1000 m - Muži
(ne, 11.2.2018 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 2:47.62 | ||||||||||||||||||||||
2 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 5 | 2:48.04 | ||||||||||||||||||||||
3 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 2:48.98 | ||||||||||||||||||||||
4 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 2:49.42 | ||||||||||||||||||||||
5 | Petr JindřichPetr Jindřich | 88 | SK Aktis Praha z.s. | 10 | 2:51.11 | ||||||||||||||||||||||
6 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 7 | 2:54.06 | ||||||||||||||||||||||
7 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 9 | 2:56.93 | ||||||||||||||||||||||
8 | Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 12 | 2:58.58 | ||||||||||||||||||||||
9 | David HájekDavid Hájek | 96 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 3:00.04 | ||||||||||||||||||||||
10 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 3:00.86 | ||||||||||||||||||||||
11 | Trpimir ŠirokiTrpimir Široki | 98 | Croatia | 4 | 3:05.55 | ||||||||||||||||||||||
12 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 11 | 3:18.42 | ||||||||||||||||||||||
Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 13 | DNS | |||||||||||||||||||||||
Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 14 | DNS | |||||||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
1000 m - Junioři
(ne, 11.2.2018 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 2:39.97 | ||||||||||||||||||||||
2 | Jan RejhaJan Rejha | 99 | AC TJ Jičín | 9 | 2:52.56 | ||||||||||||||||||||||
3 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 3 | 2:53.02 | ||||||||||||||||||||||
4 | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 2 | 2:58.04 | ||||||||||||||||||||||
5 | Lukáš KuthanLukáš Kuthan | 99 | AC Pardubice | 1 | 3:03.72 | ||||||||||||||||||||||
6 | Vladimir KostičVladimir Kostič | 00 | ASK Slavia Praha | 7 | 3:20.90 | ||||||||||||||||||||||
7 | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 3:23.32 | ||||||||||||||||||||||
8 | Pavel PadělekPavel Padělek | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 3:27.38 | ||||||||||||||||||||||
9 | Jan LepeškaJan Lepeška | 00 | AK Bílina | 8 | 3:46.00 | ||||||||||||||||||||||
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 10 | DNS | |||||||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1000 m - Dorostenci
(ne, 11.2.2018 - 14:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC Pardubice | 6 | 2:46.06 | ||||||||||||||||||||||
2 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 2:48.52 | ||||||||||||||||||||||
3 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 2:49.95 | ||||||||||||||||||||||
4 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 2:52.83 | ||||||||||||||||||||||
5 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 4 | 2:53.71 | ||||||||||||||||||||||
6 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 9 | 2:58.26 | ||||||||||||||||||||||
7 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 10 | 2:58.30 | ||||||||||||||||||||||
8 | Filip KaplanFilip Kaplan | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 2:58.78 | ||||||||||||||||||||||
9 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 13 | 2:59.13 | ||||||||||||||||||||||
10 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | AC Pardubice | 12 | 3:02.45 | ||||||||||||||||||||||
11 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 11 | 3:06.35 | ||||||||||||||||||||||
12 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 3:15.38 | ||||||||||||||||||||||
13 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | TJ SOKOL Nová Paka | 7 | 3:29.92 | ||||||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
1000 m - Žáci
Žáci 1 (so, 10.2.2018 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 3:08.17 | ||||||||||||||||||||||
2 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 3 | 3:08.56 | ||||||||||||||||||||||
3 | Lukáš FejfarLukáš Fejfar | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 7 | 3:12.68 | ||||||||||||||||||||||
4 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 3:17.84 | ||||||||||||||||||||||
5 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 3:17.89 | ||||||||||||||||||||||
6 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 3:18.42 | ||||||||||||||||||||||
7 | Karel VeličkaKarel Velička | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 3:23.50 | ||||||||||||||||||||||
8 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 3:34.74 | ||||||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Žáci 2 (so, 10.2.2018 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym ŠtanclJáchym Štancl | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 2:59.79 | ||||||||||||||||||||||
2 | Dušan VodičkaDušan Vodička | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 7 | 3:01.38 | ||||||||||||||||||||||
3 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 3:04.15 | ||||||||||||||||||||||
4 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 8 | 3:04.90 | ||||||||||||||||||||||
5 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 3:05.26 | ||||||||||||||||||||||
6 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 3 | 3:09.53 | ||||||||||||||||||||||
7 | Štěpan SchubertŠtěpan Schubert | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2 | 3:13.78 | ||||||||||||||||||||||
8 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 6 | 3:16.57 | ||||||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym ŠtanclJáchym Štancl | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 2:59.79 | |||
2 | Dušan VodičkaDušan Vodička | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 7 | 3:01.38 | |||
3 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 3:04.15 | |||
4 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 8 | 3:04.90 | |||
5 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 3:05.26 | |||
6 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 3:08.17 | |||
7 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 3 | 3:08.56 | |||
8 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 3 | 3:09.53 | |||
9 | Lukáš FejfarLukáš Fejfar | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 7 | 3:12.68 | |||
10 | Štěpan SchubertŠtěpan Schubert | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2 | 3:13.78 | |||
11 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 6 | 3:16.57 | |||
12 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 3:17.84 | |||
13 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 3:17.89 | |||
14 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 3:18.42 | |||
15 | Karel VeličkaKarel Velička | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 3:23.50 | |||
16 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 3:34.74 |