800 m - Ženy
(so, 10.2.2018 - 17:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina CachováKateřina Cachová | 90 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 2:16.21 | ||||||||||||||||||
2 | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Slovakia | 5 | 2:16.65 | ||||||||||||||||||
3 | Eliška KlučinováEliška Klučinová | 88 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 2:17.34 | ||||||||||||||||||
4 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 2:18.31 | ||||||||||||||||||
5 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 2 | 2:21.31 | ||||||||||||||||||
6 | Denisa MajerováDenisa Majerová | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 2:26.49 | ||||||||||||||||||
7 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 6 | 2:27.21 | ||||||||||||||||||
8 | Dorota SkřivanováDorota Skřivanová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1 | 2:27.73 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 10.2.2018 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Renata ProcházkováRenata Procházková | 99 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 2:22.63 | ||||||||||||||||||
2 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:22.76 | ||||||||||||||||||
3 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 2:33.17 | ||||||||||||||||||
4 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:43.25 | ||||||||||||||||||
5 | Kateřina MastnáKateřina Mastná | 00 | TJ Lokomotiva Rakovník | 2 | 2:46.92 | ||||||||||||||||||
6 | Nikola GavendováNikola Gavendová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:51.62 | ||||||||||||||||||
7 | Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 1 | 2:51.96 | ||||||||||||||||||
8 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 2:56.59 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 10.2.2018 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:23.29 | ||||||||||||||||||
2 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | TJ Dukla Praha | 3 | 2:25.52 | ||||||||||||||||||
3 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 2:28.72 | ||||||||||||||||||
4 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 2:30.83 | ||||||||||||||||||
5 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 2:32.73 | ||||||||||||||||||
6 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:39.98 | ||||||||||||||||||
7 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | AC Pardubice | 1 | 2:40.11 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Renata ProcházkováRenata Procházková | 99 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 2:22.63 | |||
2 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:22.76 | |||
3 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:23.29 | |||
4 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | TJ Dukla Praha | 3 | 2:25.52 | |||
5 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 2:28.72 | |||
6 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 2:30.83 | |||
7 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 2:32.73 | |||
8 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 2:33.17 | |||
9 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:39.98 | |||
10 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | AC Pardubice | 1 | 2:40.11 | |||
11 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:43.25 | |||
12 | Kateřina MastnáKateřina Mastná | 00 | TJ Lokomotiva Rakovník | 2 | 2:46.92 | |||
13 | Nikola GavendováNikola Gavendová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:51.62 | |||
14 | Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 1 | 2:51.96 | |||
15 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 2:56.59 |
800 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (pá, 9.2.2018 - 18:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:28.29 | ||||||||||||||||||
2 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 2:29.21 | ||||||||||||||||||
3 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:30.61 | ||||||||||||||||||
4 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:32.96 | ||||||||||||||||||
5 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 2:34.58 | ||||||||||||||||||
6 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | SK Dobruška z.s. | 2 | 2:37.95 | ||||||||||||||||||
7 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 2:49.94 | ||||||||||||||||||
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | DNS | |||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 9.2.2018 - 18:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 5 | 2:28.06 | ||||||||||||||||||
2 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 2:28.77 | ||||||||||||||||||
3 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 6 | 2:32.46 | ||||||||||||||||||
4 | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | AC TJ Jičín | 2 | 2:33.57 | ||||||||||||||||||
5 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 6 | 2:34.90 | ||||||||||||||||||
6 | Kateřina ŽohováKateřina Žohová | 01 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 1 | 2:40.34 | ||||||||||||||||||
7 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 2:47.09 | ||||||||||||||||||
Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 1 | DNS | |||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 5 | 2:28.06 | |||
2 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:28.29 | |||
3 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 2:28.77 | |||
4 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 2:29.21 | |||
5 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:30.61 | |||
6 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 6 | 2:32.46 | |||
7 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:32.96 | |||
8 | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | AC TJ Jičín | 2 | 2:33.57 | |||
9 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 2:34.58 | |||
10 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 6 | 2:34.90 | |||
11 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | SK Dobruška z.s. | 2 | 2:37.95 | |||
12 | Kateřina ŽohováKateřina Žohová | 01 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 1 | 2:40.34 | |||
13 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 2:47.09 | |||
14 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 2:49.94 | |||
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | DNS | ||||
Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 1 | DNS |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 9.2.2018 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2 | 2:29.01 | ||||||||||||||||||
2 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 2:33.63 | ||||||||||||||||||
3 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 2:34.52 | ||||||||||||||||||
4 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 2:34.67 | ||||||||||||||||||
5 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:38.51 | ||||||||||||||||||
6 | Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 2:45.81 | ||||||||||||||||||
7 | Sára ČihulováSára Čihulová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 2:46.50 | ||||||||||||||||||
8 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 2:56.38 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 9.2.2018 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 2:35.58 | ||||||||||||||||||
2 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 2:37.17 | ||||||||||||||||||
3 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 2:40.05 | ||||||||||||||||||
4 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 2:42.51 | ||||||||||||||||||
5 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 2:51.33 | ||||||||||||||||||
6 | Pavla KosielskáPavla Kosielská | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 2:54.40 | ||||||||||||||||||
7 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 1 | 2:54.70 | ||||||||||||||||||
Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková | 03 | Spartak Praha 4 | 1 | DNS | |||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2 | 2:29.01 | |||
2 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 2:33.63 | |||
3 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 2:34.52 | |||
4 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 2:34.67 | |||
5 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 2:35.58 | |||
6 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 2:37.17 | |||
7 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:38.51 | |||
8 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 2:40.05 | |||
9 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 2:42.51 | |||
10 | Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 2:45.81 | |||
11 | Sára ČihulováSára Čihulová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 2:46.50 | |||
12 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 2:51.33 | |||
13 | Pavla KosielskáPavla Kosielská | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 2:54.40 | |||
14 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 1 | 2:54.70 | |||
15 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 2:56.38 | |||
Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková | 03 | Spartak Praha 4 | 1 | DNS |