Zpět

 / Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Ostrava - Vítkovice (6. 1. 2018)

-

Postup: 8 časů (q)

1 (so, 6.1.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ján VolkoJán Volko 96 SlovenskoSlovensko 4 06.77 q
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 06.83 q
3 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 07.18 q
4 Erik JelínekErik Jelínek 981103 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 07.20 q
5 Naim RamziNaim Ramzi 90 LibanonLibanon 3 07.23 q
6 Andrej SárköziAndrej Sárközi 96 SlovenskoSlovensko 7 07.44 q
7 Radek DvořákRadek Dvořák 950531 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 07.51
Celkem 7 závodníků
2 (so, 6.1.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 07.32 q
2 Ján ŠubaJán Šuba 94 SlovenskoSlovensko 4 07.45 q
3 Ondřej JurákOndřej Jurák 960916 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 07.64
4 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 950913 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.71
Petr PlevaPetr Pleva 980306 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNS
Celkem 6 závodníků
3 (so, 6.1.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MacuraJan Macura 890722 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 7 07.65
2 Jakub KubičnýJakub Kubičný 950628 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 07.80
3 Ondřej ŠandoOndřej Šando 981009 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 07.88
4 Daniel SabolDaniel Sabol 77 SlovenskoSlovensko 6 07.93
5 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 07.99
6 Jiří BurdaJiří Burda 670915 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.23
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Ján VolkoJán Volko 96 SlovenskoSlovensko 4 06.77 q
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 06.83 q
3 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 07.18 q
4 Erik JelínekErik Jelínek 981103 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 07.20 q
5 Naim RamziNaim Ramzi 90 LibanonLibanon 3 07.23 q
6 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 07.32 q
7 Andrej SárköziAndrej Sárközi 96 SlovenskoSlovensko 7 07.44 q
8 Ján ŠubaJán Šuba 94 SlovenskoSlovensko 4 07.45 q
9 Radek DvořákRadek Dvořák 950531 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 07.51
10 Ondřej JurákOndřej Jurák 960916 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 07.64
11 Jan MacuraJan Macura 890722 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 7 07.65
12 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 950913 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.71
13 Jakub KubičnýJakub Kubičný 950628 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 07.80
14 Ondřej ŠandoOndřej Šando 981009 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 07.88
15 Daniel SabolDaniel Sabol 77 SlovenskoSlovensko 6 07.93
16 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 07.99
17 Jiří BurdaJiří Burda 670915 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.23
Petr PlevaPetr Pleva 980306 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNS

-

(so, 6.1.2018 - 13:40) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ján VolkoJán Volko 96 SlovenskoSlovensko 4 06.73
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 06.75
3 Erik JelínekErik Jelínek 981103 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 07.13
4 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 07.20
5 Naim RamziNaim Ramzi 90 LibanonLibanon 2 07.27
6 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 07.36
7 Andrej SárköziAndrej Sárközi 96 SlovenskoSlovensko 1 07.39
8 Ján ŠubaJán Šuba 94 SlovenskoSlovensko 8 07.51
Celkem 8 závodníků

-

Postup: 8 časů (q)

1 (so, 6.1.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BystroňJakub Bystroň 990930 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 07.17 q
2 Jakub BendaJakub Benda 00 SlovenskoSlovensko 6 07.22 q
3 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.25 q
4 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 07.30 q
5 Filip ZemanFilip Zeman 990823 JAC BrnoJAC Brno 8 07.33 q
6 Eliáš UrbanEliáš Urban 000211 JAC BrnoJAC Brno 1 07.42
Maté KiššMaté Kišš 99 SlovenskoSlovensko 3 DNS
Martin FabiánMartin Fabián 00 SlovenskoSlovensko 7 DNS
Celkem 8 závodníků
2 (so, 6.1.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 07.37 q
2 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 07.38 q
3 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 990315 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 07.39 q
4 Adam BěhávkaAdam Běhávka 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 07.41
5 Dawid KrakowskiDawid Krakowski 99 PolskoPolsko 8 07.45
6 Petr MěřínskýPetr Měřínský 990105 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 07.54
7 Martin KocourekMartin Kocourek 000701 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 07.54
8 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.65
Celkem 8 závodníků
3 (so, 6.1.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 991014 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 07.47
2 Jan VařekaJan Vařeka 991001 AC ProstějovAC Prostějov 3 07.50
3 Adam KopecAdam Kopec 990909 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 07.60
4 Petr LisníkPetr Lisník 000720 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 07.69
5 Jakub KacerJakub Kacer 001001 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 07.70
6 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 990401 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 07.82
7 Jakub MrlíkJakub Mrlík 001008 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.95
8 Denis HlaváčDenis Hlaváč 00 SlovenskoSlovensko 2 07.96
Celkem 8 závodníků
4 (so, 6.1.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MoravecTomáš Moravec 990521 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 07.47
2 Michael AudaMichael Auda 000111 JAC BrnoJAC Brno 7 07.71
3 David LadomirjakDavid Ladomirjak 001112 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.02
4 Tomáš BortelTomáš Bortel 990929 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.13
5 Petr OpatrnýPetr Opatrný 000106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.17
6 Jakub VrátnýJakub Vrátný 000409 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.61
Pavel HorčičkaPavel Horčička 000928 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DQ 162.7
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Jakub BystroňJakub Bystroň 990930 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 07.17 q
2 Jakub BendaJakub Benda 00 SlovenskoSlovensko 6 07.22 q
3 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.25 q
4 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 07.30 q
5 Filip ZemanFilip Zeman 990823 JAC BrnoJAC Brno 8 07.33 q
6 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 07.37 q
7 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 07.38 q
8 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 990315 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 07.39 q
9 Adam BěhávkaAdam Běhávka 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 07.41
10 Eliáš UrbanEliáš Urban 000211 JAC BrnoJAC Brno 1 07.42
11 Dawid KrakowskiDawid Krakowski 99 PolskoPolsko 8 07.45
12 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 991014 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 07.47
13 Tomáš MoravecTomáš Moravec 990521 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 07.47
14 Jan VařekaJan Vařeka 991001 AC ProstějovAC Prostějov 3 07.50
15 Petr MěřínskýPetr Měřínský 990105 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 07.54
16 Martin KocourekMartin Kocourek 000701 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 07.54
17 Adam KopecAdam Kopec 990909 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 07.60
18 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.65
19 Petr LisníkPetr Lisník 000720 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 07.69
20 Jakub KacerJakub Kacer 001001 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 07.70
21 Michael AudaMichael Auda 000111 JAC BrnoJAC Brno 7 07.71
22 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 990401 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 07.82
23 Jakub MrlíkJakub Mrlík 001008 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.95
24 Denis HlaváčDenis Hlaváč 00 SlovenskoSlovensko 2 07.96
25 David LadomirjakDavid Ladomirjak 001112 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.02
26 Tomáš BortelTomáš Bortel 990929 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.13
27 Petr OpatrnýPetr Opatrný 000106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.17
28 Jakub VrátnýJakub Vrátný 000409 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.61
Maté KiššMaté Kišš 99 SlovenskoSlovensko 3 DNS
Martin FabiánMartin Fabián 00 SlovenskoSlovensko 7 DNS
Pavel HorčičkaPavel Horčička 000928 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DQ 162.7

-

(so, 6.1.2018 - 13:40) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BendaJakub Benda 00 SlovenskoSlovensko 5 07.21
2 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.26
3 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 07.28
4 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 07.33
5 Filip ZemanFilip Zeman 990823 JAC BrnoJAC Brno 3 07.36
6 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 990315 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 07.38
Jakub BystroňJakub Bystroň 990930 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DNS
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

-

(so, 6.1.2018 - 13:40) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor VelebaViktor Veleba 011104 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.34
2 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 07.37
3 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.46
4 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.51
5 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 07.51
6 Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.51
7 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 011226 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 07.53
8 Šimon NováčekŠimon Nováček 010422 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.54
Celkem 8 závodníků

-

Postup: 8 časů (q)

1 (so, 6.1.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor VelebaViktor Veleba 011104 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 07.44 q
2 Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.47 q
3 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.47 q
4 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 07.47 q
5 Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 07.69
6 Nick HuczalaNick Huczala 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.27
Rastislav JelínekRastislav Jelínek 01 SlovenskoSlovensko 4 DNS
Celkem 7 závodníků
2 (so, 6.1.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.56
2 Marek KretMarek Kret 010316 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 07.59
3 František KřivánekFrantišek Křivánek 020701 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.61
4 Filip FederičFilip Federič 04 SlovenskoSlovensko 5 07.70
5 Matěj VencelMatěj Vencel 010309 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 07.73
David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 DQ 162.7
Celkem 6 závodníků
3 (so, 6.1.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.42 q
2 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.59
3 Stanislav KrajčírStanislav Krajčír 02 SlovenskoSlovensko 3 07.72
4 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 07.77
5 Jiří KovářJiří Kovář 030210 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.01
6 Petr SedlářPetr Sedlář 040221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.03
7 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.16
Celkem 7 závodníků
4 (so, 6.1.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.48 q
2 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 010728 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 07.61
3 Karel KusákKarel Kusák 010224 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.62
4 Radim PlškoRadim Plško 011205 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 07.65
5 Tomáš StachTomáš Stach 010608 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.68
6 Adrian StrzopAdrian Strzop 01 PolskoPolsko 7 07.84
7 Dominik MelegaDominik Melega 02 SlovenskoSlovensko 2 08.29
Celkem 7 závodníků
5 (so, 6.1.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NováčekŠimon Nováček 010422 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.54 q
2 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 011226 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.55 q
3 Lukasz UrbanekLukasz Urbanek 03 PolskoPolsko 2 07.65
4 Maximilian MajerMaximilian Majer 021024 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 07.68
5 Vít UlehlaVít Ulehla 011107 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 07.95
6 Tomáš ChytilTomáš Chytil 021209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.98
7 Ľubomír BujnaĽubomír Bujna 02 SlovenskoSlovensko 3 08.28
Celkem 7 závodníků
6 (so, 6.1.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 07.65
2 Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.90
3 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 030827 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 07.93
4 Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.07
5 Filip KuchařFilip Kuchař 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.37
6 Adam PaškoAdam Paško 03 SlovenskoSlovensko 3 08.39
7 Adam BařinkaAdam Bařinka 020226 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.77
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.42 q
2 Viktor VelebaViktor Veleba 011104 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 07.44 q
3 Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.47 q
4 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.47 q
5 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 07.47 q
6 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.48 q
7 Šimon NováčekŠimon Nováček 010422 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.54 q
8 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 011226 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.55 q
9 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.56
10 Marek KretMarek Kret 010316 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 07.59
11 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.59
12 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 010728 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 07.61
13 František KřivánekFrantišek Křivánek 020701 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.61
14 Karel KusákKarel Kusák 010224 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.62
15 Radim PlškoRadim Plško 011205 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 07.65
16 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 07.65
17 Lukasz UrbanekLukasz Urbanek 03 PolskoPolsko 2 07.65
18 Tomáš StachTomáš Stach 010608 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.68
19 Maximilian MajerMaximilian Majer 021024 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 07.68
20 Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 07.69
21 Filip FederičFilip Federič 04 SlovenskoSlovensko 5 07.70
22 Stanislav KrajčírStanislav Krajčír 02 SlovenskoSlovensko 3 07.72
23 Matěj VencelMatěj Vencel 010309 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 07.73
24 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 07.77
25 Adrian StrzopAdrian Strzop 01 PolskoPolsko 7 07.84
26 Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.90
27 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 030827 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 07.93
28 Vít UlehlaVít Ulehla 011107 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 07.95
29 Tomáš ChytilTomáš Chytil 021209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.98
30 Jiří KovářJiří Kovář 030210 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.01
31 Petr SedlářPetr Sedlář 040221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.03
32 Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.07
33 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.16
34 Nick HuczalaNick Huczala 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.27
35 Ľubomír BujnaĽubomír Bujna 02 SlovenskoSlovensko 3 08.28
36 Dominik MelegaDominik Melega 02 SlovenskoSlovensko 2 08.29
37 Filip KuchařFilip Kuchař 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.37
38 Adam PaškoAdam Paško 03 SlovenskoSlovensko 3 08.39
39 Adam BařinkaAdam Bařinka 020226 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.77
Rastislav JelínekRastislav Jelínek 01 SlovenskoSlovensko 4 DNS
David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 DQ 162.7

-

Postup: 8 časů (q)

(so, 6.1.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 07.70 q
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 07.78 q
3 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.83 q
4 Michaela BurdaMichaela Burda 945710 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 08.04 q
5 Kateřina HálováKateřina Hálová 815625 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.33 q
6 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 08.45 q
7 Michaela SkórováMichaela Skórová 985424 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.61 q
Celkem 7 závodníků

-

(so, 6.1.2018 - 13:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 07.61
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.79
3 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 07.91
4 Michaela BurdaMichaela Burda 945710 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 08.05
5 Kateřina HálováKateřina Hálová 815625 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.24
6 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 08.54
Michaela SkórováMichaela Skórová 985424 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DNS
Celkem 7 závodníků

-

(so, 6.1.2018 - 13:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina NagyováMartina Nagyová 99 SlovenskoSlovensko 4 07.93
2 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 ASK BlanskoASK Blansko 5 08.13
3 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.21
4 Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.33
5 Johana MičánkováJohana Mičánková 005509 JAC BrnoJAC Brno 7 08.38
6 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 006223 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 08.38
7 Lenka JaroškováLenka Jarošková 005106 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 8 08.52
Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DQ 162.7
Celkem 8 závodníků

-

Postup: 8 časů (q)

1 (so, 6.1.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina NagyováMartina Nagyová 99 SlovenskoSlovensko 4 07.90 q
2 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 ASK BlanskoASK Blansko 7 08.15 q
3 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.19 q
4 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.25 q
5 Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.33 q
6 Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 08.35 q
7 Simona KrampotováSimona Krampotová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 08.60
Celkem 7 závodníků
2 (so, 6.1.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana MičánkováJohana Mičánková 005509 JAC BrnoJAC Brno 4 08.39 q
2 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 006223 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 08.46 q
3 Lenka JaroškováLenka Jarošková 005106 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 1 08.50
4 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.53
5 Barbora HadašováBarbora Hadašová 996214 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.61
6 Alžbeta HulínováAlžbeta Hulínová 99 SlovenskoSlovensko 6 08.65
7 Vanda ŠtůskováVanda Štůsková 005606 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 08.66
Celkem 7 závodníků
3 (so, 6.1.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 005610 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.68
2 Marie KlanicováMarie Klanicová 995424 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.78
3 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 996026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.99
4 Julie DrobilováJulie Drobilová 005608 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.03
5 Kateřina PavlasováKateřina Pavlasová 00 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 09.20
6 Petra FritschováPetra Fritschová 995814 JAC BrnoJAC Brno 3 09.51
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Martina NagyováMartina Nagyová 99 SlovenskoSlovensko 4 07.90 q
2 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 ASK BlanskoASK Blansko 7 08.15 q
3 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.19 q
4 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.25 q
5 Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.33 q
6 Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 08.35 q
7 Johana MičánkováJohana Mičánková 005509 JAC BrnoJAC Brno 4 08.39 q
8 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 006223 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 08.46 q
9 Lenka JaroškováLenka Jarošková 005106 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 1 08.50
10 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.53
11 Simona KrampotováSimona Krampotová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 08.60
12 Barbora HadašováBarbora Hadašová 996214 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.61
13 Alžbeta HulínováAlžbeta Hulínová 99 SlovenskoSlovensko 6 08.65
14 Vanda ŠtůskováVanda Štůsková 005606 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 08.66
15 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 005610 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.68
16 Marie KlanicováMarie Klanicová 995424 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.78
17 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 996026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.99
18 Julie DrobilováJulie Drobilová 005608 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.03
19 Kateřina PavlasováKateřina Pavlasová 00 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 09.20
20 Petra FritschováPetra Fritschová 995814 JAC BrnoJAC Brno 3 09.51

-

Postup: 8 časů (q)

1 (so, 6.1.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 07.93 q
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 08.08 q
3 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 015325 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 08.12 q
4 Nikola HerzováNikola Herzová 015714 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.17 q
5 Věra LenskáVěra Lenská 015108 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 08.27 q
6 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 025920 JAC BrnoJAC Brno 2 08.27 q
7 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 025802 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.31
Hana BlažkováHana Blažková 045121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 DQ 162.7
Celkem 8 závodníků
2 (so, 6.1.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 015207 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 08.32
2 Ludmila HájkováLudmila Hájková 025107 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.35
3 Barbora PokornáBarbora Pokorná 025801 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.36
4 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 045901 JAC BrnoJAC Brno 4 08.40
5 Marie JedličkováMarie Jedličková 015918 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 08.55
6 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 026005 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 2 08.57
7 Simona ŽiškováSimona Žišková 025522 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 08.57
8 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 025516 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.17
Celkem 8 závodníků
3 (so, 6.1.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julia PolakJulia Polak 01 PolskoPolsko 8 07.80 q
2 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.43
3 Lucie PiskováLucie Pisková 035617 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.50
4 Lucie KrupicováLucie Krupicová 016228 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.60
5 Markéta JurákováMarkéta Juráková 025618 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.70
6 Veronika BudařováVeronika Budařová 015911 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.74
7 Mariana FrankováMariana Franková 025510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.75
8 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková 025920 JAC BrnoJAC Brno 1 08.91
Celkem 8 závodníků
4 (so, 6.1.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alicja GoebelAlicja Goebel 03 PolskoPolsko 1 08.23 q
2 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 03 PolskoPolsko 8 08.32
3 Karolína KánássyováKarolína Kánássyová 01 SlovenskoSlovensko 4 08.46
4 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 045702 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.50
5 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 025131 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.57
6 Tereza MartinkováTereza Martinková 025930 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.80
7 Zuzana RehákováZuzana Reháková 015115 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.83
8 Karolína PetrováKarolína Petrová 025122 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.04
Celkem 8 závodníků
5 (so, 6.1.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 026002 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.81
2 Adéla KalousováAdéla Kalousová 026219 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 5 08.91
3 Aneta KlečkováAneta Klečková 035508 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.99
4 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 6 09.09
5 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 09.19
6 Aneta PavlisováAneta Pavlisová 015927 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 09.52
Kristýna PetrováKristýna Petrová 025122 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DQ 162.7
Celkem 7 závodníků
6 (so, 6.1.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 015404 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.33
2 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 025508 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.35
3 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 015730 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 08.55
4 Petra PicmausováPetra Picmausová 025217 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.97
5 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 026113 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 4 09.14
6 Tereza KutáčováTereza Kutáčová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.57
7 Sarah KalčíkováSarah Kalčíková 025627 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.58
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Julia PolakJulia Polak 01 PolskoPolsko 8 07.80 q
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 07.93 q
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 08.08 q
4 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 015325 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 08.12 q
5 Nikola HerzováNikola Herzová 015714 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.17 q
6 Alicja GoebelAlicja Goebel 03 PolskoPolsko 1 08.23 q
7 Věra LenskáVěra Lenská 015108 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 08.27 q
8 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 025920 JAC BrnoJAC Brno 2 08.27 q
9 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 025802 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.31
10 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 015207 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 08.32
11 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 03 PolskoPolsko 8 08.32
12 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 015404 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.33
13 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 025508 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.35
14 Ludmila HájkováLudmila Hájková 025107 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.35
15 Barbora PokornáBarbora Pokorná 025801 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.36
16 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 045901 JAC BrnoJAC Brno 4 08.40
17 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.43
18 Karolína KánássyováKarolína Kánássyová 01 SlovenskoSlovensko 4 08.46
19 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 045702 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.50
20 Lucie PiskováLucie Pisková 035617 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.50
21 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 015730 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 08.55
22 Marie JedličkováMarie Jedličková 015918 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 08.55
23 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 025131 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.57
24 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 026005 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 2 08.57
25 Simona ŽiškováSimona Žišková 025522 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 08.57
26 Lucie KrupicováLucie Krupicová 016228 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.60
27 Markéta JurákováMarkéta Juráková 025618 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.70
28 Veronika BudařováVeronika Budařová 015911 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.74
29 Mariana FrankováMariana Franková 025510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.75
30 Tereza MartinkováTereza Martinková 025930 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.80
31 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 026002 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.81
32 Zuzana RehákováZuzana Reháková 015115 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.83
33 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková 025920 JAC BrnoJAC Brno 1 08.91
34 Adéla KalousováAdéla Kalousová 026219 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 5 08.91
35 Petra PicmausováPetra Picmausová 025217 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.97
36 Aneta KlečkováAneta Klečková 035508 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.99
37 Karolína PetrováKarolína Petrová 025122 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.04
38 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 6 09.09
39 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 026113 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 4 09.14
40 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 025516 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.17
41 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 09.19
42 Aneta PavlisováAneta Pavlisová 015927 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 09.52
43 Tereza KutáčováTereza Kutáčová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.57
44 Sarah KalčíkováSarah Kalčíková 025627 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.58
Hana BlažkováHana Blažková 045121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 DQ 162.7
Kristýna PetrováKristýna Petrová 025122 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DQ 162.7

