Zpět

 / Čokoládová tretra - základní kolo

Břeclav (15. 5. 2018)

-

01 (út, 15.5.2018 - 13:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej DědOndřej Děd 130412 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 4 14.51
2 Oliver JaníkOliver Janík 140531 LEDNICELEDNICE 7 14.64
3 Vojtěch GigerichVojtěch Gigerich 130911 BŘECLAVBŘECLAV 6 14.77
4 Boleslav HladkýBoleslav Hladký 130730 LOKOMOTIVA BŘECLAVLOKOMOTIVA BŘECLAV 3 19.61
5 Marcel BeckovskýMarcel Beckovský 140221 AC ČEJKOVICEAC ČEJKOVICE 5 21.82
6 Ladislav ŠidloLadislav Šidlo 130812 AC ČEJKOVICEAC ČEJKOVICE 2 31.23
Celkem 6 závodníků
02 (út, 15.5.2018 - 13:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KrůzaMartin Krůza 130105 SK ATLETIKA HUSTOPEČESK ATLETIKA HUSTOPEČE 5 12.51
2 Tobias TručkaTobias Tručka 131028 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 3 14.40
3 Josef ŠpanihelJosef Španihel 130401 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 6 16.37
4 Tobias MasnýTobias Masný 131211 VALTICEVALTICE 4 18.44
5 Jakub ZugarJakub Zugar 150111 MORAVSKÁ NOVÁ VESMORAVSKÁ NOVÁ VES 7 21.51
Celkem 5 závodníků

-

01 (út, 15.5.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára KratochvílováSára Kratochvílová 130105 LEDNICELEDNICE 4 15.17
2 Miriam MitvalskáMiriam Mitvalská 131203 MORAVSKÁ NOVÁ VESMORAVSKÁ NOVÁ VES 6 20.17
3 Tereza NěmcováTereza Němcová 150117 LANŽHOTLANŽHOT 3 21.24
4 Alžběta ŠpanihelováAlžběta Španihelová 150201 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 7 22.40
5 Lucie TučkovaLucie Tučkova 140903 MŠ LANŽHOTMŠ LANŽHOT 2 27.53
6 Nikol DědováNikol Dědová 150426 LOKOMOTIVA BŘECLAVLOKOMOTIVA BŘECLAV 5 29.62
Celkem 6 závodníků

-

01 (út, 15.5.2018 - 14:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian TručkaSebastian Tručka 110225 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 8 17.92
2 Matěj ŠestákMatěj Šesták 110819 LANŽHOTLANŽHOT 7 18.72
3 Kadel KyprKadel Kypr 110818 OLYMP PRAHAOLYMP PRAHA 3 18.77
4 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 110609 AC ČEJKOVICEAC ČEJKOVICE 6 18.93
5 Václav ŠpanihelVáclav Španihel 110219 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 2 19.26
6 Jan HermanJan Herman 110118 H-FITNESSH-FITNESS 4 20.74
7 Maxim BeckovskýMaxim Beckovský 120320 AC ČEJKOVICEAC ČEJKOVICE 5 24.50
Celkem 7 závodníků
02 (út, 15.5.2018 - 14:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠídaFilip Šída 110413 ZŠ VALTICKÁ MIKULOVZŠ VALTICKÁ MIKULOV 2 18.95
2 Jakub ŠídaJakub Šída 110413 ZŠ VALTICKÁ MIKULOVZŠ VALTICKÁ MIKULOV 7 18.96
3 Marek HálaMarek Hála 111008 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 4 19.74
4 Štěpán ŠevčíkŠtěpán Ševčík 110923 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 3 19.81
5 Anthony WeinerAnthony Weiner 111017 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 8 20.63
6 Samuel RusnákSamuel Rusnák 120124 MŠ BYSTRICKA-PEZINOKMŠ BYSTRICKA-PEZINOK 6 23.29
7 David FialaDavid Fiala 110722 AC ČEJKOVICEAC ČEJKOVICE 5 23.39
Celkem 7 závodníků

-

01 (út, 15.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KiliánováEva Kiliánová 110315 ZŠ KUPKOVA BŘECLAV, BŘECLAVZŠ KUPKOVA BŘECLAV, BŘECLAV 3 19.18
2 Šárka ZemánkováŠárka Zemánková 110203 ŠAK ŽIDLOCHOVICEŠAK ŽIDLOCHOVICE 8 20.94
3 Vivien BartákováVivien Bartáková 110405 BŘECLAVBŘECLAV 5 21.24
4 Karolína HankeKarolína Hanke 120505 MŠ KPTNÁLEPKY 7 BŘECLAVMŠ KPTNÁLEPKY 7 BŘECLAV 6 21.24
5 Sofie FlíčkováSofie Flíčková 120430 AC ČEJKOVICEAC ČEJKOVICE 4 22.47
6 Natálie SkočíkováNatálie Skočíková 110831 AC ČEJKOVICEAC ČEJKOVICE 7 23.24
7 Emília ŠidlováEmília Šidlová 110303 AC ČEJKOVICEAC ČEJKOVICE 2 23.64
Celkem 7 závodníků
02 (út, 15.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta DžunováAneta Džunová 110103 SRTG BŘECLAVSRTG BŘECLAV 4 18.53
2 Magdaléna FrýdkováMagdaléna Frýdková 110116 ZŠ MORAVSKÁ NOVÁ VESZŠ MORAVSKÁ NOVÁ VES 6 19.22
3 Tereza PodanáTereza Podaná 110325 AK HODONÍNAK HODONÍN 2 19.51
4 Nela MácováNela Mácová 110512 ATLETIKA 4ALL VALTICEATLETIKA 4ALL VALTICE 7 20.00
5 Markéta SedláčkováMarkéta Sedláčková 120302 AC ČEJKOVICEAC ČEJKOVICE 8 20.91
6 Ema BaránkováEma Baránková 110830 SLOVÁCKÁ 40, BŘECLAVSLOVÁCKÁ 40, BŘECLAV 5 24.47
7 Alžběta KmentováAlžběta Kmentová 110105 AC ČEJKOVICEAC ČEJKOVICE 3 24.60
Celkem 7 závodníků
03 (út, 15.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tamara MankTamara Mank 111115 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 3 17.70
2 Lucie KondllováLucie Kondllová 110301 BŘECLAVBŘECLAV 6 18.76
3 Tina BalgováTina Balgová 110123 ATLETIKA 4ALL VALTICEATLETIKA 4ALL VALTICE 4 19.32
4 Eliška ŘíhováEliška Říhová 110629 ZŠ KUPKOVA BŘECLAV TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVZŠ KUPKOVA BŘECLAV TJ LOKOM... 7 20.56
5 Eva SavelsEva Savels 110708 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 2 21.15
6 Laura BačováLaura Bačová 120713 LANŽHOTLANŽHOT 5 22.45
7 Petra TrlicováPetra Trlicová 120830 AC ČEJKOVICEAC ČEJKOVICE 8 24.61
Celkem 7 závodníků

-

01 (út, 15.5.2018 - 14:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 090721 DRNHOLECDRNHOLEC 6 33.69
2 Matěj RežňákMatěj Režňák 090215 ATLETIKA 4ALL VALTICEATLETIKA 4ALL VALTICE 9 34.71
3 Jakub HošekJakub Hošek 090327 ATLETICKÝ KLUB HODONÍNATLETICKÝ KLUB HODONÍN 5 35.74
4 Emil SavelsEmil Savels 090320 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 10 36.64
5 Vojtěch GasnárekVojtěch Gasnárek 090715 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 4 37.02
6 Tobiáš MatějkaTobiáš Matějka 090420 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 8 37.50
7 Matěj DomanskýMatěj Domanský 101005 ZŠ MIKULČICEZŠ MIKULČICE 3 38.88
8 Tomáš BartolčicTomáš Bartolčic 091024 BŘECLAVBŘECLAV 1 41.10
9 Adam KonečnýAdam Konečný 101102 SK ATLETIKA HUSTOPEČESK ATLETIKA HUSTOPEČE 7 41.95
10 Adam BasistaAdam Basista 100318 AC ČEJKOVICEAC ČEJKOVICE 2 43.55
Celkem 10 závodníků
02 (út, 15.5.2018 - 14:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ZugarAdam Zugar 100614 MORAVSKÁ NOVÁ VESMORAVSKÁ NOVÁ VES 10 34.63
2 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 090101 ATLETIKA 4ALL VALTICEATLETIKA 4ALL VALTICE 4 35.40
3 Matěj StrapinaMatěj Strapina 100322 ZŠ SLOVÁCKÁ BŘECLAVZŠ SLOVÁCKÁ BŘECLAV 8 37.06
4 Tomáš BrhelTomáš Brhel 090618 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 3 37.74
5 Antonin BaranekAntonin Baranek 100808 ZŠ SLOVÁCKÁ BŘECLAVZŠ SLOVÁCKÁ BŘECLAV 1 38.81
6 Štěpán KlepáčekŠtěpán Klepáček 100318 ATLETIKA 4ALL VALTICEATLETIKA 4ALL VALTICE 7 39.00
7 Rostislav BínaRostislav Bína 100322 ATLETIKA 4ALL VALTICEATLETIKA 4ALL VALTICE 2 39.35
8 Dominik TrávníčekDominik Trávníček 090707 AC ČEJKOVICEAC ČEJKOVICE 9 40.43
9 Daniel HermanDaniel Herman 090219 BŘECLAV-ZŠ-CHARVATSKÁ NOVÉ VESBŘECLAV-ZŠ-CHARVATSKÁ NOVÉ VES 5 41.68
10 Vojtěch HladkýVojtěch Hladký 101229 LOKOMOTIVA BŘECLAVLOKOMOTIVA BŘECLAV 6 48.48
Celkem 10 závodníků
03 (út, 15.5.2018 - 14:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VargaOndřej Varga 090115 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 9 34.33
2 Vojtěch UherVojtěch Uher 090402 ZÁKLADNÍ ŠKOLA LANŽHOTZÁKLADNÍ ŠKOLA LANŽHOT 7 35.59
3 Matyáš RůžičkaMatyáš Růžička 090525 AC MORAVSKÁ SLAVIAAC MORAVSKÁ SLAVIA 6 36.17
4 Štěpán FrýdekŠtěpán Frýdek 090824 ZŠ MORAVSKÁ NOVÁ VESZŠ MORAVSKÁ NOVÁ VES 1 36.22
5 Prokop VaněkProkop Vaněk 090112 AC ČEJKOVICEAC ČEJKOVICE 8 37.10
6 Lukáš KostrhounLukáš Kostrhoun 100617 SK ATLETIKA HUSTOPEČESK ATLETIKA HUSTOPEČE 2 37.27
7 Matěj PešlMatěj Pešl 100531 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 5 37.71
8 Samuel MankSamuel Mank 090615 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 3 38.02
9 Michal MitvalskýMichal Mitvalský 100327 ZŠ MORAVSKÁ NOVÁ VESZŠ MORAVSKÁ NOVÁ VES 4 43.46
Celkem 9 závodníků

-

01 (út, 15.5.2018 - 14:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 090510 ASK BLANSKOASK BLANSKO 1 35.54
2 Karolína WeinerováKarolína Weinerová 090916 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 9 37.06
3 Sofie LisoňováSofie Lisoňová 091130 ATLETIKA 4ALL VALTICEATLETIKA 4ALL VALTICE 3 39.29
4 Natálie MalíkovaNatálie Malíkova 090627 ZŠ TVRDONICEZŠ TVRDONICE 4 39.54
5 Tereza VaškováTereza Vašková 091122 AC ČEJKOVICEAC ČEJKOVICE 7 39.61
6 Šárka NěmcováŠárka Němcová 090708 LANŽHOTLANŽHOT 5 40.11
7 Zuzana VymyslickáZuzana Vymyslická 101017 LOKOMOTIVA BŘECLAVLOKOMOTIVA BŘECLAV 8 41.52
8 Amálie KremlováAmálie Kremlová 100901 ZŠ MORAVSKÁ NOVÁ VESZŠ MORAVSKÁ NOVÁ VES 2 41.59
9 Adriana ProkopováAdriana Prokopová 100821 ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA LANŽHOTATLETICKÁ PŘÍPRAVKA LANŽHOT 6 42.14
Celkem 9 závodníků
02 (út, 15.5.2018 - 14:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 100329 ATLETIKA 4ALL VALTICEATLETIKA 4ALL VALTICE 8 36.19
2 Jaroslava MaňákováJaroslava Maňáková 100716 HODONÍNHODONÍN 3 38.00
3 Lucie BaránkováLucie Baránková 091021 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 1 39.65
4 Lucie KošuličováLucie Košuličová 100620 ATLETIKA 4ALL VALTICEATLETIKA 4ALL VALTICE 2 39.91
5 Veronika ŘehákováVeronika Řeháková 100209 IVANČICE - AC MORAVSKÝ KRUMLOVIVANČICE - AC MORAVSKÝ KRUMLOV 5 40.18
6 Vendula SeďováVendula Seďová 100811 SK ATLETIKA HUSTOPEČESK ATLETIKA HUSTOPEČE 6 40.24
7 Valerie MasnáValerie Masná 101206 ATLETIKA 4ALL VALTICEATLETIKA 4ALL VALTICE 4 42.07
8 Nina WolgemuthovaNina Wolgemuthova 101019 LOKOMOTIVA BŘECLAVLOKOMOTIVA BŘECLAV 7 48.03
Celkem 8 závodníků
03 (út, 15.5.2018 - 14:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Calise KyprCalise Kypr 091021 OLYMP PRAHAOLYMP PRAHA 3 33.40
2 Eliška RychlovskáEliška Rychlovská 090509 ATLETICKÝ KLUB HODONÍNATLETICKÝ KLUB HODONÍN 7 35.62
3 Veronika JaníkováVeronika Janíková 100815 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 1 35.72
4 Kateřina KachyňováKateřina Kachyňová 100930 BŘECLAVBŘECLAV 2 38.26
5 Anežka BartošováAnežka Bartošová 100101 TÝNECTÝNEC 38.64
6 Lucie RohačováLucie Rohačová 090831 LOKOMOTIVA BŘECLAVLOKOMOTIVA BŘECLAV 6 39.29
7 Anna LisoňováAnna Lisoňová 091130 ATLETIKA 4ALL VALTICEATLETIKA 4ALL VALTICE 4 40.37
8 Anna ŠvábováAnna Švábová 100202 AC ČEJKOVICEAC ČEJKOVICE 8 40.85
9 Tereza NetopilováTereza Netopilová 100327 ATLETIKA 4ALL VALTICEATLETIKA 4ALL VALTICE 5 42.19
Celkem 9 závodníků

-

01 (út, 15.5.2018 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard BřezovičRichard Březovič 070705 BŘECLAVBŘECLAV 1 48.81
2 Alexander DvoriakAlexander Dvoriak 070421 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 2 50.46
3 Borek PiharBorek Pihar 081229 ATLETIKA 4ALL VALTICEATLETIKA 4ALL VALTICE 6 56.37
4 Zbyněk PetrlaZbyněk Petrla 080610 ZŠ LANŽHOTZŠ LANŽHOT 5 56.41
5 Tobiáš PerútkaTobiáš Perútka 080612 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 4 58.53
6 Roman KiliánRoman Kilián 080618 BŘECLAV, ATLETIKA BŘECLAVBŘECLAV, ATLETIKA BŘECLAV 3 60.08
7 David ŠídaDavid Šída 080223 ZŠ VALTICKÁ MIKULOVZŠ VALTICKÁ MIKULOV 8 61.69
8 David StrachoňDavid Strachoň 071009 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 7 69.57
Celkem 8 závodníků
02 (út, 15.5.2018 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŘíhaMichal Říha 080307 ZŠ KUPKOVA BŘECLAV TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVZŠ KUPKOVA BŘECLAV TJ LOKOM... 5 55.53
2 Vít KrůzaVít Krůza 081210 SK ATLETIKA HUSTOPEČESK ATLETIKA HUSTOPEČE 2 56.00
3 Erik GrégrErik Grégr 080809 ZŠ KOMENSKÉHO, BŘECLAVZŠ KOMENSKÉHO, BŘECLAV 1 56.93
4 Jiří WaisJiří Wais 071211 LOKOMOTIVA BŘECLAVLOKOMOTIVA BŘECLAV 7 59.61
5 Jan TančinecJan Tančinec 080515 SK ATLETIKA HUSTOPEČESK ATLETIKA HUSTOPEČE 6 60.23
6 Šimon PlotzŠimon Plotz 080807 ZŠ SLOVACKA, BRECLAVZŠ SLOVACKA, BRECLAV 4 61.25
7 Zdeněk PeťuraZdeněk Peťura 070625 ZŠ SLOVÁCKÁ, BŘECLAVZŠ SLOVÁCKÁ, BŘECLAV 3 64.39
8 Matyáš PleskačMatyáš Pleskač 080609 SK ATLETIKA HUSTOPEČESK ATLETIKA HUSTOPEČE 65.52
Celkem 8 závodníků

-

01 (út, 15.5.2018 - 14:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema HajnáEma Hajná 070615 AK KYJOVAK KYJOV 3 48.89
2 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 080918 ATLETIKA PŘÍSNOSTICEATLETIKA PŘÍSNOSTICE 5 52.58
3 Karolína HájkováKarolína Hájková 070409 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 2 53.90
4 Renáta TučkovaRenáta Tučkova 070303 ZS LANŽHOTZS LANŽHOT 9 54.29
5 Anežka ŽižkováAnežka Žižková 070929 SLOVÁCKÁ 40, BŘECLAVSLOVÁCKÁ 40, BŘECLAV 11 54.31
6 Hannah ŠocováHannah Šocová 080708 ŠAK ŽIDLOCHOVICEŠAK ŽIDLOCHOVICE 7 55.16
7 Nikola RolníkováNikola Rolníková 070213 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 6 55.62
8 Veronika TrubačováVeronika Trubačová 081230 LANŽHOTLANŽHOT 8 58.34
9 Lucie VymyslickáLucie Vymyslická 080128 LOKOMOTIVA BŘECLAVLOKOMOTIVA BŘECLAV 10 60.49
10 Victoria BayerováVictoria Bayerová 070823 ŠAK ŽIDLOCHOVICEŠAK ŽIDLOCHOVICE 1 62.87
11 Viktorie KremlováViktorie Kremlová 081009 ZŠ MORAVSKÁ NOVÁ VESZŠ MORAVSKÁ NOVÁ VES 4 67.63
Celkem 11 závodníků
02 (út, 15.5.2018 - 14:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VeiglovaAnna Veiglova 080728 LOKOMOTIVA BŘECLAVLOKOMOTIVA BŘECLAV 9 51.36
2 Izabela KřížováIzabela Křížová 070717 ATLETICKÝ KLUB HODONÍNATLETICKÝ KLUB HODONÍN 3 52.63
3 ADÉLA VojtováADÉLA Vojtová 070920 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 10 52.96
4 Nikola SeďováNikola Seďová 070606 ATLETIKA HUSTOPEČEATLETIKA HUSTOPEČE 7 55.85
5 Eliška BinderováEliška Binderová 070206 SK ATLETIKA HUSTOPEČESK ATLETIKA HUSTOPEČE 1 56.85
6 Ema FrýbertováEma Frýbertová 081215 SK ATLETIKA HUSTOPEČESK ATLETIKA HUSTOPEČE 2 62.78
7 Ráchel ZapletalováRáchel Zapletalová 071020 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 11 65.31
8 Eliška PetrlováEliška Petrlová 080909 LANŽHOTLANŽHOT 4 66.25
9 Erika ŘehákováErika Řeháková 080408 IVANČICE - AC MORAVSKÝ KRUMLOVIVANČICE - AC MORAVSKÝ KRUMLOV 6 68.00
10 Michaela škrobáčkováMichaela škrobáčková 081231 TJ LOKOMOTIVA BŘECLAVTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 8 68.82
Anna PittnerováAnna Pittnerová 080920 ATLETIKA 4ALL VALTICEATLETIKA 4ALL VALTICE 5 DNS
Celkem 11 závodníků