60 m - Muži (Rozběh)
Postup: První 8 časů (qA), dalších 8 časů (qB)
Rozběh 1 (út, 13.2.2018 - 15:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.02 | qA | 0.160 | ||||||||||||
2 | Jakub FendekJakub Fendek | 91 | Slovakia | 5 | 07.08 | qA | 0.150 | ||||||||||||
3 | Ivo PospíšilIvo Pospíšil | 97 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 07.10 | qA | 0.167 | ||||||||||||
4 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.11 | qA | 0.169 | ||||||||||||
5 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 2 | 07.24 | qA | 0.165 | ||||||||||||
6 | Josef GurišJosef Guriš | 95 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 07.25 | qA | 0.132 | ||||||||||||
7 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | 07.38 | qB | 0.179 | ||||||||||||
8 | Marek SechraMarek Sechra | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.44 | qB | 0.175 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (út, 13.2.2018 - 15:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 07.36 | qA | 0.156 | ||||||||||||
2 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | JAC Brno | 2 | 07.39 | qB | 0.164 | ||||||||||||
3 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 07.44 | qB | 0.189 | ||||||||||||
4 | Tomáš MoravecTomáš Moravec | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.48 | qB | 0.149 | ||||||||||||
5 | Vojtěch GryczVojtěch Grycz | 00 | TJ TŽ Třinec | 7 | 07.54 | qB | 0.198 | ||||||||||||
6 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.58 | 0.201 | |||||||||||||
7 | Tomáš StachTomáš Stach | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.73 | 0.159 | |||||||||||||
8 | Martin KrnáčMartin Krnáč | 94 | Slovakia | 6 | 07.76 | 0.149 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (út, 13.2.2018 - 15:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 07.50 | qB | 0.181 | ||||||||||||
2 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.65 | 0.156 | |||||||||||||
3 | Matěj ŠkovránMatěj Škovrán | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.74 | 0.161 | |||||||||||||
4 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.75 | 0.167 | |||||||||||||
5 | Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 07.76 | 0.170 | |||||||||||||
6 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 07.84 | 0.166 | |||||||||||||
7 | Šimon MorcinekŠimon Morcinek | 01 | TJ TŽ Třinec | 8 | 07.86 | 0.144 | |||||||||||||
8 | René CankovRené Cankov | 00 | TJ TŽ Třinec | 7 | 07.86 | 0.182 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (út, 13.2.2018 - 15:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.56 | qB | 0.163 | ||||||||||||
2 | Jan VašíčekJan Vašíček | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 07.64 | 0.218 | |||||||||||||
3 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.06 | 0.205 | |||||||||||||
4 | Michal SzczotkaMichal Szczotka | 02 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.21 | 0.391 | |||||||||||||
5 | Vojtěch KukačVojtěch Kukač | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.35 | 0.223 | |||||||||||||
6 | Norbert MarekNorbert Marek | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.37 | 0.359 | |||||||||||||
7 | Bohuslav DucháčekBohuslav Ducháček | 51 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 08.84 | 0.280 | |||||||||||||
Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 5 (út, 13.2.2018 - 15:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PodobaTomáš Podoba | 82 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 07.11 | qA | 0.164 | ||||||||||||
2 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.72 | 0.179 | |||||||||||||
3 | Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik | 03 | TJ TŽ Třinec | 1 | 08.16 | 0.342 | |||||||||||||
4 | Michal HrochMichal Hroch | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.01 | 0.438 | |||||||||||||
5 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.28 | 0.164 | |||||||||||||
6 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.30 | 0.174 | |||||||||||||
Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Mateusz PasiekaMateusz Pasieka | 99 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.02 | qA | 0.160 | |
2 | Jakub FendekJakub Fendek | 91 | Slovakia | 5 | 07.08 | qA | 0.150 | |
3 | Ivo PospíšilIvo Pospíšil | 97 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 07.10 | qA | 0.167 | |
4 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.11 | qA | 0.169 | |
5 | Tomáš PodobaTomáš Podoba | 82 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 07.11 | qA | 0.164 | |
6 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 2 | 07.24 | qA | 0.165 | |
7 | Josef GurišJosef Guriš | 95 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 07.25 | qA | 0.132 | |
8 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 07.36 | qA | 0.156 | |
9 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | 07.38 | qB | 0.179 | |
10 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | JAC Brno | 2 | 07.39 | qB | 0.164 | |
11 | Marek SechraMarek Sechra | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.44 | qB | 0.175 | |
12 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 07.44 | qB | 0.189 | |
13 | Tomáš MoravecTomáš Moravec | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.48 | qB | 0.149 | |
14 | Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 07.50 | qB | 0.181 | |
15 | Vojtěch GryczVojtěch Grycz | 00 | TJ TŽ Třinec | 7 | 07.54 | qB | 0.198 | |
16 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.56 | qB | 0.163 | |
17 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.58 | 0.201 | ||
18 | Jan VašíčekJan Vašíček | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 07.64 | 0.218 | ||
19 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.65 | 0.156 | ||
20 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.72 | 0.179 | ||
21 | Tomáš StachTomáš Stach | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.73 | 0.159 | ||
22 | Matěj ŠkovránMatěj Škovrán | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.74 | 0.161 | ||
23 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.75 | 0.167 | ||
24 | Martin KrnáčMartin Krnáč | 94 | Slovakia | 6 | 07.76 | 0.149 | ||
25 | Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 07.76 | 0.170 | ||
26 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 07.84 | 0.166 | ||
27 | Šimon MorcinekŠimon Morcinek | 01 | TJ TŽ Třinec | 8 | 07.86 | 0.144 | ||
28 | René CankovRené Cankov | 00 | TJ TŽ Třinec | 7 | 07.86 | 0.182 | ||
29 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.06 | 0.205 | ||
30 | Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik | 03 | TJ TŽ Třinec | 1 | 08.16 | 0.342 | ||
31 | Michal SzczotkaMichal Szczotka | 02 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.21 | 0.391 | ||
32 | Vojtěch KukačVojtěch Kukač | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.35 | 0.223 | ||
33 | Norbert MarekNorbert Marek | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.37 | 0.359 | ||
34 | Bohuslav DucháčekBohuslav Ducháček | 51 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 08.84 | 0.280 | ||
35 | Michal HrochMichal Hroch | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.01 | 0.438 | ||
36 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.28 | 0.164 | ||
37 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.30 | 0.174 | ||
Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS | ||||
Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNS | ||||
Mateusz PasiekaMateusz Pasieka | 99 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | DNS |
60 m - Muži (Finále)
Finále 1 (út, 13.2.2018 - 17:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 06.98 | 0.146 | |||||||||||||
2 | Ivo PospíšilIvo Pospíšil | 97 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 07.10 | 0.159 | |||||||||||||
3 | Tomáš PodobaTomáš Podoba | 82 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.12 | 0.144 | |||||||||||||
4 | Jakub FendekJakub Fendek | 91 | Slovakia | 5 | 07.12 | 0.169 | |||||||||||||
5 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.13 | 0.118 | |||||||||||||
6 | Josef GurišJosef Guriš | 95 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 07.26 | 0.167 | |||||||||||||
7 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 7 | 07.32 | 0.175 | |||||||||||||
8 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 07.39 | 0.349 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále 2 (út, 13.2.2018 - 17:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 07.37 | 0.163 | |||||||||||||
2 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | JAC Brno | 5 | 07.41 | 0.150 | |||||||||||||
3 | Marek SechraMarek Sechra | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.45 | 0.169 | |||||||||||||
4 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 8 | 07.58 | 0.146 | |||||||||||||
Tomáš MoravecTomáš Moravec | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Vojtěch GryczVojtěch Grycz | 00 | TJ TŽ Třinec | 1 | DNS | |||||||||||||||
Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | DNS | |||||||||||||||
Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 06.98 | 0.146 | ||
2 | Ivo PospíšilIvo Pospíšil | 97 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 07.10 | 0.159 | ||
3 | Tomáš PodobaTomáš Podoba | 82 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.12 | 0.144 | ||
4 | Jakub FendekJakub Fendek | 91 | Slovakia | 5 | 07.12 | 0.169 | ||
5 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.13 | 0.118 | ||
6 | Josef GurišJosef Guriš | 95 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 07.26 | 0.167 | ||
7 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 7 | 07.32 | 0.175 | ||
8 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 07.37 | 0.163 | ||
9 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 07.39 | 0.349 | ||
10 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | JAC Brno | 5 | 07.41 | 0.150 | ||
11 | Marek SechraMarek Sechra | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.45 | 0.169 | ||
12 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 8 | 07.58 | 0.146 | ||
Tomáš MoravecTomáš Moravec | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | ||||
Vojtěch GryczVojtěch Grycz | 00 | TJ TŽ Třinec | 1 | DNS | ||||
Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | DNS | ||||
Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | DNS |
60 m - Ženy (Rozběh)
Postup: První 8 časů (qA), dalších 8 časů (qB)
Rozběh 1 (út, 13.2.2018 - 15:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VávrováKateřina Vávrová | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.71 | qA | 0.144 | ||||||||||||
2 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 07.79 | qA | 0.128 | ||||||||||||
3 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.88 | qA | 0.162 | ||||||||||||
4 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 07.89 | qA | 0.282 | ||||||||||||
5 | Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová | 90 | Slovakia | 4 | 07.89 | qA | 0.166 | ||||||||||||
6 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.01 | qA | 0.170 | ||||||||||||
7 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.01 | qA | 0.169 | ||||||||||||
8 | Barbora TomkováBarbora Tomková | 96 | Slovakia | 8 | 08.14 | qB | 0.186 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (út, 13.2.2018 - 15:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | JAC Brno | 3 | 08.04 | qA | 0.211 | ||||||||||||
2 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 08.07 | qB | 0.158 | ||||||||||||
3 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 08.11 | qB | 0.164 | ||||||||||||
4 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 08.13 | qB | 0.199 | ||||||||||||
5 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 08.15 | qB | 0.169 | ||||||||||||
6 | Lucie HrdličkováLucie Hrdličková | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.20 | qB | 0.212 | ||||||||||||
7 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 08.22 | 0.158 | |||||||||||||
8 | Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 08.24 | 0.169 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (út, 13.2.2018 - 15:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iva SkalickáIva Skalická | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | 08.16 | qB | 0.199 | ||||||||||||
2 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 4 | 08.20 | qB | 0.251 | ||||||||||||
3 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 1 | 08.22 | 0.168 | |||||||||||||
4 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 08.25 | 0.170 | |||||||||||||
5 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.27 | 0.159 | |||||||||||||
6 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.34 | 0.381 | |||||||||||||
Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (út, 13.2.2018 - 15:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana TrundováHana Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 08.31 | 0.164 | |||||||||||||
2 | Denisa PláškováDenisa Plášková | 02 | VSK Univerzita Brno | 6 | 08.34 | 0.169 | |||||||||||||
3 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 08.35 | 0.169 | |||||||||||||
4 | Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 08.36 | 0.179 | |||||||||||||
5 | Lucie MertováLucie Mertová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.43 | 0.185 | |||||||||||||
6 | Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.56 | 0.167 | |||||||||||||
7 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 08.84 | 0.271 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 5 (út, 13.2.2018 - 15:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JavorkováVeronika Javorková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.54 | 0.189 | |||||||||||||
2 | Petra JančarováPetra Jančarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.76 | 0.196 | |||||||||||||
3 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.77 | 0.283 | |||||||||||||
4 | Barbora OlivkováBarbora Olivková | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.83 | 0.223 | |||||||||||||
5 | Adéla SalamonováAdéla Salamonová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.86 | 0.594 | |||||||||||||
6 | Lucie SlovákováLucie Slováková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.88 | 0.174 | |||||||||||||
Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 6 (út, 13.2.2018 - 15:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ČermákováKlára Čermáková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.71 | 0.202 | |||||||||||||
2 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel Vyškov | 4 | 09.05 | 0.287 | |||||||||||||
3 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.10 | 0.356 | |||||||||||||
4 | Lucie TesařováLucie Tesařová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.17 | 0.275 | |||||||||||||
5 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.30 | 0.204 | |||||||||||||
Sofie GálováSofie Gálová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Vendula PiskořováVendula Piskořová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 7 (út, 13.2.2018 - 15:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natalie MarešováNatalie Marešová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.97 | 0.304 | |||||||||||||
2 | Barbora KorusováBarbora Korusová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.11 | 0.381 | |||||||||||||
3 | Jana JozkováJana Jozková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.33 | 0.383 | |||||||||||||
4 | Bára ŠkrobánkováBára Škrobánková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.35 | 0.168 | |||||||||||||
5 | Alžběta BarvíkováAlžběta Barvíková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.63 | 0.401 | |||||||||||||
6 | Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.13 | 0.375 | |||||||||||||
7 | Amálie BarvíkováAmálie Barvíková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.32 | 0.222 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VávrováKateřina Vávrová | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.71 | qA | 0.144 | |
2 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 07.79 | qA | 0.128 | |
3 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.88 | qA | 0.162 | |
4 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 07.89 | qA | 0.282 | |
5 | Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová | 90 | Slovakia | 4 | 07.89 | qA | 0.166 | |
6 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.01 | qA | 0.170 | |
7 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.01 | qA | 0.169 | |
8 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | JAC Brno | 3 | 08.04 | qA | 0.211 | |
9 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 08.07 | qB | 0.158 | |
10 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 08.11 | qB | 0.164 | |
11 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 08.13 | qB | 0.199 | |
12 | Barbora TomkováBarbora Tomková | 96 | Slovakia | 8 | 08.14 | qB | 0.186 | |
13 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 08.15 | qB | 0.169 | |
14 | Iva SkalickáIva Skalická | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | 08.16 | qB | 0.199 | |
15 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 4 | 08.20 | qB | 0.251 | |
16 | Lucie HrdličkováLucie Hrdličková | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.20 | qB | 0.212 | |
17 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 08.22 | 0.158 | ||
18 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 1 | 08.22 | 0.168 | ||
19 | Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 08.24 | 0.169 | ||
20 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 08.25 | 0.170 | ||
21 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.27 | 0.159 | ||
22 | Hana TrundováHana Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 08.31 | 0.164 | ||
23 | Denisa PláškováDenisa Plášková | 02 | VSK Univerzita Brno | 6 | 08.34 | 0.169 | ||
24 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.34 | 0.381 | ||
25 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 08.35 | 0.169 | ||
26 | Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 08.36 | 0.179 | ||
27 | Lucie MertováLucie Mertová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.43 | 0.185 | ||
28 | Veronika JavorkováVeronika Javorková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.54 | 0.189 | ||
29 | Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.56 | 0.167 | ||
30 | Klára ČermákováKlára Čermáková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.71 | 0.202 | ||
31 | Petra JančarováPetra Jančarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.76 | 0.196 | ||
32 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.77 | 0.283 | ||
33 | Barbora OlivkováBarbora Olivková | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.83 | 0.223 | ||
34 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 08.84 | 0.271 | ||
35 | Adéla SalamonováAdéla Salamonová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.86 | 0.594 | ||
36 | Lucie SlovákováLucie Slováková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.88 | 0.174 | ||
37 | Natalie MarešováNatalie Marešová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.97 | 0.304 | ||
38 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel Vyškov | 4 | 09.05 | 0.287 | ||
39 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.10 | 0.356 | ||
40 | Barbora KorusováBarbora Korusová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.11 | 0.381 | ||
41 | Lucie TesařováLucie Tesařová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.17 | 0.275 | ||
42 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.30 | 0.204 | ||
43 | Jana JozkováJana Jozková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.33 | 0.383 | ||
44 | Bára ŠkrobánkováBára Škrobánková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.35 | 0.168 | ||
45 | Alžběta BarvíkováAlžběta Barvíková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.63 | 0.401 | ||
46 | Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.13 | 0.375 | ||
47 | Amálie BarvíkováAmálie Barvíková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.32 | 0.222 | ||
Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | ||||
Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | ||||
Sofie GálováSofie Gálová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | ||||
Vendula PiskořováVendula Piskořová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS |
60 m - Ženy (Finále)
Finále 1 (út, 13.2.2018 - 17:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VávrováKateřina Vávrová | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.68 | 0.155 | |||||||||||||
2 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 07.84 | 0.348 | |||||||||||||
3 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.85 | 0.153 | |||||||||||||
4 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.86 | 0.173 | |||||||||||||
5 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.86 | 0.178 | |||||||||||||
6 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | JAC Brno | 8 | 08.07 | 0.310 | |||||||||||||
Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | DNS | |||||||||||||||
Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová | 90 | Slovakia | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále 2 (út, 13.2.2018 - 17:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 07.96 | 0.197 | |||||||||||||
2 | Barbora TomkováBarbora Tomková | 96 | Slovakia | 6 | 07.96 | 0.185 | |||||||||||||
3 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 08.03 | 0.153 | |||||||||||||
4 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 08.06 | 0.233 | |||||||||||||
5 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 08.06 | 0.162 | |||||||||||||
6 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 1 | 08.16 | 0.231 | |||||||||||||
7 | Lucie HrdličkováLucie Hrdličková | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.19 | 0.180 | |||||||||||||
8 | Iva SkalickáIva Skalická | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 7 | 08.22 | 0.152 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VávrováKateřina Vávrová | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.68 | 0.155 | ||
2 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 07.84 | 0.348 | ||
3 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.85 | 0.153 | ||
4 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.86 | 0.173 | ||
5 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.86 | 0.178 | ||
6 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 07.96 | 0.197 | ||
7 | Barbora TomkováBarbora Tomková | 96 | Slovakia | 6 | 07.96 | 0.185 | ||
8 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 08.03 | 0.153 | ||
9 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 08.06 | 0.233 | ||
10 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 08.06 | 0.162 | ||
11 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | JAC Brno | 8 | 08.07 | 0.310 | ||
12 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 1 | 08.16 | 0.231 | ||
13 | Lucie HrdličkováLucie Hrdličková | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.19 | 0.180 | ||
14 | Iva SkalickáIva Skalická | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 7 | 08.22 | 0.152 | ||
Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | DNS | ||||
Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová | 90 | Slovakia | 6 | DNS |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (út, 13.2.2018 - 18:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 22.22 | 0.166 | |||||||||||||
2 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | JAC Brno | 4 | 22.62 | 0.157 | |||||||||||||
3 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 23.19 | 0.176 | |||||||||||||
4 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 23.67 | 0.219 | |||||||||||||
5 | Jakub ChloupekJakub Chloupek | 02 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | 24.23 | 0.164 | |||||||||||||
6 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 25.01 | 0.198 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 13.2.2018 - 18:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek SechraMarek Sechra | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 23.25 | 0.179 | |||||||||||||
2 | Šimon DrašarŠimon Drašar | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 23.76 | 0.193 | |||||||||||||
3 | Daniel HoluschaDaniel Holuscha | 02 | TJ Sokol Opava | 3 | 24.08 | 0.188 | |||||||||||||
4 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | 24.26 | 0.176 | |||||||||||||
5 | Michal SzczotkaMichal Szczotka | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 26.99 | 0.176 | |||||||||||||
Tomáš MoravecTomáš Moravec | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 13.2.2018 - 18:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel LawsonSamuel Lawson | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 22.81 | 0.191 | |||||||||||||
2 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | JAC Brno | 5 | 23.24 | 0.413 | |||||||||||||
3 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 23.39 | 0.157 | |||||||||||||
4 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 23.75 | 0.166 | |||||||||||||
5 | Martin KrnáčMartin Krnáč | 94 | Slovakia | 6 | 25.15 | 0.175 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (út, 13.2.2018 - 18:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 24.28 | 0.347 | |||||||||||||
2 | Jan VašíčekJan Vašíček | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 24.49 | 0.173 | |||||||||||||
3 | René CankovRené Cankov | 00 | TJ TŽ Třinec | 6 | 24.94 | 0.213 | |||||||||||||
Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (út, 13.2.2018 - 18:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luboš NovákLuboš Novák | 88 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 23.91 | 0.183 | |||||||||||||
2 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 25.13 | 0.183 | |||||||||||||
3 | Tomáš ChytilTomáš Chytil | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 25.17 | 0.193 | |||||||||||||
4 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 31.27 | 0.269 | |||||||||||||
Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (út, 13.2.2018 - 18:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 26.11 | 0.151 | |||||||||||||
2 | Luboš NovákLuboš Novák | 88 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 28.06 | 0.155 | |||||||||||||
Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | JAC Brno | 3 | DNS | |||||||||||||||
Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 22.22 | 0.166 | ||
2 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | JAC Brno | 4 | 22.62 | 0.157 | ||
3 | Samuel LawsonSamuel Lawson | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 22.81 | 0.191 | ||
4 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 23.19 | 0.176 | ||
5 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | JAC Brno | 5 | 23.24 | 0.413 | ||
6 | Marek SechraMarek Sechra | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 23.25 | 0.179 | ||
7 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 23.39 | 0.157 | ||
8 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 23.67 | 0.219 | ||
9 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 23.75 | 0.166 | ||
10 | Šimon DrašarŠimon Drašar | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 23.76 | 0.193 | ||
11 | Luboš NovákLuboš Novák | 88 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 23.91 | 0.183 | ||
12 | Daniel HoluschaDaniel Holuscha | 02 | TJ Sokol Opava | 3 | 24.08 | 0.188 | ||
13 | Jakub ChloupekJakub Chloupek | 02 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | 24.23 | 0.164 | ||
14 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | 24.26 | 0.176 | ||
15 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 24.28 | 0.347 | ||
16 | Jan VašíčekJan Vašíček | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 24.49 | 0.173 | ||
17 | René CankovRené Cankov | 00 | TJ TŽ Třinec | 6 | 24.94 | 0.213 | ||
18 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 25.01 | 0.198 | ||
19 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 25.13 | 0.183 | ||
20 | Martin KrnáčMartin Krnáč | 94 | Slovakia | 6 | 25.15 | 0.175 | ||
21 | Tomáš ChytilTomáš Chytil | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 25.17 | 0.193 | ||
22 | Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 26.11 | 0.151 | ||
23 | Michal SzczotkaMichal Szczotka | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 26.99 | 0.176 | ||
24 | Luboš NovákLuboš Novák | 88 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 28.06 | 0.155 | ||
25 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 31.27 | 0.269 | ||
Tomáš MoravecTomáš Moravec | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | ||||
Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | ||||
Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | ||||
Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | ||||
Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | JAC Brno | 3 | DNS | ||||
Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | DNS |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (út, 13.2.2018 - 18:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra BezekováAlexandra Bezeková | 92 | Slovakia | 5 | 23.68 | 0.157 | |||||||||||||
2 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 24.93 | 0.160 | |||||||||||||
3 | Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová | 99 | Slovakia | 3 | 25.82 | 0.167 | |||||||||||||
4 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 26.98 | 0.194 | |||||||||||||
5 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 27.33 | 0.381 | |||||||||||||
6 | Kristýna KublováKristýna Kublová | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 29.34 | 0.555 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 13.2.2018 - 18:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VávrováKateřina Vávrová | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 24.79 | 0.157 | |||||||||||||
2 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 25.05 | 0.173 | |||||||||||||
3 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 25.50 | 0.166 | |||||||||||||
4 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 27.75 | 0.231 | |||||||||||||
5 | Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 27.94 | 0.402 | |||||||||||||
6 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 28.32 | 0.281 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 13.2.2018 - 18:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 25.63 | 0.142 | |||||||||||||
2 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 25.69 | 0.178 | |||||||||||||
3 | Edita SklenskáEdita Sklenská | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 25.98 | 0.162 | |||||||||||||
4 | Anna VýletováAnna Výletová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 27.06 | 0.182 | |||||||||||||
5 | Hana TrundováHana Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 27.18 | 0.353 | |||||||||||||
6 | Klaudia HanzelyováKlaudia Hanzelyová | 01 | Slovakia | 1 | 28.70 | 0.368 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (út, 13.2.2018 - 18:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora TomkováBarbora Tomková | 96 | Slovakia | 3 | 25.82 | 0.189 | |||||||||||||
2 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | JAC Brno | 4 | 26.06 | 0.298 | |||||||||||||
3 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 26.38 | 0.356 | |||||||||||||
4 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 26.94 | 0.241 | |||||||||||||
5 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 27.68 | 0.389 | |||||||||||||
Lucie HrdličkováLucie Hrdličková | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (út, 13.2.2018 - 18:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 5 | 26.06 | 0.406 | |||||||||||||
2 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 26.35 | 0.283 | |||||||||||||
3 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 26.81 | 0.259 | |||||||||||||
4 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 27.69 | 0.217 | |||||||||||||
5 | Klára VildomcováKlára Vildomcová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 27.82 | 0.429 | |||||||||||||
6 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 27.89 | 0.174 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (út, 13.2.2018 - 18:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 28.09 | 0.148 | |||||||||||||
2 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 29.12 | 0.241 | |||||||||||||
3 | Terezie KočnarováTerezie Kočnarová | 03 | SK Hranice, z.s. | 4 | 29.30 | 0.394 | |||||||||||||
4 | Jana KleibertováJana Kleibertová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 29.52 | 0.192 | |||||||||||||
5 | Petra PicmausováPetra Picmausová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 30.43 | 0.142 | |||||||||||||
Barbora OlivkováBarbora Olivková | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (út, 13.2.2018 - 18:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra JančarováPetra Jančarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 29.18 | 0.334 | |||||||||||||
2 | Tereza MartinkováTereza Martinková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 29.72 | 0.306 | |||||||||||||
3 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel Vyškov | 1 | 30.48 | 0.229 | |||||||||||||
4 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 31.14 | 0.345 | |||||||||||||
5 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 31.45 | 0.202 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra BezekováAlexandra Bezeková | 92 | Slovakia | 5 | 23.68 | 0.157 | ||
2 | Kateřina VávrováKateřina Vávrová | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 24.79 | 0.157 | ||
3 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 24.93 | 0.160 | ||
4 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 25.05 | 0.173 | ||
5 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 25.50 | 0.166 | ||
6 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 25.63 | 0.142 | ||
7 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 25.69 | 0.178 | ||
8 | Barbora TomkováBarbora Tomková | 96 | Slovakia | 3 | 25.82 | 0.189 | ||
9 | Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová | 99 | Slovakia | 3 | 25.82 | 0.167 | ||
10 | Edita SklenskáEdita Sklenská | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 25.98 | 0.162 | ||
11 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | JAC Brno | 4 | 26.06 | 0.298 | ||
12 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 5 | 26.06 | 0.406 | ||
13 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 26.35 | 0.283 | ||
14 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 26.38 | 0.356 | ||
15 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 26.81 | 0.259 | ||
16 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 26.94 | 0.241 | ||
17 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 26.98 | 0.194 | ||
18 | Anna VýletováAnna Výletová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 27.06 | 0.182 | ||
19 | Hana TrundováHana Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 27.18 | 0.353 | ||
20 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 27.33 | 0.381 | ||
21 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 27.68 | 0.389 | ||
22 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 27.69 | 0.217 | ||
23 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 27.75 | 0.231 | ||
24 | Klára VildomcováKlára Vildomcová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 27.82 | 0.429 | ||
25 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 27.89 | 0.174 | ||
26 | Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 27.94 | 0.402 | ||
27 | Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 28.09 | 0.148 | ||
28 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 28.32 | 0.281 | ||
29 | Klaudia HanzelyováKlaudia Hanzelyová | 01 | Slovakia | 1 | 28.70 | 0.368 | ||
30 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 29.12 | 0.241 | ||
31 | Petra JančarováPetra Jančarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 29.18 | 0.334 | ||
32 | Terezie KočnarováTerezie Kočnarová | 03 | SK Hranice, z.s. | 4 | 29.30 | 0.394 | ||
33 | Kristýna KublováKristýna Kublová | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 29.34 | 0.555 | ||
34 | Jana KleibertováJana Kleibertová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 29.52 | 0.192 | ||
35 | Tereza MartinkováTereza Martinková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 29.72 | 0.306 | ||
36 | Petra PicmausováPetra Picmausová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 30.43 | 0.142 | ||
37 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel Vyškov | 1 | 30.48 | 0.229 | ||
38 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 31.14 | 0.345 | ||
39 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 31.45 | 0.202 | ||
Lucie HrdličkováLucie Hrdličková | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | ||||
Barbora OlivkováBarbora Olivková | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS |
400 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 13.2.2018 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš SymerskýLukáš Symerský | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 49.88 | 0.183 | |||||||||||||
2 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 98 | SK Hranice, z.s. | 5 | 51.20 | 0.191 | |||||||||||||
3 | Martin KováčechMartin Kováčech | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 51.96 | 0.164 | |||||||||||||
4 | Jakub ChloupekJakub Chloupek | 02 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | 53.56 | 0.381 | |||||||||||||
Ondřej HolubOndřej Holub | 99 | AC Pardubice | 4 | DQ 162.7 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (út, 13.2.2018 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 52.44 | 0.137 | |||||||||||||
2 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 52.70 | 0.167 | |||||||||||||
3 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 53.28 | 0.160 | |||||||||||||
4 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 54.46 | 0.213 | |||||||||||||
5 | Silvestr MatochaSilvestr Matocha | 89 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 60.21 | 0.480 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš SymerskýLukáš Symerský | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 49.88 | 0.183 | ||
2 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 98 | SK Hranice, z.s. | 5 | 51.20 | 0.191 | ||
3 | Martin KováčechMartin Kováčech | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 51.96 | 0.164 | ||
4 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 52.44 | 0.137 | ||
5 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 52.70 | 0.167 | ||
6 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 53.28 | 0.160 | ||
7 | Jakub ChloupekJakub Chloupek | 02 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | 53.56 | 0.381 | ||
8 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 54.46 | 0.213 | ||
9 | Silvestr MatochaSilvestr Matocha | 89 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 60.21 | 0.480 | ||
Ondřej HolubOndřej Holub | 99 | AC Pardubice | 4 | DQ 162.7 |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (út, 13.2.2018 - 16:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 4 | 57.16 | 0.167 | |||||||||||||
2 | Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová | 99 | Slovakia | 3 | 58.36 | 0.234 | |||||||||||||
3 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 59.56 | 0.159 | |||||||||||||
4 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 60.42 | 0.212 | |||||||||||||
Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 13.2.2018 - 16:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 57.47 | 0.164 | |||||||||||||
2 | Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 61.08 | 0.174 | |||||||||||||
3 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 61.21 | 0.179 | |||||||||||||
4 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 61.26 | 0.342 | |||||||||||||
5 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 61.55 | 0.245 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 13.2.2018 - 16:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 60.68 | 0.161 | |||||||||||||
2 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 60.87 | 0.170 | |||||||||||||
3 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | AC Choceň, spolek | 5 | 61.08 | 0.181 | |||||||||||||
4 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 61.22 | 0.156 | |||||||||||||
5 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 6 | 62.44 | 0.166 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (út, 13.2.2018 - 16:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára VildomcováKlára Vildomcová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 61.84 | 0.260 | |||||||||||||
2 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 62.54 | 0.325 | |||||||||||||
3 | Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 63.30 | 0.159 | |||||||||||||
4 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel Vyškov | 2 | 69.07 | 0.331 | |||||||||||||
5 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | 72.02 | 0.234 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 4 | 57.16 | 0.167 | ||
2 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 57.47 | 0.164 | ||
3 | Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová | 99 | Slovakia | 3 | 58.36 | 0.234 | ||
4 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 59.56 | 0.159 | ||
5 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 60.42 | 0.212 | ||
6 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 60.68 | 0.161 | ||
7 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 60.87 | 0.170 | ||
8 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | AC Choceň, spolek | 5 | 61.08 | 0.181 | ||
8 | Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 61.08 | 0.174 | ||
10 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 61.21 | 0.179 | ||
11 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 61.22 | 0.156 | ||
12 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 61.26 | 0.342 | ||
13 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 61.55 | 0.245 | ||
14 | Klára VildomcováKlára Vildomcová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 61.84 | 0.260 | ||
15 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 6 | 62.44 | 0.166 | ||
16 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 62.54 | 0.325 | ||
17 | Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 63.30 | 0.159 | ||
18 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel Vyškov | 2 | 69.07 | 0.331 | ||
19 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | 72.02 | 0.234 | ||
Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS |
800 m - Muži (Běh)
Běh 1 (út, 13.2.2018 - 19:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 1:58.01 | ||||||||||||||
2 | Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 1:58.09 | ||||||||||||||
3 | Ondřej KramnýOndřej Kramný | 00 | TJ Sokol Opava | 2 | 2:02.23 | ||||||||||||||
4 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 2:03.83 | ||||||||||||||
5 | Viktor GebauerViktor Gebauer | 01 | TJ Sokol Opava | 1 | 2:04.61 | ||||||||||||||
6 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 2:11.22 | ||||||||||||||
7 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:13.56 | ||||||||||||||
Ondřej VáchalOndřej Váchal | 94 | MÍLAŘI Domažlice | 3 | DNS | |||||||||||||||
Vojtěch ZechaVojtěch Zecha | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (út, 13.2.2018 - 19:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal HrochMichal Hroch | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 2:08.07 | ||||||||||||||
2 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:11.43 | ||||||||||||||
3 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:12.02 | ||||||||||||||
4 | Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:15.65 | ||||||||||||||
5 | Jan StaněkJan Staněk | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 2:18.22 | ||||||||||||||
6 | Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 2:21.03 | ||||||||||||||
7 | Oskar MartiňákOskar Martiňák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:25.90 | ||||||||||||||
8 | Samuel SmolínSamuel Smolín | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:46.53 | ||||||||||||||
Petr JežekPetr Ježek | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 1:58.01 | |||
2 | Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 1:58.09 | |||
3 | Ondřej KramnýOndřej Kramný | 00 | TJ Sokol Opava | 2 | 2:02.23 | |||
4 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 2:03.83 | |||
5 | Viktor GebauerViktor Gebauer | 01 | TJ Sokol Opava | 1 | 2:04.61 | |||
6 | Michal HrochMichal Hroch | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 2:08.07 | |||
7 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 2:11.22 | |||
8 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:11.43 | |||
9 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:12.02 | |||
10 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:13.56 | |||
11 | Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:15.65 | |||
12 | Jan StaněkJan Staněk | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 2:18.22 | |||
13 | Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 2:21.03 | |||
14 | Oskar MartiňákOskar Martiňák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:25.90 | |||
15 | Samuel SmolínSamuel Smolín | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:46.53 | |||
Ondřej VáchalOndřej Váchal | 94 | MÍLAŘI Domažlice | 3 | DNS | ||||
Vojtěch ZechaVojtěch Zecha | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 4 | DNS | ||||
Petr JežekPetr Ježek | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 1 | DNS |
800 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (út, 13.2.2018 - 18:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta RaškováIveta Rašková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 2:20.03 | ||||||||||||||
2 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 2:26.32 | ||||||||||||||
3 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:29.68 | ||||||||||||||
4 | Patricie ŠaclováPatricie Šaclová | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 9 | 2:30.64 | ||||||||||||||
5 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:32.32 | ||||||||||||||
6 | Tereza MikolajczakováTereza Mikolajczaková | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 2:34.89 | ||||||||||||||
7 | Anna BelaníkováAnna Belaníková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 2:35.57 | ||||||||||||||
8 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | AC Choceň, spolek | 6 | 2:39.50 | ||||||||||||||
9 | Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:41.71 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Muži (Běh)
Běh 1 (út, 13.2.2018 - 17:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KlíčDavid Klíč | 00 | VSK Univerzita Brno | 2 | 4:04.22 | ||||||||||||||
2 | Jan KosteckýJan Kostecký | 91 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 4:05.96 | ||||||||||||||
3 | Štefan PrášekŠtefan Prášek | 00 | VSK Univerzita Brno | 4 | 4:13.15 | ||||||||||||||
4 | Jan BergerJan Berger | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 4:15.03 | ||||||||||||||
5 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 4:17.27 | ||||||||||||||
6 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 14 | 4:17.72 | ||||||||||||||
7 | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | 4:17.73 | ||||||||||||||
8 | Lukáš VíchaLukáš Vícha | 02 | TJ Sokol Opava | 6 | 4:18.76 | ||||||||||||||
9 | Patrik LučanPatrik Lučan | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 4:21.21 | ||||||||||||||
10 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | VSK Univerzita Brno | 9 | 4:23.28 | ||||||||||||||
11 | Tomáš BernášekTomáš Bernášek | 02 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 12 | 4:29.33 | ||||||||||||||
12 | Michal DžuberaMichal Džubera | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 4:30.63 | ||||||||||||||
Jan KohutJan Kohut | 85 | VSK Univerzita Brno | 1 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Běh 2 (út, 13.2.2018 - 17:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ŠpokDavid Špok | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 13 | 4:27.77 | ||||||||||||||
2 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 2 | 4:29.23 | ||||||||||||||
3 | Filip TlamkaFilip Tlamka | 02 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 11 | 4:30.67 | ||||||||||||||
4 | Jan BužgaJan Bužga | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 4:39.58 | ||||||||||||||
5 | Jakub KonderlaJakub Konderla | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 4:43.98 | ||||||||||||||
6 | Daniel JuříčekDaniel Juříček | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 4:46.19 | ||||||||||||||
7 | Denis VáclavíkDenis Václavík | 04 | TJ Sokol Opava | 6 | 4:55.45 | ||||||||||||||
8 | Marek LorenčíkMarek Lorenčík | 03 | TJ Sokol Opava | 10 | 4:55.66 | ||||||||||||||
9 | Radomír BřezinaRadomír Březina | 67 | Běžecký klub Ludgeřovice | 14 | 4:56.14 | ||||||||||||||
10 | Michal BauerMichal Bauer | 82 | SSK Vítkovice, z.s. | 12 | 4:58.36 | ||||||||||||||
11 | Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik | 03 | TJ TŽ Třinec | 9 | 5:06.15 | ||||||||||||||
12 | Adam ZončaAdam Zonča | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 5:11.28 | ||||||||||||||
Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Martin VitoulMartin Vitoul | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KlíčDavid Klíč | 00 | VSK Univerzita Brno | 2 | 4:04.22 | |||
2 | Jan KosteckýJan Kostecký | 91 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 4:05.96 | |||
3 | Štefan PrášekŠtefan Prášek | 00 | VSK Univerzita Brno | 4 | 4:13.15 | |||
4 | Jan BergerJan Berger | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 4:15.03 | |||
5 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 4:17.27 | |||
6 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 14 | 4:17.72 | |||
7 | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | 4:17.73 | |||
8 | Lukáš VíchaLukáš Vícha | 02 | TJ Sokol Opava | 6 | 4:18.76 | |||
9 | Patrik LučanPatrik Lučan | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 4:21.21 | |||
10 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | VSK Univerzita Brno | 9 | 4:23.28 | |||
11 | David ŠpokDavid Špok | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 13 | 4:27.77 | |||
12 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 2 | 4:29.23 | |||
13 | Tomáš BernášekTomáš Bernášek | 02 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 12 | 4:29.33 | |||
14 | Michal DžuberaMichal Džubera | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 4:30.63 | |||
15 | Filip TlamkaFilip Tlamka | 02 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 11 | 4:30.67 | |||
16 | Jan BužgaJan Bužga | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 4:39.58 | |||
17 | Jakub KonderlaJakub Konderla | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 4:43.98 | |||
18 | Daniel JuříčekDaniel Juříček | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 4:46.19 | |||
19 | Denis VáclavíkDenis Václavík | 04 | TJ Sokol Opava | 6 | 4:55.45 | |||
20 | Marek LorenčíkMarek Lorenčík | 03 | TJ Sokol Opava | 10 | 4:55.66 | |||
21 | Radomír BřezinaRadomír Březina | 67 | Běžecký klub Ludgeřovice | 14 | 4:56.14 | |||
22 | Michal BauerMichal Bauer | 82 | SSK Vítkovice, z.s. | 12 | 4:58.36 | |||
23 | Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik | 03 | TJ TŽ Třinec | 9 | 5:06.15 | |||
24 | Adam ZončaAdam Zonča | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 5:11.28 | |||
Jan KohutJan Kohut | 85 | VSK Univerzita Brno | 1 | DNF | ||||
Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS | ||||
Martin VitoulMartin Vitoul | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | DNS |
1500 m - Ženy (Běh)
Běh (út, 13.2.2018 - 17:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla HlucháAdéla Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | 4:43.47 | ||||||||||||||
2 | Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 4:45.02 | ||||||||||||||
3 | Lucie FilipováLucie Filipová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 4:48.89 | ||||||||||||||
4 | Tereza HlucháTereza Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 6 | 4:49.21 | ||||||||||||||
5 | Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová | 99 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 5 | 4:58.16 | ||||||||||||||
6 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 1 | 5:06.40 | ||||||||||||||
7 | Marta KlobáskováMarta Klobásková | 03 | JAC Brno | 8 | 5:06.62 | ||||||||||||||
8 | Veronika PopelkováVeronika Popelková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 10 | 5:12.83 | ||||||||||||||
9 | Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová | 03 | SK Hranice, z.s. | 9 | 5:28.58 | ||||||||||||||
10 | Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 5:43.89 | ||||||||||||||
11 | Michaela BaklikováMichaela Bakliková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 11 | 5:48.52 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 13.2.2018 - 15:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 08.46 | 0.157 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (út, 13.2.2018 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 08.50 | 0.198 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 13.2.2018 - 15:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.65 | 0.164 | |||||||||||||
2 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.73 | 0.165 | |||||||||||||
3 | Maxim KňávaMaxim Kňáva | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 08.81 | 0.230 | |||||||||||||
4 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 08.82 | 0.203 | |||||||||||||
5 | Matěj ŠkovránMatěj Škovrán | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.93 | 0.178 | |||||||||||||
Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 13.2.2018 - 17:01) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.65 | 0.166 | |||||||||||||
2 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 08.70 | 0.212 | |||||||||||||
3 | Maxim KňávaMaxim Kňáva | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 08.72 | 0.151 | |||||||||||||
4 | Matěj ŠkovránMatěj Škovrán | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.05 | 0.160 | |||||||||||||
Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 13.2.2018 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 08.73 | 0.151 | |||||||||||||
2 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 08.94 | 0.179 | |||||||||||||
3 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.34 | 0.189 | |||||||||||||
4 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.50 | 0.180 | |||||||||||||
5 | Vojtěch KukačVojtěch Kukač | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.60 | 0.154 | |||||||||||||
6 | Norbert MarekNorbert Marek | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.68 | 0.279 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Finále)
Finále (út, 13.2.2018 - 17:02) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 08.64 | 0.151 | |||||||||||||
2 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 08.93 | 0.160 | |||||||||||||
3 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.38 | 0.192 | |||||||||||||
4 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.41 | 0.164 | |||||||||||||
5 | Vojtěch KukačVojtěch Kukač | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.72 | 0.158 | |||||||||||||
6 | Norbert MarekNorbert Marek | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.78 | 0.360 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (út, 13.2.2018 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová | 90 | Slovakia | 4 | 08.65 | q | 0.175 | ||||||||||||
2 | Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 08.66 | q | 0.189 | ||||||||||||
3 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 09.21 | q | 0.164 | ||||||||||||
4 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.47 | q | 0.184 | ||||||||||||
5 | Barbora HadašováBarbora Hadašová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.54 | q | 0.152 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (út, 13.2.2018 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DrimajováKateřina Drimajová | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 09.71 | q | 0.143 | ||||||||||||
2 | Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 10.11 | q | 0.174 | ||||||||||||
3 | Kristýna KublováKristýna Kublová | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.16 | q | 0.421 | ||||||||||||
4 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 10.27 | 0.213 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová | 90 | Slovakia | 4 | 08.65 | q | 0.175 | |
2 | Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 08.66 | q | 0.189 | |
3 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 09.21 | q | 0.164 | |
4 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.47 | q | 0.184 | |
5 | Barbora HadašováBarbora Hadašová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.54 | q | 0.152 | |
6 | Kateřina DrimajováKateřina Drimajová | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 09.71 | q | 0.143 | |
7 | Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 10.11 | q | 0.174 | |
8 | Kristýna KublováKristýna Kublová | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.16 | q | 0.421 | |
9 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 10.27 | 0.213 |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Finále)
Finále (út, 13.2.2018 - 16:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 08.61 | 0.157 | |||||||||||||
2 | Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová | 90 | Slovakia | 4 | 08.63 | 0.160 | |||||||||||||
3 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 09.17 | 0.159 | |||||||||||||
4 | Barbora HadašováBarbora Hadašová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.35 | 0.139 | |||||||||||||
5 | Kateřina DrimajováKateřina Drimajová | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 09.73 | 0.138 | |||||||||||||
6 | Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 09.98 | 0.339 | |||||||||||||
7 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.31 | 0.217 | |||||||||||||
Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (út, 13.2.2018 - 15:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.61 | q | 0.346 | ||||||||||||
2 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 09.64 | q | 0.186 | ||||||||||||
3 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.67 | q | 0.266 | ||||||||||||
4 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.68 | q | 0.179 | ||||||||||||
5 | Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.11 | q | 0.244 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (út, 13.2.2018 - 15:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 10.62 | q | 0.263 | ||||||||||||
2 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.70 | q | 0.430 | ||||||||||||
3 | Lucie KláskováLucie Klásková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.83 | q | 0.255 | ||||||||||||
4 | Lucie TesařováLucie Tesařová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 11.22 | 0.426 | |||||||||||||
5 | Adéla SalamonováAdéla Salamonová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 11.94 | 0.155 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.61 | q | 0.346 | |
2 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 09.64 | q | 0.186 | |
3 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.67 | q | 0.266 | |
4 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.68 | q | 0.179 | |
5 | Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.11 | q | 0.244 | |
6 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 10.62 | q | 0.263 | |
7 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.70 | q | 0.430 | |
8 | Lucie KláskováLucie Klásková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.83 | q | 0.255 | |
9 | Lucie TesařováLucie Tesařová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 11.22 | 0.426 | ||
10 | Adéla SalamonováAdéla Salamonová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 11.94 | 0.155 |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále (út, 13.2.2018 - 16:42) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 09.37 | 0.178 | |||||||||||||
2 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.62 | 0.176 | |||||||||||||
3 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.82 | 0.189 | |||||||||||||
4 | Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.15 | 0.266 | |||||||||||||
5 | Lucie KláskováLucie Klásková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 10.75 | 0.182 | |||||||||||||
6 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.78 | 0.195 | |||||||||||||
7 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 11.15 | 0.473 | |||||||||||||
8 | Lucie TesařováLucie Tesařová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 11.54 | 0.502 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (út, 13.2.2018 - 15:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.85 | q | 0.148 | ||||||||||||
2 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | SK Dobruška z.s. | 3 | 09.17 | q | 0.166 | ||||||||||||
3 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.23 | q | 0.244 | ||||||||||||
4 | Bára SajdokováBára Sajdoková | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 09.37 | q | 0.184 | ||||||||||||
Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (út, 13.2.2018 - 15:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.53 | q | 0.211 | ||||||||||||
2 | Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.61 | q | 0.169 | ||||||||||||
3 | Kateřina KorgerováKateřina Korgerová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 09.77 | q | 0.193 | ||||||||||||
4 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.16 | q | 0.233 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.85 | q | 0.148 | |
2 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | SK Dobruška z.s. | 3 | 09.17 | q | 0.166 | |
3 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.23 | q | 0.244 | |
4 | Bára SajdokováBára Sajdoková | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 09.37 | q | 0.184 | |
5 | Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.53 | q | 0.211 | |
6 | Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.61 | q | 0.169 | |
7 | Kateřina KorgerováKateřina Korgerová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 09.77 | q | 0.193 | |
8 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.16 | q | 0.233 | |
Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNF |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 13.2.2018 - 16:41) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.87 | 0.127 | |||||||||||||
2 | Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.42 | 0.217 | |||||||||||||
3 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.43 | 0.199 | |||||||||||||
4 | Kateřina KorgerováKateřina Korgerová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 09.68 | 0.250 | |||||||||||||
5 | Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 10.10 | 0.202 | |||||||||||||
6 | Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 12.01 | 0.198 | |||||||||||||
7 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | SK Dobruška z.s. | 5 | 17.16 | 0.145 | |||||||||||||
Bára SajdokováBára Sajdoková | 01 | TJ TŽ Třinec | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (út, 13.2.2018 - 15:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.391.441.491.541.591.641.691.731.761.791.821.851.881.911.941.972.00 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ Třinec |
83 | 12 | 1.91 | -------O---O-O--XXX | ||||||||||||||
2 |
Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s. |
98 | 11 | 1.88 | ----------O-O-XXX | ||||||||||||||
3 |
Filip MoravecFilip Moravec
Sportovní klub Týniště nad ... |
00 | 9 | 1.88 | ------OO-OOXOOXXX | ||||||||||||||
4= |
Tomáš ČapekTomáš Čapek
AC TJ Jičín |
98 | 10 | 1.85 | -------O-XO-XOXXX | ||||||||||||||
4= |
Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ Třinec |
00 | 13 | 1.85 | -------O-XO-XOXXX | ||||||||||||||
6 |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 8 | 1.76 | ------OOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s. |
83 | 7 | 1.73 | -----OOOXXX | ||||||||||||||
8 |
Jan SmékalJan Smékal
SK PRESTAR Opava z.s. |
03 | 3 | 1.69 | --OXOOXXOOXXX | ||||||||||||||
9 |
David ŠpokDavid Špok
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 5 | 1.64 | ---XOOXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 4 | 1.59 | ---OOXXX | ||||||||||||||
11 |
Šimon MorcinekŠimon Morcinek
TJ TŽ Třinec |
01 | 2 | 1.59 | ----XOXXX | ||||||||||||||
12 |
Libor SkovránekLibor Skovránek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 6 | 1.59 | ---XXOXOXXX | ||||||||||||||
13 |
Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 1 | 1.39 | XOXXX | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (út, 13.2.2018 - 16:40) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.231.281.331.381.431.481.531.561.591.621.651.681.711.741.771.791.81 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 1.71 | -------OOOOOXOXXX | |||||||||||||||
2 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
JAC Brno |
02 | 1.68 | ------OOOOOOXXX | |||||||||||||||
3 |
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
01 | 1.68 | ------OXOOXOXOXOXXX | |||||||||||||||
4 |
Karolína ŘádkováKarolína Řádková
AC Pardubice |
01 | 1.62 | ----OOOOOXOXXX | |||||||||||||||
5 |
Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ Třinec |
01 | 1.59 | -------OOXXX | |||||||||||||||
6 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 1.56 | ----OOOOXXX | |||||||||||||||
7 |
Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 1.53 | ---OXXOOXXOXXX | |||||||||||||||
8 |
Lucie SlovákováLucie Slováková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 1.48 | -OOOXXOOXXX | |||||||||||||||
9 |
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 1.48 | ----OXOXXX | |||||||||||||||
10= |
Sofie GálováSofie Gálová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 1.43 | ---OOXXX | |||||||||||||||
10= |
Barbora HadašováBarbora Hadašová
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 1.43 | ---OOXXX | |||||||||||||||
12 |
Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová
TJ Šumperk, z.s. |
01 | 1.43 | -OOOXOXXX | |||||||||||||||
13 |
Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 1.38 | OOOXXOXXX | |||||||||||||||
14 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 1.33 | -OOXXX | |||||||||||||||
15 |
Alžběta BarvíkováAlžběta Barvíková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 1.28 | XOOXXX | |||||||||||||||
16 |
Lucie TesařováLucie Tesařová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 1.28 | XOXOXXX | |||||||||||||||
17 |
Bára ŠkrobánkováBára Škrobánková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 1.23 | XXOXXX | |||||||||||||||
Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (út, 13.2.2018 - 17:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 300320340360380400420430440450 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 5 | 4.40 | ------OXOXXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ Třinec |
00 | 3 | 4.20 | ---XOOXOXXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 4 | 4.00 | ----XOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC Čejkovice |
02 | 1 | 3.60 | OXOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 2 | 3.40 | --XOXXX | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (út, 13.2.2018 - 15:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 220240260280300310320330340 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC Čejkovice |
99 | 7 | 3.30 | -----OOOXXX | ||||||||||||||
2= |
Eliška HezkáEliška Hezká
AC Pardubice |
02 | 3 | 3.30 | ---OOOOXOXXX | ||||||||||||||
2= |
Vendula ŠírováVendula Šírová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 6 | 3.30 | ---OOOOXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC Čejkovice |
99 | 5 | 3.10 | --OOOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 2 | 2.40 | OOXXX | ||||||||||||||
6 |
Dominika HorníkováDominika Horníková
AC Pardubice |
01 | 1 | 2.40 | XOXOXXX | ||||||||||||||
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Skok daleký - Muži (Finále)
Finále (út, 13.2.2018 - 16:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 14 | 6.77 | 6.41 | X | 6.51 | 6.51 | 6.60 | 6.77 | 4.92 | ||||||||
2 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 15 | 6.48 | 6.40 | 6.46 | 6.48 | 6.48 | 6.30 | 6.18 | 6.36 | ||||||||
3 |
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 11 | 6.38 | 5.94 | 6.38 | 6.29 | 6.38 | 6.27 | 6.11 | 6.25 | ||||||||
4 |
Eliáš UrbanEliáš Urban
JAC Brno |
00 | 13 | 6.37 | 6.17 | X | X | 6.17 | X | 6.37 | X | ||||||||
5 |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 9 | 6.30 | 5.60 | 6.07 | 6.13 | 6.13 | 5.89 | 5.69 | 6.30 | ||||||||
6 |
Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 12 | 6.18 | 3.75 | 4.03 | 5.99 | 5.99 | 6.17 | X | 6.18 | ||||||||
7 |
Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 8 | 6.02 | X | X | 6.02 | 6.02 | 5.83 | X | X | ||||||||
8 |
Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 6 | 5.77 | 5.77 | 5.71 | 4.33 | 5.77 | 5.61 | 5.61 | 5.69 | ||||||||
9 |
Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 5 | 5.72 | 5.72 | 5.53 | 5.60 | 5.72 | |||||||||||
10 |
Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 7 | 5.59 | 5.50 | 4.45 | 5.59 | 5.59 | |||||||||||
11 |
Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ Třinec |
02 | 4 | 5.53 | 5.39 | 5.53 | 5.04 | 5.53 | |||||||||||
12 |
Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 2 | 5.50 | X | 5.21 | 5.50 | 5.50 | |||||||||||
13 |
Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ Třinec |
02 | 5.42 | 5.42 | 5.32 | 2.88 | 5.42 | ||||||||||||
14 |
Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik
TJ TŽ Třinec |
03 | 3 | 4.85 | 4.84 | 4.73 | 4.85 | 4.85 | |||||||||||
Martin BelfínMartin Belfín
Atletický klub Olomouc z.s. |
00 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 10 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (út, 13.2.2018 - 15:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 5.40 | X | 5.29 | 5.40 | 5.40 | 4.99 | X | X | |||||||||
2 |
Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 5.25 | 4.94 | 5.10 | X | 5.10 | 5.25 | 5.10 | X | |||||||||
3 |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 5.21 | 5.21 | X | 5.14 | 5.21 | 4.90 | 4.87 | 5.17 | |||||||||
4 |
Bára HolainováBára Holainová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 5.18 | X | 5.13 | 5.18 | 5.18 | 4.88 | 5.04 | 4.95 | |||||||||
5 |
Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol Opava |
02 | 5.18 | 5.18 | X | X | 5.18 | X | X | X | |||||||||
6 |
Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 5.10 | 4.70 | 4.61 | 4.93 | 4.93 | 4.75 | X | 5.10 | |||||||||
7 |
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
03 | 5.08 | 5.08 | X | X | 5.08 | 4.91 | X | 4.98 | |||||||||
8 |
Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopk... |
02 | 4.99 | 4.99 | 4.79 | 4.98 | 4.99 | X | X | X | |||||||||
9 |
Lucie MertováLucie Mertová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 4.92 | 4.62 | 4.92 | X | 4.92 | ||||||||||||
10 |
Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 4.91 | X | X | 4.91 | 4.91 | ||||||||||||
11 |
Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 4.87 | 4.67 | 4.58 | 4.87 | 4.87 | ||||||||||||
12 |
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 4.81 | X | 4.81 | 4.51 | 4.81 | ||||||||||||
13 |
Klára ČermákováKlára Čermáková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 4.79 | 4.79 | 4.25 | 4.00 | 4.79 | ||||||||||||
14 |
Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 4.67 | X | 4.49 | 4.67 | 4.67 | ||||||||||||
15 |
Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 4.66 | 4.66 | 4.62 | 4.59 | 4.66 | ||||||||||||
16 |
Denisa PláškováDenisa Plášková
VSK Univerzita Brno |
02 | 4.56 | 4.31 | 4.56 | 4.53 | 4.56 | ||||||||||||
17 |
Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 4.55 | 4.55 | 4.52 | 4.55 | 4.55 | ||||||||||||
18 |
Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 4.30 | X | 4.30 | 4.29 | 4.30 | ||||||||||||
19 |
Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová
TJ Šumperk, z.s. |
01 | 4.28 | X | 4.28 | X | 4.28 | ||||||||||||
20 |
Johana NěmečkováJohana Němečková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 4.23 | 4.18 | 4.14 | 4.23 | 4.23 | ||||||||||||
21 |
Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 4.07 | 3.95 | 4.07 | 3.73 | 4.07 | ||||||||||||
22 |
Barbora KorusováBarbora Korusová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 4.02 | 3.89 | 4.02 | X | 4.02 | ||||||||||||
23 |
Jana JozkováJana Jozková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 3.95 | X | 3.72 | 3.95 | 3.95 | ||||||||||||
24 |
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 3.78 | X | 3.78 | X | 3.78 | ||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
Trojskok - Ženy (Finále)
Finále (út, 13.2.2018 - 18:05) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie MájkováLucie Májková
Univerzitní sportovní klub ... |
88 | 21 | 13.16 | 12.98 | 13.16 | X | 13.16 | X | - | |||||||||
2 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 15 | 11.68 | 11.09 | X | 11.02 | 11.09 | 11.22 | 11.59 | 11.68 | ||||||||
3 |
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
01 | 17 | 11.40 | 11.09 | 11.29 | 11.40 | 11.40 | X | - | |||||||||
4 |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s. |
99 | 18 | 11.26 | 10.96 | 11.26 | 11.15 | 11.26 | 11.10 | X | X | ||||||||
5 |
Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 20 | 11.18 | X | 11.18 | X | 11.18 | X | X | X | ||||||||
6 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 19 | 11.17 | 10.82 | 10.91 | 11.17 | 11.17 | - | - | - | ||||||||
7 |
Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
98 | 16 | 10.89 | 10.89 | X | X | 10.89 | 10.88 | X | X | ||||||||
8 |
Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava z.s. |
00 | 12 | 10.88 | 10.32 | 10.74 | X | 10.74 | 10.37 | 10.66 | 10.88 | ||||||||
9 |
Petra FritschováPetra Fritschová
JAC Brno |
99 | 9 | 10.64 | X | 10.32 | 10.64 | 10.64 | |||||||||||
10 |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 11 | 10.61 | X | 10.61 | 10.60 | 10.61 | |||||||||||
11 |
Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 1 | 10.51 | X | 10.51 | 10.34 | 10.51 | |||||||||||
12 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 14 | 10.44 | 10.44 | 10.39 | X | 10.44 | |||||||||||
13 |
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 8 | 10.38 | X | 10.16 | 10.38 | 10.38 | |||||||||||
14 |
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 13 | 10.24 | X | 10.24 | 10.23 | 10.24 | |||||||||||
15 |
Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
01 | 5 | 10.20 | 9.90 | 9.67 | 10.20 | 10.20 | |||||||||||
16 |
Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika Jihlava z.s. |
00 | 3 | 10.17 | 9.86 | 9.94 | 10.17 | 10.17 | |||||||||||
Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Michaela SkórováMichaela Skórová
SSK Vítkovice, z.s. |
98 | 10 | DNS | ||||||||||||||||
Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Atletika Jihlava z.s. |
99 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 13.2.2018 - 15:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 2 | 11.86 | X | X | 11.46 | 11.46 | 11.86 | 11.84 | X | ||||||||
2 |
Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 1 | 11.28 | X | 11.28 | X | 11.28 | X | X | - | ||||||||
Celkem 2 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Veteránky (Finále)
Finále (út, 13.2.2018 - 15:01) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ema RyckováEma Rycková
SSK Vítkovice, z.s. |
55 | 3 | 09.25 | 08.79 | 08.93 | 09.25 | 09.25 | 09.12 | X | 08.80 | ||||||||
Celkem 1 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Postup: 8 časů (q)
Finále (út, 13.2.2018 - 15:02) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 6 | 11.62 | X | X | 11.61 | 11.61 | X | 11.46 | 11.62 | ||||||||
2 |
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 8 | 09.81 | 09.81 | 09.75 | 09.71 | 09.81 | X | X | X | ||||||||
Lucie SulkováLucie Sulková
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK Vítkovice, z.s. |
93 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Veronika BártováVeronika Bártová
SSK Vítkovice, z.s. |
98 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 13.2.2018 - 16:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 2 | 10.69 | 10.69 | X | X | 10.69 | X | 10.31 | X | ||||||||
Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)
Finále (út, 13.2.2018 - 16:31) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš BortelTomáš Bortel
Atletický klub Emila Zátopk... |
99 | 4 | 15.81 | 15.26 | 15.67 | 15.28 | 15.67 | 15.55 | X | 15.81 | ||||||||
2 |
Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 3 | 12.99 | 12.99 | X | X | 12.99 | X | X | X | ||||||||
Celkem 2 závodníků |