1500 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 16:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dawid MalinaDawid Malina | 91 | Poland | 5 | 4:01.49 | ||||||||||||||
2 | Damian PolečDamian Poleč | 97 | Poland | 6 | 4:03.73 | ||||||||||||||
3 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 4:05.41 | ||||||||||||||
4 | Dawid MysiukDawid Mysiuk | 01 | Poland | 7 | 4:07.23 | ||||||||||||||
5 | Tomáš BátrlaTomáš Bátrla | 99 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 4:12.57 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 4:13.34 | ||||||||||||||
7 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 4:20.28 | ||||||||||||||
8 | David WittekDavid Wittek | 98 | TJ Sokol Opava | 3 | 4:21.89 | ||||||||||||||
9 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11 | 4:22.47 | ||||||||||||||
10 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | VSK Univerzita Brno | 12 | 4:24.19 | ||||||||||||||
11 | Matěj BeňovičMatěj Beňovič | 96 | TJ Sokol Opava | 2 | 4:25.91 | ||||||||||||||
12 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 4 | 4:30.36 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 16:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 4:29.19 | ||||||||||||||
2 | Petr PazourekPetr Pazourek | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 4:32.94 | ||||||||||||||
3 | Marek GilíkMarek Gilík | 99 | TJ Sokol Opava | 1 | 4:37.71 | ||||||||||||||
4 | Michael BauchnerMichael Bauchner | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 4:40.39 | ||||||||||||||
5 | Ondřej VajdaOndřej Vajda | 02 | TJ Sokol Opava | 13 | 4:42.31 | ||||||||||||||
6 | Daniel JuříčekDaniel Juříček | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 4:43.49 | ||||||||||||||
7 | Kazimierz KudrysKazimierz Kudrys | 02 | Poland | 8 | 4:44.19 | ||||||||||||||
8 | Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 4:50.50 | ||||||||||||||
9 | Jan PorubaJan Poruba | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 12 | 4:51.75 | ||||||||||||||
10 | Karel BaštýřKarel Baštýř | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | 4:53.83 | ||||||||||||||
11 | Libor VysloužilLibor Vysloužil | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 4:54.36 | ||||||||||||||
12 | Oskar SliwkaOskar Sliwka | 01 | Poland | 9 | 4:55.94 | ||||||||||||||
13 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 11 | 5:00.10 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dawid MalinaDawid Malina | 91 | Poland | 5 | 4:01.49 | |||
2 | Damian PolečDamian Poleč | 97 | Poland | 6 | 4:03.73 | |||
3 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 4:05.41 | |||
4 | Dawid MysiukDawid Mysiuk | 01 | Poland | 7 | 4:07.23 | |||
5 | Tomáš BátrlaTomáš Bátrla | 99 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 4:12.57 | |||
6 | Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 4:13.34 | |||
7 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 4:20.28 | |||
8 | David WittekDavid Wittek | 98 | TJ Sokol Opava | 3 | 4:21.89 | |||
9 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11 | 4:22.47 | |||
10 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | VSK Univerzita Brno | 12 | 4:24.19 | |||
11 | Matěj BeňovičMatěj Beňovič | 96 | TJ Sokol Opava | 2 | 4:25.91 | |||
12 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 4:29.19 | |||
13 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 4 | 4:30.36 | |||
14 | Petr PazourekPetr Pazourek | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 4:32.94 | |||
15 | Marek GilíkMarek Gilík | 99 | TJ Sokol Opava | 1 | 4:37.71 | |||
16 | Michael BauchnerMichael Bauchner | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 4:40.39 | |||
17 | Ondřej VajdaOndřej Vajda | 02 | TJ Sokol Opava | 13 | 4:42.31 | |||
18 | Daniel JuříčekDaniel Juříček | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 4:43.49 | |||
19 | Kazimierz KudrysKazimierz Kudrys | 02 | Poland | 8 | 4:44.19 | |||
20 | Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 4:50.50 | |||
21 | Jan PorubaJan Poruba | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 12 | 4:51.75 | |||
22 | Karel BaštýřKarel Baštýř | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | 4:53.83 | |||
23 | Libor VysloužilLibor Vysloužil | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 4:54.36 | |||
24 | Oskar SliwkaOskar Sliwka | 01 | Poland | 9 | 4:55.94 | |||
25 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 11 | 5:00.10 |
1500 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 15:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona VrzalováSimona Vrzalová | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 4:16.50 | ||||||||||||||
2 | Karolina GizaKarolina Giza | 89 | Poland | 5 | 4:24.15 | ||||||||||||||
3 | Eliška SurmováEliška Surmová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 4:36.74 | ||||||||||||||
4 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 4:36.92 | ||||||||||||||
5 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 4:38.78 | ||||||||||||||
6 | Angelika StepienAngelika Stepien | 00 | Poland | 7 | 4:41.24 | ||||||||||||||
7 | Eliška KalousováEliška Kalousová | 98 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 4:41.63 | ||||||||||||||
8 | Lucie FilipováLucie Filipová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 10 | 4:56.65 | ||||||||||||||
Magdalena KrawczykMagdalena Krawczyk | 92 | Poland | 3 | DNS | |||||||||||||||
Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 15:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 5:01.52 | ||||||||||||||
2 | Ivana LubojackáIvana Lubojacká | 98 | TJ TŽ Třinec | 6 | 5:12.06 | ||||||||||||||
3 | Anežka LíznerováAnežka Líznerová | 98 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 5:24.22 | ||||||||||||||
4 | Veronika PopelkováVeronika Popelková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 5:26.05 | ||||||||||||||
5 | Hana HudcováHana Hudcová | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 9 | 5:37.59 | ||||||||||||||
6 | Lucie MatějováLucie Matějová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 5:45.90 | ||||||||||||||
7 | Petra NovákováPetra Nováková | 99 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 6:19.39 | ||||||||||||||
Michaela BaklikováMichaela Bakliková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | DNS | |||||||||||||||
Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona VrzalováSimona Vrzalová | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 4:16.50 | |||
2 | Karolina GizaKarolina Giza | 89 | Poland | 5 | 4:24.15 | |||
3 | Eliška SurmováEliška Surmová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 4:36.74 | |||
4 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 4:36.92 | |||
5 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 4:38.78 | |||
6 | Angelika StepienAngelika Stepien | 00 | Poland | 7 | 4:41.24 | |||
7 | Eliška KalousováEliška Kalousová | 98 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 4:41.63 | |||
8 | Lucie FilipováLucie Filipová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 10 | 4:56.65 | |||
9 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 5:01.52 | |||
10 | Ivana LubojackáIvana Lubojacká | 98 | TJ TŽ Třinec | 6 | 5:12.06 | |||
11 | Anežka LíznerováAnežka Líznerová | 98 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 5:24.22 | |||
12 | Veronika PopelkováVeronika Popelková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 5:26.05 | |||
13 | Hana HudcováHana Hudcová | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 9 | 5:37.59 | |||
14 | Lucie MatějováLucie Matějová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 5:45.90 | |||
15 | Petra NovákováPetra Nováková | 99 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 6:19.39 | |||
Magdalena KrawczykMagdalena Krawczyk | 92 | Poland | 3 | DNS | ||||
Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | DNF | ||||
Michaela BaklikováMichaela Bakliková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | DNS | ||||
Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | DNS |