Pětiboj hala - Ženy | ||
---|---|---|
Stav po 5 z 5 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KlučinováEliška Klučinová | 88 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4663 | 0 | ||||||||||||||
2 | Kateřina CachováKateřina Cachová | 90 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4464 | 199 | ||||||||||||||
3 | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Slovakia | 4320 | 343 | ||||||||||||||
4 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 4042 | 621 | ||||||||||||||
5 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4036 | 627 | ||||||||||||||
6 | Denisa MajerováDenisa Majerová | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 3813 | 850 | ||||||||||||||
7 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 3793 | 870 | ||||||||||||||
8 | Dorota SkřivanováDorota Skřivanová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3580 | 1083 | ||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Klučinová E. 4663 (08.51/1015-1.84/1029-14.52/829-6.26/930-2:17.34/860) Cachová K. 4464 (08.34/1052-1.75/916-12.20/674-6.31/946-2:16.21/876) Vadlejch L. 4320 (08.61/993-1.75/916-12.04/664-6.09/877-2:16.65/870) Dvořáková K. 4042 (08.53/1010-1.66/806-09.83/518-6.17/902-2:21.31/806) Zatloukalová B. 4036 (08.91/929-1.66/806-12.24/677-5.76/777-2:18.31/847) Majerová D. 3813 (08.94/922-1.75/916-09.89/522-5.55/715-2:26.49/738) Nečinová A. 3793 (08.82/948-1.66/806-12.36/685-5.24/626-2:27.21/728) Skřivanová D. 3580 (09.19/871-1.60/736-11.80/648-5.16/603-2:27.73/722) Seidlová Z. 0 (53.91/) Reissová J. 0 (57.29/) Petržilková T. 0 (54.58/) Slavíková J. 0 (/) Folková D. 0 (57.89/) Matějková J. 0 (59.79/) Kopecká A. 0 (57.98/) Vondrová L. 0 (52.95/) Bičianová M. 0 (56.14/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Pětiboj hala - Juniorky | ||
---|---|---|
Stav po 5 z 5 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | TJ Dukla Praha | 4045 | 0 | ||||||||||||||
2 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub Praha | 3866 | 179 | ||||||||||||||
3 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub Praha | 3655 | 390 | ||||||||||||||
4 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3560 | 485 | ||||||||||||||
5 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 3405 | 640 | ||||||||||||||
6 | Renata ProcházkováRenata Procházková | 99 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3222 | 823 | ||||||||||||||
7 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 3123 | 922 | ||||||||||||||
8 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | AC Pardubice | 3092 | 953 | ||||||||||||||
9 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 3051 | 994 | ||||||||||||||
10 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2892 | 1153 | ||||||||||||||
11 | Nikola GavendováNikola Gavendová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2881 | 1164 | ||||||||||||||
12 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 2872 | 1173 | ||||||||||||||
13 | Kateřina MastnáKateřina Mastná | 00 | TJ Lokomotiva Rakovník | 2848 | 1197 | ||||||||||||||
14 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2764 | 1281 | ||||||||||||||
15 | Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2727 | 1318 | ||||||||||||||
Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková | 00 | TJ Sokol Opava | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Novotná J. 4045 (08.66/982-1.75/916-11.52/629-5.73/768-2:25.52/750) Kerbachová A. 3866 (08.62/991-1.60/736-12.59/700-5.69/756-2:30.83/683) Burajová P. 3655 (09.24/860-1.75/916-10.55/566-5.34/654-2:32.73/659) Gieselová M. 3560 (09.00/910-1.60/736-9.13/473-5.61/732-2:28.72/709) Duchoňová A. 3405 (09.06/897-1.48/599-9.23/479-5.33/651-2:23.29/779) Procházková R. 3222 (08.85/941-1.48/599-8.00/399-4.76/495-2:22.63/788) Dyrynková N. 3123 (08.93/925-1.48/599-8.87/456-5.04/570-2:39.98/573) Perná E. 3092 (09.83/744-1.48/599-10.64/571-5.17/606-2:40.11/572) Treglerová M. 3051 (10.06/701-1.45/566-8.86/455-4.94/543-2:22.76/786) Duchoslavová S. 2892 (09.05/900-1.48/599-8.65/441-4.98/554-2:56.59/398) Gavendová N. 2881 (10.11/692-1.69/842-7.47/365-4.91/535-2:51.62/447) Staňková K. 2872 (09.59/791-1.51/632-7.20/348-5.02/565-2:43.25/536) Mastná K. 2848 (09.40/828-1.57/701-8.08/405-4.46/418-2:46.92/496) Hájková K. 2764 (11.32/485-1.51/632-7.98/398-5.13/595-2:33.17/654) Němcová E. 2727 (10.30/657-1.57/701-8.00/399-4.88/527-2:51.96/443) Šustáková Z. 785 (09.62/785-/-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Pětiboj hala - Dorostenky | ||
---|---|---|
Stav po 5 z 5 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4130 | 0 | ||||||||||||||
2 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 3870 | 260 | ||||||||||||||
3 | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | AC TJ Jičín | 3692 | 438 | ||||||||||||||
4 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3648 | 482 | ||||||||||||||
5 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 3596 | 534 | ||||||||||||||
6 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 3575 | 555 | ||||||||||||||
7 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 3454 | 676 | ||||||||||||||
8 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3449 | 681 | ||||||||||||||
9 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3413 | 717 | ||||||||||||||
10 | Kateřina ŽohováKateřina Žohová | 01 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 3400 | 730 | ||||||||||||||
11 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3380 | 750 | ||||||||||||||
12 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 3378 | 752 | ||||||||||||||
13 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | SK Dobruška z.s. | 3338 | 792 | ||||||||||||||
14 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 3234 | 896 | ||||||||||||||
Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | DNF | ||||||||||||||||
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | Atletický klub Prostějov, z. s. | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Šínová T. 4130 (08.49/1019-1.75/916-12.33/683-5.85/804-2:28.77/708) Zámečníková S. 3870 (08.50/1017-1.60/736-10.87/587-5.88/813-2:28.06/717) Volná D. 3692 (08.89/933-1.72/879-8.79/451-5.77/780-2:33.57/649) Suchá L. 3648 (08.82/948-1.66/806-11.10/602-5.83/798-2:47.09/494) Frontzová K. 3596 (08.84/944-1.60/736-11.00/595-5.46/688-2:34.90/633) Tamchynová K. 3575 (08.73/967-1.48/599-11.34/618-5.60/729-2:32.46/662) Dorňáková N. 3454 (09.06/897-1.54/666-11.63/637-4.93/540-2:28.29/714) Janků V. 3449 (08.98/914-1.60/736-9.06/468-5.25/628-2:29.21/703) Hůlková B. 3413 (08.64/987-1.39/502-9.70/510-5.76/777-2:34.58/637) Žohová K. 3400 (09.59/791-1.69/842-11.55/631-5.03/567-2:40.34/569) Štvrtňová K. 3380 (08.99/912-1.54/666-10.83/584-5.01/562-2:32.96/656) Cymbálová Z. 3378 (08.96/918-1.72/879-7.15/345-4.97/551-2:30.61/685) Hlávková K. 3338 (09.12/885-1.51/632-11.02/596-5.25/628-2:37.95/597) Bažoutová K. 3234 (09.66/777-1.63/771-12.10/668-4.98/554-2:49.94/464) Kotková D. 2915 (09.10/889-1.57/701-12.36/685-5.29/640-/) Korhoňová T. 2637 (09.32/844-1.54/666-10.71/576-4.97/551-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Pětiboj hala - Žákyně | ||
---|---|---|
Stav po 5 z 5 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 3389 | 0 | ||||||||||||||
2 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3293 | 96 | ||||||||||||||
3 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3268 | 121 | ||||||||||||||
4 | Pavla KosielskáPavla Kosielská | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3217 | 172 | ||||||||||||||
5 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3120 | 269 | ||||||||||||||
6 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 3107 | 282 | ||||||||||||||
7 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 3059 | 330 | ||||||||||||||
8 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2966 | 423 | ||||||||||||||
9 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 z.s. | 2960 | 429 | ||||||||||||||
10 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2958 | 431 | ||||||||||||||
11 | Sára ČihulováSára Čihulová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2861 | 528 | ||||||||||||||
Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 2861 | 528 | |||||||||||||||
13 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2853 | 536 | ||||||||||||||
14 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2782 | 607 | ||||||||||||||
15 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2385 | 1004 | ||||||||||||||
Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková | 03 | Spartak Praha 4 | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Červená E. 3389 (09.48/812-1.66/806-09.23/479-5.45/686-2:37.17/606) Bendová E. 3293 (08.78/956-1.48/599-08.87/456-5.35/657-2:35.58/625) Olivová N. 3268 (09.76/758-1.66/806-11.00/595-5.02/565-2:42.51/544) Kosielská P. 3217 (09.00/910-1.63/771-09.33/486-5.26/631-2:54.40/419) Štanclová V. 3120 (09.04/902-1.48/599-09.44/493-4.98/554-2:40.05/572) Paťavová N. 3107 (09.58/792-1.66/806-09.33/486-5.05/573-2:51.33/450) Kováčová N. 3059 (09.53/802-1.42/534-09.90/523-4.76/495-2:29.01/705) Kadavá K. 2966 (09.03/904-1.39/502-09.22/479-5.38/665-2:54.70/416) Patalová G. 2960 (09.43/822-1.39/502-08.25/416-5.09/584-2:34.67/636) Maršálková J. 2958 (09.97/718-1.42/534-10.07/534-4.87/524-2:33.63/648) Prokešová K. 2861 (09.58/792) Čihulová S. 2861 (09.43/822) Prokešová K. 2861 (1.42/534) Čihulová S. 2861 (1.36/470-09.68/509) Prokešová K. 2861 (10.39/555-4.67/472) Čihulová S. 2861 (5.00/559-2:46.50/501) Prokešová K. 2861 (2:45.81/508) Oborná D. 2853 (09.70/769-1.45/566-09.08/469-4.62/459-2:38.51/590) Dvořáková K. 2782 (09.69/771-1.57/701-08.37/423-4.73/487-2:56.38/400) Šimůnková A. 2398 (09.26/856-1.51/632-08.52/433-4.69/477-/) Chaloupková S. 2385 (09.39/830-/-08.92/459-4.62/459-2:34.52/637) |
|||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Sedmiboj hala - Muži | ||
---|---|---|
Stav po 7 z 7 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6021 | 0 | ||||||||||||||
2 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5951 | 70 | ||||||||||||||
3 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5824 | 197 | ||||||||||||||
4 | Trpimir ŠirokiTrpimir Široki | 98 | Croatia | 5413 | 608 | ||||||||||||||
5 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 5333 | 688 | ||||||||||||||
6 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5200 | 821 | ||||||||||||||
7 | David HájekDavid Hájek | 96 | SSK Vítkovice, z.s. | 5147 | 874 | ||||||||||||||
8 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 5073 | 948 | ||||||||||||||
9 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4955 | 1066 | ||||||||||||||
10 | Petr JindřichPetr Jindřich | 88 | SK Aktis Praha z.s. | 4706 | 1315 | ||||||||||||||
11 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 4278 | 1743 | ||||||||||||||
12 | Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 3962 | 2059 | ||||||||||||||
Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | DNF | ||||||||||||||||
Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Doležal J. 6021 (07.01/879-7.59/957-14.31/747-1.99/794-07.96/992-4.90/880-2:49.42/772) Helcelet A. 5951 (07.05/865-7.41/913-14.65/768-2.05/850-07.97/989-4.60/790-2:48.98/776) Lukáš M. 5824 (07.06/861-7.22/866-14.41/753-1.93/740-08.07/964-4.80/849-2:47.62/791) Široki T. 5413 (07.34/765-7.09/835-11.55/579-2.05/850-08.36/893-4.90/880-3:05.55/611) Kopecký O. 5333 (07.17/823-6.37/668-12.78/654-1.84/661-08.24/922-4.70/819-2:48.04/786) Pulíček T. 5200 (07.17/823-6.86/781-11.95/603-1.90/714-08.29/910-4.10/645-2:54.06/724) Hájek D. 5147 (07.19/816-6.76/757-12.29/624-1.87/687-08.59/839-4.50/760-3:00.04/664) Rykl R. 5073 (07.45/729-6.72/748-11.82/595-1.93/740-08.44/874-4.40/731-3:00.86/656) Svoboda A. 4955 (07.36/759-6.36/666-13.00/667-1.96/767-08.71/811-3.90/590-2:56.93/695) Jindřich P. 4706 (07.27/789-6.50/697-11.52/577-1.75/585-08.78/795-3.60/509-2:51.11/754) Holek J. 4278 (07.66/662-5.96/578-10.52/517-1.69/536-09.07/730-4.50/760-3:18.42/495) Kadla m. 3962 (07.46/726-/-10.35/507-1.81/636-09.15/713-4.30/702-2:58.58/678) Hromčík A. 3652 (07.21/809-6.82/771-11.46/574-1.81/636-08.49/862-/-/) Samuel F. 3387 (07.37/755-6.46/688-10.00/486-1.90/714-09.01/744-/-/) Hofta J. 0 (51.31/) Vích M. 0 (51.02/) Tesař J. 0 (48.15/) Němeček D. 0 (51.37/) Němeček D. 0 (47.53/) Šorm P. 0 (46.68/) Müller V. 0 (46.71/) Bína M. 0 (50.13/) Rež J. 0 (/) Vejražka D. 0 (48.41/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Sedmiboj hala - Junioři | ||
---|---|---|
Stav po 7 z 7 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KuthanLukáš Kuthan | 99 | AC Pardubice | 4971 | 0 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 4786 | 185 | ||||||||||||||
3 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 4582 | 389 | ||||||||||||||
4 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 4539 | 432 | ||||||||||||||
5 | Jan RejhaJan Rejha | 99 | AC TJ Jičín | 4303 | 668 | ||||||||||||||
6 | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4246 | 725 | ||||||||||||||
7 | Pavel PadělekPavel Padělek | 00 | ASK Slavia Praha | 4123 | 848 | ||||||||||||||
8 | Vladimir KostičVladimir Kostič | 00 | ASK Slavia Praha | 3352 | 1619 | ||||||||||||||
9 | Jan LepeškaJan Lepeška | 00 | AK Bílina | 3086 | 1885 | ||||||||||||||
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Kuthan L. 4971 (07.26/792-6.50/697-13.48/697-1.84/661-08.42/879-4.00/617-3:03.72/628) Adamec V. 4786 (07.36/759-6.22/635-12.83/657-1.78/610-08.42/879-3.80/562-2:58.04/684) Sadirov V. 4582 (07.46/726-5.96/578-10.89/539-1.66/512-08.68/818-3.70/535-2:39.97/874) Franěk M. 4539 (07.34/765-6.60/720-10.34/506-1.78/610-08.66/823-3.10/381-2:53.02/734) Rejha J. 4303 (07.35/762-6.60/720-10.90/540-1.87/687-08.52/855-/-2:52.56/739) Páleník O. 4246 (07.58/687-6.20/630-10.15/495-1.75/585-09.11/722-4.20/673-3:23.32/454) Padělek P. 4123 (07.51/710-6.14/617-12.68/648-1.75/585-09.16/711-3.30/431-3:27.38/421) Sláčík T. 3690 (07.45/729-6.22/635-11.18/557-1.72/560-08.97/752-3.40/457-/) Kostič V. 3352 (07.49/716-5.77/537-08.70/408-1.63/488-10.68/420-2.80/309-3:20.90/474) Lepeška J. 3086 (07.45/729-5.81/546-11.63/584-1.69/536-/-3.20/406-3:46.00/285) Libnar V. 0 (23:56.65/) Zástava J. 0 (26:56.54/) Schubert K. 0 (26:38.29/) Rožnovský R. 0 (24:03.71/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Sedmiboj hala - Dorostenci | ||
---|---|---|
Stav po 7 z 7 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4866 | 0 | ||||||||||||||
2 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4674 | 192 | ||||||||||||||
3 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 4563 | 303 | ||||||||||||||
4 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC Pardubice | 4535 | 331 | ||||||||||||||
5 | Filip KaplanFilip Kaplan | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4527 | 339 | ||||||||||||||
6 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4341 | 525 | ||||||||||||||
7 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4272 | 594 | ||||||||||||||
8 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 4152 | 714 | ||||||||||||||
9 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | TJ SOKOL Nová Paka | 4127 | 739 | ||||||||||||||
10 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 4009 | 857 | ||||||||||||||
11 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 3910 | 956 | ||||||||||||||
12 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | AC Pardubice | 3880 | 986 | ||||||||||||||
13 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3219 | 1647 | ||||||||||||||
Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | DNF | ||||||||||||||||
Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | AC Pardubice | DNF | ||||||||||||||||
