeričováDenisa Peričová | 03 | AK Kroměříž | 2301 | 868 | ||||||||||||||
19 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice | 2270 | 899 | ||||||||||||||
20 | Hana HerudkováHana Herudková | 04 | TJ Sokol Opava | 2263 | 906 | ||||||||||||||
21 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2255 | 914 | ||||||||||||||
22 | Valentýna HomolkováValentýna Homolková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2220 | 949 | ||||||||||||||
23 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice | 2176 | 993 | ||||||||||||||
24 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2151 | 1018 | ||||||||||||||
25 | Petra JančarováPetra Jančarová | 03 | SSK Vítkovice | 2096 | 1073 | ||||||||||||||
26 | Hana KleiblováHana Kleiblová | 03 | AK Kroměříž | 2083 | 1086 | ||||||||||||||
27 | Johana ČmielováJohana Čmielová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2069 | 1100 | ||||||||||||||
28 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2048 | 1121 | ||||||||||||||
29 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice | 2035 | 1134 | ||||||||||||||
30 | Marie VrbováMarie Vrbová | 04 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 2034 | 1135 | ||||||||||||||
31 | Klaudie KulichováKlaudie Kulichová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2001 | 1168 | ||||||||||||||
32 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 1986 | 1183 | ||||||||||||||
33 | Romana MaděřičováRomana Maděřičová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1901 | 1268 | ||||||||||||||
34 | Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1849 | 1320 | ||||||||||||||
35 | Tereza VálkováTereza Válková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 z.s. | 1810 | 1359 | ||||||||||||||
36 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice | 1781 | 1388 | ||||||||||||||
37 | Barbora MarešováBarbora Marešová | 04 | Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. | 1718 | 1451 | ||||||||||||||
38 | Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 z.s. | 1684 | 1485 | ||||||||||||||
39 | Aneta KolaříkováAneta Kolaříková | 04 | Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. | 1199 | 1970 | ||||||||||||||
40 | Amálie CamfrlováAmálie Camfrlová | 04 | Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. | 0811 | 2358 | ||||||||||||||
Marta KurachováMarta Kurachová | 03 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | DNF | ||||||||||||||||
Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Bendová E. 3169 (09.03/904-1.46/577-09.43/492-5.03/567-2:35.21/629) Kosielská P. 3086 (09.16/877-1.58/712-10.05/533-5.22/620-3:02.26/344) Červená E. 3050 (09.82/746-1.61/747-08.05/403-5.11/589-2:40.70/565) Paťavová N. 3043 (09.48/812-1.58/712-08.72/446-4.94/543-2:43.80/530) Brýdlová J. 2994 (10.24/668-1.64/783-08.65/441-5.20/614-2:47.63/488) Urbášková E. 2805 (09.63/783-1.49/610-08.67/443-4.91/535-2:52.87/434) Oborná D. 2734 (09.83/744-1.49/610-08.93/460-4.65/466-2:50.93/454) Patalová G. 2696 (09.85/740-1.40/512-07.75/383-4.88/527-2:43.42/534) Bittnerová M. 2614 (10.32/653-1.52/644-05.98/270-4.65/466-2:39.28/581) Toová K. 2593 (09.89/733-1.46/577-07.39/360-4.09/329-2:38.19/594) Drozdová N. 2517 (09.71/767-1.52/644-06.10/278-4.85/519-3:06.24/309) Rothanzlová H. 2464 (09.87/737-1.49/610-06.37/295-4.47/421-2:56.28/401) Dokulilová A. 2459 (10.20/675-1.31/419-07.23/350-4.56/443-2:40.07/572) Burešová M. 2453 (11.14/514-1.34/449-08.22/414-4.76/495-2:39.31/581) Blažková H. 2382 (10.23/670-1.34/449-05.89/264-4.40/403-2:38.01/596) Pisková L. 2381 (10.29/659-1.37/481-07.37/359-4.74/490-2:57.11/392) Rečková A. 2374 (10.58/607-1.55/678-07.63/375-3.86/276-2:52.47/438) Peričová D. 2301 (10.97/541-1.31/419-07.43/363-4.78/500-2:48.65/478) Klečková A. 2270 (10.18/679-1.37/481-07.04/338-4.24/364-2:55.55/408) Herudková H. 2263 (10.26/664-1.37/481-06.94/331-4.00/308-2:48.57/479) Vantuchová S. 2255 (10.44/632-1.25/359-05.68/251-4.53/436-2:39.60/577) Homolková V. 2220 (10.38/643-1.34/449-06.32/292-4.68/474-3:00.38/362) Bužgová K. 2176 (11.28/491-1.43/544-07.46/365-4.38/398-2:58.61/378) Hlaváčová K. 2151 (09.89/733-1.37/481-08.49/431-4.80/506-/) Jančarová P. 2096 (11.07/525-1.25/359-06.45/300-3.87/279-2:34.84/633) Kleiblová H. 2083 (11.33/484-1.16/275-10.78/581-3.91/287-2:50.70/456) Čmielová J. 2069 (11.22/501-1.22/331-05.93/267-4.59/451-2:44.76/519) Golasovská L. 2048 (11.37/477-1.37/481-06.24/287-4.00/308-2:46.98/495) Borová H. 2035 (/-1.34/449-06.71/316-4.68/474-2:22.06/796) Vrbová M. 2034 (11.37/477-1.31/419-06.86/326-4.09/329-2:48.16/483) Kulichová K. 2001 (10.79/571-1.31/419-06.22/285-3.90/285-2:52.16/441) Červená M. 1986 (11.32/485-1.25/359-05.83/261-4.22/359-2:44.53/522) Maděřičová R. 1901 (10.76/577-1.31/419-06.77/320-4.13/338-3:13.86/247) Stehlíková A. 1849 (11.18/507-1.40/512-06.76/320-4.29/376-3:30.48/134) Válková T. 1810 (11.24/498-1.34/449-06.83/324-4.03/315-3:16.93/224) Kočvarová M. 1781 (11.35/480-1.37/481-07.24/350-3.78/259-3:18.70/211) Marešová B. 1718 (12.77/282-1.31/419-07.23/350-3.68/237-2:53.25/430) Vyhňáková N. 1684 (12.46/321-1.34/449-05.84/261-4.19/352-3:07.17/301) Kurachová M. 1341 (/-1.37/481-09.60/503-4.21/357-/) Kolaříková A. 1199 (12.51/315-1.16/275-05.46/237-3.62/225-3:28.42/147) Camfrlová A. 811 (14.05/145-1.10/222-05.35/230-2.87/86-3:31.51/128) Fialová D. 769 (09.70/769-/-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 43 závodníků |
Sedmiboj hala - Muži | ||
---|---|---|
Stav po 7 z 7 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HájekDavid Hájek | 96 | SSK Vítkovice | 5180 | 0 | ||||||||||||||
2 | Pavel BaarPavel Baar | 84 | TJ Jiskra Litomyšl | 4979 | 201 | ||||||||||||||
3 | Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 4916 | 264 | ||||||||||||||
4 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4724 | 456 | ||||||||||||||
5 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 4698 | 482 | ||||||||||||||
6 | Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 4607 | 573 | ||||||||||||||
7 | Branislav PuvakBranislav Puvak | 78 | Slovensko | 4412 | 768 | ||||||||||||||
8 | Dominik FajmonDominik Fajmon | 98 | AC Pardubice | 4247 | 933 | ||||||||||||||
9 | Michael HavlíkMichael Havlík | 88 | AK Slovan Moravská Třebová | 4205 | 975 | ||||||||||||||
10 | Lukáš DočkalLukáš Dočkal | 92 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3779 | 1401 | ||||||||||||||
11 | Ondřej ŠandoOndřej Šando | 98 | Atletika Holešov, z.s. | 3307 | 1873 | ||||||||||||||
12 | Jiří BurdaJiří Burda | 67 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2915 | 2265 | ||||||||||||||
13 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava, z.s. | 0736 | 4444 | ||||||||||||||