-

(so, 6.1.2018 - 13:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julia PolakJulia Polak 01 PolskoPolsko 4 07.66
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.90
3 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 015325 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 08.11
4 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 025920 JAC BrnoJAC Brno 1 08.20
5 Alicja GoebelAlicja Goebel 03 PolskoPolsko 7 08.22
6 Nikola HerzováNikola Herzová 015714 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.30
7 Věra LenskáVěra Lenská 015108 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 08.35
Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNS
Celkem 8 závodníků

-

1 (so, 6.1.2018 - 17:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 16.10
2 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 16.90
3 Andrej SárköziAndrej Sárközi 96 SlovenskoSlovensko 6 17.60
4 Stanislav KrajčírStanislav Krajčír 02 SlovenskoSlovensko 2 18.56
Daniel SabolDaniel Sabol 77 SlovenskoSlovensko 3 DNS
Celkem 5 závodníků
2 (so, 6.1.2018 - 17:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 981020 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 17.09
2 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 17.24
3 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 17.68
4 Jakub KubičnýJakub Kubičný 950628 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 18.36
Celkem 4 závodníků
3 (so, 6.1.2018 - 17:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik SchneidgenPatrik Schneidgen 94 SlovenskoSlovensko 3 17.35
2 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 961014 AC ProstějovAC Prostějov 6 17.56
3 Ondřej JurákOndřej Jurák 960916 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 17.98
4 Marek StašMarek Staš 86 SlovenskoSlovensko 5 18.83
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 16.10
2 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 16.90
3 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 981020 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 17.09
4 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 17.24
5 Patrik SchneidgenPatrik Schneidgen 94 SlovenskoSlovensko 3 17.35
6 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 961014 AC ProstějovAC Prostějov 6 17.56
7 Andrej SárköziAndrej Sárközi 96 SlovenskoSlovensko 6 17.60
8 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 17.68
9 Ondřej JurákOndřej Jurák 960916 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 17.98
10 Jakub KubičnýJakub Kubičný 950628 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 18.36
11 Stanislav KrajčírStanislav Krajčír 02 SlovenskoSlovensko 2 18.56
12 Marek StašMarek Staš 86 SlovenskoSlovensko 5 18.83
Daniel SabolDaniel Sabol 77 SlovenskoSlovensko 3 DNS

-

1 (so, 6.1.2018 - 17:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 16.71
2 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 990106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 17.30
3 Jan VařekaJan Vařeka 991001 AC ProstějovAC Prostějov 2 17.96
Maté KiššMaté Kišš 99 SlovenskoSlovensko 3 DNS
Petr MěřínskýPetr Měřínský 990105 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS
Celkem 5 závodníků
2 (so, 6.1.2018 - 17:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BěhávkaAdam Běhávka 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 17.46
2 Martin KocourekMartin Kocourek 000701 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 17.78
David DrštičkaDavid Drštička 000228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Martin FabiánMartin Fabián 00 SlovenskoSlovensko 4 DNS
Jan PíšekJan Píšek 001104 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Celkem 5 závodníků
3 (so, 6.1.2018 - 17:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 17.26
2 Jakub KacerJakub Kacer 001001 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 17.67
3 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 990211 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 18.03
4 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 18.47
Martin SpěvákMartin Spěvák 000906 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
4 (so, 6.1.2018 - 17:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HabrLukáš Habr 000914 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 17.39
2 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 991014 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 17.82
3 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 17.93
4 Jakub VrátnýJakub Vrátný 000409 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 20.71
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 16.71
2 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 17.26
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 990106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 17.30
4 Lukáš HabrLukáš Habr 000914 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 17.39
5 Adam BěhávkaAdam Běhávka 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 17.46
6 Jakub KacerJakub Kacer 001001 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 17.67
7 Martin KocourekMartin Kocourek 000701 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 17.78
8 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 991014 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 17.82
9 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 17.93
10 Jan VařekaJan Vařeka 991001 AC ProstějovAC Prostějov 2 17.96
11 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 990211 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 18.03
12 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 18.47
13 Jakub VrátnýJakub Vrátný 000409 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 20.71
Maté KiššMaté Kišš 99 SlovenskoSlovensko 3 DNS
Petr MěřínskýPetr Měřínský 990105 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS
David DrštičkaDavid Drštička 000228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Martin FabiánMartin Fabián 00 SlovenskoSlovensko 4 DNS
Jan PíšekJan Píšek 001104 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Martin SpěvákMartin Spěvák 000906 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 DNS

-

1 (so, 6.1.2018 - 17:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 17.75
2 Viktor VelebaViktor Veleba 011104 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 17.92
3 Michal KadlecMichal Kadlec 020920 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.67
4 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 021120 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.44
David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 DNS
Celkem 5 závodníků
2 (so, 6.1.2018 - 17:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 010728 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 17.99
2 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 18.46
3 Matěj VencelMatěj Vencel 010309 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 18.48
4 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 011008 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 18.48
5 Filip FederičFilip Federič 04 SlovenskoSlovensko 6 18.63
Celkem 5 závodníků
3 (so, 6.1.2018 - 17:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 18.33
2 František KřivánekFrantišek Křivánek 020701 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 18.34
3 Viktor VenclViktor Vencl 020814 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 18.35
4 Petr SedlářPetr Sedlář 040221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 19.15
Jan VavříčekJan Vavříček 010914 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DQ 162.7
Celkem 5 závodníků
4 (so, 6.1.2018 - 17:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 18.44
2 Petr ČešlaPetr Češla 010609 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 18.55
3 David PetrDavid Petr 020521 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 19.02
4 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 19.39
5 Nick HuczalaNick Huczala 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 19.95
6 Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 20.05
Celkem 6 závodníků
5 (so, 6.1.2018 - 17:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 17.44
2 Petr HudečekPetr Hudeček 011122 AK KroměřížAK Kroměříž 4 18.01
3 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 011226 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 18.33
4 Šimon NováčekŠimon Nováček 010422 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 18.40
5 Tomáš ChytilTomáš Chytil 021209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 18.98
6 Lukáš CochlarLukáš Cochlar 010809 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 19.08
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 17.44
2 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 17.75
3 Viktor VelebaViktor Veleba 011104 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 17.92
4 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 010728 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 17.99
5 Petr HudečekPetr Hudeček 011122 AK KroměřížAK Kroměříž 4 18.01
6 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 011226 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 18.33
7 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 18.33
8 František KřivánekFrantišek Křivánek 020701 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 18.34
9 Viktor VenclViktor Vencl 020814 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 18.35
10 Šimon NováčekŠimon Nováček 010422 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 18.40
11 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 18.44
12 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 18.46
13 Matěj VencelMatěj Vencel 010309 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 18.48
14 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 011008 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 18.48
15 Petr ČešlaPetr Češla 010609 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 18.55
16 Filip FederičFilip Federič 04 SlovenskoSlovensko 6 18.63
17 Michal KadlecMichal Kadlec 020920 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.67
18 Tomáš ChytilTomáš Chytil 021209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 18.98
19 David PetrDavid Petr 020521 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 19.02
20 Lukáš CochlarLukáš Cochlar 010809 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 19.08
21 Petr SedlářPetr Sedlář 040221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 19.15
22 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 19.39
23 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 021120 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.44
24 Nick HuczalaNick Huczala 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 19.95
25 Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 20.05
David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 DNS
Jan VavříčekJan Vavříček 010914 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DQ 162.7

-

1 (so, 6.1.2018 - 16:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK KroměřížAK Kroměříž 3 18.17
2 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 18.20
3 Michaela BurdaMichaela Burda 945710 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 19.17
Tereza ČaladiTereza Čaladi 965813 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 DNS
Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNS
Celkem 5 závodníků
2 (so, 6.1.2018 - 16:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 18.64
2 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 18.97
3 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 20.07
4 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.26
Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovenskoSlovensko 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK KroměřížAK Kroměříž 3 18.17
2 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 18.20
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 18.64
4 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 18.97
5 Michaela BurdaMichaela Burda 945710 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 19.17
6 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 20.07
7 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.26
Tereza ČaladiTereza Čaladi 965813 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 DNS
Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNS
Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovenskoSlovensko 4 DNS

-

1 (so, 6.1.2018 - 16:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová 99 SlovenskoSlovensko 4 19.21
2 Martina NagyováMartina Nagyová 99 SlovenskoSlovensko 3 19.32
3 Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 20.19
4 Libuše ŠantováLibuše Šantová 995802 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.28
5 Simona KrampotováSimona Krampotová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 20.92
Leona MarečkováLeona Marečková 006029 ASK BlanskoASK Blansko 6 DNS
Celkem 6 závodníků
2 (so, 6.1.2018 - 16:25) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 20.40
2 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 20.48
3 Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 SlovenskoSlovensko 2 20.69
4 Alžbeta HulínováAlžbeta Hulínová 99 SlovenskoSlovensko 1 21.11
5 Julie DrobilováJulie Drobilová 005608 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 21.55
Jana NovákováJana Nováková 005717 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DQ 162.7
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová 99 SlovenskoSlovensko 4 19.21
2 Martina NagyováMartina Nagyová 99 SlovenskoSlovensko 3 19.32
3 Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 20.19
4 Libuše ŠantováLibuše Šantová 995802 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.28
5 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 20.40
6 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 20.48
7 Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 SlovenskoSlovensko 2 20.69
8 Simona KrampotováSimona Krampotová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 20.92
9 Alžbeta HulínováAlžbeta Hulínová 99 SlovenskoSlovensko 1 21.11
10 Julie DrobilováJulie Drobilová 005608 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 21.55
Leona MarečkováLeona Marečková 006029 ASK BlanskoASK Blansko 6 DNS
Jana NovákováJana Nováková 005717 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DQ 162.7

-

1 (so, 6.1.2018 - 16:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 19.07
2 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 026005 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 1 20.23
3 Vanda BrunováVanda Brunová 035626 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 20.30
4 Marie JedličkováMarie Jedličková 015918 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 20.72
Kateřina MalíkováKateřina Malíková 025802 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS
Karolína KánássyováKarolína Kánássyová 01 SlovenskoSlovensko 4 DNS
Celkem 6 závodníků
2 (so, 6.1.2018 - 16:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 19.54
2 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 015207 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 19.60
3 Tereza SmolkováTereza Smolková 015426 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 20.08
4 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 20.22
5 Věra LenskáVěra Lenská 015108 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 20.41
6 Markéta JurákováMarkéta Juráková 025618 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 21.36
Celkem 6 závodníků
3 (so, 6.1.2018 - 16:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 016109 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.29
2 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 045702 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 20.69
3 Simona ŽiškováSimona Žišková 025522 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 21.10
4 Mariana FrankováMariana Franková 025510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 21.53
5 Monika BartošováMonika Bartošová 025909 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 22.36
Celkem 5 závodníků
4 (so, 6.1.2018 - 16:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BlažkováHana Blažková 045121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 20.83
2 Veronika BudařováVeronika Budařová 015911 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 21.69
3 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 026002 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 21.72
4 Natálie HlušíNatálie Hluší 026209 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 21.73
5 Karolína PetrováKarolína Petrová 025122 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 22.95
Celkem 5 závodníků
5 (so, 6.1.2018 - 16:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 2 21.66
2 Kateřina HolonováKateřina Holonová 015731 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 21.78
3 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 025927 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 22.12
4 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 23.12
5 Patricie ChýlkováPatricie Chýlková 016115 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 23.60
Celkem 5 závodníků
6 (so, 6.1.2018 - 16:25) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 025131 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.88
2 Tereza MartinkováTereza Martinková 025930 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 21.05
3 Anna HolonováAnna Holonová 015731 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 21.64
4 Adéla KalousováAdéla Kalousová 026219 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 3 22.12
5 Lucie PopováLucie Popová 026016 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 22.57
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 19.07
2 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 19.54
3 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 015207 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 19.60
4 Tereza SmolkováTereza Smolková 015426 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 20.08
5 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 20.22
6 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 026005 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 1 20.23
7 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 016109 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.29
8 Vanda BrunováVanda Brunová 035626 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 20.30
9 Věra LenskáVěra Lenská 015108 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 20.41
10 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 045702 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 20.69
11 Marie JedličkováMarie Jedličková 015918 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 20.72
12 Hana BlažkováHana Blažková 045121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 20.83
13 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 025131 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.88
14 Tereza MartinkováTereza Martinková 025930 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 21.05
15 Simona ŽiškováSimona Žišková 025522 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 21.10
16 Markéta JurákováMarkéta Juráková 025618 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 21.36
17 Mariana FrankováMariana Franková 025510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 21.53
18 Anna HolonováAnna Holonová 015731 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 21.64
19 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 2 21.66
20 Veronika BudařováVeronika Budařová 015911 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 21.69
21 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 026002 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 21.72
22 Natálie HlušíNatálie Hluší 026209 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 21.73
23 Kateřina HolonováKateřina Holonová 015731 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 21.78
24 Adéla KalousováAdéla Kalousová 026219 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 3 22.12
25 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 025927 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 22.12
26 Monika BartošováMonika Bartošová 025909 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 22.36
27 Lucie PopováLucie Popová 026016 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 22.57
28 Karolína PetrováKarolína Petrová 025122 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 22.95
29 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 23.12
30 Patricie ChýlkováPatricie Chýlková 016115 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 23.60
Kateřina MalíkováKateřina Malíková 025802 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS
Karolína KánássyováKarolína Kánássyová 01 SlovenskoSlovensko 4 DNS

-

1 (so, 6.1.2018 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ján VolkoJán Volko 96 SlovenskoSlovensko 3 33.93
2 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 35.18
3 Radek DvořákRadek Dvořák 950531 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 36.99
4 Jakub KubičnýJakub Kubičný 950628 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 38.24
5 Marek StašMarek Staš 86 SlovenskoSlovensko 5 40.88
Erik JelínekErik Jelínek 981103 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
2 (so, 6.1.2018 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 981020 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 36.01
2 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 36.37
3 Patrik SchneidgenPatrik Schneidgen 94 SlovenskoSlovensko 2 36.97
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 37.23
5 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 39.29
6 Daniel SabolDaniel Sabol 77 SlovenskoSlovensko 1 42.44
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Ján VolkoJán Volko 96 SlovenskoSlovensko 3 33.93
2 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 35.18
3 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 981020 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 36.01
4 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 36.37
5 Patrik SchneidgenPatrik Schneidgen 94 SlovenskoSlovensko 2 36.97
6 Radek DvořákRadek Dvořák 950531 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 36.99
7 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 37.23
8 Jakub KubičnýJakub Kubičný 950628 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 38.24
9 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 39.29
10 Marek StašMarek Staš 86 SlovenskoSlovensko 5 40.88
11 Daniel SabolDaniel Sabol 77 SlovenskoSlovensko 1 42.44
Erik JelínekErik Jelínek 981103 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS

-

1 (so, 6.1.2018 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 35.39
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 000211 JAC BrnoJAC Brno 3 35.90
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 990106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 36.06
4 Pavel HorčičkaPavel Horčička 000928 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 43.30
5 Jakub VrátnýJakub Vrátný 000409 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 44.83
Celkem 5 závodníků
2 (so, 6.1.2018 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BendaJakub Benda 00 SlovenskoSlovensko 4 35.57
2 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 35.91
3 Filip ZemanFilip Zeman 990823 JAC BrnoJAC Brno 3 36.57
4 Adam KopecAdam Kopec 990909 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 38.23
5 Petr MěřínskýPetr Měřínský 990105 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 40.94
Celkem 5 závodníků
3 (so, 6.1.2018 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 36.24
2 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 36.94
3 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 990211 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 38.58
4 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 39.01
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 39.18
Celkem 5 závodníků
4 (so, 6.1.2018 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PíšekJan Píšek 001104 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 36.98
2 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 37.47
3 Filip KulpeckiFilip Kulpecki 99 PolskoPolsko 4 38.20
Martin SpěvákMartin Spěvák 000906 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 DNS
Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 990315 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 35.39
2 Jakub BendaJakub Benda 00 SlovenskoSlovensko 4 35.57
3 Eliáš UrbanEliáš Urban 000211 JAC BrnoJAC Brno 3 35.90
4 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 35.91
5 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 990106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 36.06
6 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 36.24
7 Filip ZemanFilip Zeman 990823 JAC BrnoJAC Brno 3 36.57
8 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 36.94
9 Jan PíšekJan Píšek 001104 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 36.98
10 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 37.47
11 Filip KulpeckiFilip Kulpecki 99 PolskoPolsko 4 38.20
12 Adam KopecAdam Kopec 990909 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 38.23
13 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 990211 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 38.58
14 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 39.01
15 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 39.18
16 Petr MěřínskýPetr Měřínský 990105 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 40.94
17 Pavel HorčičkaPavel Horčička 000928 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 43.30
18 Jakub VrátnýJakub Vrátný 000409 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 44.83
Martin SpěvákMartin Spěvák 000906 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 DNS
Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 990315 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNS

-

1 (so, 6.1.2018 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 010116 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 36.90
2 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 37.82
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 38.01
4 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 38.17
5 Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 40.78
Patryk GrzegorzewiczPatryk Grzegorzewicz 02 PolskoPolsko 4 DNS
Celkem 6 závodníků
2 (so, 6.1.2018 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 37.04
2 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 37.19
3 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 39.14
4 Viktor VenclViktor Vencl 020814 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 39.16
5 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 39.81
6 Maximilian MajerMaximilian Majer 021024 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 40.59
Celkem 6 závodníků
3 (so, 6.1.2018 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 37.02
2 Pavel MynaříkPavel Mynařík 020613 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 38.40
3 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 39.19
4 Michal KadlecMichal Kadlec 020920 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 40.12
5 Jan VavříčekJan Vavříček 010914 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 40.17
Vít CharvátVít Charvát 011114 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
4 (so, 6.1.2018 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 38.26
2 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 38.59
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 38.60
4 Petr ČešlaPetr Češla 010609 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 39.23
5 Jiří KovářJiří Kovář 030210 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 39.31
6 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 40.19
Celkem 6 závodníků
5 (so, 6.1.2018 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cyprian BrillaCyprian Brilla 03 PolskoPolsko 3 39.53
2 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 011008 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 39.53
3 Lukáš GrégrLukáš Grégr 021116 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 40.86
4 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 021120 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 41.22
5 Dominik MelegaDominik Melega 02 SlovenskoSlovensko 1 41.94
Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
6 (so, 6.1.2018 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 011122 AK KroměřížAK Kroměříž 6 38.64
2 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 011226 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 39.15
3 David PetrDavid Petr 020521 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 41.22
4 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 020103 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 41.41
5 Marek SokolMarek Sokol 020329 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 44.72
6 Adam BařinkaAdam Bařinka 020226 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 49.34
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 010116 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 36.90
2 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 37.02
3 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 37.04
4 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 37.19
5 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 37.82
6 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 38.01
7 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 38.17
8 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 38.26
9 Pavel MynaříkPavel Mynařík 020613 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 38.40
10 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 38.59
11 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 38.60
12 Petr HudečekPetr Hudeček 011122 AK KroměřížAK Kroměříž 6 38.64
13 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 39.14
14 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 011226 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 39.15
15 Viktor VenclViktor Vencl 020814 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 39.16
16 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 39.19
17 Petr ČešlaPetr Češla 010609 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 39.23
18 Jiří KovářJiří Kovář 030210 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 39.31
19 Cyprian BrillaCyprian Brilla 03 PolskoPolsko 3 39.53
20 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 011008 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 39.53
21 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 39.81
22 Michal KadlecMichal Kadlec 020920 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 40.12
23 Jan VavříčekJan Vavříček 010914 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 40.17
24 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 40.19
25 Maximilian MajerMaximilian Majer 021024 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 40.59
26 Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 40.78
27 Lukáš GrégrLukáš Grégr 021116 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 40.86
28 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 021120 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 41.22
29 David PetrDavid Petr 020521 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 41.22
30 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 020103 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 41.41
31 Dominik MelegaDominik Melega 02 SlovenskoSlovensko 1 41.94
32 Marek SokolMarek Sokol 020329 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 44.72
33 Adam BařinkaAdam Bařinka 020226 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 49.34
Patryk GrzegorzewiczPatryk Grzegorzewicz 02 PolskoPolsko 4 DNS
Vít CharvátVít Charvát 011114 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 DNS
Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS

-

1 (so, 6.1.2018 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 SlovenskoSlovensko 5 37.77
2 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK KroměřížAK Kroměříž 2 38.58
3 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 40.01
4 Kateřina HálováKateřina Hálová 815625 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 40.16
5 Tereza ČaladiTereza Čaladi 965813 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 43.40
Celkem 5 závodníků
2 (so, 6.1.2018 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 40.78
2 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 42.99
3 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 43.18
4 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 43.49
5 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 44.03
6 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 45.97
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 SlovenskoSlovensko 5 37.77
2 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK KroměřížAK Kroměříž 2 38.58
3 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 40.01
4 Kateřina HálováKateřina Hálová 815625 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 40.16
5 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 40.78
6 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 42.99
7 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 43.18
8 Tereza ČaladiTereza Čaladi 965813 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 43.40
9 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 43.49
10 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 44.03
11 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 45.97

-

1 (so, 6.1.2018 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovenskoSlovensko 3 40.54
2 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 40.79
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 41.19
4 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 ASK BlanskoASK Blansko 1 42.82
5 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 43.95
6 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 996026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 48.70
Celkem 6 závodníků
2 (so, 6.1.2018 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová 99 SlovenskoSlovensko 4 42.36
2 Martina NagyováMartina Nagyová 99 SlovenskoSlovensko 3 43.14
3 Libuše ŠantováLibuše Šantová 995802 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 43.56
4 Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 43.70
5 Jana NovákováJana Nováková 005717 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 44.95
Celkem 5 závodníků
3 (so, 6.1.2018 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VýletováAnna Výletová 995217 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 42.70
2 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 006223 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 43.06
3 Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 44.16
4 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 44.71
5 Alena MatějákováAlena Matějáková 006003 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 45.80
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovenskoSlovensko 3 40.54
2 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 40.79
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 41.19
4 Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová 99 SlovenskoSlovensko 4 42.36
5 Anna VýletováAnna Výletová 995217 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 42.70
6 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 ASK BlanskoASK Blansko 1 42.82
7 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 006223 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 43.06
8 Martina NagyováMartina Nagyová 99 SlovenskoSlovensko 3 43.14
9 Libuše ŠantováLibuše Šantová 995802 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 43.56
10 Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 43.70
11 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 43.95
12 Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 44.16
13 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 44.71
14 Jana NovákováJana Nováková 005717 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 44.95
15 Alena MatějákováAlena Matějáková 006003 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 45.80
16 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 996026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 48.70

-

1 (so, 6.1.2018 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 42.22
2 Tereza SmolkováTereza Smolková 015426 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 42.70
3 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 025131 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 43.88
4 Hana BlažkováHana Blažková 045121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 44.37
5 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 016107 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 47.21
Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
2 (so, 6.1.2018 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BorováHana Borová 045516 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 42.30
2 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 026005 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 6 42.95
3 Joanna KlasikJoanna Klasik 02 PolskoPolsko 5 43.00
4 Vanda BrunováVanda Brunová 035626 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 44.57
5 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 44.99
6 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 025415 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 45.32
Celkem 6 závodníků
3 (so, 6.1.2018 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 43.66
2 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 035114 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 43.79
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 025920 JAC BrnoJAC Brno 3 44.24
4 Natalia SobikNatalia Sobik 02 PolskoPolsko 6 46.35
Dominika GéricováDominika Géricová 02 SlovenskoSlovensko 2 DNS
Celkem 5 závodníků
4 (so, 6.1.2018 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martyna ZieburaMartyna Ziebura 01 PolskoPolsko 1 40.86
2 Marta GawelekMarta Gawelek 01 PolskoPolsko 6 43.28
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 016109 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 43.77
4 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 045901 JAC BrnoJAC Brno 2 44.43
5 Karolína MagerováKarolína Magerová 025424 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 45.51
6 Mariana FrankováMariana Franková 025510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 47.71
Celkem 6 závodníků
5 (so, 6.1.2018 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 45.29
2 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 015730 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 46.40
3 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 015404 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 47.19
4 Helena JuříčkováHelena Juříčková 035522 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 47.26
5 Petra TáborskáPetra Táborská 015130 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 47.65
6 Zuzana RehákováZuzana Reháková 015115 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 50.68
Celkem 6 závodníků
6 (so, 6.1.2018 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magda CzajkowskaMagda Czajkowska 03 PolskoPolsko 1 44.97
2 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 016109 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 46.61
3 Klára StrnadováKlára Strnadová 015204 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 46.62
4 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 016208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 47.15
5 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 016005 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 48.68
6 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 025927 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 49.71
Celkem 6 závodníků
7 (so, 6.1.2018 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julia ŠlusarczykJulia Šlusarczyk 05 PolskoPolsko 5 48.78
2 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 025427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 51.06
3 Alicja WožniakAlicja Wožniak 04 PolskoPolsko 6 52.64
4 Weronika WožniakWeronika Wožniak 04 PolskoPolsko 2 56.78
Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Martyna ZieburaMartyna Ziebura 01 PolskoPolsko 1 40.86
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 42.22
3 Hana BorováHana Borová 045516 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 42.30
4 Tereza SmolkováTereza Smolková 015426 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 42.70
5 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 026005 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 6 42.95
6 Joanna KlasikJoanna Klasik 02 PolskoPolsko 5 43.00
7 Marta GawelekMarta Gawelek 01 PolskoPolsko 6 43.28
8 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 43.66
9 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 016109 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 43.77
10 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 035114 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 43.79
11 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 025131 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 43.88
12 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 025920 JAC BrnoJAC Brno 3 44.24
13 Hana BlažkováHana Blažková 045121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 44.37
14 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 045901 JAC BrnoJAC Brno 2 44.43
15 Vanda BrunováVanda Brunová 035626 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 44.57
16 Magda CzajkowskaMagda Czajkowska 03 PolskoPolsko 1 44.97
17 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 44.99
18 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 45.29
19 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 025415 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 45.32
20 Karolína MagerováKarolína Magerová 025424 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 45.51
21 Natalia SobikNatalia Sobik 02 PolskoPolsko 6 46.35
22 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 015730 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 46.40
23 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 016109 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 46.61
24 Klára StrnadováKlára Strnadová 015204 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 46.62
25 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 016208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 47.15
26 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 015404 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 47.19
27 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 016107 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 47.21
28 Helena JuříčkováHelena Juříčková 035522 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 47.26
29 Petra TáborskáPetra Táborská 015130 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 47.65
30 Mariana FrankováMariana Franková 025510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 47.71
31 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 016005 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 48.68
32 Julia ŠlusarczykJulia Šlusarczyk 05 PolskoPolsko 5 48.78
33 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 025927 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 49.71
34 Zuzana RehákováZuzana Reháková 015115 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 50.68
35 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 025427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 51.06
36 Alicja WožniakAlicja Wožniak 04 PolskoPolsko 6 52.64
37 Weronika WožniakWeronika Wožniak 04 PolskoPolsko 2 56.78
Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 DNS
Dominika GéricováDominika Géricová 02 SlovenskoSlovensko 2 DNS
Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 DNS

-

1 (so, 6.1.2018 - 13:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David CésarDavid César 941009 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:22.68
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 010116 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 1:23.09
3 Jan SadilJan Sadil 960310 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 1:23.73
4 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 1:23.91
5 Robert LukasiakRobert Lukasiak 95 PolskoPolsko 8 1:24.07
6 Kamil SwalskiKamil Swalski 01 PolskoPolsko 9 1:27.18
7 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 1:27.86
8 Pawel HajdukPawel Hajduk 99 PolskoPolsko 5 1:28.99
9 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:30.36
10 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 1:30.43
Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 DNS
Celkem 11 závodníků
2 (so, 6.1.2018 - 13:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 981020 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 1:26.77
2 Adam HurtaAdam Hurta 890616 AC ProstějovAC Prostějov 1 1:27.03
3 Mateusz JarominMateusz Jaromin 00 PolskoPolsko 3 1:27.17
4 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 010619 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 10 1:29.63
5 Vít CharvátVít Charvát 011114 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 1:29.97
6 Petr JežekPetr Ježek 011025 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 4 1:33.14
7 Ariel SzymczakAriel Szymczak 01 PolskoPolsko 7 1:35.76
8 Daniel MičolaDaniel Mičola 980814 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 5 1:48.02
9 Petr ŠkrobákPetr Škrobák 010125 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 8 1:48.73
Martin SpěvákMartin Spěvák 000906 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 DNS
Celkem 10 závodníků
3 (so, 6.1.2018 - 13:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam JanošíkAdam Janošík 010726 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 1:33.83
2 Lukáš GrégrLukáš Grégr 021116 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 1:34.02
3 Jakub MrlíkJakub Mrlík 001008 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 1:35.46
4 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 020103 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 1:36.80
5 Aleš KociánAleš Kocián 820110 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 3 1:37.28
6 Michal PaškoMichal Paško 99 SlovenskoSlovensko 11 1:38.44
7 Petr OpatrnýPetr Opatrný 000106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 1:39.44
8 Marek SokolMarek Sokol 020329 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 1:40.35
9 Libor VysloužilLibor Vysloužil 890102 AC ProstějovAC Prostějov 10 1:40.82
10 Radim SlovákRadim Slovák 010520 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 7 1:42.79
11 Petr ŠkrobákPetr Škrobák 720605 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 9 1:58.72
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 David CésarDavid César 941009 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:22.68
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 010116 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 1:23.09
3 Jan SadilJan Sadil 960310 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 1:23.73
4 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 1:23.91
5 Robert LukasiakRobert Lukasiak 95 PolskoPolsko 8 1:24.07
6 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 981020 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 1:26.77
7 Adam HurtaAdam Hurta 890616 AC ProstějovAC Prostějov 1 1:27.03
8 Mateusz JarominMateusz Jaromin 00 PolskoPolsko 3 1:27.17
9 Kamil SwalskiKamil Swalski 01 PolskoPolsko 9 1:27.18
10 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 1:27.86
11 Pawel HajdukPawel Hajduk 99 PolskoPolsko 5 1:28.99
12 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 010619 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 10 1:29.63
13 Vít CharvátVít Charvát 011114 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 1:29.97
14 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:30.36
15 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 1:30.43
16 Petr JežekPetr Ježek 011025 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 4 1:33.14
17 Adam JanošíkAdam Janošík 010726 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 1:33.83
18 Lukáš GrégrLukáš Grégr 021116 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 1:34.02
19 Jakub MrlíkJakub Mrlík 001008 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 1:35.46
20 Ariel SzymczakAriel Szymczak 01 PolskoPolsko 7 1:35.76
21 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 020103 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 1:36.80
22 Aleš KociánAleš Kocián 820110 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 3 1:37.28
23 Michal PaškoMichal Paško 99 SlovenskoSlovensko 11 1:38.44
24 Petr OpatrnýPetr Opatrný 000106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 1:39.44
25 Marek SokolMarek Sokol 020329 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 1:40.35
26 Libor VysloužilLibor Vysloužil 890102 AC ProstějovAC Prostějov 10 1:40.82
27 Radim SlovákRadim Slovák 010520 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 7 1:42.79
28 Daniel MičolaDaniel Mičola 980814 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 5 1:48.02
29 Petr ŠkrobákPetr Škrobák 010125 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 8 1:48.73
30 Petr ŠkrobákPetr Škrobák 720605 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 9 1:58.72
Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 DNS
Martin SpěvákMartin Spěvák 000906 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 DNS

-

1 (so, 6.1.2018 - 12:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 9 1:36.83
2 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:40.03
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 1:40.89
4 Julia HanJulia Han 99 PolskoPolsko 3 1:41.40
5 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 995723 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:41.62
6 Marta KalmukMarta Kalmuk 01 PolskoPolsko 5 1:42.07
7 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 1:42.68
8 Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 SlovenskoSlovensko 8 1:43.24
9 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 1:44.70
Celkem 9 závodníků
2 (so, 6.1.2018 - 12:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 1:38.73
2 Alena MatějákováAlena Matějáková 006003 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:39.40
3 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 1:41.87
4 Klára HatinováKlára Hatinová 00 SlovenskoSlovensko 9 1:43.98
5 Simona VydržalováSimona Vydržalová 005716 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 1:44.32
6 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 1:48.87
7 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 985520 AC ProstějovAC Prostějov 1 1:53.23
8 Dominika ŠindelkováDominika Šindelková 015605 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 1:55.43
9 Petra TáborskáPetra Táborská 015130 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:57.43
Celkem 9 závodníků
3 (so, 6.1.2018 - 12:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 016109 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:45.62
2 Natálie HlušíNatálie Hluší 026209 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 1:45.68
3 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 016208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:47.32
4 Monika BartošováMonika Bartošová 025909 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 1:50.93
5 Daria NajbergDaria Najberg 03 PolskoPolsko 7 2:03.15
6 Patricie ChýlkováPatricie Chýlková 016115 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:07.86
7 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 015519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 2:11.73
8 Patricja KurowskaPatricja Kurowska 05 PolskoPolsko 6 2:16.59
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 9 1:36.83
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 1:38.73
3 Alena MatějákováAlena Matějáková 006003 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:39.40
4 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:40.03
5 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 1:40.89
6 Julia HanJulia Han 99 PolskoPolsko 3 1:41.40
7 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 995723 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:41.62
8 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 1:41.87
9 Marta KalmukMarta Kalmuk 01 PolskoPolsko 5 1:42.07
10 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 1:42.68
11 Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 SlovenskoSlovensko 8 1:43.24
12 Klára HatinováKlára Hatinová 00 SlovenskoSlovensko 9 1:43.98
13 Simona VydržalováSimona Vydržalová 005716 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 1:44.32
14 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 1:44.70
15 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 016109 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:45.62
16 Natálie HlušíNatálie Hluší 026209 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 1:45.68
17 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 016208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:47.32
18 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 1:48.87
19 Monika BartošováMonika Bartošová 025909 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 1:50.93
20 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 985520 AC ProstějovAC Prostějov 1 1:53.23
21 Dominika ŠindelkováDominika Šindelková 015605 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 1:55.43
22 Petra TáborskáPetra Táborská 015130 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:57.43
23 Daria NajbergDaria Najberg 03 PolskoPolsko 7 2:03.15
24 Patricie ChýlkováPatricie Chýlková 016115 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:07.86
25 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 015519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 2:11.73
26 Patricja KurowskaPatricja Kurowska 05 PolskoPolsko 6 2:16.59

-

1 (so, 6.1.2018 - 16:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít PalzerVít Palzer 970328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:39.11
2 Radim BočekRadim Boček 991211 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:41.19
3 Piotr RaczekPiotr Raczek 00 PolskoPolsko 8 2:41.98
4 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 960527 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:45.28
5 Filip BuchFilip Buch 02 PolskoPolsko 4 2:48.02
6 Michal DžuberaMichal Džubera 991030 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 2:50.22
7 Daniel JuříčekDaniel Juříček 020425 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:54.78
8 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 2:56.69
9 Vít CharvátVít Charvát 011114 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11 2:56.96
10 Petr JežekPetr Ježek 011025 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 5 2:57.07
Celkem 10 závodníků
2 (so, 6.1.2018 - 16:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michael AudaMichael Auda 000111 JAC BrnoJAC Brno 9 2:40.76
2 Adam HurtaAdam Hurta 890616 AC ProstějovAC Prostějov 2 2:47.88
3 Lukáš Kvak