800 m - Žáci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 3.3.2018 - 17:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:10.63 | Q | |||||||||||||
2 | Antonín SekerkaAntonín Sekerka | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 2:11.39 | Q | |||||||||||||
3 | Dominik VebrDominik Vebr | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 5 | 2:12.15 | ||||||||||||||
4 | Lukáš BudíkLukáš Budík | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 2:14.37 | ||||||||||||||
5 | Petr KučeraPetr Kučera | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 2:14.90 | ||||||||||||||
6 | Ivan BrejškaIvan Brejška | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 2:15.73 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip | 03 | TJ Dukla Praha | 2 | 2:15.93 | ||||||||||||||
8 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 1 | 2:16.07 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 3.3.2018 - 17:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik GnipDominik Gnip | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 2:09.04 | Q | |||||||||||||
2 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:09.24 | Q | |||||||||||||
3 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 2:12.17 | ||||||||||||||
4 | Petr BachanPetr Bachan | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 2:14.18 | ||||||||||||||
5 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 2:15.47 | ||||||||||||||
6 | Filip ŠkardaFilip Škarda | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 2:15.50 | ||||||||||||||
7 | Mikuláš KubalaMikuláš Kubala | 04 | Spartak Praha 4 | 2 | 2:16.65 | ||||||||||||||
8 | Jan StaněkJan Staněk | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 2:17.35 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 3.3.2018 - 17:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HříchJan Hřích | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 3 | 2:10.43 | Q | |||||||||||||
2 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:10.44 | Q | |||||||||||||
3 | Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 2:10.53 | q | |||||||||||||
4 | Maximilian MatolínMaximilian Matolín | 03 | TJ Dukla Praha | 4 | 2:10.80 | q | |||||||||||||
5 | Dan MinolDan Minol | 03 | TJ Dukla Praha | 2 | 2:14.39 | ||||||||||||||
6 | David SmejkalDavid Smejkal | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 2:15.36 | ||||||||||||||
7 | Petr VokounPetr Vokoun | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | 2:15.92 | ||||||||||||||
8 | Jiří DlouhýJiří Dlouhý | 03 | AC Česká Lípa | 5 | 2:20.14 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik GnipDominik Gnip | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 2:09.04 | Q | ||
2 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:09.24 | Q | ||
3 | Jan HříchJan Hřích | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 3 | 2:10.43 | Q | ||
4 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:10.44 | Q | ||
5 | Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 2:10.53 | q | ||
6 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:10.63 | Q | ||
7 | Maximilian MatolínMaximilian Matolín | 03 | TJ Dukla Praha | 4 | 2:10.80 | q | ||
8 | Antonín SekerkaAntonín Sekerka | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 2:11.39 | Q | ||
9 | Dominik VebrDominik Vebr | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 5 | 2:12.15 | |||
10 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 2:12.17 | |||
11 | Petr BachanPetr Bachan | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 2:14.18 | |||
12 | Lukáš BudíkLukáš Budík | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 2:14.37 | |||
13 | Dan MinolDan Minol | 03 | TJ Dukla Praha | 2 | 2:14.39 | |||
14 | Petr KučeraPetr Kučera | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 2:14.90 | |||
15 | David SmejkalDavid Smejkal | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 2:15.36 | |||
16 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 2:15.47 | |||
17 | Filip ŠkardaFilip Škarda | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 2:15.50 | |||
18 | Ivan BrejškaIvan Brejška | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 2:15.73 | |||
19 | Petr VokounPetr Vokoun | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | 2:15.92 | |||
20 | Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip | 03 | TJ Dukla Praha | 2 | 2:15.93 | |||
21 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 1 | 2:16.07 | |||
22 | Mikuláš KubalaMikuláš Kubala | 04 | Spartak Praha 4 | 2 | 2:16.65 | |||
23 | Jan StaněkJan Staněk | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 2:17.35 | |||
24 | Jiří DlouhýJiří Dlouhý | 03 | AC Česká Lípa | 5 | 2:20.14 |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 4.3.2018 - 10:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 2:01.64 | ||||||||||||||||||
2 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:04.80 | ||||||||||||||||||
3 | Dominik GnipDominik Gnip | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 2:05.20 | ||||||||||||||||||
4 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:09.36 | ||||||||||||||||||
5 | Jan HříchJan Hřích | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 5 | 2:09.66 | ||||||||||||||||||
6 | Maximilian MatolínMaximilian Matolín | 03 | TJ Dukla Praha | 2 | 2:10.06 | ||||||||||||||||||
7 | Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 2 | 2:12.87 | ||||||||||||||||||
8 | Antonín SekerkaAntonín Sekerka | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:16.85 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Žákyně (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 3.3.2018 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 4 | 2:21.35 | Q | |||||||||||||
2 | Eliška KučerováEliška Kučerová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 2:23.28 | Q | |||||||||||||
3 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 2:23.39 | q | |||||||||||||
4 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 5 | 2:27.15 | ||||||||||||||
5 | Barbora LoufkováBarbora Loufková | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 2:28.89 | ||||||||||||||
6 | Thao Linh DangThao Linh Dang | 04 | AK Bílina | 6 | 2:31.19 | ||||||||||||||
7 | Zuzana ZádrapováZuzana Zádrapová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:31.98 | ||||||||||||||
8 | Berenika HrašováBerenika Hrašová | 05 | A. C. Sparta Praha | 6 | 2:38.83 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 3.3.2018 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:27.31 | Q | |||||||||||||
2 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 2:27.67 | Q | |||||||||||||
3 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 6 | 2:30.52 | ||||||||||||||
4 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:30.83 | ||||||||||||||
5 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 3 | 2:32.76 | ||||||||||||||
6 | Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová | 04 | TJ Uničov | 2 | 2:34.63 | ||||||||||||||
7 | Barbora HejnováBarbora Hejnová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 2:35.65 | ||||||||||||||
8 | Iveta TrojancováIveta Trojancová | 03 | Orel Vyškov | 1 | 2:41.04 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 3.3.2018 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 4 | 2:23.03 | Q | |||||||||||||
2 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | SC Radotín Praha | 5 | 2:24.63 | Q | |||||||||||||
3 | Veronika ŠalátováVeronika Šalátová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 2:25.91 | q | |||||||||||||
4 | Lucie KalátováLucie Kalátová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 2:29.91 | ||||||||||||||
5 | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 2:32.03 | ||||||||||||||
6 | Adéla SalamonováAdéla Salamonová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:35.23 | ||||||||||||||
7 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 03 | AC Čáslav z.s. | 1 | 2:35.36 | ||||||||||||||
8 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 2:41.53 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 4 | 2:21.35 | Q | ||
2 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 4 | 2:23.03 | Q | ||
3 | Eliška KučerováEliška Kučerová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 2:23.28 | Q | ||
4 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 2:23.39 | q | ||
5 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | SC Radotín Praha | 5 | 2:24.63 | Q | ||
6 | Veronika ŠalátováVeronika Šalátová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 2:25.91 | q | ||
7 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 5 | 2:27.15 | |||
8 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:27.31 | Q | ||
9 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 2:27.67 | Q | ||
10 | Barbora LoufkováBarbora Loufková | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 2:28.89 | |||
11 | Lucie KalátováLucie Kalátová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 2:29.91 | |||
12 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 6 | 2:30.52 | |||
13 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:30.83 | |||
14 | Thao Linh DangThao Linh Dang | 04 | AK Bílina | 6 | 2:31.19 | |||
15 | Zuzana ZádrapováZuzana Zádrapová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:31.98 | |||
16 | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 2:32.03 | |||
17 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 3 | 2:32.76 | |||
18 | Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová | 04 | TJ Uničov | 2 | 2:34.63 | |||
19 | Adéla SalamonováAdéla Salamonová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:35.23 | |||
20 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 03 | AC Čáslav z.s. | 1 | 2:35.36 | |||
21 | Barbora HejnováBarbora Hejnová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 2:35.65 | |||
22 | Berenika HrašováBerenika Hrašová | 05 | A. C. Sparta Praha | 6 | 2:38.83 | |||
23 | Iveta TrojancováIveta Trojancová | 03 | Orel Vyškov | 1 | 2:41.04 | |||
24 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 2:41.53 |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 4.3.2018 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 4 | MR 2:11.79 | ||||||||||||||||||
2 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:13.91 | ||||||||||||||||||
3 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 5 | 2:17.44 | ||||||||||||||||||
4 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 2:23.58 | ||||||||||||||||||
5 | Eliška KučerováEliška Kučerová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 2:25.16 | ||||||||||||||||||
6 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 2:25.80 | ||||||||||||||||||
7 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | SC Radotín Praha | 2 | 2:30.28 | ||||||||||||||||||
8 | Veronika ŠalátováVeronika Šalátová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 2:30.74 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |