800 m - Muži (Běh)
Běh 1 (út, 13.2.2018 - 19:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 1:58.01 | ||||||||||||||
2 | Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 1:58.09 | ||||||||||||||
3 | Ondřej KramnýOndřej Kramný | 00 | TJ Sokol Opava | 2 | 2:02.23 | ||||||||||||||
4 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 2:03.83 | ||||||||||||||
5 | Viktor GebauerViktor Gebauer | 01 | TJ Sokol Opava | 1 | 2:04.61 | ||||||||||||||
6 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 2:11.22 | ||||||||||||||
7 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:13.56 | ||||||||||||||
Ondřej VáchalOndřej Váchal | 94 | MÍLAŘI Domažlice | 3 | DNS | |||||||||||||||
Vojtěch ZechaVojtěch Zecha | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (út, 13.2.2018 - 19:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal HrochMichal Hroch | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 2:08.07 | ||||||||||||||
2 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:11.43 | ||||||||||||||
3 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:12.02 | ||||||||||||||
4 | Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:15.65 | ||||||||||||||
5 | Jan StaněkJan Staněk | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 2:18.22 | ||||||||||||||
6 | Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 2:21.03 | ||||||||||||||
7 | Oskar MartiňákOskar Martiňák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:25.90 | ||||||||||||||
8 | Samuel SmolínSamuel Smolín | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:46.53 | ||||||||||||||
Petr JežekPetr Ježek | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 1:58.01 | |||
2 | Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 1:58.09 | |||
3 | Ondřej KramnýOndřej Kramný | 00 | TJ Sokol Opava | 2 | 2:02.23 | |||
4 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 2:03.83 | |||
5 | Viktor GebauerViktor Gebauer | 01 | TJ Sokol Opava | 1 | 2:04.61 | |||
6 | Michal HrochMichal Hroch | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 2:08.07 | |||
7 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 2:11.22 | |||
8 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:11.43 | |||
9 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:12.02 | |||
10 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:13.56 | |||
11 | Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:15.65 | |||
12 | Jan StaněkJan Staněk | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 2:18.22 | |||
13 | Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 2:21.03 | |||
14 | Oskar MartiňákOskar Martiňák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:25.90 | |||
15 | Samuel SmolínSamuel Smolín | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:46.53 | |||
Ondřej VáchalOndřej Váchal | 94 | MÍLAŘI Domažlice | 3 | DNS | ||||
Vojtěch ZechaVojtěch Zecha | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 4 | DNS | ||||
Petr JežekPetr Ježek | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 1 | DNS |
800 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (út, 13.2.2018 - 18:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta RaškováIveta Rašková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 2:20.03 | ||||||||||||||
2 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 2:26.32 | ||||||||||||||
3 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:29.68 | ||||||||||||||
4 | Patricie ŠaclováPatricie Šaclová | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 9 | 2:30.64 | ||||||||||||||
5 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:32.32 | ||||||||||||||
6 | Tereza MikolajczakováTereza Mikolajczaková | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 2:34.89 | ||||||||||||||
7 | Anna BelaníkováAnna Belaníková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 2:35.57 | ||||||||||||||
8 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | AC Choceň, spolek | 6 | 2:39.50 | ||||||||||||||
9 | Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:41.71 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |