Zpět

 / Čokoládová tretra - základní kolo

Zlín (16. 5. 2018)

-

01 (st, 16.5.2018 - 08:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HorákFilip Horák 130417 MŠ LÍPA, OKRES ZLÍNMŠ LÍPA, OKRES ZLÍN 6 13.78
2 Jakub MenšíkJakub Menšík 130519 ŠKOLKA MASARYKOVA HOLEŠOVŠKOLKA MASARYKOVA HOLEŠOV 3 15.84
3 Dominik GenžaDominik Genža 140122 MŠ KOLEKTIVNÍ DŮMMŠ KOLEKTIVNÍ DŮM 4 16.99
4 Josef ZubíčekJosef Zubíček 140730 MŠ KOLEKTIVNÍ DŮMMŠ KOLEKTIVNÍ DŮM 2 17.44
5 Matěj BrucháčekMatěj Brucháček 150824 ZlínZlín 5 23.27
6 Jakub VařechaJakub Vařecha 150330 ZlínZlín 7 27.97
Celkem 6 závodníků
02 (st, 16.5.2018 - 08:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Přemeček ŽaludekPřemeček Žaludek 130302 CYKLOGATCYKLOGAT 5 13.51
2 František PolanskýFrantišek Polanský 140227 MŠ LÍPA, OKRES ZLÍNMŠ LÍPA, OKRES ZLÍN 4 14.67
3 Erik WollerErik Woller 140723 MŠ KOLEKTIVNÍ DŮMMŠ KOLEKTIVNÍ DŮM 3 17.10
Jakub RatajskýJakub Ratajský 150820 ZlínZlín 6 DNS
Celkem 4 závodníků

-

01 (st, 16.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka HavlíkováAnežka Havlíková 130603 MŠ LÍPA, OKRES ZLÍNMŠ LÍPA, OKRES ZLÍN 6 16.06
2 Viktorie KazíkováViktorie Kazíková 130322 MŠ OSVOBODITELŮ ZLÍNMŠ OSVOBODITELŮ ZLÍN 3 16.52
3 Nela GenžováNela Genžová 140122 MŠ KOLEKTIVNÍ DŮMMŠ KOLEKTIVNÍ DŮM 4 16.95
4 Anna BřeznováAnna Březnová 130302 MŠ LUHMŠ LUH 5 17.01
5 Anna VojtěškováAnna Vojtěšková 130122 MŠ LÍPA, OKRES ZLÍNMŠ LÍPA, OKRES ZLÍN 7 17.02
6 Mariana ZemlákováMariana Zemláková 140714 MŠ SLUNÍČKO ZLÍNMŠ SLUNÍČKO ZLÍN 2 22.40
Celkem 6 závodníků
02 (st, 16.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie LindnerováJulie Lindnerová 130123 ZlínZlín 3 15.20
2 Adéla FúsikováAdéla Fúsiková 130610 ATLETIKA VIZOVICEATLETIKA VIZOVICE 6 16.83
3 Ema ZábojníkováEma Zábojníková 140125 MŠ KOLEKTIVNÍ DŮMMŠ KOLEKTIVNÍ DŮM 7 19.57
4 Tereza DoležalováTereza Doležalová 140414 MŠ KOLEKTIVNÍ DŮMMŠ KOLEKTIVNÍ DŮM 5 19.61
5 Ema DulovcováEma Dulovcová 140814 MŠ LÍPA, OKRES ZLÍNMŠ LÍPA, OKRES ZLÍN 4 20.09
Celkem 5 závodníků

-

01 (st, 16.5.2018 - 09:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ŠilhartLukáš Šilhart 111129 MŠ OSVOBODITELŮ ZLÍNMŠ OSVOBODITELŮ ZLÍN 1 19.28
2 Marek BurianMarek Burian 120420 MŠ LÍPA, OKRES ZLÍNMŠ LÍPA, OKRES ZLÍN 4 20.23
3 Samuel MartinSamuel Martin 110727 ZŠ ZLÍN DŘEVNICKÁ, ATLETICKÝ KLUB ZLÍNZŠ ZLÍN DŘEVNICKÁ, ATLETICK... 8 20.32
4 Matyáš KrajčaMatyáš Krajča 110609 MŠ OSVOBODITELŮ ZLÍNMŠ OSVOBODITELŮ ZLÍN 2 20.32
5 Martin FardaMartin Farda 120520 MATEŘSKÁ ŠKOLA ZLÍN-LOUKYMATEŘSKÁ ŠKOLA ZLÍN-LOUKY 6 20.58
6 Šimon KošíkŠimon Košík 121114 ZlínZlín 7 24.33
7 Jan BrucháčekJan Brucháček 120921 ZlínZlín 5 24.47
8 štěpán Košíkštěpán Košík 121114 ZlínZlín 3 24.82
Celkem 8 závodníků
02 (st, 16.5.2018 - 09:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HavlištaDaniel Havlišta 120627 MŠ OSVOBODITELŮ ZLÍNMŠ OSVOBODITELŮ ZLÍN 5 19.40
2 Ondřej ŠiškaOndřej Šiška 111009 MŠ OSVOBODITELŮ ZLÍNMŠ OSVOBODITELŮ ZLÍN 1 21.21
3 Mikuláš KrejčíMikuláš Krejčí 110909 MŠ ZLÍN-LOUKYMŠ ZLÍN-LOUKY 3 22.08
4 Libor KamenářLibor Kamenář 120504 MŠ ŠTÍPAMŠ ŠTÍPA 4 23.02
5 David MirošDavid Miroš 111011 MŠ LÍPA, OKRES ZLÍNMŠ LÍPA, OKRES ZLÍN 2 23.09
6 Aleš KrajčaAleš Krajča 120619 MŠ LÍPAMŠ LÍPA 6 23.14
7 Šimon MeravýŠimon Meravý 121202 ZŠ TRÁVNÍKY - OTROKOVICEZŠ TRÁVNÍKY - OTROKOVICE 7 23.33
8 Jirka RatajskýJirka Ratajský 121019 ZlínZlín 8 28.28
Celkem 8 závodníků

-

01 (st, 16.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Věra VabrouškováVěra Vabroušková 110726 ZŠ Komenského Zlín MalenoviceZŠ Komenského Zlín Malenovice 7 19.12
MS Linda ŠilberskáLinda Šilberská 110127 ZŠ Komenského Zlín MalenoviceZŠ Komenského Zlín Malenovice 3 19.43
3 Eva DaňkováEva Daňková 120116 MŠ LÍPA, OKRES ZLÍNMŠ LÍPA, OKRES ZLÍN 5 21.41
4 Aneta PospíšilíkováAneta Pospíšilíková 120926 AK AHA VYŠKOV, Z.S.AK AHA VYŠKOV, Z.S. 6 21.49
5 Simona OpluštilováSimona Opluštilová 120810 MŠ OSVOBODITELŮ ZLÍNMŠ OSVOBODITELŮ ZLÍN 4 22.73
Celkem 5 závodníků
02 (st, 16.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie ChalupovaViktorie Chalupova 110901 MS SOKOLSKA,ZLIN,ATLETICKY KLUB ZLINMS SOKOLSKA,ZLIN,ATLETICKY ... 6 18.78
2 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 120407 AHA VYŠKOVAHA VYŠKOV 7 20.03
3 Viktorie Anna NešporováViktorie Anna Nešporová 111122 AUKRO BERANI ZLÍNAUKRO BERANI ZLÍN 3 21.07
4 Kristýna ČmolíkováKristýna Čmolíková 120223 MŠ OSVOBODITELŮ ZLÍNMŠ OSVOBODITELŮ ZLÍN 5 22.23
5 Nela HolbováNela Holbová 110509 MŠ LÍPA, OKRES ZLÍNMŠ LÍPA, OKRES ZLÍN 4 23.05
6 Nina VáclavkováNina Václavková 121214 ZlínZlín 8 23.61
Celkem 6 závodníků

-

01 (st, 16.5.2018 - 09:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán JiříčekŠtěpán Jiříček 090402 ZŠ LOUČKA, LOUČKA 188, 756 44ZŠ LOUČKA, LOUČKA 188, 756 44 4 34.93
2 Matúš HálaMatúš Hála 100402 FC FASTAV ZLÍNFC FASTAV ZLÍN 3 36.15
3 Stanislav FardaStanislav Farda 100522 ZŠ M.ALŠE ZLÍN - ATLETIKA ZLÍNZŠ M.ALŠE ZLÍN - ATLETIKA ZLÍN 2 36.80
4 Nikos KotopulosNikos Kotopulos 100621 ZŠ EMILA ZÁTOPKA ZLÍNZŠ EMILA ZÁTOPKA ZLÍN 5 36.98
5 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka 091027 ATLETICKÝ KLUB ZLÍNATLETICKÝ KLUB ZLÍN 10 37.54
6 Vojtěch BělíčekVojtěch Bělíček 090803 AK ZLÍNAK ZLÍN 1 37.92
7 Ondřej MeravýOndřej Meravý 100730 ZŠ TRÁVNÍKY - OTROKOVICEZŠ TRÁVNÍKY - OTROKOVICE 7 39.44
8 Denis KupkaDenis Kupka 100202 HOLESOVHOLESOV 6 42.72
9 Radim StaněkRadim Staněk 100702 ZLÍN ATLETICKÝ KLUBZLÍN ATLETICKÝ KLUB 8 44.97
10 Matyáš StaněkMatyáš Staněk 091228 ZŠ LOUČKA, LOUČKA 188, 75644ZŠ LOUČKA, LOUČKA 188, 75644 9 47.62
Celkem 10 závodníků

-

01 (st, 16.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Stella SukupováStella Sukupová 090225 AK ZLÍNAK ZLÍN 8 34.47
2 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 090210 ZlínZlín 7 34.87
3 Ella LindnerováElla Lindnerová 100805 AK ZLÍNAK ZLÍN 4 35.08
4 Terezka ŽaludkováTerezka Žaludková 091028 CYKLOGATCYKLOGAT 11 36.20
5 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 091013 AK ZLÍNAK ZLÍN 2 36.84
MS Natálie PavlenkováNatálie Pavlenková 090723 AK ZLÍNAK ZLÍN 6 37.22
7 Viktorie VavříkováViktorie Vavříková 101222 ZŠ LOUČKA, LOUČKA 188, 756 44ZŠ LOUČKA, LOUČKA 188, 756 44 9 40.21
8 Kristýna GrygerováKristýna Grygerová 100223 AK ZLÍNAK ZLÍN 1 41.18
9 Ella MikuláštíkováElla Mikuláštíková 100527 ZŠ LOUČKA, LOUČKA 188, 75644ZŠ LOUČKA, LOUČKA 188, 75644 5 41.47
10 Adéla ZemlákováAdéla Zemláková 100622 4. ZŠ ZLÍN4. ZŠ ZLÍN 10 42.57
11 Lucie ŽigováLucie Žigová 101203 ZÁKLADNÍ ŠKOLA LIPTÁLZÁKLADNÍ ŠKOLA LIPTÁL 12 48.30
12 Aneta KamenářováAneta Kamenářová 090319 ZŠ ŠTÍPAZŠ ŠTÍPA 3 48.70
Celkem 12 závodníků

-

01 (st, 16.5.2018 - 10:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Dominik KupkaDominik Kupka 080508 HOLESOVHOLESOV 6 53.79
2 Martin StiboraMartin Stibora 071210 ZŠ E. ZÁTOPKA ZLÍNZŠ E. ZÁTOPKA ZLÍN 9 57.77
3 Adam HlavicaAdam Hlavica 081101 AK ZlinAK Zlin 1 58.08
4 Tomáš KorečkoTomáš Korečko 070716 ZŠ LOUČKA, LOUČKA 188, 75644ZŠ LOUČKA, LOUČKA 188, 75644 5 58.25
5 Lukáš KoláčekLukáš Koláček 070630 ZŠ LOUČKA, LOUČKA 188, 756 44ZŠ LOUČKA, LOUČKA 188, 756 44 4 58.90
6 Václav LorenzVáclav Lorenz 081128 ZŠ LOUČKA, LOUČKA 188, 756 44ZŠ LOUČKA, LOUČKA 188, 756 44 8 63.38
7 Filip JavoříkFilip Javořík 070808 ZŠ E. ZÁTOPKA ZLÍNZŠ E. ZÁTOPKA ZLÍN 2 65.40
8 Adam LinhartAdam Linhart 080707 ZŠ E. ZÁTOPKA ZLÍNZŠ E. ZÁTOPKA ZLÍN 7 67.54
9 Milo KennediMilo Kennedi 081130 ZlínZlín 3 68.24
Lukáš SvačinaLukáš Svačina 071026 ZŠ EMILA ZÁTOPKA ZLÍNZŠ EMILA ZÁTOPKA ZLÍN 10 DNS
Celkem 10 závodníků
02 (st, 16.5.2018 - 10:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik ŽárskýPatrik Žárský 070813 ZŠ E. ZÁTOPKA ZLÍNZŠ E. ZÁTOPKA ZLÍN 8 55.12
2 Vít PeprníčekVít Peprníček 071124 ZlínZlín 5 55.21
3 Jakub LinhartJakub Linhart 080707 ZŠ E. ZÁTOPKA ZLÍNZŠ E. ZÁTOPKA ZLÍN 3 61.19
4 JIŘÍ BABÍČEKJIŘÍ BABÍČEK 070810 AK ZLÍNAK ZLÍN 1 63.13
5 Tomáš MalířTomáš Malíř 070901 ZŠ LOUČKA, LOUČKA 188, 75644ZŠ LOUČKA, LOUČKA 188, 75644 4 64.87
6 Adam KudělkaAdam Kudělka 070218 ZŠ E. ZÁTOPKA ZLÍNZŠ E. ZÁTOPKA ZLÍN 2 68.10
7 Dominik PolákDominik Polák 070614 ZÁKLADNÍ ŠKOLA LIPTÁLZÁKLADNÍ ŠKOLA LIPTÁL 7 68.18
8 Marek ŽigoMarek Žigo 070314 ZÁKLADNÍ ŠKOLA LIPTÁLZÁKLADNÍ ŠKOLA LIPTÁL 9 77.60
9 David PolákDavid Polák 080930 ZÁKLADNÍ ŠKOLA LIPTÁLZÁKLADNÍ ŠKOLA LIPTÁL 6 98.66
Celkem 9 závodníků

-

01 (st, 16.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ČíhalováSimona Číhalová 070316 ZŠ LOUČKA, LOUČKA 188, 75644ZŠ LOUČKA, LOUČKA 188, 75644 1 52.52
2 Veronika NovákováVeronika Nováková 070503 ZŠ OKRUŽNÍ-ZLÍNZŠ OKRUŽNÍ-ZLÍN 6 52.77
MS Ema ManováEma Manová 080917 AK ZLÍNAK ZLÍN 5 54.41
4 Lenka VrzalíkováLenka Vrzalíková 070428 ZŠ E. ZÁTOPKA ZLÍNZŠ E. ZÁTOPKA ZLÍN 9 55.32
5 Ludmila SlováčkováLudmila Slováčková 080116 ZŠ E. ZÁTOPKA ZLÍNZŠ E. ZÁTOPKA ZLÍN 8 61.65
6 Natálie LehockáNatálie Lehocká 070629 1. ZŠ EMILA ZÁTOPKA1. ZŠ EMILA ZÁTOPKA 4 62.19
7 Lucie KonečnáLucie Konečná 080407 ATLETIKA VIZOVICEATLETIKA VIZOVICE 3 63.25
8 Nikol ChytilováNikol Chytilová 080731 ZŠ E. ZÁTOPKA ZLÍNZŠ E. ZÁTOPKA ZLÍN 2 64.70
9 Driana PolanskáDriana Polanská 080801 ZŠ E. ZÁTOPKA ZLÍNZŠ E. ZÁTOPKA ZLÍN 7 65.64
10 Sabina ŽigováSabina Žigová 080507 ZÁKLADNÍ ŠKOLA LIPTÁLZÁKLADNÍ ŠKOLA LIPTÁL 10 73.90
Celkem 10 závodníků
02 (st, 16.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 070101 ZŠ LOUČKA, LOUČKA 188, 75644ZŠ LOUČKA, LOUČKA 188, 75644 3 50.74
2 Barunka ŽaludkováBarunka Žaludková 071028 AK ZLÍNAK ZLÍN 9 52.24
3 Karolína LoubalováKarolína Loubalová 070222 ZŠ E. ZÁTOPKA ZLÍNZŠ E. ZÁTOPKA ZLÍN 5 53.21
4 Bára BláškováBára Blášková 071004 ZlínZlín 1 54.03
5 Tereza KalčíkováTereza Kalčíková 070503 ZŠ EMILA ZÁTOPKA ZLÍNZŠ EMILA ZÁTOPKA ZLÍN 4 55.87
6 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 080521 AK ZLÍNAK ZLÍN 7 56.43
7 Julie FúsikováJulie Fúsiková 080327 ATLETIKA VIZOVICEATLETIKA VIZOVICE 2 57.02
8 Kristýna PechancováKristýna Pechancová 070111 MOTESSORI BUTTERFLY SCHOOL ZLÍNMOTESSORI BUTTERFLY SCHOOL ... 6 57.77
9 Denisa SkřivánkováDenisa Skřivánková 081113 ZŠ EMILA ZÁTOPKA-ZLÍN-AK ZLÍNZŠ EMILA ZÁTOPKA-ZLÍN-AK ZLÍN 8 65.23
Celkem 9 závodníků

-

01 (st, 16.5.2018 - 08:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŽaloudíkMichal Žaloudík 160524 HOLEŠOVHOLEŠOV 4 21.23
Celkem 1 závodníků

-

01 (st, 16.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie BřeznováMarie Březnová 160224 VSETÍNVSETÍN 3 14.45
Celkem 1 závodníků