Petr MikuláčekPetr Mikuláček | 95 | TJ Jiskra Otrokovice | DNF | ||||||||||||||||
Adam FialaAdam Fiala | 93 | SSK Vítkovice | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Hájek D. 5180 (07.15/830-7.04/823-12.59/642-1.98/785-08.74/804-4.65/804-3:18.79/492) Baar P. 4979 (07.25/796-6.42/679-12.17/617-1.83/653-08.72/809-4.45/746-2:58.48/679) Hromčík A. 4916 (07.17/823-6.58/716-11.32/565-1.80/627-08.55/848-4.05/631-2:55.76/706) Samuel F. 4724 (07.37/755-6.29/650-10.66/525-1.89/705-09.13/717-4.15/659-2:55.07/713) Holek J. 4698 (07.44/732-5.94/574-10.98/545-1.77/602-08.99/748-4.65/804-2:57.13/693) Kadla m. 4607 (07.40/745-6.30/652-10.41/510-1.77/602-09.60/619-4.45/746-2:53.12/733) Puvak B. 4412 (07.80/619-6.23/637-10.17/496-1.83/653-09.20/702-4.05/631-2:58.99/674) Fajmon D. 4247 (07.68/656-6.49/695-10.69/527-1.80/627-09.29/683-3.35/444-3:05.13/615) Havlík M. 4205 (07.24/799-5.97/580-11.00/546-1.59/457-08.96/755-3.25/418-3:01.43/650) Dočkal L. 3779 (07.67/659-5.72/527-09.52/457-1.71/552-10.70/416-4.05/631-3:13.59/537) Šando O. 3307 (07.81/616-5.79/542-07.54/339-1.68/528-09.97/547-2.35/210-3:14.98/525) Mikuláček P. 3096 (07.70/650-6.42/679-09.93/481-1.74/577-09.17/709-/-/) Burda J. 2915 (08.08/537-5.21/423-09.26/441-1.50/389-10.88/387-3.75/549-4:01.78/189) Volný J. 736 (10.20/93-3.22/93-07.57/341-1.17/170-/-/-4:38.27/39) Fiala A. 537 (08.08/537-/-/-/-/-/-/) Vácha J. 0 (07.19/-16.85/) Dlugoš D. 0 (22.36/) Kotásek F. 0 (17.21/) Mališka R. 0 (17.48/) Drštička D. 0 (17.22/) César D. 0 (17.30/) Zedníček J. 0 (18.46/) Píšek J. 0 (17.68/) Bundil T. 0 (22.11/) Lenhart O. 0 (17.94/) Bartoň M. 0 (21.18/) Brychta K. 0 (19.49/) Zecha V. 0 (18.96/) Ožana L. 0 (18.01/) Ježek P. 0 (19.67/) Mondek O. 0 (22.65/) Grégr L. 0 (19.34/) Dohnal A. 0 (17.62/) Vašíček J. 0 (18.17/) Dominas J. 0 (18.56/) Strzop A. 0 (18.12/) Walczak A. 0 (22.50/) Vereskov D. 0 (23.73/) Jarzyna A. 0 (21.94/) Pach N. 0 (19.52/) Kostolný Š. 0 (18.98/) Ščibráni M. 0 (18.09/) Moravec T. 0 (17.70/) Kukač V. 0 (20.16/) Pavliska T. 0 (18.70/) Sychra A. 0 (17.95/) Dočkal P. 0 (18.32/) Velička J. 0 (19.05/-2:26.48/) Kučera A. 0 (2:07.04/) Martásek J. 0 (2:27.81/) Weiss J. 0 (2:28.78/) Kováčech M. 0 (1:57.80/) Jaromin M. 0 (2:02.06/) Grégr J. 0 (2:00.40/) Zecha V. 0 (2:02.23/) Ožana L. 0 (1:57.59/) Skýpala T. 0 (2:00.09/) Němeček J. 0 (1:55.59/) Kalous M. 0 (2:03.27/) Bartoň M. 0 (2:46.32/) Scholaster V. 0 (/) Martiňák O. 0 (2:29.63/) Salamon L. 0 (1:55.48/) Kubičný J. 0 (2:04.07/) Horák L. 0 (1:58.28/) Hajduk A. 0 (1:57.02/) Bužga J. 0 (4:35.20/) Šeděnka Š. 0 (4:49.01/) Halas P. 0 (5:07.80/) Záleský S. 0 (4:41.64/) Ježek P. 0 (4:49.01/) Zdražil T. 0 (5:59.72/) Sychra A. 0 (40.20/) Duchovný J. 0 (40.56/) Bužga P. 0 (38.12/) Kučera A. 0 (40.40/) Dočkal P. 0 (40.51/) Mondek O. 0 (50.11/) Dohnal A. 0 (37.17/) Grégr L. 0 (40.84/) Sedlář J. 0 (42.09/) Vašíček J)) |
|||||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Sedmiboj hala - Junioři | ||
---|---|---|
Stav po 7 z 7 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KuthanLukáš Kuthan | 99 | AC Pardubice | 4801 | 0 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 4781 | 20 | ||||||||||||||
3 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 4370 | 431 | ||||||||||||||
4 | Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4020 | 781 | ||||||||||||||