Daniel StádníkDaniel Stádník | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Dvorský T. 4866 (07.02/875-6.69/741-12.40/631-1.75/585-08.26/917-3.10/381-2:52.83/736) Pospíšil J. 4674 (07.46/726-6.45/686-10.72/529-1.93/740-08.84/781-3.30/431-2:48.52/781) Baše R. 4563 (07.62/675-6.14/617-12.02/608-1.90/714-08.58/841-3.10/381-2:53.71/727) Mikeš O. 4535 (07.44/732-6.29/650-11.54/579-1.63/488-08.34/898-3.10/381-2:46.06/807) Kaplan F. 4527 (07.50/713-6.25/641-12.84/657-1.78/610-08.99/748-3.50/482-2:58.78/676) Vacátko P. 4341 (07.65/665-5.16/413-10.81/534-1.84/661-08.67/820-3.50/482-2:49.95/766) Horejš O. 4272 (07.41/742-6.28/648-13.56/701-1.66/512-08.49/862-2.70/286-3:15.38/521) Höfner M. 4152 (07.27/789-6.56/711-11.16/556-1.60/464-09.49/642-2.80/309-2:58.26/681) Doubek F. 4127 (07.49/716-6.27/646-12.52/638-1.63/488-08.84/781-3.40/457-3:29.92/401) Starý A. 4009 (07.79/622-5.64/510-10.25/501-1.60/464-09.11/722-3.60/509-2:58.30/681) Paták V. 3910 (07.74/637-5.71/525-09.87/478-1.81/636-09.11/722-2.80/309-3:06.35/603) Špicar M. 3880 (07.61/678-5.87/559-10.83/536-1.54/419-08.73/806-2.50/242-3:02.45/640) Trafina J. 3219 (07.66/662-5.40/461-09.02/427-/-09.27/687-2.80/309-2:59.13/673) Chudomel V. 3113 (07.57/690-6.25/641-11.72/589-1.72/560-09.53/633-/) Stádník D. 1189 (07.68/656-5.75/533-/) Žák A. 625 (07.78/625-/) Kaštovský F. 0 (27:57.39/) Poruba J. 0 (30:07.86/) Snovak A. 0 (30:24.66/) Balicz D. 0 (28:28.51/) Matulka A. 0 (29:43.21/) Dušek P. 0 (27:23.43/) Kryštůfek F. 0 (31:25.34/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Sedmiboj hala - Žáci | ||
---|---|---|
Stav po 7 z 7 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 z.s. | 4523 | 0 | ||||||||||||||
2 | Štěpan SchubertŠtěpan Schubert | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4432 | 91 | ||||||||||||||
3 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 4182 | 341 | ||||||||||||||
4 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 4165 | 358 | ||||||||||||||
5 | Jáchym ŠtanclJáchym Štancl | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4127 | 396 | ||||||||||||||
6 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 3817 | 706 | ||||||||||||||
7 | Dušan VodičkaDušan Vodička | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3654 | 869 | ||||||||||||||
8 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 3600 | 923 | ||||||||||||||
9 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 3420 | 1103 | ||||||||||||||
10 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3388 | 1135 | ||||||||||||||
11 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 3357 | 1166 | ||||||||||||||
12 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3331 | 1192 | ||||||||||||||
13 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 3259 | 1264 | ||||||||||||||
14 | Lukáš FejfarLukáš Fejfar | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. | 3100 | 1423 | ||||||||||||||
15 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 3060 | 1463 | ||||||||||||||
16 | Karel VeličkaKarel Velička | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2978 | 1545 | ||||||||||||||
Pavel GondaPavel Gonda | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Kolomazník J. 4523 (07.56/694-5.80/544-16.72/896-1.69/536-08.51/858-3.10/381-3:05.26/614) Schubert Š. 4432 (07.34/765-5.89/563-11.81/595-1.78/610-08.41/881-3.50/482-3:13.78/536) Šenk R. 4182 (07.47/723-5.78/540-10.06/489-1.78/610-08.59/839-3.00/357-3:04.15/624) Raba J. 4165 (07.43/736-6.19/628-11.43/572-1.54/419-08.85/779-3.40/457-3:09.53/574) Štancl J. 4127 (07.74/637-5.12/405-10.72/529-1.66/512-08.93/761-4.00/617-2:59.79/666) Žerava C. 3817 (07.59/684-5.76/535-10.99/545-1.54/419-09.37/666-3.40/457-3:16.57/511) Vodička D. 3654 (08.33/468-5.34/449-11.58/581-1.60/464-09.40/660-3.10/381-3:01.38/651) Šafář J. 3600 (07.72/643-5.72/527-08.66/406-1.54/419-09.31/679-2.80/309-3:04.90/617) Jaroš A. 3420 (07.98/565-5.04/390-08.91/420-1.57/441-09.05/735-2.70/286-3:08.56/583) Špác M. 3388 (07.81/616-5.52/485-09.66/465-1.57/441-08.78/795-/-3:08.17/586) Kremel P. 3357 (07.79/622-5.27/435-08.48/395-1.57/441-08.89/770-2.30/199-3:18.42/495) Bucha F. 3331 (08.07/540-5.80/544-12.85/658-1.63/488-09.04/737-/-3:34.74/364) Krejčí O. 3259 (08.06/542-5.34/449-11.06/549-1.66/512-09.18/707-/-3:17.84/500) Fejfar L. 3100 (07.92/583-5.49/479-08.66/406-1.60/464-09.58/623-/-3:12.68/545) Krejčí J. 3060 (08.12/525-5.07/396-09.11/432-1.54/419-09.65/609-2.20/179-3:17.89/500) Velička K. 2978 (08.54/413-4.80/345-08.49/395-1.48/374-10.13/517-3.50/482-3:23.50/452) Gonda P. 1987 (07.73/640-5.10/402-09.52/457-1.63/488-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |