400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 3 | 49.60 | ||||||||||||||
2 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 50.65 | ||||||||||||||
3 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 50.66 | ||||||||||||||
4 | Jan SadilJan Sadil | 96 | TJ Dukla Praha | 6 | 51.19 | ||||||||||||||
5 | Adam HajdukAdam Hajduk | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 51.39 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peter LučanskýPeter Lučanský | 96 | Slovakia | 2 | 49.56 | ||||||||||||||
2 | Štěpán JuránekŠtěpán Juránek | 90 | VSK Univerzita Brno | 5 | 50.43 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 98 | SK Hranice, z.s. | 4 | 50.69 | ||||||||||||||
4 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | 50.70 | ||||||||||||||
5 | Ludvík SalamonLudvík Salamon | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 53.11 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 52.05 | ||||||||||||||
2 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 53.26 | ||||||||||||||
3 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 54.22 | ||||||||||||||
4 | Dawid BubalaDawid Bubala | 97 | Poland | 3 | 58.32 | ||||||||||||||
Jakub OndriskaJakub Ondriska | 96 | VSK Univerzita Brno | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peter LučanskýPeter Lučanský | 96 | Slovakia | 2 | 49.56 | |||
2 | Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 3 | 49.60 | |||
3 | Štěpán JuránekŠtěpán Juránek | 90 | VSK Univerzita Brno | 5 | 50.43 | |||
4 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 50.65 | |||
5 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 50.66 | |||
6 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 98 | SK Hranice, z.s. | 4 | 50.69 | |||
7 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | 50.70 | |||
8 | Jan SadilJan Sadil | 96 | TJ Dukla Praha | 6 | 51.19 | |||
9 | Adam HajdukAdam Hajduk | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 51.39 | |||
10 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 52.05 | |||
11 | Ludvík SalamonLudvík Salamon | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 53.11 | |||
12 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 53.26 | |||
13 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 54.22 | |||
14 | Dawid BubalaDawid Bubala | 97 | Poland | 3 | 58.32 | |||
Jakub OndriskaJakub Ondriska | 96 | VSK Univerzita Brno | 2 | DNS |
400 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 15:16) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 4 | 49.47 | ||||||||||||||
2 | Marek SechraMarek Sechra | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 49.86 | ||||||||||||||
3 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 5 | 50.52 | ||||||||||||||
4 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 51.93 | ||||||||||||||
Jakub KwašniakJakub Kwašniak | 99 | Poland | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 15:16) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 49.33 | ||||||||||||||
2 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 51.45 | ||||||||||||||
3 | Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 51.99 | ||||||||||||||
4 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 52.85 | ||||||||||||||
5 | Dominik CzerniecDominik Czerniec | 00 | Poland | 2 | 55.53 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 15:16) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch DušekVojtěch Dušek | 00 | VSK Univerzita Brno | 4 | 55.22 | ||||||||||||||
2 | Aleš KučeraAleš Kučera | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 55.48 | ||||||||||||||
3 | Jakub MrlíkJakub Mrlík | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 56.99 | ||||||||||||||
4 | Petr FrancPetr Franc | 98 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 59.01 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 15:16) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamil GlabekKamil Glabek | 00 | Poland | 2 | 53.47 | ||||||||||||||
2 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 53.78 | ||||||||||||||
3 | Petr KukuczkaPetr Kukuczka | 99 | TJ Sokol Opava | 6 | 53.91 | ||||||||||||||
4 | Antonín HorčičkaAntonín Horčička | 00 | VSK Univerzita Brno | 5 | 55.67 | ||||||||||||||
5 | Petr OpatrnýPetr Opatrný | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 59.70 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 49.33 | |||
2 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 4 | 49.47 | |||
3 | Marek SechraMarek Sechra | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 49.86 | |||
4 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 5 | 50.52 | |||
5 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 51.45 | |||
6 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 51.93 | |||
7 | Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 51.99 | |||
8 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 52.85 | |||
9 | Kamil GlabekKamil Glabek | 00 | Poland | 2 | 53.47 | |||
10 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 53.78 | |||
11 | Petr KukuczkaPetr Kukuczka | 99 | TJ Sokol Opava | 6 | 53.91 | |||
12 | Vojtěch DušekVojtěch Dušek | 00 | VSK Univerzita Brno | 4 | 55.22 | |||
13 | Aleš KučeraAleš Kučera | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 55.48 | |||
14 | Dominik CzerniecDominik Czerniec | 00 | Poland | 2 | 55.53 | |||
15 | Antonín HorčičkaAntonín Horčička | 00 | VSK Univerzita Brno | 5 | 55.67 | |||
16 | Jakub MrlíkJakub Mrlík | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 56.99 | |||
17 | Petr FrancPetr Franc | 98 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 59.01 | |||
18 | Petr OpatrnýPetr Opatrný | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 59.70 | |||
Jakub KwašniakJakub Kwašniak | 99 | Poland | 6 | DNS |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 15:17) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 50.68 | ||||||||||||||
2 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 5 | 51.25 | ||||||||||||||
3 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 3 | 51.98 | ||||||||||||||
4 | Kamil SwalskiKamil Swalski | 01 | Poland | 2 | 53.51 | ||||||||||||||
5 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 57.81 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 15:17) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 52.22 | ||||||||||||||
2 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 52.91 | ||||||||||||||
3 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 53.11 | ||||||||||||||
4 | Jakub KitaJakub Kita | 01 | Poland | 5 | 53.25 | ||||||||||||||
5 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 2 | 54.27 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 15:17) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | 52.47 | ||||||||||||||
2 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 2 | 52.48 | ||||||||||||||
3 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 52.94 | ||||||||||||||
4 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 53.16 | ||||||||||||||
5 | Bartolomiej RóžanskiBartolomiej Róžanski | 02 | Poland | 5 | 53.33 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 15:17) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 55.27 | ||||||||||||||
2 | Sergej ObradovičSergej Obradovič | 01 | Serbia | 4 | 57.11 | ||||||||||||||
3 | Michal KadlecMichal Kadlec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 57.17 | ||||||||||||||
4 | Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 58.81 | ||||||||||||||
Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | DQ 162.7 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 20.1.2018 - 15:17) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal LadakMichal Ladak | 01 | Poland | 3 | 55.53 | ||||||||||||||
2 | Jan VavříčekJan Vavříček | 01 | TJ Sokol Opava | 5 | 56.71 | ||||||||||||||
3 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 1 | 57.05 | ||||||||||||||
4 | David PetrDavid Petr | 02 | TJ Slezan Opava, z.s. | 6 | 59.30 | ||||||||||||||
5 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 59.44 | ||||||||||||||
6 | Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 61.52 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 50.68 | |||
2 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 5 | 51.25 | |||
3 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 3 | 51.98 | |||
4 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 52.22 | |||
5 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | 52.47 | |||
6 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 2 | 52.48 | |||
7 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 52.91 | |||
8 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 52.94 | |||
9 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 53.11 | |||
10 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 53.16 | |||
11 | Jakub KitaJakub Kita | 01 | Poland | 5 | 53.25 | |||
12 | Bartolomiej RóžanskiBartolomiej Róžanski | 02 | Poland | 5 | 53.33 | |||
13 | Kamil SwalskiKamil Swalski | 01 | Poland | 2 | 53.51 | |||
14 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 2 | 54.27 | |||
15 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 55.27 | |||
16 | Michal LadakMichal Ladak | 01 | Poland | 3 | 55.53 | |||
17 | Jan VavříčekJan Vavříček | 01 | TJ Sokol Opava | 5 | 56.71 | |||
18 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 1 | 57.05 | |||
19 | Sergej ObradovičSergej Obradovič | 01 | Serbia | 4 | 57.11 | |||
20 | Michal KadlecMichal Kadlec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 57.17 | |||
21 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 57.81 | |||
22 | Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 58.81 | |||
23 | David PetrDavid Petr | 02 | TJ Slezan Opava, z.s. | 6 | 59.30 | |||
24 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 59.44 | |||
25 | Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 61.52 | |||
Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | ||||
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | DQ 162.7 |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 14:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HálováKateřina Hálová | 81 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 56.52 | ||||||||||||||
2 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 60.63 | ||||||||||||||
3 | Tereza ČaladiTereza Čaladi | 96 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 61.71 | ||||||||||||||
4 | Julia ZagajskaJulia Zagajska | 03 | Poland | 2 | 63.10 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 14:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 62.23 | ||||||||||||||
2 | Anežka LíznerováAnežka Líznerová | 98 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 64.99 | ||||||||||||||
3 | Julia LiberkowskaJulia Liberkowska | 03 | Poland | 2 | 68.35 | ||||||||||||||
Daniela JanatováDaniela Janatová | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HálováKateřina Hálová | 81 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 56.52 | |||
2 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 60.63 | |||
3 | Tereza ČaladiTereza Čaladi | 96 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 61.71 | |||
4 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 62.23 | |||
5 | Julia ZagajskaJulia Zagajska | 03 | Poland | 2 | 63.10 | |||
6 | Anežka LíznerováAnežka Líznerová | 98 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 64.99 | |||
7 | Julia LiberkowskaJulia Liberkowska | 03 | Poland | 2 | 68.35 | |||
Daniela JanatováDaniela Janatová | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | DNS |
400 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 14:46) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová | 99 | Slovakia | 4 | 60.06 | ||||||||||||||
2 | Wiktoria SynowiecWiktoria Synowiec | 00 | Poland | 5 | 60.28 | ||||||||||||||
3 | Malgorzata ZamoraMalgorzata Zamora | 99 | Poland | 3 | 60.52 | ||||||||||||||
4 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 71.15 | ||||||||||||||
5 | Alice ProcházkováAlice Procházková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 74.97 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 14:46) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika BochníčkováDominika Bochníčková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 59.05 | ||||||||||||||
2 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 61.39 | ||||||||||||||
3 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 61.66 | ||||||||||||||
4 | Katarzyna CieslarKatarzyna Cieslar | 99 | Poland | 4 | 62.23 | ||||||||||||||
5 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 63.40 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 14:46) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 3 | 59.79 | ||||||||||||||
2 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 60.62 | ||||||||||||||
3 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 61.50 | ||||||||||||||
4 | Justyna ZwiasJustyna Zwias | 99 | Poland | 4 | 62.43 | ||||||||||||||
5 | Ilona PorebskaIlona Porebska | 99 | Poland | 2 | 65.66 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika BochníčkováDominika Bochníčková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 59.05 | |||
2 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 3 | 59.79 | |||
3 | Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová | 99 | Slovakia | 4 | 60.06 | |||
4 | Wiktoria SynowiecWiktoria Synowiec | 00 | Poland | 5 | 60.28 | |||
5 | Malgorzata ZamoraMalgorzata Zamora | 99 | Poland | 3 | 60.52 | |||
6 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 60.62 | |||
7 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 61.39 | |||
8 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 61.50 | |||
9 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 61.66 | |||
10 | Katarzyna CieslarKatarzyna Cieslar | 99 | Poland | 4 | 62.23 | |||
11 | Justyna ZwiasJustyna Zwias | 99 | Poland | 4 | 62.43 | |||
12 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 63.40 | |||
13 | Ilona PorebskaIlona Porebska | 99 | Poland | 2 | 65.66 | |||
14 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 71.15 | |||
15 | Alice ProcházkováAlice Procházková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 74.97 |
400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 14:47) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 58.50 | ||||||||||||||
2 | Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska | 01 | Poland | 3 | 60.83 | ||||||||||||||
3 | Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 63.87 | ||||||||||||||
4 | Tereza NěmčanskáTereza Němčanská | 02 | MC atletika Brno | 2 | 64.83 | ||||||||||||||
5 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk z.s. | 5 | 65.68 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 14:47) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sandra SobstelSandra Sobstel | 01 | Poland | 4 | 58.68 | ||||||||||||||
2 | Marta KalmukMarta Kalmuk | 01 | Poland | 5 | 60.50 | ||||||||||||||
3 | Tereza SmolkováTereza Smolková | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | 60.60 | ||||||||||||||
4 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 62.94 | ||||||||||||||
5 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 64.92 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 14:47) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 61.86 | ||||||||||||||
2 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 62.13 | ||||||||||||||
3 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 62.86 | ||||||||||||||
4 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 2 | 63.65 | ||||||||||||||
5 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 63.86 | ||||||||||||||
6 | Marta KuboszekMarta Kuboszek | 01 | Poland | 1 | 64.80 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 14:47) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 61.35 | ||||||||||||||
2 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 66.77 | ||||||||||||||
3 | Petra TáborskáPetra Táborská | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 67.20 | ||||||||||||||
4 | Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 69.12 | ||||||||||||||
5 | Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 69.34 | ||||||||||||||
6 | Karolína KleiblováKarolína Kleiblová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 69.95 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 58.50 | |||
2 | Sandra SobstelSandra Sobstel | 01 | Poland | 4 | 58.68 | |||
3 | Marta KalmukMarta Kalmuk | 01 | Poland | 5 | 60.50 | |||
4 | Tereza SmolkováTereza Smolková | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | 60.60 | |||
5 | Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska | 01 | Poland | 3 | 60.83 | |||
6 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 61.35 | |||
7 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 61.86 | |||
8 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 62.13 | |||
9 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 62.86 | |||
10 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 62.94 | |||
11 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 2 | 63.65 | |||
12 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 63.86 | |||
13 | Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 63.87 | |||
14 | Marta KuboszekMarta Kuboszek | 01 | Poland | 1 | 64.80 | |||
15 | Tereza NěmčanskáTereza Němčanská | 02 | MC atletika Brno | 2 | 64.83 | |||
16 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 64.92 | |||
17 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk z.s. | 5 | 65.68 | |||
18 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 66.77 | |||
19 | Petra TáborskáPetra Táborská | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 67.20 | |||
20 | Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 69.12 | |||
21 | Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 69.34 | |||
22 | Karolína KleiblováKarolína Kleiblová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 69.95 |