5 | Jiří ŠůstalJiří Šůstal | 99 | Atletika Holešov, z.s. | 3402 | 1399 | ||||||||||||||
6 | Jan JelínekJan Jelínek | 00 | SKOK J. Hradec, z.s. | 3319 | 1482 | ||||||||||||||
7 | František MužnýFrantišek Mužný | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3239 | 1562 | ||||||||||||||
Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | DNF | ||||||||||||||||
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Kuthan L. 4801 (07.28/785-6.27/646-13.33/687-1.77/602-08.60/836-3.95/603-3:02.26/642) Adamec V. 4781 (07.34/765-6.11/610-13.13/675-1.83/653-08.64/827-3.75/549-2:56.17/702) Franěk M. 4370 (07.41/742-6.48/693-09.98/484-1.83/653-08.80/791-2.75/298-2:55.49/709) Sláčík T. 4020 (07.51/710-5.92/569-11.18/557-1.56/434-09.85/570-3.85/576-3:06.23/604) Šůstal J. 3402 (07.91/586-6.00/587-09.32/445-1.74/577-09.78/583-/-3:04.20/624) Jelínek J. 3319 (07.75/634-5.58/498-09.04/428-1.62/480-09.69/601-/-2:58.60/678) Mužný F. 3239 (07.66/662-/-10.21/498-1.74/577-09.54/631-3.35/444-3:26.62/427) Stráský V. 1595 (07.12/840-6.75/755-/-/-/-/-/) Vychodil J. 1327 (07.30/779-5.82/548-/-/-/-/-/) Vácha J. 0 (07.19/) Stromšík Z. 0 (06.76/) Poruba J. 0 (31:29.13/) Malysa A. 0 (23:55.94/) Rožnovský R. 0 (24:06.18/) Kaštovský F. 0 (30:56.48/) Vácha J. 0 (16.85/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Sedmiboj hala - Dorostenci | ||
---|---|---|
Stav po 7 z 7 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4809 | 0 | ||||||||||||||
2 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4504 | 305 | ||||||||||||||
3 | Karel KusákKarel Kusák | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4227 | 582 | ||||||||||||||
4 | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | AC Pardubice | 4179 | 630 | ||||||||||||||
5 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, z. s. | 3899 | 910 | ||||||||||||||
6 | David RybaDavid Ryba | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 3831 | 978 | ||||||||||||||
7 | Tomáš FlekačTomáš Flekač | 02 | AC Pardubice | 3668 | 1141 | ||||||||||||||
8 | David ZuskaDavid Zuska | 02 | A. C. TEPO Kladno | 3250 | 1559 | ||||||||||||||
9 | Dominik GyselDominik Gysel | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3036 | 1773 | ||||||||||||||
10 | Lukáš HortLukáš Hort | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2727 | 2082 | ||||||||||||||
11 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 2686 | 2123 | ||||||||||||||
12 | Filip ZdražilaFilip Zdražila | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2500 | 2309 | ||||||||||||||
Samuel LawsonSamuel Lawson | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Dvorský T. 4809 (07.07/858-6.52/702-12.67/647-1.74/577-08.23/925-3.25/418-2:58.20/682) Pospíšil J. 4504 (07.60/681-6.28/648-10.07/490-1.95/758-08.92/764-3.15/393-2:49.58/770) Kusák K. 4227 (07.59/684-5.98/582-11.47/574-1.68/528-08.84/781-3.25/418-3:00.43/660) Chudomel V. 4179 (07.47/723-6.33/659-10.16/495-1.50/389-08.66/823-3.55/496-3:07.39/594) Lawson S. 4029 (07.16/826-6.74/753-11.55/579-1.68/528-08.23/925-3.25/418-/) Hajzler S. 3899 (08.27/484-5.20/421-08.33/386-1.71/552-09.46/648-4.05/631-2:48.94/777) Ryba D. 3831 (07.70/650-5.94/574-10.93/542-1.68/528-09.65/609-2.75/298-3:03.53/630) Flekač T. 3668 (07.29/782-5.45/471-09.46/453-1.71/552-08.54/851-2.35/210-3:36.89/349) Zuska D. 3250 (07.73/640-6.06/600-08.03/368-1.68/528-09.78/583-/-3:14.24/531) Gysel D. 3036 (08.22/498-5.21/423-08.65/405-1.47/367-10.63/428-3.25/418-3:18.23/497) Hort L. 2727 (08.18/509-4.67/321-09.14/434-1.56/434-10.81/398-2.15/169-3:22.33/462) Gaszczyk P. 2686 (07.73/640-5.14/409-08.30/384-1.47/367-11.32/319-/-3:10.25/567) Zdražila F. 2500 (07.79/622-5.00/382-08.72/409-1.35/283-/-2.15/169-3:03.04/635) Kovář D. 1954 (07.54/700-5.48/477-07.60/343-1.56/434-/-/-/) Vlček Š. 1589 (07.80/619-4.24/245-07.48/336-1.50/389-/-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Sedmiboj hala - Žáci | ||
---|---|---|
Stav po 7 z 7 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 3968 | 0 | ||||||||||||||
2 | Štěpán KorecŠtěpán Korec | 03 | AC Pardubice | 3921 | 47 | ||||||||||||||
3 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 3785 | 183 | ||||||||||||||
4 | Casey LongCasey Long | 04 | AK Bohumín, z.s. | 3615 | 353 | ||||||||||||||
5 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, z. s. | 3216 | 752 | ||||||||||||||
6 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 3090 | 878 | ||||||||||||||
7 | Jakub DoležalJakub Doležal | 03 | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 3015 | 953 | ||||||||||||||
8 | Lukáš FejfarLukáš Fejfar | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. | 2968 | 1000 | ||||||||||||||
9 | Martin SkotákMartin Skoták | 03 | Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice | 2951 | 1017 | ||||||||||||||
10 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 2880 | 1088 | ||||||||||||||
11 | Mario HajzlerMario Hajzler | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, z. s. | 2429 | 1539 | ||||||||||||||
12 | Jakub KněžíkJakub Kněžík | 04 | Atletický klub Hošťálkovice, z. s. | 1771 | 2197 | ||||||||||||||
Pavel HalátekPavel Halátek | 04 | TJ Sokol Opava | DNF | ||||||||||||||||
Adam HavlíčekAdam Havlíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | DNF | ||||||||||||||||
Martin PhamMartin Pham | 04 | AK Olymp Brno, spolek | DNF | ||||||||||||||||
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Šenk R. 3968 (07.45/729-5.69/521-10.25/501-1.80/627-08.67/820-2.65/275-3:18.42/495) Korec Š. 3921 (07.64/668-5.67/516-12.00/606-1.65/504-08.96/755-2.65/275-3:07.02/597) Raba J. 3785 (07.42/739-5.52/485-10.99/545-1.47/367-08.94/759-2.85/321-3:10.02/569) Long C. 3615 (07.67/659-5.96/578-10.49/515-1.70/544-09.31/679-2.35/210-3:26.32/430) Derka J. 3216 (07.95/574-5.16/413-08.28/383-1.53/411-09.04/737-1.95/130-3:10.16/568) Kremel P. 3090 (07.85/604-5.05/392-08.19/378-1.44/345-09.07/730-2.35/210-3:26.16/431) Doležal J. 3015 (08.31/473-4.97/377-09.20/438-1.62/480-09.55/629-2.15/169-3:23.87/449) Fejfar L. 2968 (07.95/574-5.44/469-07.65/346-1.65/504-09.99/543-/-3:14.16/532) Skoták M. 2951 (07.95/574-5.07/396-12.45/634-1.53/411-10.61/432-/-3:17.35/504) Žižka R. 2880 (07.72/643-5.46/473-08.21/379-1.41/324-11.87/243-2.35/210-3:05.86/608) Havlíček A. 2433 (08.34/465-4.94/371-08.83/416-1.68/528-10.31/484-2.15/169-/) Hajzler M. 2429 (08.97/311-4.49/288-05.82/238-1.32/263-10.68/420-3.05/369-3:13.26/540) Halátek P. 1980 (07.80/619-5.76/535-09.18/437-1.50/389-/-/-/) Kněžík J. 1771 (08.66/383-4.10/222-07.46/334-1.44/345-12.12/212-/-/-3:47.61/275) Prokeš V. 1645 (08.42/444-5.00/382-08.71/408-1.53/411-/-/-/) Pham M. 1402 (08.43/441-4.68/323-08.78/413-1.26/225-/-/-/) Morávek J. 0 (16:29.48/) Špok D. 0 (17:55.78/) Sekerka A. 0 (18:34.07/) Zajíček A. 0 (15:22.13/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Chůze dráha 3000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 13.1.2018 - 20:00) | Přihláška v Pdf Excel | Přihlášky Výsledky |
---|
Dráha | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jan PorubaJan Poruba | 02 | SSK Vítkovice | |||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Chůze dráha 3000 m - Žáci
(ne, 14.1.2018 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 15:22.13 | |||||||||||||||
2 | Jaromír MorávekJaromír Morávek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 16:29.48 | |||||||||||||||
3 | David ŠpokDavid Špok | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 17:55.78 | |||||||||||||||
4 | Antonín SekerkaAntonín Sekerka | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 18:34.07 | |||||||||||||||
Jakub KněžíkJakub Kněžík | 04 | Atletický klub Hošťálkovice... | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Chůze dráha 3000 m - Dorostenky
(ne, 14.1.2018 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina BočkováSabina Bočková | 01 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 17:15.94 | |||||||||||||||
2 | Denisa PánkováDenisa Pánková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 17:39.65 | |||||||||||||||
3 | Anna MachačováAnna Machačová | 02 | SSK Vítkovice | 18:00.85 | |||||||||||||||
4 | Leona HanulíkováLeona Hanulíková | 02 | Orel Vyškov | 18:38.40 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Chůze dráha 3000 m - Žákyně
(ne, 14.1.2018 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie MynářováAmálie Mynářová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 17:39.97 | |||||||||||||||
2 | Ema KlimentováEma Klimentová | 05 | AK Šternberk z.s. | 17:43.32 | |||||||||||||||
3 | Vivien UvírováVivien Uvírová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 18:24.80 | |||||||||||||||
4 | Edita PiprekováEdita Pipreková | 03 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 19:16.66 | |||||||||||||||
5 | Tereza RačanskáTereza Račanská | 04 | Orel Vyškov | 19:34.44 | |||||||||||||||
6 | Jana BednářováJana Bednářová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 22:55.02 | |||||||||||||||
Kateřina ČernáKateřina Černá | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Chůze dráha 5000 m - Junioři
(ne, 14.1.2018 - 12:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandr MalysaAlexandr Malysa | 97 | VSK Univerzita Brno | 23:55.94 | |||||||||||||||
2 | Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský | 00 | SSK Vítkovice | 24:06.18 | |||||||||||||||
3 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 30:56.48 | |||||||||||||||
4 | Jan PorubaJan Poruba | 02 | SSK Vítkovice | 31:29.13 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Chůze dráha 5000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 13.1.2018 - 20:00) | Přihláška v Pdf Excel | Přihlášky Výsledky |
---|
Dráha | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | |||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
5 km chůze - Muži (Finále)
Finále (so, 13.1.2018 - 20:00) | Přihláška v Pdf Excel | Přihlášky Výsledky |
---|
Dráha | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Alexandr MalysaAlexandr Malysa | 97 | VSK Univerzita Brno | |||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |