Zpět

 / Čokoládová tretra - základní kolo

Šumperk (17. 5. 2018)

-

01 (čt, 17.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ZikaVojtěch Zika 130312 ŠUMPERKŠUMPERK 2 15.65
2 Šimon MazákŠimon Mazák 131106 SOKOL HRABENOVSOKOL HRABENOV 4 16.56
3 Lukáš MalachLukáš Malach 150504 ŠUMPERKŠUMPERK 5 16.80
4 Karel TrojekKarel Trojek 141017 ŠUMPERKŠUMPERK 3 23.45
5 František PospíšilFrantišek Pospíšil 150808 ŠUMPERKŠUMPERK 6 26.96
Celkem 5 závodníků
02 (čt, 17.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BartošOndřej Bartoš 140522 ŠUMPERKŠUMPERK 5 18.83
2 Václav KašparVáclav Kašpar 140924 ŠUMPERKŠUMPERK 4 20.48
3 Antonín MichlovskýAntonín Michlovský 140224 MŠ EVALDOVA ŠUMPERKMŠ EVALDOVA ŠUMPERK 6 20.95
4 Filip PazourekFilip Pazourek 151012 ŠUMPERKŠUMPERK 3 23.32
5 Jan Simeon ŠedaJan Simeon Šeda 151027 ŠUMPERKŠUMPERK 2 33.04
Celkem 5 závodníků
03 (čt, 17.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SitařFilip Sitař 130117 ŠUMPERKŠUMPERK 6 16.15
2 Michal KašparMichal Kašpar 140210 ŠUMPERKŠUMPERK 4 16.45
3 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš 140522 ŠUMPERKŠUMPERK 5 19.38
4 Filip KáraFilip Kára 140905 ŠUMPERKŠUMPERK 2 21.13
Hubert SpillerHubert Spiller 150417 ŠUMPERKŠUMPERK 3 DNS
Celkem 5 závodníků

-

01 (čt, 17.5.2018 - 13:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie HofschneiderováSofie Hofschneiderová 130425 MŠ ŠUMPERKMŠ ŠUMPERK 5 15.02
2 Josefa SkoumalovaJosefa Skoumalova 131128 MS VRCHLICKEHO SUMPERKMS VRCHLICKEHO SUMPERK 3 16.20
3 Lea SpillerovaLea Spillerova 150417 ŠUMPERKŠUMPERK 2 23.87
4 Adéla HrouzováAdéla Hrouzová 151203 ŠUMPERKŠUMPERK 6 27.56
5 Lucie HovancováLucie Hovancová 150808 NOVÝ MALÍNNOVÝ MALÍN 4 31.52
Celkem 5 závodníků
02 (čt, 17.5.2018 - 13:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ella PazourkováElla Pazourková 130120 ATLETIKA ŠUMPERKATLETIKA ŠUMPERK 6 13.02
2 Ema ValchařováEma Valchařová 130320 ATLETIKA ŠUMPERKATLETIKA ŠUMPERK 3 15.69
3 Johanna BrzobohatáJohanna Brzobohatá 141031 MŠ ZAHRADNÍ ZÁBŘEHMŠ ZAHRADNÍ ZÁBŘEH 5 20.74
4 Valeria HeldesováValeria Heldesová 140624 MŠ VESELÁ ŠKOLKA ŠUMPERKMŠ VESELÁ ŠKOLKA ŠUMPERK 4 25.10
5 Magdaléna TruksováMagdaléna Truksová 140101 ŠUMPERKŠUMPERK 2 25.35
Celkem 5 závodníků

-

01 (čt, 17.5.2018 - 14:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel KonrádKarel Konrád 110519 ATLETIKA, PŘÍPRAVKA.ATLETIKA, PŘÍPRAVKA. 3 18.58
2 Jan KašparJan Kašpar 110905 ŠUMPERKŠUMPERK 6 20.89
3 Jan MichlovskýJan Michlovský 110719 MŠ EVALDOVA ŠUMPERKMŠ EVALDOVA ŠUMPERK 1 22.05
4 Tomáš KašparTomáš Kašpar 110504 ATLETIKA ŠUMPERKATLETIKA ŠUMPERK 4 22.45
5 Tomáš BěhalTomáš Běhal 110520 ŠUMPERKŠUMPERK 5 24.21
Celkem 5 závodníků
02 (čt, 17.5.2018 - 14:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín RosákAntonín Rosák 110915 TJ ŠUMPERKTJ ŠUMPERK 3 18.81
2 Jiří ŠtepanovičJiří Štepanovič 120525 PřerovPřerov 1 20.81
3 Jakub GieslJakub Giesl 111121 ATLETICKÁ PŘÍPRAVKAATLETICKÁ PŘÍPRAVKA 4 21.92
4 Albert FicekAlbert Ficek 120301 ATLETIKA ŠUMPERKATLETIKA ŠUMPERK 5 22.69
5 Karel PospíšilKarel Pospíšil 120312 ŠUMPERKŠUMPERK 6 24.25
Celkem 5 závodníků
03 (čt, 17.5.2018 - 14:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Frantisek SkoumalFrantisek Skoumal 110114 5.ZS.SUMPERK.-YETTY PRIPRAVKA5.ZS.SUMPERK.-YETTY PRIPRAVKA 3 17.59
2 Kryštof VystrčilKryštof Vystrčil 120302 SKI KLUB RÝMAŘOVSKI KLUB RÝMAŘOV 1 19.11
3 Štěpán KadlčíkŠtěpán Kadlčík 111107 ŠUMPERKŠUMPERK 4 19.61
4 Tomas DraznyTomas Drazny 110708 YETTYHO PRIPRAVKA SUMPERKYETTYHO PRIPRAVKA SUMPERK 5 20.75
5 Max KellerMax Keller 121207 TJ ŠUMPERKTJ ŠUMPERK 6 20.85
Celkem 5 závodníků
04 (čt, 17.5.2018 - 14:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich MacekJindřich Macek 110903 BRATRUŠOVBRATRUŠOV 4 19.15
2 Jiří SmékalJiří Smékal 120308 YETIHO PŘÍPRAVKAYETIHO PŘÍPRAVKA 3 19.44
3 Vojtěch DostálVojtěch Dostál 111021 ŠUMPERK - YETTIŠUMPERK - YETTI 5 20.45
4 Jakub NabiyevJakub Nabiyev 110901 MŠ ZAHRADNÍ - ŠUMPERK - YETTI ŠUMPERKMŠ ZAHRADNÍ - ŠUMPERK - YET... 6 20.89
5 Lukáš SmýkalLukáš Smýkal 111026 ŠUMPERKŠUMPERK 1 21.91
Celkem 5 závodníků
05 (čt, 17.5.2018 - 14:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TůmaJakub Tůma 110630 ATLETIKA ŠUMPERKATLETIKA ŠUMPERK 1 18.95
2 David SitařDavid Sitař 110221 ŠUMPERKŠUMPERK 2 21.41
3 Jakub BartošJakub Bartoš 111001 ŠUMPERKŠUMPERK 5 21.72
4 Tomáš Jiří ProkopTomáš Jiří Prokop 120227 ŠUMPERKŠUMPERK 3 22.78
5 Jiří KašparJiří Kašpar 120124 ŠUMPERKŠUMPERK 4 22.84
6 Vojtěch PodhoraVojtěch Podhora 120729 ŠUMPERKŠUMPERK 6 25.26
Celkem 6 závodníků

-

01 (čt, 17.5.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka DufkováAnežka Dufková 111221 VESELÁ ŠKOLKAVESELÁ ŠKOLKA 5 20.53
2 Pavla HaragováPavla Haragová 110926 DOLNÍ STUDÉNKYDOLNÍ STUDÉNKY 4 21.86
3 Adéla KárováAdéla Kárová 120714 MOHELNICEMOHELNICE 6 23.91
4 Anna TicháAnna Tichá 110405 ŠUMPERKŠUMPERK 2 24.06
5 Nikol MalachováNikol Malachová 111230 ŠUMPERKŠUMPERK 3 26.03
Celkem 5 závodníků
02 (čt, 17.5.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra BerkováAlexandra Berková 111213 ATLETIKA ŠUMPERKATLETIKA ŠUMPERK 5 19.68
2 Julie NikodýmováJulie Nikodýmová 120226 TJ ŠUMPERKTJ ŠUMPERK 3 22.07
3 Lucie VaňatkováLucie Vaňatková 110131 SOBOTÍNSOBOTÍN 2 22.47
4 Natálie DaňkováNatálie Daňková 121120 ŠUMPERKŠUMPERK 4 23.53
5 Veronika HeldesováVeronika Heldesová 120529 ATLETIKA ŠUMPERK YETTIATLETIKA ŠUMPERK YETTI 6 23.57
Celkem 5 závodníků
03 (čt, 17.5.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DostálováBarbora Dostálová 110123 ZŠ DOLNÍ STUDÉNKYZŠ DOLNÍ STUDÉNKY 4 20.52
2 Josefina FicnarováJosefina Ficnarová 120308 ATLETIKA ŠUMPERKATLETIKA ŠUMPERK 6 23.20
3 Eliška KopeckáEliška Kopecká 120306 ŠUMPERKŠUMPERK 2 23.98
4 Amálie DaňkováAmálie Daňková 121120 ŠUMPERKŠUMPERK 5 24.26
5 Nela GeprtovaNela Geprtova 121106 ŠUMPERKŠUMPERK 3 25.98
Celkem 5 závodníků
04 (čt, 17.5.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela VlkováDaniela Vlková 110211 ZŠ POSTŘELMOVZŠ POSTŘELMOV 2 19.61
2 Lucie SýkorováLucie Sýkorová 111218 MŠ VRCHLICKÉHO, ŠUMPERK, YETTI ŠUMPERKMŠ VRCHLICKÉHO, ŠUMPERK, YE... 3 20.14
3 Anna FryblíkováAnna Fryblíková 110718 SKI KLUB RÝMAŘOVSKI KLUB RÝMAŘOV 5 21.41
4 Mariana HovancováMariana Hovancová 111013 NOVÝ MALÍNNOVÝ MALÍN 4 24.74
5 Stella ProfousováStella Profousová 121225 ŠUMPERKŠUMPERK 6 27.03
Celkem 5 závodníků

-

01 (čt, 17.5.2018 - 14:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PospíšilZdeněk Pospíšil 090206 ŠUMPERKŠUMPERK 9 34.58
2 David KotrlaDavid Kotrla 090127 TJ ŠUMPERKTJ ŠUMPERK 7 35.12
3 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 090513 AK OLOMOUCAK OLOMOUC 11 35.25
4 Filip ReslerFilip Resler 090304 ATLETIKA TJ LANŠKROUNATLETIKA TJ LANŠKROUN 10 35.38
5 Matyáš GerhardMatyáš Gerhard 090610 SKI KLUB RÝMAŘOVSKI KLUB RÝMAŘOV 4 37.66
6 Ondřej KašparOndřej Kašpar 090428 ŠUMPERKŠUMPERK 6 38.02
7 Lukáš FoglLukáš Fogl 090430 ATLETIKA ŠUMPERKATLETIKA ŠUMPERK 3 38.31
8 Matyáš FicnarMatyáš Ficnar 090917 NOVÝ MALÍNNOVÝ MALÍN 2 43.09
9 Adam HofschneiderAdam Hofschneider 100602 ATLETIKA ŠUMPERKATLETIKA ŠUMPERK 5 43.21
10 Eduard FicekEduard Ficek 100517 ATLETIKA ŠUMPERKATLETIKA ŠUMPERK 1 44.03
11 Lukáš LangmannLukáš Langmann 100716 ZŠ ŠUMPERK, DR. BENEŠE 1, 787 01ZŠ ŠUMPERK, DR. BENEŠE 1, 7... 8 45.54
12 Filip VeselýFilip Veselý 100319 ATLETIKA ŠUMPERKATLETIKA ŠUMPERK 12 46.67
Celkem 12 závodníků
02 (čt, 17.5.2018 - 14:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štepán KonečnýŠtepán Konečný 090406 BRUNTÁLBRUNTÁL 5 35.17
2 Albert KesslerAlbert Kessler 100102 TJ ATLETIKA ŠUMPERKTJ ATLETIKA ŠUMPERK 4 37.28
3 Jan SýkoraJan Sýkora 090413 5. ZŠ ŠUMPERK5. ZŠ ŠUMPERK 11 38.27
4 Martin JanuškaMartin Januška 100610 6.ZŠ, ŠUMPERK, ATLETIKA ŠUMPERK6.ZŠ, ŠUMPERK, ATLETIKA ŠU... 2 39.21
5 Vojtěch MacekVojtěch Macek 100322 BRATRUŠOVBRATRUŠOV 7 39.26
6 Jáchym HovanecJáchym Hovanec 090118 NOVÝ MALÍNNOVÝ MALÍN 1 39.37
7 Václav PodhoraVáclav Podhora 090103 ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA ŠUMPERKATLETICKÁ PŘÍPRAVKA ŠUMPERK 8 39.61
8 Tomaš PotočkaTomaš Potočka 100628 NOVÝ MALÍNNOVÝ MALÍN 9 40.68
9 Štěpán ProfousŠtěpán Profous 100118 ŠUMPERKŠUMPERK 10 41.82
10 Šimon JíchaŠimon Jícha 100823 POSTŘELMOVPOSTŘELMOV 3 42.32
11 Marek ZikaMarek Zika 100923 ŠUMPERKŠUMPERK 12 46.06
Oliver KulichOliver Kulich 090307 ATLETIKA ŠUMPERKATLETIKA ŠUMPERK 6 DNF
Celkem 12 závodníků
03 (čt, 17.5.2018 - 14:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KrečmerFilip Krečmer 090224 SKI KLUB RD RÝMAŘOVSKI KLUB RD RÝMAŘOV 6 34.20
2 Tomáš JankůTomáš Janků 090429 3. ZŠ HLUCHÁK - ŠUMPERK-BEZ KLUBU3. ZŠ HLUCHÁK - ŠUMPERK-BEZ... 4 34.70
3 Tomáš MolnarTomáš Molnar 090827 OLOMOUCOLOMOUC 8 36.00
4 Adam ŠtepanovičAdam Štepanovič 090728 PřerovPřerov 11 37.27
5 Tomáš ÖsziTomáš Öszi 091123 POSTŘELMOVPOSTŘELMOV 9 40.89
6 Ondřej DufekOndřej Dufek 090427 ZŠ JEDNIČKAZŠ JEDNIČKA 3 41.50
7 Denis BoudaDenis Bouda 100404 ATLETIKA -PŘÍPRAVKA ŠUMPERKATLETIKA -PŘÍPRAVKA ŠUMPERK 2 41.92
8 Vojtěch KušíkVojtěch Kušík 100224 ŠUMPERKŠUMPERK 7 43.44
9 Martin KonečnýMartin Konečný 100912 BRUNTÁLBRUNTÁL 5 44.16
10 Jakub BaruselJakub Barusel 100805 SKI KLUB RÝMAŘOVSKI KLUB RÝMAŘOV 1 48.40
Celkem 10 závodníků
04 (čt, 17.5.2018 - 14:41) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Oliver KulichOliver Kulich 090307 ŠUMPERKŠUMPERK 35.65
2 Kristián KovářKristián Kovář 100502 ŠUMPERKŠUMPERK 39.36
3 František RichtrFrantišek Richtr 090618 ŠUMPERKŠUMPERK 39.85
Poznámky:
Závodník Kulich Oliver byl připuštěn ke startu v tomto 4. běhu MS, v předchozím 2. běhu upadl a na žádost otce běžel znovu.
Celkem 3 závodníků

-

01 (čt, 17.5.2018 - 14:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina BerkováNina Berková 091026 ATLETIKA ŠUMPERKATLETIKA ŠUMPERK 2 37.26
2 Julie BébrováJulie Bébrová 100703 ZŠ TGM PODĚBRADY, SK KOLÍNZŠ TGM PODĚBRADY, SK KOLÍN 1 37.96
3 Anna VilímkováAnna Vilímková 090415 ATLETIKA ŠUMPERK PŘÍPRAVKAATLETIKA ŠUMPERK PŘÍPRAVKA 12 38.07
4 Viktorie LaskarogluViktorie Laskaroglu 090402 SKI KLUB RÝMAŘOVSKI KLUB RÝMAŘOV 7 39.94
5 Anna HodkováAnna Hodková 100217 ZŠ BOHDÍKOV- ATLETIKA ŠUMPERKZŠ BOHDÍKOV- ATLETIKA ŠUMPERK 4 40.37
6 Kristýna KušíkováKristýna Kušíková 100224 ŠUMPERKŠUMPERK 6 41.38
7 Barbora SmékalováBarbora Smékalová 100114 ATLETIKA ŠUMPERK YETTIATLETIKA ŠUMPERK YETTI 10 41.42
8 Eva KoupilováEva Koupilová 100620 ATLETIKA ŠUMPERKATLETIKA ŠUMPERK 5 43.93
9 Zuzana SchupplerováZuzana Schupplerová 101130 ATLETIKA TJ ŠUMPERKATLETIKA TJ ŠUMPERK 9 44.41
10 Barbora PlíhalováBarbora Plíhalová 100702 ATLETIKA ŠUMPERKATLETIKA ŠUMPERK 8 45.02
11 Monika GeprtováMonika Geprtová 090711 ŠUMPERKŠUMPERK 3 45.67
12 Monika SojákováMonika Sojáková 100525 ZŠ 5,ŠUMPERKZŠ 5,ŠUMPERK 11 49.29
Celkem 12 závodníků
02 (čt, 17.5.2018 - 14:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žaneta DuškováŽaneta Dušková 090117 ATLETIKA TJ LANŠKRONATLETIKA TJ LANŠKRON 1 36.37
2 Sára KohoutkováSára Kohoutková 090329 ZŠ 8. KVĚTNA, ŠUMPERK, ATLETIKA ŠUMPERKZŠ 8. KVĚTNA, ŠUMPERK, ATLE... 6 37.79
3 Tereza KargerováTereza Kargerová 090704 TJ ŠUMPERKTJ ŠUMPERK 4 38.47
4 Anna PospíšilováAnna Pospíšilová 090718 ŠUMPERKŠUMPERK 12 39.84
5 Klára JandováKlára Jandová 090101 ŠUMPERKŠUMPERK 40.35
6 Denisa VilimkovaDenisa Vilimkova 101025 1.ZŠ.ŠUMPERK ATLET.KLUB ŠUMPERK1.ZŠ.ŠUMPERK ATLET.KLUB ŠUM... 10 40.41
7 Lucie WinklerováLucie Winklerová 101116 ZŠ POSTŘELMOVZŠ POSTŘELMOV 11 41.92
8 Sofia HorčicováSofia Horčicová 090206 ATLETIKA ŠUMPERK PŘÍPRAVKAATLETIKA ŠUMPERK PŘÍPRAVKA 2 42.37
9 Natálie KočandrlováNatálie Kočandrlová 091228 KLUB VYTRVALOSTNÍCH SPORTŮ ŠUMPERKKLUB VYTRVALOSTNÍCH SPORTŮ ... 5 42.74
10 Veronika KopeckáVeronika Kopecká 100818 ŠUMPERKŠUMPERK 8 45.38
11 Karolína KonečnáKarolína Konečná 100929 1. ZŠ ŠUMPERK - ATLETIKA TJ ŠUMPERK1. ZŠ ŠUMPERK - ATLETIKA TJ... 7 49.42
12 Simona TomisováSimona Tomisová 100331 POSTŘELMOVPOSTŘELMOV 9 49.45
Celkem 12 závodníků

-

01 (čt, 17.5.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 071112 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 4 49.93
2 Martin PupíkMartin Pupík 071103 ATLETIKA ŠUMPERKATLETIKA ŠUMPERK 6 53.06
3 Radim VlkRadim Vlk 070904 ZŠ POSTŘELMOVZŠ POSTŘELMOV 9 53.92
4 Jiří RašnerJiří Rašner 080314 TJ ŠUMPERKTJ ŠUMPERK 7 54.18
5 František HarapátFrantišek Harapát 080122 1.ZŠ ŠUMPERK, ATLETIKA ŠUMPERK1.ZŠ ŠUMPERK, ATLETIKA ŠUMPERK 3 56.98
6 David PodušelDavid Podušel 080623 BRATRUŠOVBRATRUŠOV 5 57.33
7 Matěj FryblíkMatěj Fryblík 071016 SKI KLUB RÝMAŘOVSKI KLUB RÝMAŘOV 2 61.88
8 František BaruselFrantišek Barusel 070501 SKI KLUB RÝMAŘOVSKI KLUB RÝMAŘOV 1 63.83
9 Antonin SkoumalAntonin Skoumal 080904 5.ZS SUMPERK5.ZS SUMPERK 8 65.00
Celkem 9 závodníků
02 (čt, 17.5.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš TůmaTomáš Tůma 080630 ATLETIKA ŠUMPERKATLETIKA ŠUMPERK 7 52.30
2 Jakub LangerJakub Langer 080304 TJ UNICOVTJ UNICOV 3 52.70
3 Jakub LisnerJakub Lisner 080425 ATLETIKA ŠUMPERKATLETIKA ŠUMPERK 4 54.65
4 Jan RutarJan Rutar 071204 3 ZS SUMPERK TJ SUMPERK3 ZS SUMPERK TJ SUMPERK 6 56.35
5 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 080309 ŠUMPERKŠUMPERK 9 57.48
6 Tobiáš JandaTobiáš Janda 070608 ŠUMAVSKÁ 21-ŠUMPERK-TJ ŠUMPERKŠUMAVSKÁ 21-ŠUMPERK-TJ ŠUMPERK 2 59.09
7 Jakub PotočkaJakub Potočka 071225 NOVÝ MALÍNNOVÝ MALÍN 5 61.30
8 Jiří GlozaJiří Gloza 071227 ŠUMPERKŠUMPERK 1 68.26
9 Jakub VystrčilJakub Vystrčil 080911 SKI KLUB RÝMAŘOVSKI KLUB RÝMAŘOV 8 71.40
Celkem 9 závodníků

-

01 (čt, 17.5.2018 - 14:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 070901 ZŠTGM PODĚBRADY, SK KOLÍNZŠTGM PODĚBRADY, SK KOLÍN 2 50.87
2 Ema ŠtětinováEma Štětinová 080129 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 10 53.39
3 Anna SýkorováAnna Sýkorová 070807 5. ZŠ, ŠUMPERK, ATLETIKA ŠUMPERK5. ZŠ, ŠUMPERK, ATLETIKA ŠU... 9 53.68
4 Julie MachytkováJulie Machytková 070206 ŠUMPERKŠUMPERK 3 53.90
5 Tereza MarešováTereza Marešová 070919 ATLETIKA TJ LANŠKROUNATLETIKA TJ LANŠKROUN 4 57.91
6 Vendula AmbrožováVendula Ambrožová 070721 SKI KLUB RÝMAŘOVSKI KLUB RÝMAŘOV 1 58.83
7 Anežka SolařováAnežka Solařová 080104 ATLETIKA ŠUMPERKATLETIKA ŠUMPERK 8 59.50
8 Barbora RýznarováBarbora Rýznarová 080716 ZŠ POSTŘELMOVZŠ POSTŘELMOV 7 62.36
9 Anna PetruňováAnna Petruňová 070722 ŠUMPERKŠUMPERK 5 67.18
10 Lucie ReichlováLucie Reichlová 081209 KVS ŠUMPERKKVS ŠUMPERK 6 69.50
Celkem 10 závodníků
02 (čt, 17.5.2018 - 14:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 070628 TJ UNIČOVTJ UNIČOV 4 51.35
2 Ema BerkováEma Berková 071222 ATLETIKA ŠUMPERKATLETIKA ŠUMPERK 1 51.77
3 Barbora FaltusováBarbora Faltusová 080319 ATLETIKA ŠUMPERKATLETIKA ŠUMPERK 2 57.42
4 Martina VepřekováMartina Vepřeková 070713 ATLETIKA TJ ŠUMPERKATLETIKA TJ ŠUMPERK 8 58.53
5 Anna NovotnáAnna Novotná 070622 ZŠ BLUDOVZŠ BLUDOV 5 59.55
6 Pavla ReichlováPavla Reichlová 081209 KVS ŠUMPERKKVS ŠUMPERK 6 59.55
7 Valerie SpillerováValerie Spillerová 081216 ZŠ LOUČNÁ NAD DESNOUZŠ LOUČNÁ NAD DESNOU 7 65.00
8 Petra ZahradníkováPetra Zahradníková 080124 SKI KLUB RÝMAŘOVSKI KLUB RÝMAŘOV 9 65.35
9 Klára KamlerováKlára Kamlerová 081203 ZŠ VRCHLICKÉHO ŠUMPERKZŠ VRCHLICKÉHO ŠUMPERK 3 70.34
Celkem 9 závodníků
03 (čt, 17.5.2018 - 14:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 070925 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 3 50.40
2 Tereza KnápkováTereza Knápková 080225 TJ LANŠKROUNTJ LANŠKROUN 4 52.61
3 Bára PražákováBára Pražáková 070328 TJ ŠUMPERKTJ ŠUMPERK 6 53.01
4 Julie HorováJulie Horová 080228 ŠUMPERK - TJ ŠUMPERK - ATLETIKAŠUMPERK - TJ ŠUMPERK - ATLE... 2 60.63
5 Zuzana WinklerováZuzana Winklerová 070819 ZŠ POSTŘELMOVZŠ POSTŘELMOV 9 65.14
6 Natálie ElsnerováNatálie Elsnerová 071207 TJ ATLETIKA ŠUMPERKTJ ATLETIKA ŠUMPERK 1 65.52
7 Karla RendováKarla Rendová 071129 ATLETIKA ŠUMPERKATLETIKA ŠUMPERK 7 65.64
8 Veronika RožňákováVeronika Rožňáková 080520 SKI KLUB RÝMAŘOVSKI KLUB RÝMAŘOV 8 66.54
9 Denisa PeškováDenisa Pešková 070618 ATLETIKA ŠUMPERKATLETIKA ŠUMPERK 5 67.34
Celkem 9 závodníků

-

01 (čt, 17.5.2018 - 13:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém TrojekVilém Trojek 160621 ŠUMPERKŠUMPERK 3 15.97
2 Jan KáraJan Kára 160908 MOHELNICEMOHELNICE 5 24.45
3 Michael MaňasMichael Maňas 170106 ŠUMPERKŠUMPERK 4 26.85
4 Matouš MazákMatouš Mazák 160526 ŠUMPERKŠUMPERK 6 42.46
Celkem 4 závodníků

-

01 (čt, 17.5.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hedvika GurníkováHedvika Gurníková 160124 JESLE JEČMÍNEK, O.P.S., ŠUMPERKJESLE JEČMÍNEK, O.P.S., ŠUM... 5 16.35
2 Klára PavlúsováKlára Pavlúsová 160627 ŠUMPERKŠUMPERK 3 18.89
3 Eva PavlúsováEva Pavlúsová 160627 ŠUMPERKŠUMPERK 6 22.51
4 Emilie NikodýmováEmilie Nikodýmová 161021 NOVÝ MALÍNNOVÝ MALÍN 4 24.56
Celkem 4 závodníků